Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
29. apr 2011

@katarina7777 u nás má meniny Leo ako som si práve všimla..neviem kedy má tvoj krásny Leone meninky, ale ja mu poprajem všetko najlepšie dnes, oki? 🙂

miki060707
29. apr 2011

@bambola no veru, nám sa tiež tá uvodná pesnička nepáčila 🙂

katarina7777
29. apr 2011

@monline tak ked ma niekto 29 a vyzera na 40 tak je to zda vela ... o par rokov si budem hovorit ze mam 40 a aka som este mlada 😀

katarina7777
29. apr 2011

@monline dakujeme, mamina mi to akurat pisala... su na dovolenke v egypte a ze je tam suprovo a dovolenka ich stala polovicu z toho co platili vlani za ten isty hotel 😵

tinaki1275
29. apr 2011

@maxara @katarina7777 baby som to chcela uzpoobede napisat ale nestihla som ..absolutne suhlasim ..som bola totalne v soku ako staro kate vyzerala..som sa az zlakla..a bola velmi vychudnuta a mala prepadnutu tvar ..zato jej segra.. 😕 waw...a to sa mi predtym vcelku pozdavala ..neiz eby som bolaoslnena jej krasou ale ked bola dobre oblecena .fajn vyzerala..
babule my sme meskali zvonku a stihla poslednu 20 minutovku z hokeja ale potesila ma.. 😵 fakt sa tesim na dalsie zapasy ..pekne hrali chlapci co som videla..

maxara
29. apr 2011

@vierkaha co si neskocila do Plusu? ja som ti vravela, ze tam maju..

@monline 🙂 ked mas 29, ci kolko ma ta mrzana a niekto jej tipne 40-45, tak je to vela 😉 kebyze ma 50 a ja jej tipnem 40, tak vyzera super a je to malo 😉

tinaki1275
29. apr 2011

@macik27 to ich lutujem..ja to tiez pozeram cez digi tv..greci an i nevedia ze existuje hokej ... 😀 ale viem ze sa da chytat cez satelit aj nejaky volny program so sportom kde by to mohlo ist ..ale oni asi nemaju ani obycajnu satel.antenu hadam.. 😒

vierkaha
29. apr 2011

@maxara Peti veď tam chcem ísť, aj som chcela ísť naspäť cez Pk, ale malý bol nervný a mm ešte viac tak som bola rada, že sa veziem domov 😅, ale určite chcem ísť aj tam, potom sa ozvem 😉

tinaki1275
29. apr 2011

@monline tak tak ako hovori @maxara...a ty vyzeras na niektorych fotkach ako dievcatko .takze tu nejde o to ze mat 40 ,ale nevyzerat vtedy na 50 ,co u teba nehrozi .. 😉 my budeme vyzerat mlado vzdy ,kedze mame male deticky 😀

macik27
29. apr 2011

@tinaki1275 majú tam skylink len im to nejde a že to by tam musel prísť technik a naštelovať parabolu a to tam kôli nim žiaden technik nepôjde...pre môjho mm je to utrpenie on je strašný fanúšik hokeja tak zúfalo hľadá riešenie ako by si to pozrel

maxara
29. apr 2011

@tinaki1275 😉 no tak nemame my s katkou krive oci 😉

@vierkaha 🙂 oki, len nech to nie je utorok stvrtok

tinaki1275
29. apr 2011

@macik27 ono to nie je take tazke nainstalovat,mm sato raz podarilo aj nahodou ... 😉 ..a nejakeho technika by mohli splasit nie?

mirka285
29. apr 2011

caute koceny...tak ja dnes nic nestriham,baby neuverite ale ja som dnes stravila u kadernika 4 hodiny 😕 akoze bola to riadna fuska nieco mi na tej hlave vytvorit....takze najprv mi urobila melir,ale taky viec menej len navrchu hlavy,potom mi ho farbila na hnede a vysledny efekt nato,ze som mala total ciernu hlavu je uplne super 🙂 🙂 uz to proste nie je cierno cierna tma ale je to trosku premelirovane hnedou a vyzera to fajn,Gabko ma pochvalil,a aj ja som spoko....kurnik a tento uvodny zapas dal nasim tusim pekne zabrat,som vrieskala jak sibnuta 😝 ja som kralovsku svadbu nekukala,myslite ze som divna?ale mne je cela ich svadba ukradnuta 🤐 baby radsej poradte mne kde si mam kupit saty na svadbu??? @maxara Peti a ty pekne vyhod z tabulky tych co nie su schopni nahlasit udaje,sa neser,ne?? @sunnygirl ja sa na tebe vzdy musim pousmiat,ako to vzdy pises,ze nic nestihas pri malej...ako sorry ale ved mas len jedno dieta a do prace nechodis 😔 su tu kocky co maju dve a viac deti a stihaju,tak asi to mas zle zariadene alebo si si zaviedla zly system 🤐 dufam,ze sa neurazis,ale ja som ti to musela napisat... no som sa nejak moc rozkecala,tak pekny zbytok vecera vsetkym

tinaki1275
29. apr 2011

@maxara nemate nemate 😀 ip prislo tentokrat pozriem na to lepsie zajtra..

tinaki1275
29. apr 2011

@mirka285 ja vrieskam tiez...sa mm smeje..a hod nejake foto tvojej novej hlavy predsa 😉 .

tinaki1275
29. apr 2011

@merikac blahozelame Emmke..

monline
29. apr 2011

@katarina7777
@maxara
@tinaki1275 ja presne viem ako ste to s tou 40tkou mysleli, ja len, že aj mne sa pred 10 rokmi zdal tento vek ako strašný..a pritom dnes medzi 30 a 40 ročnou babou nemusíte spoznať žiaden rozdiel

mirka285
29. apr 2011

@tinaki1275 zajtra sa odfotim,ona by to takto v tme nebolo vidiet,by som zase vyzerala,ze to mam cisto cierne,musim sa odfotit na svetle,jo? @merikac gratulka k Emmke malej sikovnicke,ja dufam,ze aj nam to pojde do toho mesiaca...snad sa LIndusa nenecha zahanbit...

maxara
29. apr 2011

@mirka285 😉 a co tie tvoje?? ani ti nebudem pisat ze tu u nas v pluse 😀

katarina7777
29. apr 2011

@mirka285 ja som bola vcera farbit vlasy lebo uz som vyzerala jak ciganka, teraz som super blondina 😀 inak ked som citala ten prispevok od sunny tiez som si to iste pomyslela 😉

vierkaha
29. apr 2011

@maxara oki.
Idem spať, dobrú noc

maxara
29. apr 2011

@tinaki1275 😵 super Tinka, vdaka

@monline no tak uz uznaj, ze vyzerala staro na svoj vek 😉

katarina7777
29. apr 2011

@mirka285 ty by si chcela ake svadobne saty, dufam ze nie take tortove... ja na tebe vidim nieco sviezejsie 🙂 budete sa brat v kostole?

monline
29. apr 2011

@maxara ja som videla len minútu, ako šli po červenom koberci..a teraz si iba pozerám fotky...mne sa tie šaty páčia, lebo sú presne také aké sa od kráľovny očakávajú..samozrejme, že z nej nespravia šik kočku

katarina7777
29. apr 2011

@maxara a tie jej saty jej ku mladistvosti nepridavali este ten vrch sa mi pacil ale ta sukna vobec, ale mala peknu kyticku.

maxara
29. apr 2011

@katarina7777 @mirka285 akoze nechcem byt trapna, ale mna strasne udivuje, ze niekto nema cas tri mesiace si ani zapnut kona.. toto je skor o tom, ze ho to nebavi, alebo nezaujma natolko, aby tomu venoval 1 minutu za tri mesiace. Vobec proti tomu nemam nic, keby sa ten clovek nezaviazal, ze si tu minutu mesacne najde.. ale akoze 🤐 uz som ticho, lebo toto pisem pravidelne sem a uz som ticho..

mirka285
29. apr 2011

@katarina7777 Kati toto som dnes hovorila kadernicke,nejako mi to trosku zosveti ale neurob zo mna olassku ciganu 😀 tak dufam,ze sa nenaserie,ale ja mam naozaj z jej prispevkov pocit,ze to ma asi zle zorganizovane,teda je mam dve deti a pohoda...asi som supermama 😀
@maxara a ty nestras s tym plusom,som si pozerala minule saty v HaM ze co tam maju,lebo tie co si kupila Kafko su nahodou chutne a Gabo kukal na mna,ze laskavo by rad na mne videl nieco pekne,kvalitne a mam sa ist pozriet do Alize 🙂 takze ja teraz vysoko rubem ale take saty od Valentina by neboli zle 😝

tinaki1275
29. apr 2011

@mirka285 bud rada ze sa linda do toho pusta s rozumom a nie unahlene ako nasa leia 😒 ja uz ani neratam kolkokrat dnes s nou drblo ..a vzdy straaasany rev...som na to uz nemala nervy a bolo mi jej strasne luto ..nehovoriac o tom ze nenavidi topanky na nohach .. ☹

bambola
29. apr 2011

@mirka285 miri a co tie co si nam minule hodila link, ze si si vybrala ? fialove tusim. ja som svadbu tiez nekukala 😉 ani sme neboli doma 🙂 ale asi by ma to ani nebavilo
@katarina7777 taliansko je predsa plne ciganov 😀 😀

mirka285
29. apr 2011

@katarina7777 Kati co si...my uz len taku komornu svadbu na urade s rodicmi a surodencami chceme...a saty nechcem typicke svadobne,ani biele....proste nejake chic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre