• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
dakujem lily, vsak si kupim tielko :grinning:
29. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy inac aj ja som rozmyslala nad menom Sebastian,ale manzel mi ho sfukol :unamused:
tak ostalo meno rebeca alebo chlapcenske maxim,,ale teraz pri druhom sme sa este nerozhodli to bude vyberat asi mangelik :sunglasses:
no mne to pripadalo divne tam uz teraz chodit ked uz sa tam setky poznaju :confounded:
29. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som si zase urobila test, kupila som si iny a teraz som tam ani dve ciarky nemala. No asi si urobim ten test 10 dni od meskania mrchy( ako pri prvom), takze uz len 5 dni ostava.:sweat_smile:

ericica, to je zaujimave, ze si mala mrchu :confused: a bola normalna, ci iba take male krvacanie?
29. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica no bud rada sebastianov je akosi vela a to som si myslela ze ziadneho nestretnem a na kazdom rohu je nejaký. vy uz vyberate druhe meno? fuha nejako rychlo. ja ani neviem ake by som dala.

mimi mozno si si kupila test s citlivostou 25 mozno preto tam nic nie je.
29. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, teraz citam, ze citlivost 10, vraj presny spolahlivy, od meskania menstruacie.... ktory test si vy kupujete?
29. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze HCG mam 3,72 ze vraj pozitivne ale nizsie....spoluziak sa mi kt omu velmi vyjadrovat nechcel ze mam prist v nedelu do sluzby k svojmu lekarovi...
Zacinam mat tusak ze je to este Pregnyl co mi pichli 15 dni do zadu i ked by nemal byt v tele viac ako 10 dni...
29. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja som mala 2 testy s citlivostou 10 a jednu 25-ku. a boli pozitivne vsetky, ta 25 bola sice slabucka ciarka ale bolo to na 29DC

miska a naco je pregnyl? a co to ma s tým spolocne.
29. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela podla mna to pregnyl nebude, ako pises ten by nemal byt v tele dlhsie ako 10 dni... Drzim palce nech kontrolne hcg pekne stupne :wink:
Katy pregnyl je na uvolnenie vajicok z folikulov, aby doslo k ovulacii...
Mimi nech je uz o 5 dni viac a ty si znovu najdes // :slight_smile:
29. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati nie este nevyberame....no popravde sme sa pri prvej dohodli ze vyberam ja a pri druhom bejby muzik a on uz ma svoje oblubene mena........
ja som si robila tiez dva testy ,ten prvy asi pred 9 dnami a bol nega a to bol ten co uz ukaze 5 dni od oplodnenia a ten druhy co som si robila bol ten najlacnejsi,co ukaze pravdepodobne tehu az po skonceni mrchy a ten bol pozityvny :dizzy_face:
29. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna ziadny test neukaze // 5 dni od oplodnenia, podla mna je to len reklamny tah...
29. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo neviem aj ja si myslim to este zena nema to hcg take vysoke :confused:
29. okt 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica ako si spominala ten tehu priznak - "nemehlo" - tak sa mi to asi tak zapacilo, ze uz som stihla rozsypat cukor v kuchyni :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zajacik mne uz tri dni vsetko pada z ruky dnes velky noz na chlieb este dobre ze mala nebola nablizku....ale to je nam asi sudene :grinning:
29. okt 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky pridavam sa zatial potvrdene len z krvi 19eho mam UZV.
a priznaky okrem bolesti v prsiach ziadne :slight_smile:
len by som potrebovala zmenit doktora najlepsie BA Ruzinov a okolie poradte.dakujeem
29. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chloe gratulujem :wink:
30. okt 2009 o 05:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky robila som dalsi test - mamatest, a su krasne // :dizzy_face:
30. okt 2009 o 05:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajaacik gratulujeeeeeeeem ti k // a co ty nevies spat :confused:
chloe vitam ta tu medzi nami...ja asi pondelok zavolam svojmu gyn.ze kedy mozem prist lebo sa pametam aj s malou ma objednal az ked mi meskala mrcha dva tyzdne :unamused:
ozaj a ani vam nesiel vcera MK.?
30. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chloe ja chodim teraz k maresovi do ruzinova. zatial je to tam ok.

zajacik supeeer no vidis takze predsa.
30. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica neviem spat, lebo som uz bola netrpezliva na testik :dizzy_face: A MK vcera vecer nesiel.
30. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik to ti teda verim a som nesmierne rada ze sa ti splnilo po com ste tuzili :wink:
30. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po vyse 4 rokoch cakania mi to pride ako krasny sen :dizzy_face:
30. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolkoooooooooooo :confused: :confused: :confused:
to fakt? noo ja by som sa asi uz zblaznila..tak o to vacsia musi byt ta radost ze?
a pockaj este ked chytis ten uzlicek do ruky ake je to naaaaaaadherneee :dizzy_face:
30. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eriii :dizzy_face: tak sa teším! Aj tu Ti ešte oficiáliš gratulujem a prajem toho chaloša z celého srdca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a samozrejme všetkým gratulujem :dizzy_face:
30. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica uz teraz sa na ten vonavy uzlicek tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela pozrela som si tvoje testy... je zvlastne ze za tyzden ciarka velmi nezosilnela... :confused: ... nechces skusit iny druh testov? Skus mamatest. Drzim velmi palceky aby ciarka zosilnela :wink:
30. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik.... mme tie // miznu a znova sa ukazu ako som z toho d...l uvidime co bude v nedelu ,ked mi vezmu kontrolne HCG....
30. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, budúce júlové maminky, pripájam sa k vám,aj keď s malou dušičkou... Je to pre mňa ešte stále neuveriteľné, že sa nám to po 4 rokoch a dvoch rokoch navštevovania CAR napokon podarilo úplne prirodzene. Veľmi sa bojím, že naša radosť je predčasná... Máte aj vy taký strach?
30. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa k vam pridat? prave dnes mi konecne test potvrdil ze som tehotna aj ked som to vedala uz od minulej nedele...gratulujem vam a tesim sa zo vsetkymi ostatnymi co mate pozitivne testy
30. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarah michelle ako si to vedela od minulej nedele? mrcha uz meskala?
30. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..aspon na chvilku privitat nove tehulky... pro tej nasej sikovnici nestiham nic.. a k tomu sme kupili novy kocik tak sa cely den vytesujem aj ja ako mala :sweat_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok