• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara maxinka zlaticko, zatial mame vonku len 2 zuby zo 4 a doma dieta, ktore volam 15 minutove, rozumej, vseeeetko ho zaujima maximalne 15 minut a posledne 2 dni aj cez den spava 2x 15 minut, na prechadzke vydrzi v klude 15 minut :( Pedina mi dnes vravela, ze mu mam davat pred spanim nurofen nech sa poriadne vyspi, lebo tie zubaky ze ho musia hrozne boliet, takze s nami sa neda ratat :cry: @bambola dnes u pediny bubo plakal taak strasne, ze az doktorka vysla von z ordinacie, kym sa ukludni, nech ju nevidi, lebo sa nechcel nechat obliect, tak velmi plakal. Kazala mi dat cucat korku chleba a miesto kase zaradit ako treti prikrm jogurt s ovocim, kasu vraj az okolo roka, lebo je riadny.. tak neviem :confused: vam vravela nieco?

@katka55 dakujeme, dakujeme, ano nase miery su vysoko daleko nad priemerom :sweat_smile:
12. apr 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 @bambola ked pojdete zajtra kocikovat, mozeme sa k vam niekde po ceste pripojit na 15 minut?
12. apr 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi nic nam take nevravela lebo mala krasne pribrala vyse 700g :slight_smile: ale vravela, ze uz mozme aj probioticke jogurty :slight_smile: ja uz lepok davam od poslednej poradne cize cca 2 mesiace, takze ona ma korku alebo keks pravidelne :wink: ja som jej vravela, ze ona papa trikrat denne tak bola spokojna :slight_smile:
jaj a este vravela, ze by sme mali ist na krvny obraz najma kvoli tomu, ze je kojena, ze ci jej stacia vitaminy cico, uz si nepamatam presne :sweat_smile:
12. apr 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi zajtra asi nie :wink: ved katka je este v grobe a my zajtra cestujeme do BB, ale jasne, ze ked pojdeme tak sa mozte pridat, aj na dlhsie, mozno sa bubo necha inspirovat :grinning:
12. apr 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi lulu nechapem ako som ti mohla odpovedat na prispevok, ktory je pod mojim prispevkom :confused: saleny kon :grinning: :grinning:
12. apr 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola musis malej spestrit jedalnicek, ked sa lepkou napchava :grinning: - zlata
12. apr 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :grinning: :grinning: :grinning: som sa dobre pobavila na Maťke a jej chúťkach

Nám včera tatik odišiel na týžden do Lisabonu, tak som na deti sama.... Všetci traja krpci sú nejak prechorení, tak len fúkam nosy, ťahám sople a varím čajík.... Idem vás počítať, čo je nové
12. apr 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehm, ja som necitala nic o Matkinych chutkach.. nedrbe tu konovi dnes?
12. apr 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara je to nakonci prispevku kde som pisala o navsteve u pediny, asi si zachytila vahu a ine ta uz nezaujimalo :grinning: ale drbat mu drbe vsak podla neho som najprv lulu odpovedala a az potom sa ma opytala :grinning:
12. apr 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no praveze som citala, tak asi som len malinko preskocila :sweat_smile: a tiez mi bolo cudne, ze aka si kristalova gula :wink:
12. apr 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nooo presne take nejake saticky si predstavujem :wink:
12. apr 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jeeesisi ja som sa trafila, odpadnem. Ak chces nieco riesit teeraz cez halens, zajtra idem objednavat, tak ..
12. apr 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara @mirka285 presne taky strih mali tie v mothercare :slight_smile:
12. apr 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ...narazila si na nieco aj pre nas v Halens?
12. apr 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 jasneee, mam asi 10 zaloziek, co si idem objednat, maju jarny vypredaj, veci po 6-10 eur
12. apr 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ty nevtiraj s mothercareom, teraz vtiram JAAAAA :grinning:
12. apr 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze dietne menu vyzeralo tak,ze na desiatu mala banan,na obed zemiak+kusocek mrkvi+kusok brokolice,olovrant activia a na veceru som jej zarobila mliecko,ale v ryzovom odvare a iba polovicnu davku mleka na dany obsah tekutiny,takze to bola len taka biela voda,ale vypila....a dufam,ze dnes v noci bude klud
:slight_smile:
@bambola snad mi nechces Mirku prebrat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak hod mi nieco do pozornosti.....by sa mi aj hodilo,ved nemam v com chodit....dakujem... :slight_smile:
12. apr 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 ja ked som mala nejake zaludocne problemy, tak som jedla normalne ryzu s dusenou mrkvou a biele pecivo, lebo to sa vraj dlho zdrziava v crevach, ktore su podrazdene, cize ich zatazi a spomali.
12. apr 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 a poklikaj si pekne :wink:
odchadzam do bušan, tak dobruuuu, pre @bambola topruu :grinning:
12. apr 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nebud trapna, vtieras sa len ty :grinning:
12. apr 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nejako skoro :confused: tak topru :sunglasses:
12. apr 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.... kde je kto? Deti konečne spia..... a pozerám, že maminky s nimi :sweat_smile:
12. apr 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara presne take iste satky mam z H&M len ta kvetinka je trosku vacsia..a stali len 14,-eur vo vypredaji .. :wink:
12. apr 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som si prvykrat hodila Sehu v slovencine...som sa zasmiala na dabingu .. :slight_smile: mne tam strasne chyba ta hatlanina.. :slight_smile:
12. apr 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nebudem si tu pisat sama dobru noc damy :slight_smile:
12. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok