Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
11. máj 2011

@bambola no, aj Danko už kúsal vrchnák, ale snažila som sa ho ustriehnuť, viem, ako sme ho lovili Matúšovi z pusy, aký to bol boj a rev popri tom...

monline
11. máj 2011

@maxara čau fialka, ty už ideš spať?

bambola
11. máj 2011

@maxara pocuj, nam tu oziaris stranku a zdrhnes 😀

tinaki1275
11. máj 2011

no sovy som napojena len cez moj super pomaly mobil ,a jednu stranku mi nacitava cca 1,5 minuty 😖 ale aspon pozdravim vas..do konca tyzdna by mi mali zapojit normalny net tak hadam uz budem normalne on line.. 😵 ale chcem nahlasit @maxara ze som poctivo precitala posledne 3 strany 😀 ale tvojr suhrny maxi su aj tak lepsie 😀 a @bambola tesim sa ze mi matka nechava Danka na pokoji a je do Patka 🙂 este mjusim nejako odlakat Nelku a Lindu ..a asi 10 dalsich ale to hadam zvladneme 😀

robika
11. máj 2011

Ahojte,
@maxara dobre si to zhrnula 🙂
tak nas psik je westhighlandsky biely terier a vraj tento psik sa neda naucit aby posluchal, nehovorim ze sa vzdy vykadi, ale min. raz tyzdenne uplne v pohode a curanie, tak standardne v noci a spava so svokrou v posteli, takze nie je mozne aby bol mimo domu...
tak ja som si uz zvykla, akurat ze to mam vsetko tazsie ked nemozem dat maleho hocikde na zem, ale na zemi moze byt iba v jednej spalni na poschodi...
@monline aky je sikovnucky Danielko

robika
11. máj 2011

baby budem musiet nejako zmenit nas denny rezim, lebo zvykli sme chodit o 14 na prechadzku, ale ako zacinaju tie horucavy, nie je to velmi idealny cas a dnes ako mi buvkal o 16 v kociku, tak sa zobudil cely spoteny, cele bodynko som mohla zmykat... nastastie sme boli doma, tak som ho isla hned prezliect
ako to robite ked sa vam napriklad v meste deticky spotia?

maxara
12. máj 2011

Dobre ranko, uz som dve hodiny hore 😖 ma poraza z tej mojej rannovtacnej nadhery.. je vobec mozne, aby sova porodila skovranka??? 😕 😀
Vcera som mala riadne rusne popoludnie.. Nina vstala uz okolo 13tej, pomaly ale isto sa nam posuva spanok, kedze madam vstava o 5tej. Potom sme vyrazili hned do toho potrtkaneho obchodu s kobercami.. musim povedat, ze neznasam, ked dospeli ludia, obcania SR, nevedia po slovensky ani natolko, aby robotu, ktoru robia, robili poriadne, resp aspon normalne priemerne. Aby mi predavacka kreslila na papierik a lamanou slovencinou mi vysvetlovala to, v com som mala jasno a co bolo zaroven logicke, len ona nechapala.. A jeden jej kolega tiez taky Lajos Kosut a druhy, interne ho volam jazykaty, lebo ma taky velky vyplazeny jazyk, vygulane oci a este aj nechutne blavacky rozprava, tak tahavo a totalne arogantne.. akozeeee.. spokojnost nadovsetko 😠 ALE! Koberec nakoniec objednany, takze do troch dni by mal byt. A potom som utekala este do ineho obchodu s kobercami a tam sa mi zapacil jeden kusovy, tak uz budem mat aj tam, kde ma teraz Ninka lezovisko.
Potom po ocka a do rempa.. V rempe som si kupila super veci, resp ja len pyzamo, handru na podlahu a latku na markizu, ktoru mame uz namontovanu, ale je strasne ani nie spinava, ale zazrata je tam v nej taka spina alebo skor riasy alebo co to je... a nejde to nicim dole samozrejme. A mm si tam kupil bundu racovnu, ale vyzera ozaj dobre, ako normalna, takze na bajky a turistiku ju v pohode bude nosit. A este sme tam kupili kopec hovadin.
A potom sme utekali domov, najest sa, lebo mm ked je hladny je desny a podho so stenatami k veterinarovi. Dnes pridu po dve steniatka a po to tretie neviem kedy ☹ Krasne su.. Inak ten jeden nechcel, aby som mu to stena dala zaockovat, tak sme rozmyslali ako ho oznacime, lebo su fakt iba minimalne rozdielne a fakt by som si netrufla povedat, ktory to bol.. Tak najprv som skusila postrojcek mu obliect, taky na zajace som mala doma, ale to samozrejme zvliekol behom 5 minut, tak som mu nalakovala nechty na pravej zadnej labke 😅 ale fakt som uz nevedela, ako ho oznacit.
No a dnes.. program mam bohaty. Idem s Ninou plavat, potom pridu po jedno stena, potom tanecky, vyzdvihnut v Petrzalke zasielku a odniest saty a utekat domov, lebo pridu po dalsie stena. Nastastie mm je doma, takze na Ninku mysliet nemusim.. A.. este ma napadlo, ze chcem tuto nasu obyvacku trosku preorganizovat, lebo takto sa tu existovat neda.. mam tu uplny sklad nabytku kvoli tomu, aby Nina nechodila ku kablom.. ale uz to mam premyslene, takze vymenit zo tri veci a poposuvam dalsie tri a potom uz len pride koberec a je to 😵

maxara
12. máj 2011

@bambola veru, to je moj styl 😉 rozziarit stranku a packo 😀

maxara
12. máj 2011

@monline veru mon, musela som, aj tak som dnes ledva vstala ☹

@tinaki1275 ty sa musis nudit asi, ked dokazes tak dlho cakat na jednu stranku 😀 ozaj a nahodou si nemala cas kuknut na to, co som sa pytala v IP?

@robika ja by som to aj tak riesila.. aj moji psi su pekni, a ja som teda velka milovnicka psov, normalne mam vycitky svedomia, ked na nich zakricim, ale .. chapem, ze ho nechcete vyhodit na dvor, ale tak nech si svokra zatvara dvere na spalni a nech jej sere a sti tam a cez den sa to hadam da utriehnut, ci? No skratka nezatvarajte dieta, ale psa.. ☹ ja by som sla od nej prec a toto by bol dovod podla mna pre kazdeho.. a chora nechora.. bud sa uvedomi, alebo bude sama, lebo si myslm, ze nechces nic mimoriadne, len uprednostnit cloveka pred psom. 😢 😔

maxara
12. máj 2011

o a skoro som zabudla, vsetkym Pankracom vela zdravia 😉

gabika41
12. máj 2011

Dobre ranko sa praje 🙂 treba si uzit dnesneho dna,lebo zajtra uz prsi.... 🙂

zuzik1983
12. máj 2011

dobre ranko,tak a stalo sa co som cakala.uz to odo mna chytila aj nikolka.je soplava a ma kasel,ma uz z toho porazi...

vierkaha
12. máj 2011

Dobré ránko,
ja dúfam, že bude dnes krásne a Maťko nebude bojkotovať môj ťažko naplánovaný program. 😅
Ja idem dnes kaderníčke ( nech som chvíľu za peknú) ešte predtým musím odviesť malého k svokre odtiaľ sa zastaviť v dmke a potom 2 hoďky relaxu 😵 . Od kaderníčky si pôjdem pre šaty ku krajčírke ( @maxara Peti som sa naštvala a nebudem si nič kupovať. som si dala prešiť šaty čo som mala doma 😅 ) u svokry si nakŕmim dieťa a pôjdem s kamoškou do mesta na kafe a tak a nakoniec pôjdem ešte so tesca.
Teraz idem mm urobiť obed, aby mal čo jesť keď sa zobudí, nakŕmiť psa a fičím 😵
Prajem vám pekný zvyšok dňa 😉

denisse
12. máj 2011

ahojte ...
tak my sme dnes hore od piatej, nela spala s nami v jednej izbe, lebo mm bol vcera v krcme a inak s nou spi on ... a rano ju zobudilo brusko, tak sup na nocnik a to uz aj barunka kukala, ze pocuje znamy hlas a bolo po spani ... tak uz som malu ulozila a po veeelkych uvahach, ci je nela suca do skolky, sme ju nakoniec dali, tak snad jej tam nebude zle ... my s barunkou dnes do poradne ...

@tutifruti
ani barunka si sama z lahu nesadne (a to je dievca) ... a nestvornozkuje ... len sa plazi a pred tyzdnom sa postavila v postielke a uz jej to ide aj pri nabytku ak sa ma coho dobre chytit .. tiez som zvedava co mi povie dnes dr ...
ja si myslim, ze u nas to trosku suvisi aj s klbikmi ... v pol roku este nemala jadierka, az na 8 mesacnej kontrole boli uplne vyvinute ... takze dost neskoro, aj oproti nele, co sa pamatam ... a to podla mna hraje nejaku ulohu aj pri sedeni aj pri stati ...
skus nedavat simona do chodaku ... mozno ho to motivuje k nejakemu vykonu, lebo ak je lenivy a ty ho furt das do chodaku, tak co by sa namahal, ked toto mu staci ... ale inak ta chapem a budem drzat palce k dr ...
mam znamu, ktorej 15 mesacny syn sa este ani nepostavil, len sa pohybuje po zadku a dr im povedala, ze v pohode, ze chlapci su lenivi, ze to pride ...

maxara
12. máj 2011

@vierkaha 🙂 ja by som si nemala dat ake presit 😀 tusim.. ale teraz som si uz kupila nejake take male cierne (samozrejme, ze v mojom podani nie su male, ale ten typ 😉 )

maxara
12. máj 2011

aha a vcera som si este kupila take letne zabky

denisse
12. máj 2011

Jupiiii a mne funguje ta citacka 🙂

katty17
12. máj 2011

ahojte babule.
@tutifruti ani sandricka este nestvornozkuje a ani sa nepostavi. strasne sa snazi stvornozkovat ale nejde jej to. pohupuje sa, snazi sa davat na kolienka ked sa chyti stoliku ale tam to konci. tak verme ze vsetko je tak ako ma byt a pride to cim skor 🙂
@maxara - peti ty si kupila ninke vo Wenice nejake saty? lebo ja som tam sice nakupila uz takmer vsetko na leto ale saty som jej tam nevybrala... vsetko boli take sportove a ja som jej chcela jedny slusive 🙂
@kafoditka - super ze si nakoniec vo Wenice nakupila pre filipka. som ti vravela ze tam maju pre chlapcov krasne veci. ja som sandre nakupila tricka v chlapcenskom oddeleni 😉
@denisse - konecne mozes nacitavat a nacitavat 😀

maxara
12. máj 2011

@katty17 ano kupila, ale myslim, ze tiez su take sportovejsie.. take zelene krasne, pockaj pohladam fotocku.. a ake slusive mas na mysli? 😕 akoze uplne slusnacke? na oslavu? alebo take ze krajsie na bezne nosenie?

aalexis007
12. máj 2011

Dobré ránko

a kde je v BA to Wenice - keď tam tak všetky chodíte nakupovať ??? 🙂 😀 Lebo ja nemám pre malého nič na leto - tak musím ísť niečo pokúpiť. A oplatí sa tam ísť???

maxara
12. máj 2011

@aalexis007 wenice je na hranicnej, je to len do 16tej, lebo je to ako velkosklad, ale da sa tam normalne kupit aj maloobchodne, len ceny tam maju pisane bez dane.. a ked im dojde tovar, tak sa urcite tam oplati ist nakupovat 😉

katty17
12. máj 2011

@aalexis007 - je to v BA v prievoze na hranicnej ulici. ja som tam nakupila bodytielka, bodynka, teplaciky uz aj na jesen lebo boli kraaaaaasne, tricka s kratkym a dlhym rukavom, kratase, ... maju tam vsetko na oblecenie a aj rozne deky, zupany, papucky....
@maxara- peti tieto saty som tam aj ja okukovala. mali ich v roznych farbach . ale chcela som slusivejsie na bezne nosenie. ale nie slavnostne....

katty17
12. máj 2011

ozaj baby, dostavaju tam tovar dva krat do tyzdna 🙂

maxara
12. máj 2011

baby len pripominam, ze sa blizi cas megastretka a tak tie, ktore mate zaujem sa zucastnit a este sa nevyjadrili sa prosim vyjadrite v teme megastretko juloviek a tie co stale vahate, tak sa uz rozhodnite.. same, ci s muzmi, alebo ak by vam ochoreli detvaky, tak pripadne same aj bez deti.. (akoze znie to blbo, ale noa? ved aj maminky mozu pokvakat raz v klude).. vsetky akekolvek nejasnosti vyriesime spolocne v tej teme 😉

aalexis007
12. máj 2011

@katty17 @maxara ďakujem a to kedy dostávajú tovar - teda ak sa už vyberieme na nákupy, tak aby sa nám aj oplatilo 🙂

maxara
12. máj 2011

@aalexis007 Alex ved mozeme ist spolu, aj bambi som slubila, ze s nou pojdem, tak to mozeme jednym vrzom vybavit, ja potrebujem tiez nejake teplacky a saticky.. 🙂 niekedy buduci tyzden? ak nepojdeme v stredu k tebe tak v stredu 😀

katty17
12. máj 2011

@aalexis007 - tak toto netusim kedy. ale nemyslim ze by vam tam vsetko vypredali je to velke a plne oblecenia pre vsetky velkosti 🙂

denisse
12. máj 2011

A aha, uz aj ja mam vlozku v golfaci ... sme s mamou usili, ked som bola v PO 🙂

maxara
12. máj 2011

@katty17 no ak teraz dostavaju dva krat tyzdenne tak v pohode.. ale predtym teda tesne po zime, ked vypredavali zimny tovar, tam bolo prazdno.. potom som tam sla s kamoskou a boli tam tony pradla.. teraz je asi take obdobie, kedy doplnaju stale, takze teraz je to asi jedno kedy sa pojde

denisse
12. máj 2011

a z opacnej strany je bodkovana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre