Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
9. máj 2011

u nas idu jogurty jahoda, marhula, broskyna, vanilka, cucka
zeleny hrasok davam uz davnejsie mrazeny, ale ide sezona sa tesim na cerstvy
dnes som kupila nenormalne jahody, ale koze 8,5€ za kilo?? je to vela?? cena ma uplne sokovala ...

cviklu som este nedala, sa mi zda, ze chuda papa dokola stale to iste
teraz jej zacinam robit strukoviny a celkom jej smakuju
cervena sosovica chutila 🙂


bellablonde
9. máj 2011

@katarina7777 kati mne zje aj take aj take. Niekedy jej otvorim jogurt s prichutou, ani ho poriadne nestihnem zamiesat, co mi ho ide urvat z ruky a vyjeda samotny biely

chuda Leo, to su zuby na milion percent, ked este aj stale kadi... a kolkoze on ma uz zubkov?

jaj baby a moja mala zboznuje, ked pustim kavovar
najlepsia je faza mletia kavy, to je uplne vo vytrzeni, ani nedycha 😀

katarina7777
9. máj 2011

@bellablonde len dve spodne jednicky mame zatial ale uz par dni ma vobec nenecha aby som mu pozrela do pusiny, takze ani neviem v akom ju ma stave 😒 aj tu stoja dobre jahody okolo 9-10 euro za kilo, menej stoja len spanielske ale tie nemaju ziadnu chut 😝

@mirka285 to lina presla vonku 2 metre sama? riadna sikovnica 😉

kafoditka
9. máj 2011

Caute.. my dnes cely den vonku, super teplucko bolo 😎 maly mi zasa odmietol poobedny spanok, do postele odpadol o 18:30 s huronskym revom a ani mlieko nevypil 😕
@bellablonde Juli ako pripravujes strukoviny, resp. s cim ich este varis, ze to malej chuti?? Mne dnes po strasne dlhom case zjedol maly celu hippku spenatovu, milo prekvapil 🙂
Baby kukala som na FB rozlucku Demitru s reprezentaciou a normalne som ostala dojata 😅 citali ste, ze zomrel vizazista Alex? som ostala vyvalena 😔

bellablonde
9. máj 2011

@katarina7777 aj pipi ma dve spodne jednicky. Poslednu dobu je celkom kludna, zda sa mi, ze sa jej netlaci nic dalsie

bellablonde
9. máj 2011

@kafoditka cau domi, tak vy ste uz stastlivo naspat?
tuto cervenu sosovicu som jej varila so zemiakom, mrkvou a kusockom cibulky 😉

Demitru som este nestihla pokukat, nebol cas. A ten Alex sa predavkoval...? 😕 🤐 😔

aalexis007
9. máj 2011

@kafoditka prišli ti??? 🙂

mirka285
9. máj 2011

@katarina7777 Kati ano,dva metre prejde sama,perfektna je...
@kafoditka rozlucku som nevidela,ale leze mi na nervy ako vsetci na nich kydaju ☹ tak sa im tento rok nedarilo,no a?aj mna to mrzi,ale ich to mrzi urcite ovela viac ☹ idem obriadit malu,dnes spala iba cez obed,mam dost...

kafoditka
9. máj 2011

@bellablonde zevraj lezal poslednych 10 dni so zapalom pluc v nemocnici a vcera podlahol.. ☹
@aalexis007 prisli a sedia 😉
@mirka285 presne tak, mna vcera vytocila kamoska, ked povedala, ze nam cele majstrovstva prehral Halak, akoby tam bol on sam a nikto iny..
@katarina7777 odkedy davam malemu aj ochutene jogurty, biely mi uz sam nespapa...

kafoditka
9. máj 2011

@bellablonde Juli vcera vecer sme dosli do BA... vy ste boli v Oscadnici??

aalexis007
9. máj 2011

@kafoditka tak to je super 🙂 sa teším 😉

bellablonde
9. máj 2011

no chudak mlady chalan

@kafoditka Domi, napokon sme nesli, v hodine dvanastej sa rozhodlo, ze kvoli pocasiu sa cela akcia zrusi...

Urobili sme si nahradny program. Peto zobral maleho na cely den s chalanmi na grilovacku a ja so saskou sme si uzivali babinec doma. Konecne som si svacla na hlavu masku, urobila manikuru, pedikuru a podvecer sme sli so segrou na nabrezie. Takze som bola aj celkom rada, ze som si dobre oddychla. 🙂

gabika41
9. máj 2011

@kafoditka ....ja som si pri tej rozlucke aj pekne poplakala.....ale musim povedat,ze pekne sa s nim rozlucili.....a ten Alex nezil nahodou s Mikloskom sa mi cosi zda....

kafoditka
9. máj 2011

@bellablonde No vidis, tak este dobre, ze na Kysuciach prsalo 😀 ani mi nehovor, ja som sa dnes objednala na kompletku s masazou ku kozmeticku na stvrtok, tak sa tesim 😵 mam strasne zanedbanu plet, normalne same cierne pory 😠 uz sa nemozem na seba pozerat, tak som je zavolala, ved naposledy som bola este ako tehu 😕

kafoditka
9. máj 2011

@gabika41 nie nie Miklosko ma svojho snubenca Rastika.. 😉 veru aj mne sa zaleskli oci, ked som ho videla plakat...podla mna podali vykon, za aky sa hambit nemusia, len mali smolu tento rok.. ☹ skoda..

mirka285
9. máj 2011

@kafoditka presne tak,boze ved to je hra a niekto prehrat musi... @katarina7777 ja davam ovocne jogurty a Linda v pohode zje aj cisty biely,jej to chuti take kyselkave...ale Linda zje tusim vsetko co jej dam 😕 akoze zalomila mi za minutu,tak mam konecne frei..

kafoditka
9. máj 2011

Baby mam taku odveci otazku, ale... myslite, ze nase deti mozu sem tam nosit v lete na nohach crocsy? ci radsej koli klenbe vobec nie?

mirka285
9. máj 2011

@kafoditka Domi oni nebudu vediet chodit v crosskach,nebudu mat este taku dokonalu tu chodzu....

noemarta
9. máj 2011

@kafoditka coooooooooo.. to mi nejak uslo, to fakt Alex umrel??? to bol moj daaavny kamaraat.... 😔 😔 😔 😔 ved on je tak stary ako jaaa a na zapal pluuuc, to sa mi nejak nezdaaaa....
Baby, tak jaaa s vami vobec nesuhlasim za ten hokej..... 😝 😝 😝 takze sa radsej k nemu nevyjadrujem... ale predsa... Jasneee, nie vzdy sa len vyhrava, a je to len hra, hokej, aleee ja si myslim,ze nasi uz na to nemali, jednoducho je to uz stary mansaft, kde vekovy priemer je 30 rokov a oni uz proste nevladali korculovat... Viete, keby bolo aspon vidno, ze fakt to boli vyrovnane zapasy, ze Hrali, ale ..... no podla mna ledva dychli, fucali... 😕

bellablonde
9. máj 2011

@kafoditka ja som mu davala crocsky k vode (chodili sme k drazdiaku), aby nemal bose nozicky na kamenoch... predsa len nejaku obuv dieta musi mat
aj na dovci v chorvatsku v nich stale chodil

aale potom sme sli na nejaku kontrolu do poradne a mal ich obute.. dokina ma riadne zdrbala, ze na normalne chodenie ma mat poriadnu obuv
ale teda viac-menej schvalila, ze ich moze mat obute k vode

kafoditka
9. máj 2011

@mirka285 myslis? ja som si aj myslela, ze to bude realne az tak buduci rok, ale ked som videla tie malicke velkosti co sa predavaju, tak mi to nedalo, ze idem sa reku opytat 🙂

kafoditka
9. máj 2011

@noemarta no dnes som to citala na topkach.. 😒
@bellablonde Juli ako ja osobne som radsej za sandalky, ale nedalo mi sa neopytat.. inak ja mam voci kupaniu sa na jazerach respekt, sama som koli tomu mala dost velke problemy a bala by som sa, ci maly nieco nechyti, nejaky ekzem alebo co... mozno prehanam, ale ja to vidim v lete na bazenik na zahrade 😉

bellablonde
9. máj 2011

ja som sa vtedy rozhodovala medzi crocskami a napr adidami sandalkami
ale vyhrali crocsy kvoli tomu, ze su aspon nejako tvarovane, kdezto ine sandalky boli uplne rovne

noemarta
9. máj 2011

@kafoditka hej, akurat som si to precitala, podla mna.... to nebolo o zapale pluuuc.... ☹ booze, ale nech odpociva v pokoji.. 😔

mirka285
9. máj 2011

@noemarta Maci ale ved jasne,ze uz su starsi a nevladali,ale nebudem teraz na nich vsade kydat...mne tiez nejde kazdy den karta...
@kafoditka tiez som videla nnadherne crossky,ved som si aj jedny kupila pre seba,ale Linde tento rok urcite nedamcrossky maju taku vyssiu podrazku,ja radsej kupim nejake sandalky ku vode,v crosskach totizto aj ja obcas zakopnem,nie to este dieta,ktore chodi dva mesiace...

bellablonde
9. máj 2011

@kafoditka vies co, aj ja som mala nejaku obavu, ale moj maly je absolutny nezmar. Po niekolkych dnoch, co sme si chodili namocit nozicky a nic mu nebolo, sme tam veselo chodili kazdy den. On je majovy, takze mal viac ako rok, chodil po svojich od 11.mesiacov, v tych crocsoch sa mu islo uplne v poho.
A myslela som take uplne rovne penove plazove sandalky.

kafoditka
9. máj 2011

@mirka285 jasne, ved prvorade je bezpecie a spravny vyvin nohy dietata, o tom pokoj, ale strasne milene to vypada take malicke, ze?

kafoditka
9. máj 2011

Baby nekukam telku, kto vypadol zo superstar??

noemarta
9. máj 2011

@kafoditka pozri domi, ak ti nie je luto penazi, tak kup crossky a budes mu to davat len napr. fakt k vode, alebo do kocika image, chapeees cicus... hi hi 😉
Ale ja by som ich tento rok asi tiez nekupovala, na buduci rok ...
nooo, tak Nela si uz vie fakt pekne sama sadnut z lahu a naramne sa z toho tesi, taka je zlataaa.... 😉

kafoditka
9. máj 2011

@bellablonde pocuj Juli, ako je to u vas s tym parkovanim? ma tam nejake volne miesta moja dokina pred ordinaciou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre