• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
dik baby,bolo naozaj fajn...vsak uz sme stare zname :slight_smile:
@tatianka.g na tvoj ti bude pasovat urcite,dnes sme to skusali :wink:
12. máj 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g tak na ten ti to bude pasovat uplne suprovo, lebo ja ho mam tiez, a uplne to sedi :wink:
Ahojte holky,
veru bolo super, ja som iba pred pol hodkou dosla, bola som este v tescu, asi dvadsat minut som hladala nejaky dar pre 11rocnu pubertiacku :confounded:
12. máj 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak sa na nich idem pozriet, aku farbu si si vybrala ty? a ako pozeram, tak tu clonu v brendone co ma kafoditka uz nemaju alebo aspon ju uz neviem najst :angry:
12. máj 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g maju rozne farby, ja mam cerveny golfac, tak si asi kupim cervenu clonu...
12. máj 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik @noemarta a splna ucel, lebo mi pride nejaka kratka? :confounded:
12. máj 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam presne tu kombinaciu co kafoditka, tak neviem aku farbu mam vybrat
12. máj 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g heeej, pekne to cloni, tedaaa, ja som tam nemala posadenu nelu, ale sa mi zda ze hej, ved uvidis co ti napise mirka.
12. máj 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, pozerávate Bez servítky? videli ste tento týždeň? zajtra bude variť mužov bratranec, ale nevarí doma, ale u svojej tety (svokrinej sestry)...inak- ja som ho naživo ešte nikdy nevidela, lebo nikdy nebol doma keď sme boli u jeho rodičov..ani na oslavách nebol..ale kadečo som počula a vyzerá to, že oprávnene :slight_smile:
12. máj 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my mame pekny den za sebou, boli sme v petrzalke na rebierka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mala samozrejme cely cas nespala a zalomila az cestou domov v buse, cize nespala vyse 7hodin :confused: a aj to potom potiahla len zvycajnych kocikovych 40minut. ale hlavne, ze mala cely cas dobru naladu, ona rada cestuje v kociku :slight_smile:
@maxara to bol nejaky natural kysucan :grinning: ale hlavne, ze ho bude mat rad :wink: ale mohla si mu povedat napriklad o toxoplazmoze v surovom mase, vies.. nejaka info na vymenu :grinning: :grinning:
@mirka285 nahodne ste sa tam vsetky styri spichli :grinning: ale co, dobre vyzerate :wink:
12. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, maly uz spinka,ho zmohlo tolko peknych bab pokope :slight_smile: veru dobre bolo, rada som vas kocky opat videla..
12. máj 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ne nekukam, ale skusim si to zajtra pozriet, jaaaj, zajtra sme na oslave, tak jedine v reprize.
12. máj 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g tani tu clonu si v brendone treba objednat, na sklade nemaju
@monline mon ja pozeravam a tento tyzden su tam fakt zaujimave typy a ten zajtrajsi je fakt asi "naj" kusok :grinning: ale ak dobre striha tak by si nam mohla vybavit :grinning: :grinning:
12. máj 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ale pozeram na ich stranku a neviem ju tam uz najst, niekto minule hadzal link a uz su tam len plastenky...
12. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g no tak to ti neviem zodpovedne povedat ci super cloni,mne cloni akurat,ale perego aj Teutonia maju take dlhsie striesky...
@bambola ano zavolali,stretli,neplanovali tyzden do predu,tak som to myslela...
12. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no musím vyzistiť, netušila som, že je kaderník, ale o ňom sa v rodine strašne málo rozpráva, no..škoda, už som mohla byť nastajlovaná :grinning:
12. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mne dnes malý spal od 11 do 13 a odvtedy nechcel, aj ked som skúšala aj klasika doma pri kojení v spálni, aj vonku na prechádzke..zaspal až teraz pred ôsmou..už aj minule mi vynechal poobedný spánok, to sa mi vôbec nepáči..
12. máj 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no teda,tak ty mas celebrity v rodine a ani nevies :confused:
12. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to preto, že viac rozprávajú o druhom bratrancovi- kňazovi :grinning:
12. máj 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a ty si s kym bola na rebrach,ha???v Petrzke,vsak to je z Dubravky trochu od ruky,nie??si bola s Dugynou?
@monline no vsak ani knaza mat v rodine nie je na zahodenie...
12. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten brendon ma len kamenny obchod alebo sa da objednavat aj cez e-shop?
12. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ked sa vychvaluju knazom a tento je podla vyzoru uuuuuplny protipol asi ho nemaju moc v laske :wink:
@mirka285 nie :slight_smile: odruky ano ale mala som so spoluziakmi nejake tie zlavove kupony tak sme sli :wink:
ved ja chapem ako si to myslela :wink: nahodou take ad hoc akcie su naj :sunglasses:
12. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g len v kamennom :unamused:
12. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ouu tak teda si ju nemozem objednat :angry: tak nic
12. máj 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pritom aký fešák..a ten kňaz je taký tmavooký tmavovlasý, ale ešte väčší fešák..a ostatní sú priemerní, čo už, len taký mi za manžela ostal :grinning:
12. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g vsak si objednaj z Babymarketu tu Teutonacku a hotovo...ja mam ciernu,ta ide ku vsetkemu...
12. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 hej mirka viem,ze uz vymyslam a este mi prosim ta povedz, ktora je cierna? kod 4055? ja to nejak neviem rozlisit z toho obrazka :grinning: a uz dam s tym pokoj :wink:
12. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac @monline baby vy nic nemente.. ja som si dala taku fotku, lebo si stahujem niektore stare prispevky, tak nech sa neprehliadnem
12. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer.
aj my sme si dnes uzili super den. boli sme kuknut v robote a vraj ma tam uz caka zvyseny plat :confused: :dizzy_face:, potom sme sa presli starym mestom a poobzerali ruskych a finskych fanusikov, na hviezdoslavku sme sa napapali, kupila som si konecne slnecne skulky, co mi uz moje dieta stihlo zlikvidovat a sli sme pre mm do roboty a hajde domov. patrik si v meste aj pospal v kociku, tak som bola happy. a teraz pred spanim si chudacik tak tresol hlavu do stola :frowning2: normalne mu to navrelo, omodrelo a aj kozu ma narusenu, tak som zvedava, co tam bude mat rano :cry: chudatenko moje.

@denisse dakujem za info :wink:
12. máj 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a este mi prosim poradte ked ste chodili plavat, deticky mali nejake specialne plavky alebo plienky? nevyznam sa v tejto problematike :grinning: :grinning:
my sa chystame plavat od jula
12. máj 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g na nasom plavani mali deti vacsinou plavacie plienky a my a bambolaovci sme mali plavky :wink: ak budete chodit plavat vela (myslim aj cez leto), tak sa ti oplatia plavky, aby si nemusela stale kupovat plienky. ak budete plavat malo, tak plienky, lebo tie nemusis prat a keby sa ti babo pototo, tak zahodis a neriesis :wink:
12. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok