• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara tak verim prorokovi ocinovi :wink:
Peti, nereagovala som na zajtrajsok preto, ze nemozem, mam ist nieco vybavovat pracovne so sefom. :unamused:
19. máj 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...tak nasa noc uplne super,spali sme az doteraz,tak som rada :slight_smile: @maxara Ninka je chutna na tych fotkach,a vyzera taka velika... @merikac aj by som ju predala,ale ked ona ma tolko vyhod na leto,ako odopinacia strieska a pod...fakt neviem,preco ten kocik moje dieta nema rado :frowning2:
19. máj 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta oki, ved nevadi, nabuduce.. dufam, ze toto cigi nakopne a castejsie sa bude zucastnovat
19. máj 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.
mirka285 -miri tato jetta je o dost mensia a lahsia ako moj sportiak. na zimu mi nepride lebo podla mna nieje taky zatepleny v casti pri hlave. a navyse kolieska su neni vhodne tu u nas do terenu na dlhacoch. ale hned ako sme ho kupili sme to s risim zvazovali. tak uvidime.... chcem chodievat s malou na hradzu na korcule a uvidim ktory kocik bude vhodnejsi ohladne koliecok a pohodlia.
@maxara- peti, budeme drzat pstiky ohladne tatina.... ved sama vies co my teraz doma prezivame tak budeme na vas mysliet a posielame tatinovi veeela energie a chute bojovat....
19. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ano je.. a mama jej supla do tych copikov tie fialky a este ju aj zobrala na ruky a Ninka sa tak zafejsovala presne, ako ja mam taku fotku :slight_smile: vcera som ju hladala vecer, ja som tam ale bleda, blondina s bielymi maslami.. hodim ich sem
19. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takto vedla seba mi nepridu take podobne.. ale ten prvy pohlad na tu Ninkinu mi tu moju pripomenul
19. máj 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri ved mozno na jesen predas akonahle zistit ze linduska uz nebude chciet byt dlho v kociku a nebude chciet byt v teutonke.... kamoska ma maleho cca rok a pol rocneho a ten jej uz nechcel byt ani za svet v kociku... cize su uz bez kocikov.... stale chce len chodit a chodit alebo na bicykliku...
19. máj 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 jasne,ved to si ty musis zvazit,a hlavne ja som ju nazivo nevidela,iba na obrazkoch som ju pozerala... .
19. máj 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ozaj a tie topanocky su znacka Tanoda kolekcia Maus
19. máj 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ved tiez mam taky pocit,ze Linda v kociku dlho nebude,ona nema rada kociky ani autosedacky,zato moj Tomas by si vyvazil rit aj ako trojrocny.... @maxara veru podobate sa,mate rovnaky nos,ale ine oci...
19. máj 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 hej ehj, niecim sa podobame, ale ked sa pozriem takto, ze vedla seba fotky, tak zas ziadnu podobu nevidim.. mozno nos a pusu.. ale oci ma stopro miskove a aj vlasky rovne tmave, to vela spravi
19. máj 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Miri inak ja si tiez myslim, ze v zime budu nase akcne deti hlavne behat, sneh bude pre ne zaujimava novinka :wink: sama som zvedava, ako vyuzijem teutonku cez zimu, ja s nou aj teraz chodim malo von, lebo Filip ma navu zabavku : ked ho dam do tej strednej polohy, zaprie sa mi nohami o madlo, napne sa ako struna, az mu hlava pretrca vzadu cez strechu a strasne sa pri tom certi, to iste v lezatej polohe :angry: cize ked chcem, aby vonku pospal, beriem golfac :unamused:
19. máj 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Domi ja s nou chodim minimalne...vcera som s nou bola a Linda mi v nej nezaspala ani na chvilku a to spala cez obed len pol hodku...v golfaci mi zaspi vzdy :frowning2: po pravde,ja sa ju bojim redat len preto,aby som nepocuvala Gaba ak mi bude v zime chybat :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby som vedela,ze nenapadne vela snehu,v momente je prec a kupim si novy fusak do sicka a vybavene...
19. máj 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
len som vas rychlo prebehla, vidim, ze uz katka pisala, ze sme mali vcera super zoo den :sunglasses:
zabudla si ale kati (@katka55) napisat @bellablonde, ze sme v zoo stretli asi milion swiftov :grinning: :grinning:, fakt sme si mysleli, ze tam maju zraz :grinning: snad kazdy druhy kocik co sme stretli a bolo ich dost :wink:
@kafoditka @mirka285 tak prave kukam, ze mozno mi ten sportak ani na zimu nebude treba :slight_smile: vravite, ze ho mozem spokojne vratit :grinning: teraz aj tak berem vsade len golfac
@maxara vidim, ze aj vy ste mali perfisny den, nadherne fotky, najma ocko puska :wink:
19. máj 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 alebo si kupis BEE :grinning: :grinning:
@kafoditka a inac sicko je priestrannejsi ako Teutonka :confused:
@mirka285 ano, aj moj espiro.. uz minule som si to vsimla, teutonka je lepsia do terenu, hlavne u nas v CA ked chodim s malym vsade peso...inak mna strasne mata tato sola ako sportak, je lahucky, konstrukcne podobny teutonke, na zimu by stacil....aleeee no vysvetli to mojej polovicke :zipper_mouth: http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-1-flora/103575600/type-i/
19. máj 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 pokocham sa pohladom a necham si zajst chut :slight_smile: ja som mala v plane si teutonku nechat a minule sa ma pytal peto, ze kde ako ju budeme potom skladovat :confused:
19. máj 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja som tu solu videla nazivo,velmi je pekna,podoba sa skor BEEcku ako Teutonke a na mna posobi ako dievcensky kocik,neviem preco :slight_smile: ja uz by som najradsej ostala pri sicku iba,Linda proste nie je kocikova,takze mne sa zda zbytocne kupovat iny..
19. máj 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak sa opytame nasej rosnicky bambi @bambola ako to vypada so snehom tuto zimu a podla toho sa zariadime :grinning: :grinning:
19. máj 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Domi, to je kraaasny kocik :dizzy_face:
19. máj 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola veru, super je sa povalat po travniku bez hoven :wink:
19. máj 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara vsak, mne sa paci dokonca aj v tej zabacinkovo zelenej :slight_smile:
19. máj 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj maly sa mi budi s placom, musim ist, pa zatial
19. máj 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no vsetky farby sa mi tusim pacia :wink:
19. máj 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka domi tento kocik mavaju na vystave v inchebe. urcite tam bude aj tento rok. minuly rok som ho tam videla a pytala sa na neho.... mozes si tam vybehnut a hodit ockom po nom ;)
19. máj 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 aka vystava? kedy?
19. máj 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara kazdy rok to byva v inchebe. neviem presny nazov ale take cosi ako expo dieta a rodina. alebo take cosi... len neviem ci to prave tento rok nevynechali :(
19. máj 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ved ta vystava co byva v Inchebe je total o nicom...minuly rok tam nejake kocky boli a boli total sklamane,vraj to nema ziadnu uroven :confounded: takze ani by som sa necudovala keby to zrusili...
19. máj 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok