Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
27. máj 2011

@maxara @bambola @denisse baby dakujem, uz som dala pokyny mm nech mi donesie z lekarne ked pride z roboty

maxara
27. máj 2011

veru aj tu je este pekne.. fantastic four asi stretkuju v eurovey, tak nech im pocko vydrzi 😉

robika
27. máj 2011

len co si sadnem za pc hned je zle, takze ideme sa napapat a vecer sa sem dufam dostanem

bambola
27. máj 2011

aaaach baby, robotnici mi tu sypu kamene za mur cize sa mi mala po klasickej 40 minutovke zobudila, mozem snivat o trojhodinovke ked je tu taky hluk 😒 v zasade by mi to nevadilo ale to je jediny cas kedy sa mozem ucit 😔 bohuzial ju nemam kde inde dat spat lebo vsetky izby su na tej strane ako pracuju 🙄

bambola
27. máj 2011

@maxara ved katy pisala, ze ma sandricka teplotu tak snad nesla s teplotkou 😕

katka55
27. máj 2011

ahojte. tuto noc som sa vobec nevyspala, kedze moje dieta bolo 258x hore 😠 nechcel ani cumel, len na ciciku furt visel. ale potiahli sme to do 9, a potom som bola taka nastartovana, ze som vygruntovala cely byt 🙂

panko teraz odfukuje a poobede ideme len na nakup, kedze sa nam dovali o 6 navsteva. uz sa nebudem len vyvalovat pri vode ako vcera 😀

bambola
27. máj 2011

@katka55 inac to ste si dali riadny vylet az na kuchajdu 😉 ja som tam nikdy nebola, je tam cisto?

konecne sa mi podari vcera kupit siltovku a klobucik so snurkou a pripajam aj foto v krataskoch 😎

katka55
27. máj 2011

@bambola ale ved kuchajda je blizko 😉 a je tam cisto. akoze plavat by som tam nesla, aj ked teraz tam kopec ludi plavalo, ale travniky su ciste, kopec stromov, vela bufetov peknych drevenych a aj vecka su cistucke 😉 podte uz sem, nech mozeme ist spolu 😉 a kratasky su neodolatelne 😵 musim v nich matku ukazat patrikovi, ked sa zobudi 😀 a capice paradne. serblikovy klobucik na serbliku nema chybu 😉 zlata je.

maxara
27. máj 2011

@bambola aha, no ja neviem, ci vobec, len si to myslim.. 😉 a katy som asi tusim prehliadla nejako.. zrejme..

maxara
27. máj 2011

@katka55 Kati tak to je super, ze si to tak presne zratala 😀 😝 , ja by som sa urcite aspon raz pomylila (zartujem)
Inak ja som sa vzdy bala na Kuchajdu chodit, lebo som vzdy mala dojem, ze ma tam niekto vykucha.. cize som tam bola len raz v zivote, aj to bolo veselo 😀
@bambola matka je paradna, kratasky krasne, my mame podobne zlte 🙂

katka55
27. máj 2011

@maxara no, hrozny nazov to ma 😝 ja som takto nechcela nas byt, lebo bytovka sa vola koprivnica a bala som sa, ze dostanem koprivku 😀 😀

maxara
27. máj 2011

@katka55 inak vidis? toto co je za modu pomenovavat bytovky.. v PP to tak maju uz dlho, to ja viem, ale tu v BA to nikdy nebyvalo.. a susedne bytovky sa ako volaju?

katka55
27. máj 2011

@maxara nahodou je to dobre, ze maju meno, lebo sa lahko identifikuju 😉 no mame tu este Rusticu a Dubraviu 😀

katka55
27. máj 2011

jeeej, dieta je hore. konecne sa mozem ist najest. som zistila, ze dnes som este nic nejedla 😕

maxara
27. máj 2011

@katka55 no ved ano, je to fajn, ale ten nazov musi byt poriadne vidno 😉

bambola
27. máj 2011

@katka55 ani ja som nic nejedla este dnes, a ani nic nemame. tak varim malej a potom zbehneme do obchodu a na hojdu, mimochodom jedinu na velkom sidlisku tak nech sa strcia 😠

bellablonde
27. máj 2011

caute idem pokukat, co sa tu deje

bellablonde
27. máj 2011

a f.ck zas mi ta mala potvora nechce spat, ani jeden ani druhy, stale len vymyslaju
hlavne, ze od rana pol 6 su hore 😠 😠 😠

bellablonde
27. máj 2011

dala som si cokoladu, sasa spi, peta sa uz nesnazim uspat,
kocky, ked idete von, davajte bacha, uz je vyhlaseny 2. vystrazny stupen --- vietor, aby vas dakde neodfuklo

nasa obluda dom sa vola Pegas 😉 nespaja sa mi to s nicim, tusim nejaky bajny kon to bol...
emocie ziadne

ozaj viete co sa u nas stalo,,, v nasej garazi buchla pod susedom bavorakom bomba 😨

stalo sa to minuly piatok v noci, hned mi volala suseda, kde parkujeme, nastastie sme boli uz odcestovani u nasich v tepliciach 😔 😔

@bambola na porazenie s tymi robotnikmi, co narobis
matka je zlata, ako vzdy 🙂

maxara
27. máj 2011

@bellablonde 😀 😀 tak mozno sa vola Pegas (okridleny kon), lebo vam v tom vetre odleti 😉 😀 alebo vyleti za pomoci bomby? 😕 inak to je strasne, jak si teraz ludia riesia komplexy 😔

katty17
27. máj 2011

babule dakujem za rady ohladne horucky. uz ju zrazam nakolko mala nad 38. dala som jej pandol sirup a obklad na celo a zapastia.... cely den sa chce mojkat na rukach a len pomrncieva. toto sa nam stalo prvy krat. vlastne sandra este teplotu nemala tak to bolo cosi nove pre mna....
@bambola - mati ja som tie iste cervene kratase kupovala davnejsie sandricke. 🙂

katty17
27. máj 2011

@katka55 , @maxara , @bambola - baby, ved na kuchajde je velmi fajn. kedy ked som bola mala sme sa tam normalne chodili kupat s rodicmi... dokonca tam boli aj raky a ine "zvieratka" . cize neskutocne cista voda. ale uz by som sa tam ani ja nekupala. skoda ze to nechali takto zajst.... :( ale na opalovanie, relax a stretka s kamoskami je to tam fajn 🙂

maxara
27. máj 2011

@katty17 Kati, ved my piseme, ze je tam fajn.. len to ma desny nazov

katty17
27. máj 2011

@maxara - . to sa ti vazne s niecim tento nazov spaja ? 😀 mne sa ti neda k nicomu prirovnat.... 😀 resp. dat do suvisu s niecim ;)

carrie84
27. máj 2011

Tak a u nas uz prsi!
@maxara - s cim sa ti kuchajda spaja?! S kuchynou?Chajdou? 😀

maxara
27. máj 2011

@katty17 @carrie84 babyyyy, ved sme to tam pisali, ze sa nam to spaja napr s vykuchanim 🙂

carrie84
27. máj 2011

@maxara som nestihla precitat, no 😝 😝 😔 Ale moz byt 😉

maxara
27. máj 2011

@carrie84 😝 😝 😝 ved nevadiii, ja len ze ked uz ste prisli ku kuchajde, tak tam presne na tom istom mieste o tom piseme 😀 ale ty to mozes mat od Katky, takze ty si ospravedlnena 😉 😀

bellablonde
27. máj 2011

tak ja som na kuchajde nebola ani jedinky krat 😅 😅 😅

bellablonde
27. máj 2011

kocky, peto mi prave sam spravil kavu
doniesol mi ukazat, ze nasiel zabudnutu salku este od rana, tak mu vravim, ze maminka si pojde urobit kavicku.
Vybral sa do kuchyne, uz som len pocula ako sucha stolicku k linke, z nasypnika dal zopar celych zrn do salky, potom mi spravil normalne presso... mozem pit 😀 😝 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre