Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
15. máj 2011

@maxara Peti no ved prave o to ide...mne pride ako najlepsie riesenie na dovcu letiet a nie trmacat sa autom tak daleko ako chces ty a navyse sa zastavovat v inych destinaciach...nejake skusenosti mam,tak som mala potrebu ti to napisat,ti nebudem nato pritakavat,ked mi to pride ako pekna blbost...
@cigaretka5 Cigi dakujem,ale poviem ti,ze ta moja huba nevymachana je obcas na skodu...

maxara
15. máj 2011

@cigaretka5 nie luci, nie som len dneska podrazdena, co sa tyka tohto fora.. som uz dlhsie.. lebo kazdy sa tu len chyta za slovicka a napada sa.. a uz malokto cita, co ten druhy vobec pise.. irituje ma ale najviac na svete, ked nieco napisem, niekto to nejak inak pochopi a napise, tak ja upresnim, ale uz nee, vsetci uz len drbu a drbu do toho prveho zle pochopeneho, resp asi skor zle napisaneho.. a mna to potom nebavi.. a tak rozmyslam, ze naco sa vobec unuvam ozvat.. ale zas vzdy mi to pride take, ze ved na to je toto miesto, ze sme sem kedysi rady chodili a delili sa o rady a otazky a nikto sa nehanbil niekomu nieco napisat, vysvetlit a ten druhy to nebral hned ako utok na jeho osobu.. ale ako radu, pokus o pomoc.. samozrejme ze nie pokyn, ako mas nieco hned a zaraz urobit a vsetko ostatne je debilina.. proste ma to tu uz ozaj nebavi, ked sa tu musim za kazdy moj prispevok zodpovedat a stomilionov krat nieco upresnovat a ospravedlnovat sa a vysvetlovat... nebavi ma to, fakt..

katarina7777
15. máj 2011

baby podla mna robime z nasich deti vacsich neschopakov jak su, ja som isla prvy krat na slovensko v septembri, cize leo mal len 3 mesiace, isli sme na noc a on mi zaspal pred domov v ITA a zobudil sa mi pred domom v Nitre, ani jest nechcel ... teraz je v aute v pohode, zvykol si ze cestujeme, cize ked neskusite, nikdy si deti na nic nezvyknu... to je moja skusenost... samozrejme ze niekedy je POHODLNEJSIE zostat doma ako ist niekam s detmi ale oberame seba aj ich o skusenosti a zazitky. 😉

katarina7777
15. máj 2011

@maxara peti ved ty nikomu nic nevysvetluj, sprav ako uznas za vhodne ty, ved najlepsie viec co vyhovuje tebe a Ninke 😉 podla mna si to uzijete, neprides sice domov oddychnuta ale plna zazitkov urcite 😀

maxara
15. máj 2011

@mirka285 ok, beriem na vedomie, ze je to blbost.. 😉 a ze si ma varovala..

maxara
15. máj 2011

@katarina7777 😉 ja som zo ziadnej dovolenky este neprisla oddychnuta, lebo ja sice snivam o valani na plazi, ale neobsedim tam 😀 takze .. nevysvetlujem, uz som sa poucila.. len neviem, preco ja sa riesim vzdy a ostatni nikdy.. ☹

maxara
15. máj 2011

@katarina7777 presne s tebou suhlasim.. mozno fakt to bude picovina a pridem domov a napisem, ze nikdy viac, alebo najskor, ked bude 10 rokov.. ale mozno nie..

mirka285
15. máj 2011

@maxara sorry Peti ale ja ti nepritakam na nieco o com si mysim,ze je to total blbost...neuzije si to ani Nina ani vy...to co chces absolvovat,je studentsky trip a nie dovolenka s dietatom...a dovolila som si to napisat,lebo myslim,ze to odomna zoberies....skor by ma mrzelo keby som ti to nenapisala...
@katarina7777 Kati a ty tiez prepac,ale ruku na srdce,ty by si sa na nieco take dala?podla mna by ta ani nenapadlo ist z Bratislavy autom do Grecka ☹

maxara
15. máj 2011

aspon sa zas trosku popisalo, nech maju citatelky co citat po veceroch.. a ved tak nech napisu vsetci, co si o tom myslia.. ci je to taka strasna blbost..

maxara
15. máj 2011

@mirka285 Miri ale ved v pohode, ale dokedy mi to chces pisat? lebo ja to rozhodne nezmenim.. proste si dame na pol ceste prestavku na jeden dva max tri dni, uvidime ako sa nam tam bude pacit, potom v grecku budeme minimalne tyzden, podla toho, ci sa po ceste spat este niekde zastavime a ak ano, tak tiez max na 2 dni.. dokopy budeme prec vyse 14 dni. Tak na tom nevidim nic zle.. a studentsky trip by to bol, keby to bolo kazdu noc inde, alebo kazdu druhu.. vravim, beriem na vedomie, jedina si ma vystrihala, ale proste ja idem.. nemusis mi to schvalovat a som rada, ze si ma upozornila, ze mozno to nebude take ruzove ako si predstavujem, ale teda ja necakam, ze si oddychnem nejako specialne, lebo to sa mi este nestalo na dovolenke ani v all inclusive v egypte, len ja s miskom.. proste vzdy sme mali nejake aktivity vycerpavajuce.. a napr mm je taky posraty z lietania, ze on by mal z toho dva dni zaludok v prdeli 😀 takze on je aj rad, ze autom.

katarina7777
15. máj 2011

@mirka285 my sme tak boli na Sardinii s bratovou dcerkou Kristinkou, mala vyse roka a pol a nasi isli zo slovenska autom ku mne- 700 km, ostali u mna 2 noci a isli sme autom do Livorna na trajekt 400 km a cestou sme sa zastavili v Pize, na trajekte sme prespali v kajute a potom sme mali este 300 km do hotela ... boli sme 2 tyzdne v hoteli a isli sme tak isto naspat, vsetko bolo v pohode az na to ze sme museli Kiku zobudit skoro rano ked sme isli trajektom a bola trochu upistana ale potom si pospala v aute a bola v pohode... cize zvladnut sa to da.... a to som isla Ja, moja segra a moji rodicia cize Kika bola bez mamy a otca.

maxara
15. máj 2011

@mirka285 z Pezinka Miri 😉 to je este o 30 km dalej 😀

bambola
15. máj 2011

@mirka285 asi to bola narazka na mna s tymi topankami 😀 😉 musim ti povedat, ze uz treti tyzden kopem do andreja nech uz konecne ide k tomu ortopedovi aby sme mohli ist malej po topanky 😠

katarina7777
15. máj 2011

@mirka285 cize sama s drahym nie ale ak by isla dalsia "pomoc" tak v pohode 😉

maxara
15. máj 2011

inak nechcem traposit, ale nasi rodicia chodili na starych skodovkach s nami po starych cestach do bulharska..

mirka285
15. máj 2011

@maxara ze som sa vobec ozvala...
@bambola nemyslela som konkretne,si nepamatam,kto vsetko sa dusoval,ze uz treba kupit 😔 uz je to trapne,takze majte sa

bambola
15. máj 2011

@maxara konecne je tu co citat 😀

bambola
15. máj 2011

a skoncilo sa to urazenim 😕
@maxara ruku na srdce, na taky trip by som nesla ani ja s malou a ooovela radsej by som sla niekam lietadlo kde by sme boli za dve hodky ale uplne by mi postacilo aj slovinsko autom s prestavkou v lubjane 😉 ale kedze sme tento rok dali predcasnu splatku na hypo tak vam budem len vsetkym tisko zavidiet a tesit sa na zazitky co popisete 😀

maxara
15. máj 2011

@mirka285 vsak Miri 😉 aj mam vela krat taky pocit, dokonca v poslednej dobe pokazde, ked napisem..

katarina7777
15. máj 2011

@bambola ze konecne nejake vzruso je tu 😀

@mirka285 miri ty sa neser a hlavne sa mi tu nezacnite durdit lebo vam dam vsetkym na zadok 😀 😀 😀 kedze leo sa mi smeje do tvare ked mu dam po plienke musim si to lepsie nacvicit 😉

Proste kazdy nech si robi co len chce a ked to posere tak moze nadavat len sam sebe... a nazory sa mozu vyjadrovat... ved je to diskusia 😉

maxara
15. máj 2011

@bambola Mati aj ja.. aj ja by som sla rada letecky, ale kazdy mame nejake dovody a ja jednoducho inak ako autom ist nemozem.. ja tu nepisem, ze ist letecky je picovina, ale sa branim, ze radsej ist autom ako vobec.. ale nechajme to tak.. neviem preco sa @mirka285 urazila, ved je jasne, ze si urobim po svojom.. dovolenku rusit nebudem kvoli tomu, ze si Mirka mysli, ze ist autom je picovina.. 😠
ale mate vsetky pravdu, nevyjadrovat sa je to najlepsie, co mozem urobit, lebo ocividne nie je moj nazor spravny tusim uz na nic.. ani na vhodnost chlebu s maslom na ranajky.. tusim sa dam aj ja vymazat adminovi

kafoditka
15. máj 2011

ste sa rozpisali teda, dve strany pokial som nakrmila, prebalila Filipa a vypila kavu...
@maxara ja zdielam podobny nazor ako Mirka, cize to rozvetvovat nemusim, ale na druhej strane ta zas poznam a viem, aka si akcna a ze takato dovolenka je ti podobna.. 😉 ja osobne by som si na to netrufala, ved momentalne je pre nas problem aj 3 hodinova cesta do CA autom..

bambola
15. máj 2011

@maxara do vecnych erdzian 😀

katarina7777
15. máj 2011

@maxara peti ty sa laskovo neopic po Oacke, dat sa vymazat adminom je uz stareeeee.... vymysli nieco originalne 😝

maxara
15. máj 2011

@kafoditka uz neriesim.. cela rodina sme dohodnuti, toto co sme zvolili, je kompromis pre vsetkych a proste.. ja nemam slov.. normalne nechapem, ake sa cakali odo mna reakcie tu.. ☹

mirka285
15. máj 2011

baby aby bolo jasne,ja som sa neurazila...
@maxara Peti a a ja si vobec nemyslim,ze ist autom na dovcu je picovina,ja si myslim,ze je picovina ist autom do Grecka s prestavkami v Chorvatsku a neviem kde...a ze tam nejde o financie,je snad kazdemu jasne,lebo to co chces absolvovat,nevyde lacnejsie ako ist niekam letecky...a povedala som ti to preto,lebo nie som pokrytec

bambola
15. máj 2011

babyyyyyyyyy vsak sa tolko netotok...... ked nejde o zivot ide o hovno a zivot netreba aj tak brat vazne lebo aj ta z neho nevyviazneme zivi.

ja si myslim, ze mame celkom odolne dieta, uz si pri nas vselico preskakala a osobne si myslim, ze by prezila aj petin trip ale mne by sa nechcelo, ja som ten typ co sa chce a aj vydrzi valat na plazi 😀 ale chapem aj , ze napr. denisse sa s barunkou neodvazi. pozname si deti a podla toho sa aj spravame a rozmyslame, nikto z nas predsa nechce detom zle.
jasne, ze mirka a kafko nepojdu autom celu noc (a viac) ked vedia, ze decka su z auta napalicu. howgh

maxara
15. máj 2011

@bambola @katarina7777 😀 ale tak .. aj vam by sa ulavilo.. navyse by som kukla Lulu a Oacku 😉

mirka285
15. máj 2011

a som nevedela,ze ked s tebou nebudem suhlasit,tak budem za picu 😖 ved ja som ti to nenapisala v zlom,dobre viete,ze mi to je jedno,nech si kazdy robi po svojom,ale proste ja si tiez obcas vymyslim nieco a moja segra alebo niekto ma zrusi a ja som jej potom castokrat vdacna,ale vidim,ze tu ste si to vysvetlili po svojom,tak sorry,ze som napisala svoj nazor....

maxara
15. máj 2011

@mirka285 Mirka, jedna zastavka v Chorvatsku.. smerom tam a druha smerom spat MOZNO.. a ze ide aj o financie, neser ma, ratali sme to vselijako..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre