Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
26. feb 2010

max presne takto som bola ja do konca januára s trávením a každé rano som začala piť zrnkovú kávu s mliekom a hned utekám už konečne lebo to bolo brutál nič nepomáhalo...

maxara
26. feb 2010

zrzulik nedaaaaam.. 😀 😀 😀 ved nemas viac ako ja, ci? ved naozaj, ako eri povedala, este tinedzerka 😀

zrzulka
26. feb 2010

maxi to je dost vypit tolko acidka ... mna by uz prehanalo.... ja som mala pri malej probelmy ale teraz klop klop nic.... asi som si to vsetko odkrutila tie prve mesiace ... snad to bude uz do porodu oki....

ericica
26. feb 2010

aj ja pijem zalievanu kavu a tiez ledva stihnem dobehnut na WC......a aj ma viacej vzpruzi ako presso 🙂

zrzulka
26. feb 2010

maxi a ty mas kolko??? podla mna vek cloveka nie je podstatny ci???? mna aj tak kazdy berie ako decko .... ale zeby mi to vadilo???? 😀 😀 😀 kazdy sme nejaki ... ja sa s malou paradne vyblbnem a uz sa tesim aj na maleho.... Minule sme skakali na skakacom hrade .... 😀

maxara
26. feb 2010

lenkaninka ja som si vcera uvarila, lebo aj mne toto pomahalo, ale nic, vcera som navela navela vytlacila asi pol cm hovno, no ale dufam, ze dnes to uz pojde lepsie... asi si naordinujem psyllium, ale bojim sa, ze sa dogrcam z toho
zrzulka 😕 😕 😕 fakt??? ale iba kratko po nej, nie? tak pol roka 😉

lenkaaninka
26. feb 2010

to som aj ja kedysy jedla ale tak že lyžičku suchého a zapiť pol litra vody s citronom a hotovo hentak že tu želatinu slopať fuj vyzera to ako nechcem hovoriť čo 😉

zrzulka
26. feb 2010

Nie maxi nie len polroka, tento rok slavim Kristove roky 😝 😝 😝

oacka
26. feb 2010

veru, dnes je vek uplne o inom ako voľakedy, moja mama mala na 23 dve deti, postavený dom a bola už pomaly stará. ja mám 31 a cítim sa na dvadsať, žiadne deti, žiadna zodpovednosť... 😀 vydávala som sa na 27, too už by som bola v minulosti dávno odpísaná staará dievka.... šak sa o mňa aj moja nebohá babka bála,že či zo mňa ešte dačo bude... 😀

zrzulka
26. feb 2010

baby ja som mala pri malej strasnu zapchu ... ☹ Mne ale vobec nic nepomahalo. Pila som strasne vela vody, jedla tony vlakniny, ovocie, hlavne slivky.... a nic. A po porode to bolo tiez hrozne.... to som si musela davat aj tie cipky a nepomohli....

oacka
26. feb 2010

maxi, pozývam ťa na obed na fazuľovú s údeným mäskom, isto by pomohla! 😀

janka256
26. feb 2010

zrzulka nie celom ja som druhe mala mat prirodzene kedze neboli komplikacie ale tak bola zasa polohou KP takze ked uz som bola v porodke otvorena na 3 cm tak mi este raz urobili sono a vraj pripravit na dalsiu sekciu to uz okolo mna lietali jak fredky kedze sa bali aby mi nerupla maternica to bolo v poho lenze tie bolesti potom fuuuu aj som si od zaciatku poplakala od tych bolesti kedze mi este nic na ukludnenie nemohli dat ale potom oki to bolo z hodiny na hodinu lepsie a hihi najlepsie bolo ked som porodila o pol tretej poobede a vecer som uz chcela ist na zachod sama ze uz mi je dobre 🙂

zrzulka
26. feb 2010

oacka a vidis nic ty neuslo.... 😀 😀 😀 babka by bola na teba hrdaaaaaaaaaaaaaa. Ja som sa tiez vydavala az v 26tke. teda o par mesiacov som mala 27. malu som porodila az v 30tke. to som mala taku "metu" ze do 30 chcem prve dieta. Mala sa narodila dva tyzdne pred 30. Este lekarka co ma prijimala si robila prdel ci som nemohla vydrzat tie 2 tyzdne...No nemohla, mala si ryla na svet .... 😀

ericica
26. feb 2010

tomu ver oacka ze pomohla 😀
baby ja som teraz volala do ambulancie kvoli vysledkom z kultivacie a je vsetko v poriadku....take dobre spravy by mohli chodit kazdy den 🙂

maxara
26. feb 2010

zrzulik ja mam 28, a keby som isla ja skakat do hradu tak poskocim a hrad explooooduje... to by som tym detom neurobila 😀
eri - do tej jednej som to uz dala nie? Mali sme vybrate Zoja, Nina a Barborka, potom sme sa zhodli na Ninke s mm, ale hned na to, ze bude mat narodky a meniny naraz...ale aj ja to tak mam a zijem... aspon nebude musiet nosit cukriky detom do skoly 😀 😀 😀 no ale potom mm sestra vravela, ze jej sa Nina nepaci a aj svokra a tak.. no ale ja im tiez nebudem kecat do ich vyberu, nie? Svokra by chcela Viktoriu a to ja teda nie... a svagrova ked bude mat deti, tak si ich nazve ako bude chciet...Takze nam ostala Zoja a Barborka, ale Barborka ma velmi vela hnusnych skratiek a neviem teda, ako by ju volali, tak ostala Zoja... Ibaze sme sa brusku prihovarali od zaciatku ako Ninka... no a tak som povedala mm, ze ja si ju porodim, ja si ju nazvem a budem znasat aj vycitky, ze ma narodky a meniny naraz a bude to Nina... mojej mame sa pacia obe tie mena, ocovi to je jedno... mm ju tiez vola Ninka...

ericica
26. feb 2010

zrzak ja som sa tiez vydavala ako 26 rocna a mala sa narodila ked som mala 27....

oacka
26. feb 2010

ja som teda tiež mala takú istú métu,že prvé dieťa do tridsiatky, a poviem ti riadne som z toho hysáčila,keď mi došlo,že to nestihnem, hotová som bola! dve inseminácie za mnou a nič, psychicky som sa zložila,začala som žrať, začala som znova fajčiť... asi mi drblo... a potom som sa ukľudnila a šup, je to.

zrzulka
26. feb 2010

Robili ti kultivaciu? to aj v tehu???? Mne zatim nie, nabuduce mi budu opat brat krv.... 😝

jani ... ☹ snad to teraz uz bude lepsie.... sama som zvedava na ten moj porod.... vselico sa porozprava o druhych porodoch....

ericica
26. feb 2010

maxi ja som pozerala v tvojom pase teraz 😉 v tabulke mozes mat zapisane tam som teraz nepozerala 🙂 ale pekne meno ste vybrali 😵

ericica
26. feb 2010

hej robia tusim dvakrat za cele tehu....ci tam nemam daky zapal ci co.....aj som sa bala lebo som bola zospodu prechladnuta ale nic nenasli....chvalabohu 😝 ¨ja sa na ten moj celkom tesim 🙂

oacka
26. feb 2010

ericica, som rada,že ťa výsledky potešili, a to sú vlastne čo za výsledky? ale prosím ťa, ten dáždď si nám tak expresne posielať nemusela, slniečko mi vyhovovalo. 😀
maxi, ja by som sa k tebe v tom hrade pridala a také tsunami by sme im tam vyrobili, až by híkali! 😀

janka256
26. feb 2010

baby ja som pri malom mala strasnu zapchu a nepomahalo nic a skoncila som s hemoroidmi no nic prijemne vam poviem ale tak teraz je zatial oki dufam ze tak bude az do konca lebo pri malej jak mi davali pred porodom klistir mi skoro slzy tiekli jak ma to bolelo ☹

ericica
26. feb 2010

a inac aj ja idem nabuduce na krv a na cukor 🙂

oacka
26. feb 2010

tak dobrú chuť ericica! 😀 😀 ja idem dakedy v marci... bože, to aj klistír treba prežiť, čo? ako sa to píše????

maxara
26. feb 2010

oacka mnaaam fazulova... ale neviem ci to stihnem dnes na obed... 😒 co varis 16.3.? 😀 😀 ja idem dnes uvarit sosovicu... a straaaaasne najviac milujem cicerovu polievku zasmazenu, mnaaaam s mrkvickou
zrzulik - fakt by som ti tolko netipla ani omylom, fakt...
eri - super spravy, tie vzdy potesia

ericica
26. feb 2010

oacka to su vysledky z kultivacie....vzali mi vyter z posvy......
inac toto vysetrenie ti robia na preventivnej prehliadke 🙂
a dazd som ti neposielala ja len to slniecko ale na vikend ti z neho este poslem chces?

zrzulka
26. feb 2010

Zoja bola aj moja favoritka ....Zoznamila som sa jednou babulkou nedavno a ona ma dcery Ninku a Zoju. Ako povedala to meno tak hned ze aj moja dcera sa tak bude volat (mozno v buducom life 😀 )

Inak meno nasho syna sa nepaci mojej mame ani sestre. Ale moj muz ze sa tak bude volat a hotovo. Ak mam byt uprimna tak ani mne sa nejako extra nepaci ale tak mne sa ziadne chalanske meno nejako speci paci... tak som povedala muzovi nech on vyberie.... ja som len na dievcenske 😀 mala mala byt Lea. my sme ju tak volali od zaciatku a nakoniec si vybrala ine meno nasa hviezda jasna....

oacka
26. feb 2010

jaaaj, mne to robili v nemocke. bolo to ok, ale v moči mi našli dajakú baktériu,tak som brala antibiotiká. a pila som veľa brusnicového džúsu,vraj vyplavuje baktérie.

ericica
26. feb 2010

baby svokra vari drzkovu a akurat to jedia vsetci traja svokra,manzel aj mala a mne to strasne smrdi ja radsej ani do kuchyne nejdem fuuuuuuuuuuuuuuuj 🙄
diky oacka,,,a ten klistir bolo uplne v pohode aspon u mna....ale mozes ho aj odmietnut aleo si ho spravit doma pred porodom.....dostat nejaky gel ci co v lekarni na to a ty si to mozes aplikovat,,,

oacka
26. feb 2010

maxi, Ninka je krásne meno, poznám jednu malú Ninku a to je ukážkové dobručké dieťa. jej brat sa volá Severínn, to radšej nedávajte...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre