• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@kafoditka čo obsahuje pinacolada?
2. apr 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokosovy sirup, biely rum, ananasovy dzus a smotanu :wink:
2. apr 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne sa mi nepaci ako je prehnane dotetovana ta Zetova..
2. apr 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mirus fesaci budete, krasne su :wink: :wink:
inac caute, ja dnes akosi nestiham citat kona, takze budem mat co dohanat aj sukromnu.
My sme cely den boli vonku v zahrade a makali, ja som si totiz vymyslela, co jaaaa som nikdy na to nebola, ze chcem svoju vlastnu bio zeleninu, tak sme to tam dnes chystali, ubrali sme trosku z travnika a zajtra ideme sadit. A na zaver dna, sme si poopekali so susedovcami,Nela dnes trosku dlhsie potiahla, ved opekala vonku, hi hi a uz drochme. jaaaj, som unavena, ale tak prijemne a a a este som aj napiekla prvykrat pecene buchty a ze dobreeee.... nuz som sa pochvalila a idem k telke. paaaaaaaaaaa baby.
@monline @kafoditka mnaaam, mojito mozem aj ja, ale ja sa tesim na campari mnaaaaam...
2. apr 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kukas superstar, aj ja, zetova je taky typ ako jesica parker, tak je skareda az je pekna.... teda aspon podla mna, nooo a tetovacku ma hroznuuuuuu :confounded:
2. apr 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka dnes sme len narýchlo šli nakúpiť do tesca, chcela som nejakú šikovnú bavlnenú bielu obyč čiapočku, ale nič nemali...malý má len dve, jednu zelenú a jednu sivozelenú snoopy..takže k modrým veciam nemáme žiadnu tenkú...
2. apr 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline co aj ty si sama doma, ze vy dve tu mate solo??? aj ja som sama, teda s nelou, kt.drochme. MM je este vedla na opekacke.
2. apr 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta muž šiel spať spolu s malým, aj zajtra robí..ale ako ho poznám, už o tretej nebude vedieť spať a pôjde dole jesť :slight_smile:
tá zeťová má určite len nejakú kresbu či obtisky, či čo, lebo minule nemala a aj povedala, že k tým šatom sa jej nehodili, tak ich nechala doma
2. apr 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka musí byť ananásový ten džus? mám doma len pomaranč..ale ostatné veci mám doma, že by som si spravila drink?
2. apr 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta teeeda ty si hotova zosobnena sikovnost :wink: vies co, ja som panelakove decko a aj babku mam panelakovu jednu a nikdy som neprisla so zahradou do kontaktu, ale odkedy sme spolu s mm a chodime na ich zahradu do Lehnic, tak ma to celkom bavi :grinning: cistit jahody, ked ta neskutocne z toho boli chrbat ale potom sa vytesujes z urody, sadit hrach, tekvice, fazulky, uhorky... mat zahradu je pekna makacka ale potom ten osoh z urody stoji za to, ked mas bio zeleninku, aspon pekne usetris v obchode a vies, co jes :wink:
2. apr 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta šikovnica si :slight_smile: u nás je už posadené (naši zasadili) :slight_smile:
2. apr 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka mojkooo, ja som total pastekarka z bytovky a moj mm sa trosku obaval tak potichu az ked sme sa prestahovali do domu sa mi to priznal, ze co ja a dom, ale mna to neskutocne vsetko bavi, celu zahradu som si naprojektovala ja , vsetko sme si robili s mm sami, a tu zahradku , to mam iba taky kusok, no ved hadam uvidis. :wink:
2. apr 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline joooj baby, zacne mi kvapkat do nosa, tak sa vznasam, ako ma chvalite. :wink:
2. apr 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ananasovy dzus tam robi tu spravnu chut v kombinacii so smotanou a kokosom... s pomarancovym by to nebolo ono... Ja mam zasa opacny problem - maly ma same modre a tyrkysove ciapky a k zelenej zateplenej mikine som zhanala nejaku chutnu zelenu ciapku, aj som nasla, ale je mu trochu mala :unamused:
2. apr 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ty pastekarka, sak si tu pochavlu aj zasluzis :wink:
2. apr 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka :wink: :wink: :wink: neni tam smajlo s pusinkou...
ja som teraz nele obj. z novu od tej baby co strikuje, tak asi buduci tyzden nam dojdu, lebo v obchodoch nemaju to co chcem, chcela som cerveno modru..
2. apr 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne spievala tato baba zeeee, ta sa mi paci najviac.
2. apr 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dnes mi mamina volala, ze jej kamaratka ma 16rocnu dceru tehotnu a ta si postavila hlavu a chce sa za kazdu cenu vydavat - za 18 rocneho chalana :astonished: to co uz je, deti maju deti...
2. apr 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta hej ta sa mi najviac paci a z chlapcov asi ten mladucky 15rocny Martin tusim je z Lipt. Mikulasa..taky cukrik :grinning:
2. apr 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta som si predstavila, ako ukazuješ- aha a tu mám taký kúsok záhradky a tam niečo takéto:
(hľadala som fotku veľkého fóliáča s paradajkami, mala som takú v pc, ale asi som ju vymazala)
2. apr 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ten co ma hlas ako brayn adams, ciiiii??? lebo mne sa ten paci.
2. apr 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline tyyyy daj pokoj, to neeeeeeeeeeeeeeeee... ja nechcem byt otrok vlastnej zahrady, to neeee.
2. apr 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka myslíš toho s úzkymi očami? to je fešák :slight_smile:
dokelu..16ročná matka..
2. apr 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka toto duuuufam nikdy nezazijem s vlastnymi detmi, budem sa snazit ich vychovat tak, aby k takemuto niecomu nedoslo... :confounded:
2. apr 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta to na fotke sú chryzantémy a pestujú ich bratovi svokrovci...strašne veľa roboty je s tým, ale zas si aj slušne zarobia
2. apr 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline poznam, o par domov od nas ich tiez pestuju.
2. apr 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta toto nechce zažiť žiadna matka...ja dúfam, že nika si dá s rodením ešte desať rokov čas
2. apr 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline neverim ze ziadna, niektorym je to lauter jedno.... bohuzial, aj take poznam.... :angry:
2. apr 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta áno, toto je smutná pravda
caute baby, ja neviem co sa stalo s mojim malym ale uz dva dni cez den vobec nespi, dneska spal pol hodinu ! a to som skusala v postielke, v kociku a on niiiiic.... akoze bol dobry ale nechapem odkial berie energiu... esteze v noci spinka dobre ... ale ja nic nestiham a kona uz vobec nie :frowning2:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok