Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
14. nov 2009

maaja to je super ze vies kedy mas prvu poradnu ja idem az 23.11.na sono potom sa dozviem viac... 😵
inac ja od zaciatku tehu nemyslim na nic ine len ze bude vsetko ok 😉

maaja
14. nov 2009

eri, ja som bola teraz na UZV, vo stvrtok mam ist na krv a potom ta poradna 😎
krv ti uz brali ???

mojalili
14. nov 2009

Ericica - ja som skoro ako ty, ale nie od zaciatku tehu, ale ked mi lekar potvrdil v 6+3 tt, ze babo rastie a bije srdiecko, tak dufam, ze to uz bude OK...
dnes sme boli s manzelom na nakupoch, kupil mi 4 topy take volnejsie, ktore obleciem aj ako pokrocila tehulka, ale nie je to tehotenske...kupovali sme v Takko, naozaj super veci. Takze dufam, ze v praci zatial nikto nic nezbada.....no a bundu sme kupili v Gate taku, ze vyzera dobre teraz, ale i ked budem mat vacsie brusko sa do nej dam... (nakupovala som preto, lebo idem po 3 tyzdnoch do prace a nic neobleciem, vsetko som mala na telo🙂)
JA vam to tu pisem ako hotentot, ale velmi sa tesim z toho nakupu. 😀 😀 😀 Takze dufam, ze vazne bude vsetko ok uz...a na sone 2.12 bude krasne babatko a 3.12 . pojdem na prvu poradnu s vystavenim tehu knizky.. 😉 Ale obavy su vzdy... 😒

helen
14. nov 2009

Baby, ja vám závidím váš optimizmus, ale je to super, dobrý prístup a máte pravdu. Ja si ťažko pomôžem, mám za sebou tri spontánne aborty (jeden veľmi dávno), všetky veľmi skoro a to je to vždy ťažké. Ale keď vidím, ako dobre to beriete, pomáha mi to 🙂
Mojalili, blahoželám k úspešným nákupom :D to vždy poteší, vylepšie šatníka 🙂
Maaja, super, že už ti nie je zle, snáď sa to už zlepšuje 🙂

mojalili
14. nov 2009

Helen, aj ja som mala MA, v 8.tt...a v kolkom som teraz? Ale snazim sa to brat pozitivne. to prve som nebrala vobec ani Duphaston nic....babo sa nevyvijalo ako malo a cim som sla tyzdnami vyssie, tak babo sa zmensovalo...srdiecko nebilo...snazim sa si nahovorit, ze tentoraz to tak nie je, ze to bolo moje prve tehotenstvo po HAK, tak snad to tak dopadlo...teraz to snad bude OK...co nam insie zostava? 😉 MY ideme spolu na poradnu 2.12. Helen, vsak? tak uvidime...co bude dalej...mozno mne prejde usmev na tvari ☹ a tebe sa rozjasni konecne🙂 🙂

helen
14. nov 2009

Mojalili, ja som mala prvý krát v 8tt, potom v 6tt a potom v 5tt. Všetky spontánne, na kyret som išla iba po tom prvom. Veď jasné, stať sa môže kadečo. Musíme dúfať, ja viem, ja sa len nechcem priveľmi tešiť, aby som nebola priveľmi sklamaná. Ale nie je to správne, lebo každé bábo si zaslúži, aby sa naň tešili 🙂
Ja mám najbližšiu návštevu u dr 24.11., mám prísť na lačno, tak predpokaldám, že už urobí aj prvú poradňu, ak bude na uzv všetko ok, zoberie krv, moč, dostanem desať skúmaviek na moč 😀 a možno aj knižku. A hlavne, ak to dobre dopadne, aj úsmev na tvári.
Mojalili, nič ťa neprejde, budeš mať aj naďalej ten tajomný záhadný monalisovský úsmev tehotnej ženy aj po 2.12.!
A dnes som 5+3.

luminkasp
15. nov 2009

podla mna treba pozitivne mysliet a potom to vsetko ide lepsie a lahsie 😉

my sme boli vcera cely den v jaskyni fiestovat a o 22 som odpadla do postele uplne mrtva, co som bola taka unavena...

miki060707
15. nov 2009

ahojte, dnes je celkom pekne vonku, že??? mala je vonku s dedom a tatom, ja trochu upratujem a varim....
ja som sa rozhodla, že pojdem zajtra lekárovi, lebo manžel ma dovolenku a keby som nešla zajtra, tak až o týžden a čakať kym potvrdi, že plod je v maternici by bolo dlho....a možno budu mať aj dovolenku v pondelok, no šak tam ráno zavolám....
erii, to je dobre, že si nemusela asistovať pri prasiatku a hrnce umývať... 🙂 😉 svokrovcom ste to už povedali???, mi povieme zajtra, bratovi som povedala a ten sa tesiiiii

luminkasp
15. nov 2009

my sme vcera povedali svokrovi 🙂

ericica
15. nov 2009

nieeeeeee nepovedali 😒 neviem ako ale dnes uz asi ano lebo sa ideme kupat do Galandie a cestou domov sa stavime u nasich tam to povieme a budeme musiet aj svokrovcom 🙂
miki potom daj vediet ako ste dopadli u dr 😉

vedvies
15. nov 2009

ahojte babenky,
mate nejake tehu priznaky? lebo ja nic neregistrujem ...

vedvies
15. nov 2009

maaja problem je aj v tom, ze som krvacala, takze bude to zazrak, ak to vsetko dobre dopadne. Tak velmi si to zelam. Obe deti by boli narodene v juli, nemusela by som vybavovat koniec rodicovskej, ale pekne plynule by som presla na matersku. V juli su same mena, ktore sa mi pacia, tak akurat to je odveci. Ale prva dcera sa narodila na svoje meniny. Ninku som chcela este ako pubertacka, lebo mne tak hovorili cele detstvo a velmi sa mi to pacilo. Inak som Kristina. 🙂

luminkasp
15. nov 2009

vedvies a si si ista ze si krvacala a nebolo to uhniezdenie? a neboj, uvidis, ze vsetko dobre dopadne 😉

miki060707
15. nov 2009

ozaaaj, dnes máme s manželom výročie svadby, 6 -te 🙂

liluu
15. nov 2009

čaute baby, zajtra idem aj ja na potvrdenie k dokimu. Dufam že už niečo uvidime. Myslite že ano? ked poslednu MS som mala 7.10 a prve // som videla 3.11 som v takom 5tt alebo 6tt. tak čo vy na to uvidime fazulku či len dutinku??? Ď.

miki060707
15. nov 2009

ahoj, no sak ja som mala 11.10 poslednu MS a tiež som zvedava, čo tam uvidi, ale ten plod. obal bude vidieť určite...

miki060707
15. nov 2009

vedvies: no mne sa tiež začína páčiť Ninka, ale aj sofia, ...ale asi dáme Ninku, lebo naša Sona ked začínala rozprávať tak hovorila, že je nona, potom nina a bola z nej ninka a neskôr už vedela povedať Soňa, tak Ninka je bábika....a ešte k tomu aj meniny v juli, supeer

vedvies
15. nov 2009

lilu asi uvidite iba dutinku 😉

luminka, neviem ci to bolo zahniezdenie, alebo aj krvacanie po vysetreni to mohlo byt. Trvalo to asi 1 den. Odvtedy nespinim ani nekrvacam - asi je to tymi liekmi.
testy som si robila 3 pocas tyzdna /okolo 3.11/, ale palicka sa mi zdala stale slaba, tak neviem.

miki gratulujeme k vyrociu, 😉 citala som v pase, ze chcete ninku - je to krasne meno a da sa jej povedat hociako. Tak napr.: ninušik, ninik, ninuska, ninulatko, nina, ninček, nini, no najviac sa mi paci manzelova verzia chorvatskeho Ninulič
😀
inak Sonicka je narodena v juli?ci koncom juna?

vedvies
15. nov 2009

a co tie tehu priznaky, mate nejake?

vedvies
15. nov 2009

a my sme mali v oktobri 4.vyrocie svadby 😀

miki060707
15. nov 2009

no Soňa, je 6.7.07 narodená, no ja nemám moc tehu príznaky, ale včera ma bolela hlava, a trochen ma napínalo, ale to je všetko, dnes mi bolo super, len ked som zametala listy vonku, tak sa mi trochu zatočila hlava a trochu naplo, ale to trvalo chvílu, so sonou som nemala vôôôbec nič

vedvies
15. nov 2009

ani ja som nemala pri ninke nic, iba prsia ma boleli, ale to si uz nepamatam v kolkom tyzdni som bola

a kde si rodila Soninku?

vedvies
15. nov 2009

z galanty som mala asi 3x pozicane saty ... 1x svadobne a 2x spolocenske - mate tam krasny salon

vedvies
15. nov 2009

inak hlava boli aj mna - az skoro taka migrena - doki povedal, ze raz za cas si mozem dat Paralen

miki060707
15. nov 2009

juuj, ja si dam paralen až vtedy ak by ma to prííšerne bolelo, v prvom trimestri nechcem žiadne lieky, no ja niesom z GA, dedina pri GA, ja som tiež mala šaty z GA, zo salonu, ale vtedy som mala o 40 kil menej, xixi, teraz by som na seba nedostala....

vedvies
15. nov 2009

ja mam tiez o 10kil viac ako pred svadbou, takze uz by som sa musela pozerat po xxl satach 😀

ved aj ja si dam paralen iba ked mi ide puknut hlava - lebo potom som zla na Ninku 😔

vedvies
15. nov 2009

ninka sa uz zobudila, musim off, nakuknem vecer papa 😉

mojalili
15. nov 2009

Ahojte kočky....vidim, ze tu pisee o tehu tazkostiach zaludka....ae co take psychicke stavy? JA sa citim byt viac podrazdena a vsetko ma vytaca a vadi...snazim sa to prekonat v sebe....uz nech idem do prace, i ked viem, ze aj tam mi budu liezt vsetci na nervy... 😒 Ako ste na tom?
Zaludok ma cim dalen tym viac stale boli...ach jo...neviem, ci mam jest alebo nie...

helen
15. nov 2009

Ahojte,
vitaj Liluu, máme presne ten istý dátum PM 🙂 My sme zistili tehu 1.11. a už 2.11. bolo vidieť malinkú dutinku. Tak dúfam, že aj vy uvidíte. 🙂
Miki, daj vedieť, ako si dopadla zajtra, čo všetko bolo vidieť. A gratulujem k výročiu 🙂
Mojalili, k tomu príznaku sa priznávam, ja to skôr pociťujem ako precitlivenosť a úzkostlivosť. Ale rozhodne nie som psychicky vo svojej koži :( A inak ma už začali aj trošku bolieť prsia, a dnes aj podbruško a bolo mi aj máličko nevoľno, skôr ako keby mi netrávillo. A začalo ma dosť zdúvať 😔
Vedvies, aj tvoje meno je krásne, pôvodne sa tak mala volať moja dcéra 🙂

ericica
15. nov 2009

ahojte uz sme doma z plavarne bolo supeeeeeer mala mi cestou domov odkvecla v aute 😀
dnes sme to povedali nasim aj svokrovcom,nasi sa velmi tesili svokra to este stale predychava a nevie sa spametat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre