Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
15. máj 2011

@mirka285 vsak jasne, zahrada to isti, aj u naaas, ved uz mame krasnu terasku s ratanovym nabytkom, nela ma hojdacky, smyklavku, prikupime bazen a co viac chcem 😉
Inac ze caute baby....
Veru to pocasie sa dobre dokafralo, aleee v podstate mi to nevadi, lebo pridu nasi, a nejak sa mi ani neziada ist von.. 😕
@alllexa akurat sme ta minule spominali, ze si sa dlho neukazala, nooo a ty takto pani podnikatelka, drzim palce, nech sa ti dari 😉
Baby co kojite, noooooooooooo... budeme to mat tazke s odstavovanim mlieka....
Ja som na skusku kupila nele bebu a nehrozi, cele to vyplula a este mi aj flasu odhodila...
Ja uz kojim iba v noci, cez den si vobec nevyzaduje, piju uz pekne caj a dokonca aj vecer ked ju ukladam zaspava sama, az za dve hodky sa zobudi na mlieko, aleee cez noc je aj trikrat hore. Takze som zvedava ako to cele dopadne, lebo chcela by som ju uz pomaly odstavovat, lebo ideme v auguste na tu svadbu a chcela by som ju zverit nasim do ruuuuk...

maxara
15. máj 2011

@robika no take nieco sme aj my zazili na Krku v Chorvatsku, sme tam poznali jedneho Milenka, stary namornik, krasnu lod mal, tak ako staru, nie tie novodobe jachticky. A bol uplne skvely. A v Bulharsku, kam chodia pravidelne nasi, tak tam tiez mame takych znamych, co nam vzdy program pripravia, taky bohatsi, ako pre beznych turistov 😉

maxara
15. máj 2011

Baby a ja si myslim, ze mozno ked s tym tak postupne pomaly budete sekat, tak ze si normalne same decka zvyknu.. ze tak ako noe koji teraz len cez noc, tak ze postupne sa budu tie intervaly natahovat, resp mozno aj mliecko uz nebude.. ze to tak prirodzene prejde.. a mozno Bambina Matka si zvykne tiez zaspinkat mozno aj lepsie, lebo sa nebude mat preco budit. Neviem, tazko povedat, len si myslim.. a samozrejme, u kazdeho inak

bambola
15. máj 2011

@noemarta podla mna mas super , ze ti zaspi sama, ja v podstate cez den tiez nekojim, iba na ten jeden spanok ale to ona ani netaha iba sa proste uspi na prse. vecer pred spanim riadne taha a v noci ako kedy, malokedy si to pamatam 😅

ja ju zacnem natahovat s dokojenim po skuskach a po tatrach, cize od jula, ak sa nahodou nevyskytne nieco ine ale obavam sa, ze to u nas bude musiet byt radikalnejsie , a teda zo dna na den 😔 no vsak uvidime.
inac ja ked ju dam do postielky tak chyti uplny hysak postavi sa a place ako keby ju z koze drali, to som zvedava ako ju naucim spat v postielke bez toho aby som jej sposobila traumu 😒

alllexa
15. máj 2011

@noemarta - no presne, ani moj maly nechce pit ine mlieko, takze uz mam aj stresy, ci ma dost tekutin, caju pije len malicko... A tiez ideme na svadbu, tak spekulujem, ako to spravit, lebo ani moje prsia viac ako 4-5 hodin bez odsatia nevydrzia - vid posledny ples, ked sa mi spustilo mlieko a mala som cele saty mokre, nastastie som uz bola v aute na odchode🙂

@maxara - ja by som rada tie intervaly natiahla, ale on mi celkovo malo je, takze to doplnam aspon tym mliekom, lebo to neodmietne nikdy. Zeleninu mi vobec neje, ovocie a kase ako-tak, inak nic. A este chleba ma rad🙂 No a a aj tekutiny odmieta, len trosku si glgne caju a potom sa mu to leje z pusy.

noemarta
15. máj 2011

@alllexa tak mne nastastie mala super je, uplne vsetko co jej dam, dokonca uz zje aj banan...
a to ja uz kojim iba z jedneho prsnika, a mne uz sa tolko nenalieva, ze by mi zacalo tiect mlieko, ja uz mam tak akurat pre nelu co si ziada.Ja skusim kupit tento tyzden to francuz.mlieko francleit ci ako sa to pise a uvidime....

@bambola ani nasa nespi vooooobec v postielke, spi stale medzi nami, a ked ju tam dam, tak ma total hysak...aleee tak zas zaspava sama, teda musim byt pri nej, ale zaspi bez prsnika.

maxara
15. máj 2011

ako ved nevravim, ze tak sa odstavuje.. ja neviem ako sa to robi, mne sa Nina sama odstavila tym, ze pochopila, ze je hladna a na hlad jej prso nestaci a potom uz aj mlieka bolo malo.. cize mne to vychadza logicky tak, ze cim dlhsie mam mlieko v prsiach, tym si oni myslia, ze maju menej produkovat, co aj zacnu robit.. tym sa znizi produkcia mlieka.. a dieta casom zisti, ze sa musi napit nieco ineho, kedze miecko uz nie je a taktisto citi hlad.. ale tak nechcem mudrovat, lebo toto si len myslim, nestudovala som si to.. len skratka, ked mi dieta vyhladne a ja potrebujem natiahnut cas, tak mu supnem napr chleba, ked ho ma rado.. a dam mu zapit cajikom. A prso nech si odpusti trochu mlieka, ved zachvilku tomu dietatu to mliecko dam vytahat. Ale cas bude natiahnuty.
Ale opakujem, nemam to overene, potvrdene ani nic.. neviem ci to tak funguje naozaj.

kafoditka
15. máj 2011

Caute zeny 🙂
@alllexa drzim palce, aby sa ti v podnikani darilo 😉 ja som si saty nakoniec kupila, aj topanky, takze este kabelka a nieco navrch, keby bolo chladno vecer a som kompletka 🙂 @merikac meri, odpoved aj pre teba 😉
baby u nas dovolenka pri mori toto leto nehrozi... mame v plane vikendy v Lehniciach, dva tyzdne u nasich s tym, ze si budeme robit od nas vylety - Bojnice,par dni Nizke Tatry, Orava...zatial ziadne konkretne plany, budeme to riesit zapochodu..
No a rozhodla som sa, ze tento tyzden pojdeme s mm do kina vecer, uz mi to proste chyba, vybehnut niekam len sami dvaja.. uspim maleho a svokra na neho uz dohliadne 😉

maxara
15. máj 2011

@kafoditka Domi ozaj a ake si si kupila topanocky a kde? 🙂 som sa ta chcela spytat uz vcera, ale ked tu bolo mrtvo, tak som nechcela vyrusovat

kafoditka
15. máj 2011

@maxara vyrusovat?? 😕 ty traposka 😀 vies co, vyhliadla som si jedny topanky v Sempre obuvi v Eurovei a ked som bola svokre po opravene topanky v Tescu u obuvnika tak som si vsimla, ze tato Sempre obuv tam ma samostatny obchodik. nakukla som do neho a hned som ich zbadala 🙂 su vysoke, ale makkucke a pohodle, telovej farby..len pozeram, ze nemaju internetovu stranku, tak jedine musim odfotit ..

alllexa
15. máj 2011

@kafoditka - dakujem!🙂
A kde si si tie saty nakoniec kupila? A ako vyzeraju, nemas foto? Lebo ja na Obchodnej - minuly tyzden tam mali akurat zlavy...

@maxara - no aj ja si myslim, ze by to takto teoreticky malo fungovat, ze davat najprv nieco ine zjest a az potom mlieko a natiahnut to, len on sa mi casto rozreve a potom nemam sancu mu dat nieco ine ako mlieko. Takisto, ked ma zaspat, tak vie aj hodinu v kuse revat, az kym nedostane mlieko.

kafoditka
15. máj 2011
mirka285
15. máj 2011

no baby s tym odstavovanim vam to nezavidim 😒 ale nejak to urcite zvladnete 😉
@alllexa drzim palce nech sa ti dari...
@maxara Peti fuha do Grecka autom?no neviem co by som si zrovna oddychla na takej dovolenke ako opisujes 😕 tak ale kazdemu vyhovuje nieco ine 😉

kafoditka
15. máj 2011

@alllexa kupila som predstav si v H&M 😉 take korzetove tesne po kolena, ruzove, obtiahnute..

mirka285
15. máj 2011

@kafoditka pacia sa mi ,k satam budu super🙂

kafoditka
15. máj 2011

@mirka285 😉 si predstav, ze su to 35 😕

mirka285
15. máj 2011

@kafoditka tak hlavne ze splnia ucel,i ked kvalita bude asi zodpovedat cene..napr. ja mam tiez jedny lodicky cca za 30 eur,su nadherne ale po pol hodine ma v nich total bolia nohy...ale nosim ich vtedy ked viem ze nebudem moc chodit...a co vies?mozno ta ani tlacit nebudu,ved obcas sa postasti kupit nieco ani nie moc drahe a napriek. tomu dobre...

kafoditka
15. máj 2011

@mirka285 No uvidim, v podstate som splnila limit, co som si dala, vysli ma na 65 eur.. 😉 no a dufam, ze tlacit nebudu, myslela som, ze cislo topanky je 35 🙂

mirka285
15. máj 2011

@kafoditka jaaj tak za 65 budu v pohode aj kvalitou 🙂 ale predtym si ich aspon dva krat obuj nech ich nemas na svadbe prvykrat,aby ta hned neotlacili,aj ja to tak spravim 🙂

katarina7777
15. máj 2011

caute 🙂

@kafoditka topanky chvalim, peknucke su ... nech sa ti v nich dobre tancuje 😉

Co sa tyka dovoleniek ja si myslim ze sa toho netreba bat, jasne ze si rodicia neoddychnu ako ked boli sami, preto treba zobrat nejaku "opatrovatelku" - sestru, babku, kamaratku a pod. aby s prckami pomohli... ja som zasadne za to aby sa s detmi chodilo vsade, lebo vsetko sa da ... aj ist do restauracie ,aj na nakup... lebo vsak ako sa maju deti naucit ako sa maju spravat medzi ludmi keby boli len doma zavreti?
Tu konecne prsi, ochladilo sa na 15 stupnov, nasi uz odisli , za chvilu pride talianska babka lebo tatina mame do zajtra v nemecku ...

bambola
15. máj 2011

@maxara peti ja napriklad vobec necitim, ze by som mala mlieko, uz jej staci tak malo 🙂
fakt plno mam len ked naposledy kojim rano a potom az o nejakej deviatej vecer
@kafoditka krasne topanky, obdivujem vas baby , ze dokazete nielen na tom chodit ale v tom aj vydrzat viac ako desat minut 😅

kafoditka
15. máj 2011

@mirka285 jasne, vcera som v nich hodinu zehlila 😉 som v nich tak vysoka, ze pozeram Petovi do oci, ked sa postavime k sebe 🙂

kafoditka
15. máj 2011

@katarina7777
@mirka285 baby a som spokojna, ked mi uz vy dve pochvalite topanky, tak som ozaj dobre kupila 😉 🙂 samozrejme dakujem za pochvalu aj bambi 😉

lutsine
15. máj 2011

@maxara ahoj, zaradila si nase udaje do tabulky?,lebo sme sa tam nenasli... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirka285
15. máj 2011

@kafoditka sa mi paci,ze maju dost vysoku platformu,ale maju ju zvnutra,cize ju nie je vidiet 🙂 a ja by som ich urcite nosila potom aj k uzkym rifliam a nejake padave tricko alebo tielko by som si k tomu dala...

bambola
15. máj 2011

@kafoditka uz som sa chcela urazit 😀 😉
@katarina7777 suhlasim s tym, ze decka sa maju brat vsade ale obcasne supnutie starym rodicom, sestram, bratom a inym rodinym-schopnym prislusnikom nie je na zahodenie 😀, a aj to ako sa kazdy citi samozrejme 🙂

kafoditka
15. máj 2011

@mirka285 presne vcera som si robila modnu prehliadku pred zrkadlom, ked maly zalomil 😀

mirka285
15. máj 2011

@kafoditka Domi aj ja praktizujem modne prehliadky doma 😀 pocuj aj tvoje tricka sa zahadne skracuju ked ich dlhsie nemas na sebe?

lutsine
15. máj 2011

@kafoditka krasne topanocky 🙂 🙂 🙂 🙂 ,len pre mna trosku vysoke....

kafoditka
15. máj 2011

@mirka285 sak presne o tom som hovorila davnejsie uz, ze si musim komplet nove letne tricka nakupit, lebo su mi vsetky nejak kratke, resp. pod pupok a citim sa v tom, akoby som ich po strarsej sestre zdedila 😖 neviem, nejak som si zvykla na tie dlhsie veci... a vie co nechapem? Vazim rovnako ako pred tehu, segra s mamou tvrdia, ze aj postavu mam skoro rovnaku a predsa musim kupovat velkost 38, lebo 36 mi je mala - teda ako co samozrejme, ale vacsinou sa v nej necitim dobre 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre