Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
13. nov 2009

ja mam potvrdene z mocu, ine vysetrenie nie, ale tu v spanielsku to tak bezi, lebo ja ked pojdem na gyndu, tak uz budem musiet mat knizku so sebou, tam uz mam vsetko poznacene, oni robia len sono a tiez to nie je jeden gynekolog, ale sa striedaju, ti co su v nemocnici, takze vlastne pocas tehu spoznas vsetkych 😎

luminkasp
13. nov 2009

ja som velmi spokojna s tym aka je tu starostlivost pocas tehu, len ja neznasam cakat u dr, co sa musi aj na slovensku 😎 no a este som zabudla povedat, ze tu sa robi sono kazdy mesiac a nerobia sa vnutorne vysetrenia. Tu je to fakt trosku ine, ale ja som velmi spokojna a aj porod som tu mala super, takze ja sa vlastne na tych peknych 9mesiacov velmi tesim 😵

tun1ska
13. nov 2009

ericica- my sme to tiež nechali na malého, každému to roztrúbil:🙂) 😵
elibetka- nech sa ti medzi nami páči:🙂)
maaja- úplný súhlas...Keď som bola 1.x tehu, tak mi bolo bruško vidno trošku v 4. mesiacia ..no a teraz? Už asi začínam piaty 😀 😀 😀

luminkasp
13. nov 2009

elibetka, vitaj

zajacik...
13. nov 2009

Elibetka vitaj medzi nami. Pozerala som tvoj album, mas nadherneho synceka a ty si hotova modelka 😉

ericica
13. nov 2009

babenky co dobre robite???
mala mi spi tak mam trochu veget,ja som si porobila svoje a uz som si musela sadnut lebo mi bolo zase zle 😝
no uz ma to zacina stvat dufam ze nebude ten prvy trimester taky priserny 😠 pri malej som taketo nepoznala 🤐

oacka
13. nov 2009

Ahojte, kočky! 🙂 🙂 So škodoradosťou pozorujem, že konečne nie som jediná, ktorej žalúdok štrajkuje! 😉 😉 Dnes mám od obeda trošku lepší deň, tak som si došla skontrolovať mejly. Ale ráno to boli vodopády! Stačí, že sa napijem trochu minerálky. 😝 😝

zajacik...
13. nov 2009

Oacka este ti neodpisali od Dankovcika? Kamoska mi vravela ze jej neodpisali vobec, ze sa tam potom objednala telefonicky...

margaretka08
13. nov 2009

erčica ahoj pitala si sa ma že k akemu doktorovi chodim tak chodim k hajduškovi v nz a z akej dediny si? ja som bola pred včerom u hajduška a ten mi povedal že som v 9 tyťdni tehotenstva a ja som to zistila len pred par dnami inak sa citim velmi dobre. terťmin mam na začiatku juna takže teraz zviknem chodiť aj tam na forum. A ty sa citiš ako?

margaretka08
13. nov 2009

ozaj je tu niejaka mamička ktora ma dieťa okolo 1 roku a čaka dalšie dieťa

ericica
13. nov 2009

no ja chodim k stankovi a som s nim uplne spokojna..margaretka daj si do pasu tyzdne 😉 noo ja sa citim blbo s malou som toto nepocitovala ☹
no a pochadzam z Tvrdosoviec ak to poznas??? 🙂

vedvies
13. nov 2009

ahojte babenky,
rada by som sa k vam pridala, len mame nejake problemy. Chcem sa opytat, ci ste na 1. uzv mali dutinku mensiu ako podla poslednej menstruacie by mala byt. Lebo ked ju moj dr. zmeral tak mala 4/2tt a podla kramov mala mat 5/6tt

vedvies
13. nov 2009

a tak cakame 10 dni, aby sme videli, ci fazulka rastie ...

luminkasp
13. nov 2009

ahoj vedvies, vitaj medzi julovkami.

ja som este na sone nebola, ale moze to byt, zalezi aj kedy si mala ovu 😉

vedvies
13. nov 2009

lumi dakujem, dufam, ze tu aj ostanem a ked nie, tak vas budem aspon citat .... katy je moja partacka z juloviek 2007 😉 , tak vam drzim prsteky 😵

luminkasp
13. nov 2009

tak to by vam vyslo pekne repete ako mne s majou 😎 a neboj vsetko bude v poriadku

helen
13. nov 2009

Elibetka, vitaj 🙂
Luminka, gratulujem k tehuknižke! Inak ja som u môjho lekára ešte ani raz nečakala dlhšie ako 5 minút a sono mi robiil každé tri týždne, vždy v poradni. Vnútorne vyšetroval až od druhej polovice tehu na zistenie stavu čípku, čo je podľa mňa nevyhnutné. Krv mám už urobenú, na výsledky sa nikdy dlho nečaká, všetko môžem konzultovať telefonicky, aj výsledky, aj problémy. Ale to asi závisí od lekára. Pôrod bol tiež maximálne profesionálne zvládnutý a nebyť super zásahu môjho pôrodníika, mohlo to dopadnúť aj horšie. Takže aj ja som tu na Slovensku maximálne spokojná so starostlivosťou v tehu 🙂 a tiež sa teším. Dúfam, že všetko pôjde dobre!
Vedvies, neboj, v tejto fáze ešte nie je sono dosť presné, rozdiel 1 - 2 mm môže byť aj nepresnosťou merania. Navyše ako píše luminka, môžeš mať posunuté ovu. Držím palce!

ina7
13. nov 2009

Ahojte, asi sem patrím. 😉 V pondelok hcg 660 a 16. sa chystám na utz. Hádam už čosi bude vidieť. 🙂

helen
13. nov 2009

Ina vitaj 🙂 660 je krásna hodnota 🙂

luminkasp
13. nov 2009

helen, tak to ti zavidim, ja musim vzdy cakat 🙄

luminkasp
13. nov 2009

ina, vitaj 😉

helen
13. nov 2009

Luminka, veď nakoniec je podstatné len to, že sa dočkáme výsledku! 🙂

luminkasp
13. nov 2009

jasne 😎

susane01
14. nov 2009

Dobry den prajem, my sme mali strasnu noc. Maly grcal a kakal no a jasne ze teplota. Teraz lezka a uvidime co bude dalej. ☹

zajacik...
14. nov 2009

Ina krasne hcg, to mozu byt aj dvojicky 🙂
Susane malemu vela zdravicka, nech je cim skor v poriadku 😉

verulienka
14. nov 2009

Ahojky tehulky ... pravdepodobne aj my vydrzime do jula a okolo siesteho to "rozbalime" na porodnej sale 🙂)) ... ale vas tu je, zacala som si vsetko citat od zaciatku ale ku koncu som sa dostala len tymito pismenkami, tak dufam, ze aj tu najdem malinku podporu, ktora sa isto hodi kazdej z nas 😉

ericica
14. nov 2009

ahojte ja mam dnes hrooooooozny den...svokrovci zabijaju a mna dnes uz zoparkrat naplo od tych ,,dobrych"voni 😝
este dobre ze mama nemohla dojst postrazit malu tak som s nou ja vnutri a pozerame telku 😀
vitam nove tehulky 😉 😵

helen
14. nov 2009

Ericica, to celkom chápem 🙂 mne dnes bolo trochu nevoľno, tak začínam dúfať, že z toho môjho tehotenstva nakoniec predsa len niečo bude...

maaja
14. nov 2009

ahojte kočky,
tu sa písš o sto dvesto ;)
aj ja vitam nove tehulky 🙂
vedvies, preco vravis o probleme ??? aj ja mam vysledky podla UZV asi o tyzden mensie ako podla poslednej MS
podla MS mam termin 29.6., podla UZV 3.7.
podla MS som v piatok bola 7 tt + 3, no podla UZV 6tt + 6
za desat dni mi babo narastlo ako by len o 6 dni, totiz bola som na UZV aj ked som podla MS bola 6tt + 0
inak, vedvies, ja si ta pametam z nejake temy ;) ale to bolo uz asi daaavno ...

maaja
14. nov 2009

helen, ty si taka skepticka, neboj urcite bude, zrejme nejake babetko 😵
inak ja mam pocit ze uz mie nie je tak spatne ako mi byvalo 😅
ozaj, a prvu poradnu mam 8.12. ... zrejme az vtedy dostanem knižku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre