• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
no clovek na chvilu vypadne a vy tu hodite hned dve strany :angry:
bola tu sestra dosli z nemocky,,,svagor ma zlomenu ruku prilakti v troch castiach a pondelok ho budu operovat ,budu mu tam davat zelezo :frowning2:
idem hodit fotku jednej torticky robim na zelanie jednej pani.....aby ste dostali chut :slight_smile: ale este ju idem zaliat zelatinou :wink:
26. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som si vsimla, ze vela parov je takych, ze biliardova gula a tago... to je dobra kombinacia, ze vysoky chudy chlap a mala gulata zena... takze pokoj, kludne sa gulaj :wink:
26. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka nevsimla si si ze mas ip???? :slight_smile:
26. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej OACKA ja som si az teraz vsimla, ake paradne fotky si hodila do albumu :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica nevsimla, ale uz som odpisala :slight_smile:
26. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk sem a potom to idem vymazat......z boku je marcipan :slight_smile:
katka diky :wink:
26. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri ja taku tortu ani nenakreslim,o peceni ani nehovorim...sa mi az slinky zbiehaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica môžeš sa vydávať... :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: mirka
inac zvnutra je su tam banany,broskyne,jahody,visne :slight_smile: a vanilkovy krem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: +korpus pokvapkany jahodovou stavou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz som :wink:
nedrazdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac vsetko moje vytvory najdete na : http://www.tortyodmamy.sk/user/1881/images
26. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekam do obchodu dostala som chut na udenu sunku :slight_smile:
26. feb 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow to je ale torta, dala by som si... idem varit veceru...dneska mame rybu
26. feb 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica waaaaaaaaauuuuuuuuuu dobrééé torty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica odkial beries napady na tie torty?
26. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak to tu stichlo, vsetky pozerate torty???
26. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no ja som pozerala torty a este staaale cumiiiiim wwaaaaauuuu ericica, klobuk dole :confused:
26. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ktore vlastnite umyvcku riadu ... poradte, aku znacku? ja prave vyberam a som zufala :confused:
26. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa prave natlacila klobaskou ktoru som zajedala melonom :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zvlastne chute ale nebolo to zle :grinning:
A torty mas paradne mas teda sikovne ruky.... klobuk dolu....ta lebkova vyzera hrozostrasne.... tak doveryhodne si ju vyrobila az strach z nej ide :grinning:

Deni my mame Bosch a sme s nou velmi spokojni. nie je hlucna, je velka. V pohode tam vtrepem aj plechy a hrnce. zatim sa nestazujem, az na tie pachy pre ktore ju nerada otvaram. Vzdy idem umriet....
A nad akou uvazujete??? Tiez som bola z toho jelen. tieto Bosky su fajn co sa tyka pomeru kvalita a cena... ma to tie funkcie co maju aj drahsie modely ....teda aspon tento nas typ....
26. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzi, diky moc ... vela ludi si chvali bosch, idem popozerat ake maju typy .. este som pocula chvalu na gorenje a whirpool ...
26. feb 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisse mi mame ardo a tiez som spoko... dokonca nam ju prisiel servisak skontrolovat sam od seba po roku...
26. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisse my mame Ariston ale kupovali sme ju pred 5 rokmi, som spokojna...hlavne ze nemusim umyvat ja :wink:
Nezavidim ti lebo teraz je problem vybrat znacku, potom model... vyber je obrovsky... asi ako s kocikmi.
26. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni whirpool nieeee... :confused: :confused: :confused:
26. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my umyvacku nemame,ja nejak tomu neverim,myslim,ze rucne mam ten riad umyty lepsie...aj ked je to urcite kopa usetreneho casu
26. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...v prvom rade sa vam chcem vsetkym podakovat ze ste na nas dnes mysleli

moj dnesny den....

o 13 som uz nervozne sedela v cakarni na ten geneticky ultrazvuk kvoli tripltestom ktore vysli 1:210 Downov syndrom...a dnes sa malo rozhodnut ci mam alebo nemam ist na amniocentezu

o 13:05 vosla dnu jedna mamicka s oteckom... a mna sestricka poslala vycikat sa ze tak za 20 min som na rade ja...

13:30...nic
13:45..nic
14:00 ..nic
ja uz som s nervami v koncoch, a dochadza mi ze sa nieco muselo stat ked sa to tak pretiahlo...

14:15 vychadza von manzelsky par uplne uplakany a hotovy...
slzy mam uz aj ja..

DR. Dankovcik ma vola dnu a ja si plna obav laham na stol... babo sa vobec nehybe.. lekar mi bucha po brusku...nic...kaze mi otocit sa na bok a nic nepomaha... tak ma posiela chodit po chodbe a po schodoch...babo ma hlavicku natocenu na ultrazvuk a nechce sa pohnut a tym padom nic nevidno

14:30 berie dnu dalsiu pacintku a ja nervozne pochodujem po chodbre hore dole

o 15 tej namiesto o 13 tej sa konecne dostavam dnu a zacina vysetrenie...

vsetko mame ukazkove :slight_smile: dokonca sme baculkovity a posuvaju nam termin z 22. jula na 16. jula a mame 320 g
vraj nevidno ani jeden zo 40 znakov downovho syndromu...nemozem uvrit vlastnym usiam...
konecne radost po 2 tyzdnoch utrpenia a slz... :slight_smile:

amniocentezu nam lekar neodporuca, vraj sa za 12 rokov este nikdy nezmylil a ja mu naprosto verim :slight_smile: ale samozrejme dodava ze priroda je nevyspytatelna a 2% chorych deticiek aj tak lekarom pri diagnostike ujdu...ale vraj ja nie som ten pripad... ja mu taaaaaak velmi verim :slight_smile:

a inak cakame chlapceka Timka :slight_smile:
26. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame Bosch silince,je perfektna,predtyn sme mali whirpool,ale tato je lepsia,je neskutocne ticha,ani neviem kedy je zapnuta :wink: zuzik,tak to ta musim opravit,v zivote neumyjes riad v ruke tak dobre ako ti ho umyje mycka...tolko stupnovu vodu by tvoje ruky nevydrzali,mne pride riad z mycky az dezinfekcne cisty,a nesetri to len cas ale aj moju penazenku :slight_smile:
26. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska.... to je super sprava!!! GRATULUJEM!!!!!!!!! :wink: :slight_smile:
26. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok