Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lucka_o
25. feb 2010

baby potrebujem poradit.....

som studentka ak sa zamestnam cca o 2 mesiace , mam narok na vyssiu matersku?ci rodicovsky prispevok? neviete? ja sa do toho velmi nerozumiem....ci nahodou nemate skusenosti....vdaka

inak aj moja segra mala problemy s tlakom a pocas tehu brala lieky na tlak a rodila normalne a vsetko je ok

janka256
25. feb 2010

jooj kocky nebojte ani cisaraku ja som uz mala 2 a caka ma treti da sa to prezit po prvom bolesti skoro ani nie su zato po druhom uz horsie a vraj pri tretom este horsie ale co pre malu bambulku nevydrzim ze? 😉

kafoditka
25. feb 2010

baby dakujem za odpovede.. 🙂

oacka
25. feb 2010

a akú anestéziu si mala, janka?

mojalili
25. feb 2010

KAtarinka, dnes som robila pre deti na Telesnej vychove olympiadu, narobila som snad 80 medailí a sutazili🙂 POrobili sme na VV maskoty a plagaty na povzbudzovanie, a stale nieco vymyslam, aby sme zili tym duchom Olympiady...v skole mame aj skolsku olympiadu....proste svacnuta ucitelka 🙂

LUCKA_O - neviem nic o tejto teme, ale tu je dobry link, mozno nejaka odpoved by sa ta tykala...http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

katarina7777
25. feb 2010

Mojalili bodaj by bolo takych svacnutych uciteliek ovela viac... deti ta musia zboznovat 🙂

mojalili
25. feb 2010

Deti ano, horsie je to s niektorymi rodicmi...ale to som tu uz pisala. Ale to nevadi,vsetkym ludom sa nezavdacis...

Kocky, zajtra koncim 24.tt, jejda, ako to rychlo leti...len 15 tt do konca...hm... 🙂

maxara
25. feb 2010

babulky mne blbne tento stupidny internet... uz ma trikrat odstavil, je to hnusny smrad a neznasam ho 😠 😠 😠

lucka_o
25. feb 2010

mojalili vdaka.....uz som v obraze....🙂 potesila si ma🙂

deti olympiadu zboznuju ze? sa im to muselo velmi pacit...

ci ty uz koncis 24 tt, to uz si skoro pred cielovou rovinkou...... 😀

maxara
25. feb 2010

mojalili - to je super, ze sa tym deckam tak venujes... to sa ceni... a inak mam pocit, ze tebe to tehu ubieha ovela rychlejsie ako mne 😒

janka256
25. feb 2010

oacka pri oboch som mala celkovu aj teraz bude lebo po cisarskom mi este budu robit sterilizaciu ... 😠

maxara
25. feb 2010

janka to preco??? 😕 😕 😕

kafoditka
25. feb 2010

babky idem ja zalahnut, uz par noci som sa nevyspala... majte sa pekne, zajtra si vas docitam... paaaaa

janka256
25. feb 2010

lebo stvrte tehotenstvo je uz privelmi rizikove pri troch cisarakoch a popravde 3 deti mi stacia je to tak akurat a dalsie tehotenstvo by som uz nemusela prezit ani ja ani babo preto som sa tak rozhodla 😖

katarina7777
25. feb 2010

janka mojej mamine to tiez museli spravit, tri cisarske a dost, lebo problem je maternica potom ☹

maxara
25. feb 2010

janka a to ti automaticky urobia alebo ti to odporucili, alebo ty si chcela?

maxara
25. feb 2010

kafko dobruuuu nockuuu

katarina7777
25. feb 2010

A pred 20 rokmi ju uz pri tretom nahovarali na potrat lebo ze to je velke riziko, ale ona sa zatala ze babo chce 😒

katarina7777
25. feb 2010

dobru kafo, za chvilku idem do hajan aj ja

mirka285
25. feb 2010

jej Jani,som si precitala v pase ze budes mat Mirku..velmi pekne meno si si vybrala 🙂 🙂 kocky hovorte si ze budete mat lahky porod,ja som si to stale hovorila,porod bol sice na prd,ale aspon som sa dopredu nestresovala..

maxara
25. feb 2010

kukate panelak?

janka256
25. feb 2010

nie to mi odporucala lekarka este na zaciatku tehu ze toto sa este da aj ked s rizikom ale dalsie uz nie 😒

maxara
25. feb 2010

janka - no ma to aj svoje pozitiva... treba to brat z tejto stranky

ericica
25. feb 2010

no aj ja idem do hajan zajtra pa 🙂 😵

maxara
25. feb 2010

tak idem aj ja babulke, aj tak resuscitujem stale toho internetoveho stupida... tak bru nocky 😲 😲 (zivanie)

janka256
25. feb 2010

miri ano nevedeli sme sa zhodnut na mene a toto sa nam paci obom a kedze aj svagrina sa tak vola tak bude mat aspon nastupkynu 🙂 baby ja vam tak zavidim tie kopkania moja sa ozyva velmi malo teda neviem ale ja ju necitim velmi casto tak zasa sem tam stresujem ci je vsetko oki a ked sa ozve to nie su kopkania skor citim ako by sa mi po bruchu nieco prevalilo velmi pomaly a ani na ruke som ju este necitila ale to bude asi tou placentou vpredu joj nech uz sa da dozadu aby som aj ja mohla tak citit ako vy... ☹

katkaking
25. feb 2010

ahojte, no od vcera poobedia co som tu nebola,ste toho zase hodne popisali...dnes sa mi nedalo sem ani kuknut, ved mi blbol internet, neviem kde bola zase porucha...aj teraz mi to ide ako za dusicky 🙂
tak budem asi priebezne reagovat, ked budem citat...ak to vobec docitam, je toho straaaasne vela a ja som uz unavena a mam seknute v chrbte 😠 aaaaaaaau, boli ma to, ani hybat sa nemozem poriadne.

katkaking
25. feb 2010

k tym prdikom...aj ja mavam casto akoby zastavene vetry...a neviem co robit, niekedy si dam espumisan...ale nie vzdy pomoze.

agika, krasne vecicky...

katkaking
25. feb 2010

dugy, o chvilu je sobota, myslime na teba, nech vsetko dopadne ako si predstavujes 🙂 🙂 🙂 drzime palce.

katkaking
25. feb 2010

akne sa aj mne nejako zacalo zase objavovat...potom poradte co stym

kenan, do fitka mozes chodit aj pocas kojenia...aj ja som chodila a vsetko bolo ok...len cvicit s mierou, aby nebola svalovica... 😉

ufffff, mirka, nezavidim taky zazitok...ale ten obedik tak trochu...ja sa chystam zajtra so svagrinkou na pizzu, tak sa tesim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre