• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katarina7777 no Kati, ale podla fotiek na gugli vyzera este celkom dobre oproti niektorym tym degenerovanym konskym ksichtom :sweat_smile:
23. máj 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 Kati bola som v DM a pozerala som konkretne ten detsky opalovak solare ambre od garnier a stoji 7,98e, mala si pravdu, neviem, odkial som nabrala cenu 12e :confused:
@katarina7777 tak bolo super na vylete :wink: a ze akeee znamosti ty mas :fearful:
23. máj 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak neviem , mne ti anglicania po estetickej stranke nejak nevonaju :grinning: ale mas pravdu videla som tam ovela horsie "kusy" :confused:

@kafoditka ex-kralovske znamosti :slight_smile:
23. máj 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aky najcastejsie pouzivany jazyk na verejnosti a v domacnosti idete uviest detom do scitacieho formulara??? :grinning: :grinning: :grinning: a ked obcas pisu nase deti prispevky na kona, ze "dhfkensbc", to je akoze pocitacova znalost prace s textom?? :wink: :grinning:
23. máj 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 pocuj, ja som sa na tom vcera strasne bavila, ked som to vypisovala :grinning: ze mate splachovaci zachod v domacnosti?? ja som tam nevyplnala vsetko..
23. máj 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 :grinning: no to poznam.. viem si predstavit tu nadheru :slight_smile:

@katka55 sak vypln, ze co z toho bude :wink: :grinning:
23. máj 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Domi, tak nie kazdy ma splachovaci zachod..
23. máj 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej nesmiem zabudnut to vyplnit :grinning: pri mojej sikovnosti... :sweat_smile: malej som nechala doma lebo ocko sa velmi hotoval, ze to on ide vyplnat :angry:

uz sme sa vratili z prechadzky za topankami.mame.su otrasne.:grinning: ale chodidlu vyhovujuce. :wink: do mesta som nakoniec nesla lebo som chcela aby spala doma, navyse hrmelo a presne ako sme dosli domov tak sa pustil lejak :wink:
@katka5 jaj este som ti chccela, ze to oni nie postavili novu plavaren na stiavnickach ale rekonstruovali tu staru a okrem povodnej 50tky je tam aj relaxacny bazen, tusim okolo 130cm a detsky bazen tak po lytka :wink:
http://www.plavarenstiavnicky.sk/
23. máj 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti, tebe som chcela napisat, ze tej mojej susedy sestra bola na Rodose v Mikri Poli v hoteli Olympia vilage ktory je baby friendly a nevedela si vynachvalit, ze pre decka ako stvorene, len ona ma skoro 3 rocnu dceru, tak neviem, ako je to s animaciami pre rocne deticky... kedze rozmyslas nad Greckom, tak ma to napadlo
23. máj 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka faktis, ved este byt som nevyplnila :confused:
@maxara a pridam mu aj nejake exoticke nabozenstvo k tomu :wink: :grinning:
@bambola no budem musiet ist niekedy okuknut tu plavaren :wink:
23. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 no ty mas pekne znamosti :wink: ste sa mali. inac fergie este podla mna dobre vyzera ale tak nevidela som ju nazivo, vraj aj diana nebola ktovieako pekna aj ked vlastne bola jednoznacne najkrajsia :grinning:

a nekydajte na anglanov lebo ja ich mam rada :grinning: a podla mna je harry fesak :grinning: :sunglasses:
23. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola harry potter? :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka diky domi, kuknem to, ale neviem ako my s tou dovolenkciou tento rok :frowning2:

@katka55 len aby ti ho scitali potom :wink: nieze bude o patrika menej :grinning:

@bambola no Bambi, ty mas ale vkus teda :grinning: :grinning: akoze mat rad niekoho neznamena, ze ten dotycny nemoze byt ksichtny nechutas :grinning:
23. máj 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze sa scitate, tu v CR to uz prebehlo :grinning:
my sme doma zo skolky, mame nele skontrolovat hlavu, vraj su vsi .. ma porazi, ked do tych kucier dostane vsi :angry:
inak som vam este zabudla napisat, ze ja som kupila opalovacie mlieko nivea pre deti 50 faktor a ani jedna sa mi z neho nevyhadzali, tak snad je v pohode ...
23. máj 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale tak vseobecne som myslela, ze ja tu anglicku naturu a mentalitu mozem :wink:
@katarina7777 tak ked uz sme pri tom tak potter ako anglican nevyzera, za to ron weasley... :grinning: :grinning:

inac ked sa dieta narodi do 21.5. tak sa ma scitat a ked sa po tomto dni tak uz sa nescitava a k nam prisla tetuska s harkami a sa pytame, ze a dieta? a ona, ze kedy sa narodila? a to prisli asi pred dvoma tyzdnami :confused: :grinning: ale nemala obalku na jej meno takze evidetne ju na miestnom urade nezaregistrovali :angry:
23. máj 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny podvecer,,,,,,tak ja som sa dnes poobede marne snazila uspat Emmu, taka je zvedava, ze ked s nou niekam idem a je sa paci okolie,ani za toho oneho zaspat,,,,ako tak sledujem, tak v poslednej dobe coraz castejsie dava uz len 1 spanok denne :angry:
@maxara - no musis byt velmi zaujimavo opalena,, :grinning: ..ale hlavna vec, ze si si porobila,,,,,co ta obdivujem, ze si sa v takom teple na to dala
@zuzik1983..coo tak to by ma teda polozilo,,spat mozem ist aj o 2 nadranom,,len nie zavcasu vstavat,,takze chalim Emmu :dizzy_face: :grinning:
@monline- zlaty je Daniel- zubky maju s emmou rovnake,
................aaa.a prave volali svokrovci, ze dobehnu,,tak musim rychlo upratat "obrus"- nech nemam bordel :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...
@katarina7777 tak ty taketo celebritne vikendy davas :wink:
@bambola ty naozaj mozes anglicanov??ja ich neznasam,primitivny a skaredy narod je to :confused: dnes bolo opat krasne vonku,mam doma buducu hokejistku,kuk
23. máj 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ja mam rada ten anglicky humor , a milujem britsku anglictinu :wink: co sa tyka hooligans tak su to isto primitivi ale ja som zila v Londyne a co som bola tam tak som stretla milych a ochotnych :wink:

Lindusa je riadna hokejistka, ako perfektne uz stoji :slight_smile:
23. máj 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri jak dobre vyzeras, kolko vazis? 50 kilov :grinning: uz budes chudsia jak bambi :wink: linda je sikulka, my mame od chodenia este poriadne daleko ...
23. máj 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola akoze ludia su to mili, skaredi ako narod su , to sa neda obhajovat a piju riadne teda , ale zase to aj slovaci v niektorych castiach :wink:
23. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola jaaj,no tak anglicky humor mam aj ja rada a Londyn tiez :wink:
@katarina7777 ale kdeze,stale mam tych svojich 54 kil,ale uz sa ani nesnazim chudnut,by som bola moc vraskava :grinning: ale snazim sa aspon tri krat do tyzdna cvicit,mam potom lepsi pocit zo seba,no darmo vsak mladica uz nie som...
23. máj 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak ja mam stale tych 55 kilov ale volako flakam cvicenie, vecer som vzdy ustata jak svina a namiesto cvicenia upratujem kuchynu, polievam kvetiny alebo zehlim :angry: :angry: :angry: sekne ti to :slight_smile:
23. máj 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak aby bolo jasne :grinning: humor dobry, skaredi su, londyn perfektny a kuchyna uplne na prd :grinning: a u mna este britsky prizvuk :dizzy_face:
23. máj 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 PP vyzeras cica
23. máj 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 dakujem...ved ty sa narobis okolo domu,to mas miesto cvicenia....
@bambola tak to potom suhlasim,akurat s tym prizvukom to neviem posudit,ja si viem po anglicky vypytat akurat pit,jest a ostatne zakladne veci,ale mam total slovensky prizvuk :grinning:
23. máj 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kukali ste dnes svadby?
23. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 baby maju to aj vase deti? ze ked ich akoze ulozite postavia sa v postielke a zacne ich hodinovy prihovor ?
23. máj 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 cigi ja som kukala jednym ockom popri zehleni, maly mi totiz vynechal poobedny spanok a od unavy zalahol o 18:30
23. máj 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka uf zehlenie aj mne by sa zislo, ale uz som rozhodnuta rozsirit paletu sluzieb za ktore si budem paltiti. Toto sa fakt neda................
23. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Miri neskutocne dobre vypadas na tej foto, Linda ma chutne gate na sebe, kocica :slight_smile:
23. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok