Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
15. máj 2011

@mirka285 no veru 😉 ale ja som zas teba nastartovala 😀 potom zajtra nastartuj ty mna, nech ja zajtra upracem, co som tu dnes narobila za bordel premiestnovanim nabytku (vsetko som vymietla spoza skrin a mam v strede obyvky kopec picovin.. 😒 )

@denisse 🙂 tak nejak.. ja chapem, ze niekto take nema rad.. ja by som nesla skakat z lietadla napr 😀

maxara
15. máj 2011

@kafoditka Domi, ale tie kupacie praveze maju byt tesnejsie, lebo aby ti to plnilo ucel 😉 a my mame plienky uz 5ky 🙂 tak radsej kup tie mensie, tie oranzvoe, Nine su akurat, vobec nie tesne a to Nina ma faldy urcite vacsie ako Filipko

nika23t
15. máj 2011

Ahojte maminy. Davali ste uz niektora detickam kozlacie maso? Svokor ma do toho nuti a ja uz nemam nervy pocuvat ho 🙄 Zatial davam len kuracie a morcacie. Vdaka

maxara
15. máj 2011

@kafoditka a kam ides plavat? akoze chces chodit castejsie? lebo ak minies par plienok, tak .. potom radsej tie vacsie.. chapes

maxara
15. máj 2011

@nika23t ja som davala kuracinu, sliepku, hovadzie, telacie, jahnacie, morcacie, kralicie a raz dokonca aj bravcove.. tak si myslim, ze ak jej to bude chutit, tak v pohode 😒

mirka285
15. máj 2011

@merikac Mery ved my uz pozemok mame kupeny...u sme v stadiu projektu na dom,teda momentalne vyberame nejaky pekny bungalow....a inak som teda aj rada,ze sme to zadusili tu nudu,co tu vladla a konecne sa tu trochu debatuje...akoze co ja budem zajtra robit,ked dnes poupratujem,ha??

nika23t
15. máj 2011

@maxara No teda, tak Tvoja mala ma pestry jedalnicek... Musim uz skusat aj ja. VObec ale neviem, ako to pripravit... Nikdy som to ani nejedla. Musim najst nejake recepty

mirka285
15. máj 2011

@maxara jasne,neboj,kedze ja mam upratane,zajtra sa budem nudit,tak ta mozem startovat 😝

mirka285
15. máj 2011

@nika23t tak aj vela zalezi ci je tvoja mala kojena este...moja neni,a papa uz skoro vsetko...

denisse
15. máj 2011

@mirka285
miri, davas linde uz to co vam, alebo jej stale varis zvlast bez soli, bez cukru? ja som minule barunke uz stipku soli dala ...

nika23t
15. máj 2011

@mirka285 Ani moja nie, my jej tiez davame chutnat takmer zo vsetkeho, ale aj tak jej varim zvlast kazdy den 2-3krat. Dlho, takmer 9 mesiacov vracala, konecne sme z toho vyrastli, tak som opatrna...

bambola
15. máj 2011

@nika23t moja je kojena a tiez papa uz skoro vsetko, ku kozlacine pristup nemam ale keby som mala moznost tak by som vyskusala. a recept naco? ved tak ako ostatne varis 😉 len ak je tvrdsie tak asi dlhsie budes varit

a mna kto nastartuje 😀
@mirka285 a nakoniec to bude ten montovany alebo murovany? som to nepostrehla asi 😅

kafoditka
15. máj 2011

@maxara Peti nejdem chodit na plavanie s malym, chceli sme len do Senca vybehnut.. dik za info, tak kupim radsej tie oranzove 😉

alllexa
15. máj 2011

@kafoditka - fiha, potom posli foto z akcie🙂
@mirka285 @kafoditka - Inak, presne, aj mne su vsetky tricka kratke🙂 A tiez mam hmotnost ako pred tehotenstvom, hoci prsia mam vacsie a pas tiez nie je to, co byval... A z bokov som urcite neschudla. Jedny saty, co som mala na svadbe ako popolnocne, tak ich obleciem, ale kosiky na prsia ako keby mi vyskocili o 5 cm vyssie, takze si ich nemozem dat.
A furt su mi podprsenky male🙂 Vzdy si myslim, ze kupujem uz velke cislo a ked si to dam na seba, tak mi je to male...

alllexa
15. máj 2011

@maxara - my tiez zvazujeme, ze ci ist do Chorvatska autom, alebo niekam letecky, asi budeme riesit last minute niekedy v druhej polje jula, kedze si neviem presne vyratat, kedy nebudem mat menzes (mam kazde 3 tyzdne a trvaju 5 dni).

mirka285
15. máj 2011

@denisse podla toho co,nieco jej tam to iste co nam a nieco nie,napr. ked som robila svieckovu alebo rizoto,tak normalne dostale take ako my...
@bambola tak nakoniec murovany...
@alllexa vies co,inak ja nosim o cislo vacsie podprdy a k tomu vazim dokonca menej ako ked som ostala tehu...asi sa mi zmenila postava trosku,len ja to nevidim,mne dokonca ani v pase neostali cm navyse...

ivka8255
15. máj 2011

Ahojte baby, chcem sa spýtať či ste mali niektorá skúsenosť so šiestou chorobou? Môj drobec mal 4 dní vysoké teploty a včera poobede sa vysypal. Zajtra chcem ísť k lekárke, ale drobec sa už od utorka nekúpal, môžem ho okúpať či radšej počkať? teplotu už nemá. Vopred ďakujem za radu 😉

bambola
15. máj 2011

@mirka285 tak vyhrala klasika 🙂

bambola
15. máj 2011

@ivka8255 okupat ho mozes 🙂 a dokonca si myslim, ze ak uz nema teplotu a vyrazky postupne ustupuju , a proste sa celkovo citi/vyzera lepsie tak nemusis k doktorke

ivka8255
15. máj 2011

@bambola my sme boli u lekárky vo štvrtok a to mal "len" teploty a tá povedala, že buď sú to zúbky alebo začínajúca viróza, resp. tá 6. choroba 😒 ale keď sa teraz vysypal, tak by to mala byť ona.len svokra ma nastrašila, aby som ho nekúpala, že sa mu to zhorší 😒 tak neviem

bambola
15. máj 2011

@ivka8255 aha, tak neviem 😕 snad poradia baby co decka mali 6.chorobu, my sme nemali (klop klop)

ivka8255
15. máj 2011

@bambola aj tak ďakujem 😉 snáď sa vám vyhne a nielen ona

aalexis007
15. máj 2011

Prosím o pomóóc. Malý mi len mrnčí a reve a vôbec nechce ani spať, ani jesť. Ten istý scenár bol včera večer pri zaspávaní ( to zaspal o 22:30) a dnes to začína tak isto. Ani poriadne nechcel cez deň nič jesť. Neviete čo to môže byť??? 😒 ☹ ďakujem

denisse
15. máj 2011

@aalexis007
zeby zuby? my takto prezivame zuby, jedine co chce je moje mlieko ...

kafoditka
15. máj 2011

@aalexis007 Mati a neboli ho brusko, ked nepapal? kakal?

denisse
15. máj 2011

@mirka285
fiiiha, aj svieckovu si jej uz dala .. to je super .. ja sa uz tesim, ked nebudem musiet dvojmo varit ...

merikac
15. máj 2011

@mirka285 😕 to som takto mimo?????????? a kde ste kupili nakoniec v tej Rajke?

mirka285
15. máj 2011

@denisse no a vies jak jej smakovala...vsak tam nic take neni,len zelenina pomixovana a smotana..a ved smotanove jogurty tiez uz srotuje...
@merikac Mery nakoniec v Rajke,ale krasnych 10 arov

noemarta
15. máj 2011

baby, fuha, tak pol dna som tu neni, a a zrazu tolko straaan....
co sa tyka dovolenky, nooo tiez si myslim, ze to v prvom rade zalezi od vlastneho dietata, vy mamicky si ho poznate a najlepsie viete co a kam si mozte s nim dovolit. Ja som bola s Nelou ako 3,5 mesacnou v polsku co je cesta tam 8-9 hodin a bola ukazkova, je pravda ze spala vo vanicke, kedze je to aj autovanicka, ale vlastne bola aj vo vajci, a bola v pohode, kto vie co by bolo teraz, lebo teraz uz tolko neobsedi, takze som sama zvedava co bude v lete, ked pojdeme na svadbu do polska... 😕 😕 Aleeee, ma zas pravdu aj @mirka285 ze asi robit prestavky nie je trikrat najvhodnejsie, aleee vsak uvidis @maxara.
A dalsia vec, co sa tyka tych chytani za slovicka, tak @maxara myslim si, ze si @mirka285-u chytala dooost za slovicka, noooooo 😉 , ale tak asi ste chceli aby tu bolo vzruso a aby si mirka doma upratala, hi hi 😀 😀 😀

aalexis007
15. máj 2011

@denisse no zúbkov máme už 8 a tie sme ani nevedeli že nám idú. A myslím, že zo zúbkov to nieje. Keď ho bolia zúbky, tak to si ide ručičkami do ústočiek.

@kafoditka kakal tak ako vždy. A myslím si, že to bruško tiež nieje. Lebo na večeru kašičku spapal. Len v priebehu dňa papal hrozne máličko. A teraz mi tu zase demoluje obývačku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre