Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
3. máj 2011

@kafoditka - domi tie fotky su v zlom rozliseni. alebo aj tento link ale v tom bleduckom prevedeni s farebnou vlozkou🙂
http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/Jett...

mirka285
3. máj 2011

caute babule...tak uz sme sa dovalili z uspesneho nakupu 😉 akoze hned v prvom obchode mi padli do oka jedny saticky,a nakoniec sme ich aj kupili 🙂 obehli sme este asi 6 obchodov,ale tieto boli bezkonkurencne najkrajsie,super mi sadli a navyse milujem tu farbu...akurat,ze dlzka je pod kolena,tak ich musim dat skratit nech ich mam tesne nad kolena,lebo ta podkolenova dlzka mi nepasuje,zato satky mi sadli ako uliate.... @katarina7777 Kati dakujem za tip,kupila som vich v Escade,mali tam fakt pekne spolocenske veci 😉 baby takze este topanky,a mozem sa vydavat 🙂

bambola
3. máj 2011

@noemarta a co si susu? vsak to je len obrazok 😀 si predstav, ze som ho musela nechat na stene a potom na zemi kym ho mm fotil, tak som ho vzdy hladala ked som vosla do izby aby bol pod dohladom a ked dofotil tak mi prisiel oznamit, ze niekde odisiel 😠 som myslela, ze ho zabijem, teraz tam niekde drepi a spi, ale dufam, ze uz sa jarne prebral a odisiel do bratovej izby aspon 😀 😀
a inac ja tiez pavuky nezabijam 😔
@katty17 nenasla som take 😕

inac mne sa nepaci, ze dali , ze mozes dat ku komentu "paci sa mi to" lebo bude viaznut komunikacia, resp. je to o nicom 😠

kafoditka
3. máj 2011

@mirka285 Miri chutnucke su, presne ake si chcela - zakryty dekolt a mozna podprda pod nimi 🙂 este elegantne vysoke stokle a akaaaa čaja bude z teba 😉

katty17
3. máj 2011

@mirka285 miri su peknucke a navyse su vsestranne. cize ich vyuzijes aj na ine prilezitosti 🙂 ja som myslela ze ty chces uplne iny styl siat. aspo co si posielala tie dvoje dlhe saty ktore sa ti pacili 🙂

kafoditka
3. máj 2011

@katty17 Kati, vypada dobre, len farebne prevedenie sa mi nepaci, teda neviem, ci ta biela by ostala dlho cista..

mirka285
3. máj 2011

@kafoditka Domi presne,ze dam pod ne podprdu,a inak v skutocnosti su ovela krajsie ako na foto a farba je uzasna 🙂
@katty17 Kati take co som povodne chcela som si skusala v Trrusardi a pripadala som si,ze mam na sebe kosielku od Palmersku,tieto su lepsie...

maxara
3. máj 2011

@mirka285 Miri krasne, take podobne si kupila moja sestra na svoju svadbu, ale oni mali tu taku maslu.. na plece

bambola
3. máj 2011

@katty17 joj, velmi pekny 🙂 a funkcie podla mna dobre

cigaretka5
3. máj 2011

@mirka285 tak co keby si sa v nich odfotila ?

mirka285
3. máj 2011

@maxara tieto nemaju ziadnu maslu,vpredu ta aplikacia je rucna praca,je vidno,ze su z kvalitneho materialu,ked si ich obleciem obopinaju postavu a boli hriesne drahe 😀 tesim sa z nich

katty17
3. máj 2011

@kafoditka - domi vraj to nieje biela farba. risi co ho dnes nasiel v rakusku tak je maslovej farby... ale kazdopadne ho chcem vidiet nazivo. 🙂 i ked stale nedam dopustit na mojho favorita. mala by som ho uz proste kupit a nenechat risiho stale cosi vymyslat 😀
@mirka285 - miri, som zvedava na foto teba v satach 😉 tak si sa mala cvaknut 😉

vierkaha
3. máj 2011

@maxara tento týždeň určite nie mm má auto v škole 😒

maxara
3. máj 2011

@mirka285 Miri, tak je mi jasne, ze sestra si nekupila take drahe saty s rucnymi cipkami a pod.. ale ze su podobne vravim. Aj farbu taku, akurat tie jej boli na tenucke ramienka a vyzerali korzetovo

maxara
3. máj 2011

@vierkaha a keby ta zviezla @aalexis007 ? 😕

mirka285
3. máj 2011

@maxara Peta sa smejem,tak to moc podobne neboli,ked boli korzetove na tenke ramienka...ty si maska baby a neodfotim sa v nich,lebo nechcem aby ma videla polka sveta skor ako moja rodina

maxara
3. máj 2011

@mirka285 😀 ja viem.. len proste prve co ma napadlo, ked osm ich zbadala 😀 ale su krasne a urcite v nich budes ziarit .. 😵 mozem ti prist do kostola hadzat ryzu na hlavu? asi nie, vsak 😅

mirka285
3. máj 2011

@maxara nie nemozes,jedine 500 eurovky 😀

cigaretka5
3. máj 2011

@mirka285 a kedy mas vlastne tu svadbu?

cigaretka5
3. máj 2011

http://www.notabene.sk/swift_data/source/casopi...

ak mate chut pribeh nasho miska na strane 14 respektive strane 26 tlacenej verzie

cigaretka5
3. máj 2011

pozeram ze to netaha takze tu je archiv - http://www.notabene.sk/?archiv
kliknite si na zelene aprilove cislo

katarina7777
3. máj 2011

@mirka285 nemas za co, krasne su , presne moj styl... elegantne a chic... este musis tolko isto oplieskat za super topanky a sa mozes vydavat... hlavne si ich nekupuj uz ruzove 😉
my sme boli cela rodinka na pracovnom vylete, manzel musel ist nieco vybavit tak sme sa k nemu napaskovali a boli sme sa prejst v takom starom meste... nadhera...25 stupnov, co si priat viac 🙂

mirka285
3. máj 2011

@katty17 Kati ja by som ten golfac nechcela,co si sem dala link,ved je tazky 😕 pre mna je dolezita,aby bol golfac co najlahsi...

mirka285
3. máj 2011

@cigaretka5 Luci az v septembri...
@katarina7777 Kati topanky by som asi cierne chcela a neviem co na ramena ked bude chladno???

katty17
3. máj 2011

@mirka285 - miri ved takmer vsetky trosku vacsie golface maju 8 kil. aj cybex ma osem kil. ja nechcem uplne maly golfac. ved nech sa sa sandra do neho pomesti 🙂 kolko ma pp kil?

katarina7777
3. máj 2011

@mirka285 uz som ti vybrala topanky
http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/prod.... ... doprajem ti 😀

katarina7777
3. máj 2011

@mirka285 ciernu stolu by som dala na ramena, bolerko nie, mozno este nejake sacko ale je skoda zakryt tu krasnu aplikaciu .

mirka285
3. máj 2011

@katty17 Kati pp ma 6,aj maclareny maju 6,podla mna je 8,5 kg vela,teda aspon mne by to nevyhovovalo...ale pre teba nemusi byt vaha kociku dolezita...pre mna je,lebo sama si ho nakladam,vykladam...

mirka285
3. máj 2011

@katarina7777 ved to,ze nechcem ju ani ja zakryt,ten predok je taky pekny,ze tie saty si nepytaju ziaden sperk na krk...stola by bola najlepsia...vsak snad zaciatkom septembra nebude zima

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre