• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ahojte dievčatá ale vás tu je :wink: tak ja sa vytešujem že Kajka sa sama posadí a vy tu už stojíte, chodíte :astonished: :grinning: ale veď my to dobehneme..dnes sa bola zase voziť na koníku a normálne si na neho lažkala a zalomila :grinning: ale len do chvíle kým nezastavil to sa hneď prebrala a spustila na neho krik :grinning: cvičitelka ju pochválila že je ako z plastelíny krásne uvolnená a pekne sa sama hýbe tak som zase happy :slight_smile: a ešte sa naučila kričať keď sa nervačí tak už aj susedia budú o nej vedieť
4. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak dnes je tu akasi husta atmosfera :astonished:
4. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mala som do dnes doma mm,,,,ja nemam kedy ist pri nom na kona,,horsie ako tie moje dve deti......... ale pravda je taka,,ze ked je doma, vyuzivam, cas, ze je s Emmou a vzdy co to poupratujem,,alebo vzdy niekam vybehneme
4. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sa teraz smejem...zrazu ked je tu vzruso,tak pisete vsetky...asi tu treba castejsie vyvrbovat atmosferu a hned bude rusno na konovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja to chapem,to len mne sa lahko hovori ked nechodim este do roboty...ked zacnem robit ani mna tu neuvidite...
4. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mozno je to len zhoda nahod..mne prave dosla voda do zehlicky tak mam cas :grinning:
4. máj 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 napis nieco mne, ja ta zotrem :grinning:

@mirka285 Miri, ale ved ja som jej nenalozila.. :frowning2: ja som ju len upozornila, aby vedela, ako ju asi mozu vnimat baby tu.. a vidim, ze aj vnimaju :unamused: podla jej Mon nalozila, ale bohuzial, zdielam jej nazor. Ved ozaj tie, co kupuju kasu sunarku sa tiez mohli zapojit.. a pripadne nezapojit a poslat obaly Miki.. akoze ja nemam problem poslat sms s hlasom, ale uz som minule pisala, ze ja hlasovat za deti nikde nebudem, lebo aj tak je to blbost, vzdy vyhra niekto redakcii blizky, alebo portalu blizky.. a nahodou som sa ponukla, ze jej vysijem uterak radsej ja, ako keby mala platit tolko postovneho :grinning: si predstav, ze vsetky baby by sme jej poslali po jednom obale a fakt by kazdej platila 50 centov a hoci by jej stacilo mozno 5 obalov, dostala by XY, lebo verejna vyzva je nekontrolovatelna a fakt by mrte zaplatila. Ja som len chcela pre jej dobro.. :pensive:

@merikac to mi radila kamoska.. ja som to skusala na pancuchach a vyslo to (a mastne to nebolo po vyprati, preto jar :wink: ) ale mozno som ja u nej vypila neumerne vela kavy :grinning:
4. máj 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 neboj kazde dieta si ide svojim tepom a v urcitom veku sa dozenu,,ze tieto mesacne, rodiely medzi nimi absolutne nebude badat,,,,a tie pokroky su casto zo dna na den,,,,,a z hodiny na hodinu,,ako napriklad,,dnes emmma ,,vlastne teraz obpozerala od denisa tocenie hlavou, ze nie, nie,,,lebo jej zakazuje postavit sa z postele,,a ona lapajka,,ho zacala napodobnovat a tiez toci po nom zakazdym hlavou nie, nie............
4. máj 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac za ruky ho drzim a on zdviha nohy jak vojak :slight_smile: ale on si mysli ze moze tak vyjst na stolik, na dvere, na stolicku... :confused:
4. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola @maxara @katka55 super fotky, deti sú tuším stále väčšie..tie ručičky sú roztomilé
4. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale ved kazdy si tu moze povedat co chce....sa hadam nepobijeme..ja si tiez obcas zahresim doma,ze ci raz tej a inokedy zase inej nedrbe :confused:
4. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 :grinning: :grinning: :grinning: musi byt rozkosny,,som sa normalne nahlas zamiala
4. máj 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :grinning: cosiiii, ty mi chybas vzdyyyy :grinning: ale si daleko a este aj pracujuca..

@monline este doplnim Katku55 , potom sa kazdy rozliezol inym smerom, ale vsetci skoncili pri Ninkinom plastovom stoliku a troch stolickach a raz dostala nohou cez hubu Matka, raz Ninka.. iba Patko stal uplne sebavedomo, takze nanho si netrufli :grinning: a on na vsetkych ukazuje prstom a takym pohladom prepichujucim, ze sa az clovek zlakne :grinning: :grinning: :dizzy_face: zlatyyy
A este.. videla som Andreja. Mon, @katka55 mali ste vidiet tie ksichty, ked som ho Miskovi predstavila ako Bambin nastavajuci.. Bambi ostala neskor napata, ale bolo to len mlieko v kozach :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macik27 aj my mame novinku ze leo ked nieco chce tak zacne vrieskat na plne hrdlo, esteze byvame v rodinnom dome lebo inac by sme urcite rusili susedov aj my... snazim sa mu dohovarat nech nekrici a dat mu vec az ked sa ukludni...snazim sa :unamused:
4. máj 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ako to napatie,,si si omakala,,ci len tipovala :grinning: :grinning:
4. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac a nohu zacne dvihat uz meter od schodov, a zacal to robit asi pred tyzdnom ked bola u nas svokra... sme jej povedali ze nam pokazila dieta lebo teraz by sa len liepal po veciach :grinning:
4. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to mi je jasné :wink: ja ani nemám vo zvyku malú porovnávať s ostatnými detmi a teším sa z každého jej pokroku ale ako na potvoru keď niečo dobehne a ja sa tu hrdo pochválim tak hneď ostatné vedia niečo dalšie :grinning: ale mne to nevadí príde čas keď už nebude mať čo dobiehať a zaradí sa medzi stojacie a chodiacie deti a ktovie možno bude prvá rozprávať :wink:
4. máj 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ved jasne, aj ja si chcem niekedy povedat, co si myslim.. a ked to napisem, tak som strasne casto zle pochopena :unamused: ale akoze.. ako Miki napisala, ze ci by sme jej nemohli poslat obaly a sms a pod.. tak ja som si tiez slobodne napisala, co si o tom myslim.. ale vobec ani najmenej netrvam na tom, ze moj nazor je spravny, len na tom, ze je moj :wink: a ani na tom netrvam, ze ho musi brat na vedomie.. proste nech robi co chce, kazdy.. ale aj ja si budem pisat co chcem, nuf?
4. máj 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, baby,idem uspat Emmu ja, lebo denisovi sa to nedari,,,uz zacina byt umrncana- a viem, ze ked sa sem vratim, tak tu uz polovica z vas bude spat,,tak dobru noc,,
4. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame zase zabavku ze vzdy ked sa motam okolo sporaka tak mi vytahuje vsetky varechy, naberacky a obdobne serepeticky zo suflika....ale ak sa idem do kuchyne len napit alebo po nieco do chladnicky, vtedy ho to nenapadne...takze je dost chapavy ten moj kucharik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. máj 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ja sa snažím to buď ignorovať alebo sa zasmejem a ona prestane ale dnes sme boli u kamarátky a tá ma rok a pol starého syna a on jej chcel zobrať hračku a tak na neho zvrieskla že sa normálne zlakol a vzdal to :grinning: je to malá bojovníčka
4. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :grinning: :grinning: ale nie, to som len musela napisat, lebo to bolo srandovne.
Ja som Andreja predstavila mm, ze toto je bambin nastavajuci a mm cely vyradosteny, ze super, gratuluje, a ze ci to uz bude coskoro.. a oni obaja zostali taki zaskoceni, pousmiati, zapyreni.. a mm stale lamentoval, aj so mnou, ze co, ved nastavajuci nemusi byt zajtra ani o tyzden, mozno nikdy a cely zivot bude len nastavajuci.. ja som vravela, ze moze byt aj nastavajuci EXFRAJER :grinning: a on povedal, ze im ide o to napatie :grinning: a Bambi s kamennou tvarou ze No som napataaa, aha nie, to je mlieko, co sa mi tlaci do prs :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maxara jaj, som sa musela smiat :grinning: chuda bambi. jej odplasis andreja, a ona sa chce do 30-tky vydat.... tusim take nieco spominala :wink: a ty si ho mala praveze navnadit, aby 18.6. dorazil na chalupovicu :wink:
4. máj 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara sa smejem, dobrý opis situácie...@bambola bambi, malo to dohru v aute? :grinning:
4. máj 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 ved doraziiiiiii :dizzy_face: :slight_smile: sa mu u nas pacilo.. povedal, ze poziada, aby v ten den urcite nemal sluzbu :grinning: len dufam, ze to nebolo sarkasticky :sweat_smile: zavolam na chalupovicu aj nejakeho knaza? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ze by ich rovno oddal? Bambi?
4. máj 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a ty s Michalom budete svedkovia? a deti druzicky a druzbovia? Bambi ma urcite radost, ze ich tu rozoberame :confused: ;-D
4. máj 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vy si tu vsetky kupujete golface a mne ho asi ani nebude treba...moj zazrak vydrzi najnovsie v kociku max 30-40 minut..viac ho tam neudrzim, iba podplacanim chrumkami, cajikom a somarinkami :frowning2:
jeho bavi kocik tlacit pred sebou...
tak to vidim ze budeme asi prvy co budu bez kocika a ja som sa taaak vytesovala ked som bola tehu ze budem konecne kocikovat svoje babo
4. máj 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara prosimta nekaz tu druhym julovkam vztahy ... to sa nerobi :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no andrej ostal dost prekvapeny :grinning: vsak my sa volame, ze spolubyvajuci :grinning: :grinning: ale tak jasne ze zo srandy :wink: :sunglasses:
4. máj 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 @katarina7777 Katky, ale ved ja som ho chcela predstavit ako toto je bambin muz Andrej, ale potom som chcela byt detailistka :frowning2: :sweat_smile: ale tak este vam poviem, ze podla mna on k nam uz nikdy nepride, ba co viac, ani bambi uz nepusti, lebo som ho zavolala na pizzu a on siel a kym som mu ju zohriala, Nina rozliala obedik na stolicku a cely sedak bol od mrkvicky a spol. A kym som to utrela, tak Andrej zacal jest a ja som si potom az neskoro uvedomila, ze cely cas mu rozpravam o tom (pri utierani), ze esteze to nie je grcka, lebo fuuuj to by smrdelo.. a minule hodila taku.. a aj Bambi nieco pridala a takto sme s Bambi debatili o uuuplnych nechutnostiach a jemu brutalne tazko ta pizza isla dole krkom :grinning: :sweat_smile: chudaaak. Viem, ze sme aj nejake sracky prebrali. bambi? uz si nepamatam
4. máj 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok