Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
29. apr 2011

@katarina7777
@bambola dobrú noc

monline
29. apr 2011

@tinaki1275 dobrú
ostal tu niekto? Peti?

maxara
29. apr 2011

@monline polkou oka.. ale kedze musim na wecko, tak asi vstanem a ked uz budem na tych nohach, odprevadim sa do postele

robika
29. apr 2011

Ahojte, tak z mojho Filipka sa stava ranny spachtosko, normalne vstava okolo osmej a aj to ho skoro musim budit, inak takemuto vstavaniu som aj rada, ved spavat chodim dost neskoro a keby sa rozhodol vstat o takej 6-tej ma neviem neviem ci by ma zobudil 🙂
ja som kralovsku svadbu nepozerala, takze idem mrknut aspon nejake fotky, nech teda vidim, ako nevesta zle vyzerala 🙂
baby ake hry hravate s malymi, lebo ja ziadne nepoznam....
@tinaki1275 mala je velmi sikovna, pozerala som to video, no ani sa mi verit nechcelo, ze je taka stara ako FIlipko, ved on sa mi zatial iba na 4 dava a o chodzi nemoze byt rec este nejaky cas... a dufam ze sa uz citis lepsie, lebo ked mas ist v nedelu do prace a nebudes fit, tak sa Ti to moze vratit...

robika
29. apr 2011

@monline ja som prave prisla, ako vzdy neskoro, nikdy tu uz nikto nebyva, tak si zvycajne iba precitam, co je nove a popritom pozeram telku a pracujem... idealne vsetko naraz (a potom sa cudujem, co mi vsetko tak dlho trva)

kafoditka
30. apr 2011

Dobre ranko 🙂 Ja idem dnes s malym na oslavu 30tky buducej nevesty. Baby vcera som si len tak zo srandy dala na noc papilotove natacky, dnes rano som to dala dole a - vypadam ako ovca 😕 😀 takze to slo hned do chvosta a uvidim, co z toho po par hodinach vyrovnania vznikne..
@mirka285 Miri som zvedava na tvoje nove vlasky 🙂 inak sestra bola na tom gumovani vasov a ma to super. Z tmavohnedych jej spravila orieskovu farbu liznutu do rysava a kvalitou su rovnake, takze je rada, lebo som ju dostrasila s tym chemlonom... No a satecky ides kupovat? Nooo to sa ti bude urcite lahsie vyberat si myslim, a ja by som asi tiez vybehla do Viedne, tam maju urcite lepsi vyber a mozno aj lacnejsie.. a urcite aj co sa lodiciek tyka...

gabika41
30. apr 2011

Dobre ranko sa praje.....na ten vcerajsi zapas som sa veru ani divat nemohla,taka som bola vystresovana... 😠 druhy zubok uz je prerezany....prajem pekny predmajovy den... 🙂

katka55
30. apr 2011

ahojte. my mame s mm od dnes taku dohodu, ze v sobotu ma rano sluzbu on, takze uz hodinku sa hraju, momentalne bojuju na prebalovaku a idu sa obliect a vraj aj desiatu zvladnu sami 😵 dakujem maxi @maxara za inspiraciu na zapojenie mm do tychto nasich aktivit 😀 pekny den vam prajem a ja sa idem vyhrabat z postele 😝

vierkaha
30. apr 2011

Dobré ránko, my máme dnešok zase pracovný, tak sa sem asi nedostanem 😠
Včera som si v Ikei nakúpila také plastové boxy tak tam idem poprekladať veci čo mám v komore len tak dané - to bude zase pilačka 😝
Ja som svatbu videla, len kúsok čo bol v správach a Kate sa mi zdá taká zostarlá, lebo je strašne vychrtlá na starších foto tak nepôsobí a šaty sa mi páčili, tam nebolo moc možností na vymýšľanie

maxara
30. apr 2011

@katka55 😉 nemas zac, len pozor, lebo mm si dodnes nevie zapamatat kedy a kolko ninka coho papa a tak sa stalo mi vcera, ked som sla rano skoro do ba, ze som prisla domov o 11:30 a Ninka mala za sebou uz aj olovrant 😲 samozrejme, ze ju bolelo brucho, z obednajsieho spanku sa mi zobudila s brutalnym revom po pol hodine a asi hodinu som ju tisila. Musela som rurkovat a mala normalne zelenu sracku, uplnu vodu 😔 ..

maxara
30. apr 2011

@vierkaha a ja chcem dnes tiez pracovat.. stence uz behaju, tak ked mm vstane, dostane Ninku a ja pojdem nejako zabranit im v behani po celej zahrade 😒 periem a chcem zehlit, len co doranajkujem teraz

tutifruti
30. apr 2011

@maxara tak Šimonka som vážila včera... lebo na poradnu ideme až 10 mesačnú.... váži 8840g a meria +-72cm 😅

My sme dnes doma samé.... teda aj so Šimonkom.... tata máme v čechách.... 😒 Takže ked trochu upracem.... pôjdeme von, aby sme sa tu nepozabíjali 😅

tinaki1275
30. apr 2011

dobre ranko damy ..tak ja som sa hned zrana nasrala s prepacenim ..ma nasral mm..vie velmi dobre ze od zajtra oficialne pracujem a ze mjusim ist do heraklionu k svojej sefke prevziat si vsetky papiere a auto a este bola tak a mila ze mi povedala ze mozem prist v pondelok rano a zostat cez den a vecer nazad..lebo inac by som musela ist zajtra a zostat tam na noc,kedze v kancli nerobia vsetci v nedelu ,a nejake veci ako zuctovanie penazi co budem robit mi musi vysvetlit uctovnik v pondelok ..a mm mi hovori ,ked som mu volala ,ze teda pojdem na cely den do her v pondelok ..ze on musi v pondelok ist do retymna dokoncit na cely den jeden alarm .. 😕 mi pripada ze si robi srandu ..zaciname fakt super..ja nechapem co si on mysli ..ok rano tu este bude Irini ale co bude s malou poobede? je to len jeden den co musim byt prec az do vecera a uz vymysla..on sefku nema, moze ist aj iny den..som nasrataa....

tinaki1275
30. apr 2011

@maxara chuda Ninka..a to ona papa aj ked je plna? Leia ked proste nechce nehrozi .teda ak nie je hodina jedla nedostanem do nej nic ani ja..

tutifruti
30. apr 2011

@tinaki1275 asi más riadny stres?

bambola
30. apr 2011

Dobre ranko 🙂
tak my dnes bacujeme same 😔
@monline rozmyslala som aj ja nad stavanim v maja- v lamaci je 🙂 ale v meste je majales a budu vselijake divadielka tak sa pojdeme pozriet asi skor tam 🙂

aalexis007
30. apr 2011

@robika myslím, že na našu otázku nám asi nikto neporadí - ohľadom tým hier s detičkami. Aj ja som sa na to tu pýtala asi pred včerom a nič. Nikto nereagoval. Asi majú s tým viaceré problém. Mala by som zájsť do nejakého kníhkupectva a pokukať sa po nejakej knižke s nápadmi. 😉 Tak ak niečo nájdem, tak ti potom napíšem. 😉 😉

mirka285
30. apr 2011

dobre ranko...nebudem vam hovorit dokedy sme spai lebo nam to neuverite 😅 @kafoditka to si len tvoja segra mysli,ze to nema znicene 😖 urcite to nema take hrozne ako som to mala ja,kedze mne stahovali ciernu farbu,co je najhorsie ☹ napr. aj vcera mi povedala kadernicka,ze ked to nechcem cierne,bud mi to moze cele stiahnut alebo len niektore pramene melirom,ale kedze mam vraj krasne zdrave vlasy,tak mi to stiahne len melirom a ti poviem ze tych par pramenov uz bolo pekne chemlonovych a nato mi ona hovori,ze no a predstav si,ze by si mala taku celu hlavu 😕 teraz som fakt spokojna ako to mam,ale neviem co to urobi ked sa to bude vymyvat...Domi a ty este nemas topanky?

aalexis007
30. apr 2011

Máme novú trojkolku 🙂

monline
30. apr 2011

@robika ja som včera musela v rýchlosti vypnúť pc, lebo malý sa mi prebral, tak to musím rýchlo k nemu, nech sa nezobudí úplne...trocha si cucol a spinkal do rána- aj keď mne sa o šiestej, kedy sa zobudil, zdalo, že je ešte hlboká noc, až na to svetlo 😀 muž ho hodinu povaroval, ale potom musel ísť robiť, tak som ho upišťaného unaveného dostala ja..a bojoval až do štvrť na desať, kedy konečne zaspinkal...

@mirka285 dnes dúfam ukážeš foto ako to máš 🙂 Včera si Nika šla zafarbiť vlasy na ryšavo..ale má ich skôr ako svoje pôvodné blond, jemne líznuté farebne..pri hlave svetlejšie ako pri koncoch, tak už špekuluje čo s tým spraví...

@aalexis007 tuším @mojalili mala nejaký zoznam hier, ak si dobre pamätám, skús ju osloviť...a plno detských pesničiek raz dávala @bambola na stiahnutie na ulozto.sk, odtiaľ som si ich aj ja stiahla, super pesničky, strašne veľa

@bambola tak aj to je super program, tuším prechádzka v meste je o niečo lepšia ako tu po dedine, kde budú všetci vonku a budú nás očumovať (mala by som sa nejak nastajlovať 😀)

@tinaki1275 ten tvoj - bez komentára...verím, že sa dohodnete, resp. že pochopí, že to potrebuješ takto...a držím palce, aby si si v práci rýchlo zvykla a aj Leia aby bola spokojná..

@tutifruti u vás musí byť strašne veselo, ktovie koľko z nás by na to malo nervy 🙂))

@maxara chudák Ninka..mne tiež Daniel odmietne jedlo ak už nechce..ale zvyčajne to spraví už po piatich lyžičkách, tak ho musím zabávať, aby som do neho dostala aspoň polku fľašky jedla

monline
30. apr 2011

@aalexis007 fííha, parádnu

aalexis007
30. apr 2011

@monline a nemáš ten link s tými pesničkami niekde uložený? 😉

tinaki1275
30. apr 2011

@tutifruti no mam..ale hadam sa to utrasie.. 😉

monline
30. apr 2011

@kafoditka tvoje kučery by som si pozrela🙂

monline
30. apr 2011

@aalexis007 veru nemám...a je toho toľko, že sa to inak poslať nedá..ale bambi to určite má a prihrá ti to..

kafoditka
30. apr 2011

@mirka285 Miri nemam ☹ ja neviem, ci som fakt narocna alebo co, ale telove lodicky s otvorenou spickou, pripadne patou som nenasla a ked ano, tak nemali moje cislo 😠 ja si zas nechcem kupit hocico, len aby som mala, chapes... este pokukam v BA znova, ked sa vratim, ved urcite dostavaju novy tovar - teda dufam.. no a k segre - uvidim, ako to bude vypadat po par umytiach, lebo teraz tu novu farbu mala zafixovanu takym smradlavym sprejom 😕 moja mamina sa zbavila ciernej farby tak, ze sa farbila hnedou a kazdy mesiac strihala a po 3/4 roku mala hnedu farbu na celej hlave, ale tak mamina ma kratke vlasy, tak sa to da..ja by som na to nemala nervy, chodit taka dvojfarebna, ale tiez by som privitala nejaku zmenu, ja som cierna uz dllllhe roky..

maxara
30. apr 2011

@tutifruti pisem si 😉

@tinaki1275 no ono je to tak, ze Ninka si deli davku mlieka na dvakrat, cize rano ked vstane o tej 6tej v priemere, este na posteli nasej vypije asi 120-140ml a tych dalsich 120ml vypije potom, ked ju doobeda ukladam, cize okolo 8mej. A ked vstane, tak sa hra a o 10tej papa desiatu, vacsinou jogurt alebo vyzivku ovocnu, kasu s ovocim, cerstve nastruhane ovocie, alebo popucene. A potom papa zase cca 150 ml okolo 12:30 to ju ukladam do kocika. Obed zeleninkomasko mame az po zobudeni, cize okolo 15tej. Potom nic asi do 17tej, vtedy veceriame, to ma bud kasu, alebo jogurt (zavisi co mala na ranajky), chleba s maslom, ovocnu vyzivku.. A potom pred spanim o ten 20tej vypije este cca 180ml mlieka a spinkame. A inak, tych prikrmov mi neje vela.. jedine co zje vzdy cele je jogurt.
No a vcera sa stalo to, ze vstala, vypila mliecko tych 120. Ked som ju ukladala o 8mej, vypila mliecko 120, vstala o pol hodinu (uz som bola prec), hned jej dal presnidavku, ktoru "nechcela" (zjedla len polovicu, co robi vzdy) tak jej dal este o pol hodinku na to jogurt, ktory ona nikdy neodmietne, zje aj dva keby som jej dala. A to bolo asi 10 hodin. Vtedy prisli nasi, tak mama prebrala stafetu a kedze ninka teraz stale vyzaduje pozornost, tak mrnkala a mama si myslela, ze ked furt mrnka, tak je asi hladna a dala jej obed o 11:00, ktory zjedla polovicu flasky (ale mojho vareneho, len zo vcera, cize bolo to uskladnene vo flaske) a kedze pozerali svadbu tej nadhery, tak si ju zobrali aj so stolickou do obyvacky a aby bola ticho, dali jej zut piskotu. Potom som dosla ja a mala si zmolila oci, tak ze idem ju ulozit, ale ked som pocula, co vsetko vypapala, nechcela som jej dat mlieko.. skratka som ju uspala tak nejak na rukach a o tu pol hodinu mi vstala (ale spala inak v kociku, som ju prelozila)so strasnym placom, som myslela, ze chcela to mliecko, lebo pytala meee, tak sme jej zarobili 150ml, cele ho scucla a stale plakala a plakala.. az normalne vrieskala a pri tom placi prdkala, tak som myslela, ze to je problem, rurkla som ju a vyletela strasna sracka a vytekala normalne z rurky zelena voda.. ☹ a potom sa jej asi o pol hodinu ulavilo, som ju vzala hore este spinkat, spala asi 10 minut a potom bola hore

kafoditka
30. apr 2011

@monline Mon zlatko rada by som, aby ste sa pobavili, ale ja tu nemam kabel od fotaka.. 😅
@aalexis007 paradna trojkolka, ani ja neovladam nejake speci hry, proste sa s malym hram tak, aby som ho zabavila a nenudil sa, ale nam ziadna "hra" nevydrzi dlho.. teraz nanjnovsie beha po byte s takym nakladnym velkym autom, co mu kupili nasi 😉

bambola
30. apr 2011

@aalexis007 @robika baby minimalne mon odpovedala, ci? 😕 ja moc niesom na riekanky a take hovadinky resp. keby som to pocuvala tak sa to naucim ale nechce sa mi to ucit naspamat len aby som to malej recitovala. cize my sa take nejake hry nehrame, aj na tapusky mam vlastnu skratenu verziu 😀 😀 ona je najradsej ked si niekto lahne na zem (ja alebo mm) a ona moze po nas lozit stavat sa a tak, rano sa zvykneme blaznit v posteli lebo to ma najlepsiu naladu, ona predomnou uteka a ja ju chytam 😀 a inac tu lozi kade tade ked si treskne hlavu tak sa smeje aby neplakala 😀 alebo jej zacnem spievat 😉 (nic pre cudzie usi 😅 ) takze ziadne zvlastne speci hry.

hru na tyrana vacsinou hra s ockom, ja sa nedam 😀 😀 kuse ho do nosa a lic ale sa jej rata, ze on jej to vrati, samozrejme, ze ona nema mieru narozdiel od mm 😀

monline
30. apr 2011

@kafoditka ved teraz odfotíš a ked budeš mať kábel, natiahneš, nie? 🙂
aj mne daniel behá s odrážadlom, to si posúva, alebo si posúva pavúka..stavia sa o neho a ja len číham čo robí, ako to robí, nech ho zachytím ked bude padať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre