Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
29. máj 2011

@kafoditka no sama som zvedava,ale bola by som teda rada keby este v zime v nej decka vydrzali a potom ju hned predam...
@katty17 ty sisina nestresuju dopredu a dala som si taku sumivu tabletu,ze vyprostovak,mame doma nastastie...
@noemarta Maci segra bola hotel Zaton,odporuca,bola s dvomi malymi detmi a super vraj..baby ked sa tu dlhsie neukazem vydrbala som tento pocitac von oknom 😠 😠

katty17
29. máj 2011

@mirka285 - miri tak ja uz teda nestresujem 😉 v podstate sa nebojim ale sama som este nebola v aute. to asi preto. skoda ze sa neda supnut pred jazdou aspon jeden frtan. chichichi.

kafoditka
29. máj 2011

@noemarta Maci ja som bola v Sibeniku rezort sa vola Solaris a pre decka tiez super.. tusim buduci mesiac tam ide @katka55 tak ti moze zreferovat... cooo chystate sa na dofcu?? 😉

kafoditka
29. máj 2011

@katty17 Kati neboj, zbytocne budes stresovat...ja som sa takto bala, teda citila som velku zodpovednost, ked som soferovala sama s Filipom v aute a teraz je to ovela lepsie 😉
@mirka285 uvidime, zrusime na zimu ciapky s brmbolcom a snad to bude dobreeee 😀

kafoditka
29. máj 2011

inak strasne sa mi paci Tinin make up a vlasy a ona ma teda velmi dobru postavicku... 😕

bambola
29. máj 2011

@katty17 ale co si susu, ja som radsej prave ked nikto so mnou nie je v aute 😉 si panom situacie 😀
@mirka285 jaaaaj, a ja ze si si hrkla, a ze kto je tu alkac 😀

katty17
29. máj 2011

@kafoditka - domi minuly rok som takto nosila ofinu aj ja. som premyslala ci sa k nej nevratim ale na leto je to trosku neprakticke... zvazujem 🙂
@bambola , baby este chvilu ma tu budete povzbudzovat a ja vazne nebudem mat stresy 😀

bambola
29. máj 2011

@katty17 si hrknes po jazde , nie pred jazdou 😀

kafoditka
29. máj 2011

@katty17 nieeee nedavaj si to na leto, ja som ju tam mala ostrihanu prave v lete a bolo to zleeee...z tepla sa mi robili stale jebaky na cele a tak som to nosila vypnute dohora... ale videla som ta na fotkach s tou ofinou a velmi ti pristala 😉

katarina7777
29. máj 2011

ako sa najlepsie travi nedelny vecer? ... pri zehleni 😠 😠 😠

katarina7777
29. máj 2011

@denisse polenta je vlastne kukuricna muka nahrubo zomleta, tu ju predavaju taku rychlu, ze staci ju dat varit do vriacej slanej vody a povarit 5 minut a je hotova, ja este davam do nej rozpustit hocijaky syr ... vlastne jak nasa krupica naslano to je ... ale pozor lebo je aj polenta co treba varit aj 2 hodiny ale taku ja samozrejme nekupujem 😉

monline
29. máj 2011

dobrý večer prajem
akosi som nestíhala koníka...a teraz tu tak sedím pri veľkej kope na žehlenie a premýšľam, či sa do nej pustím, či nie..moji muži spia a s Nikou si píšeme práve sms...zajtra ráno ju budú operovať a ja trčím doma a nemôžem byť pri nej, aby som ju objímala a vravela jej, nech sa nebojí..moje malé dievčatko, tak sa o ňu bojím ☹ tvári sa hrdinsky, ževraj sa nebojí, ale volá mi každú polhodinu...dnes celý deň nesmela jesť, vypila nejaký roztok magnezia aby sa prečistila, ráno o piatej ešte dostane klystír..už aby bolo zajtra obed, už to bude mať za sebou...do nemocky nastúpila v piatok, v sobotu ráno ju pustili domov a dnes sa musela o siedmej ráno vrátiť späť..
tak..posťažovala som sa trocha
@mirka285 že aká kočka! krásna kytica
@bambola podľa mňa ten tvoj a aj môj aj kopa iných nie sú ochrancovia prírody, ale žgrloši..je im ľúto vyhodiť toľké prachy za niečo tak rýchlo pominuteľné ☹
@katty17 držím palce nech sa ti dobre jazdí..ja sa neviem odhodlať, som blbá v tomto, lebo stále budem mať väčší strach ☹

kafoditka
29. máj 2011

@monline Mon, Nike moc drzim palce, neboj sa, vsetko dobre dopadne!! Budem na nu zajtra mysliet..

gabika41
29. máj 2011

dobry vecer prajem...dnesny skoro celodenny pobyt v restike dopadol dobre....vcera boli Radosinci super...blahozelam vsetkym oslavenkynam a pripajam sa k nazoru monline,ze muzi su skor viac skrblici ako ochrancovia prirody.....pekny zbytok vecera.... 🙂

monline
29. máj 2011

@kafoditka díky Domi

zuzik1983
29. máj 2011

@katty17 aj ja zrovna ucim jazdit ,teda bracho ma uci,uz zachvilu aj sadnem hadam za volant,ja by som velmi chcela jazdit,len sa musim este trochu zdokonalit 😅

mirka285
29. máj 2011

tomu konovi zas drbe 😠 😠
@monline Nike drzim palce,neboj vsetko dobre dopadne...a inak si myslim to co ty,ze chlapi su zgrglosi vyhodit vela prachov za kvety,lebo je to pominutelny darcek..Gabo skoro vzdy zabudne na moje meniny,tak na narodky sa chce asi revanzovat a vzdy sa hecne krasnou kyticou
😀

bambola
29. máj 2011

@monline joj, myslela som akurat dnes na niku, ma to napadlo, ze asi ide do tej nemocky. tak drzim palce a neboj vsetko dobre dopadne a v lete ani v plavkach nezbadas , ze niekde bola 😉

baby v tomto sa ale Andreja musim zastat co sa tych rezanych kvetov tyka, natolko ho poznam. nevravim, ze je dokonaly a ze nesetri a pod.... ale tuto sa ho zastanem , lebo viem, ze to tak je 🙂

monline
29. máj 2011

@mirka285 muži nechápu, že práve o to ide, aby nás potešili, aby spravili niečo, čo vôbec nemusí byť tá dokonalá investícia, ktorá sa zhodnotí, vyplatí, dlho vydrží, resp. naveky..ale že chceme práve toto (aj ked aj naše racio vie, že sú to do luftu vyhodené prachy..ale vlastne nie sú..ak je za nimi snaha potešiť, no nie?)
a díky za Niku, pozdravuje koníka 🙂

monline
29. máj 2011

@bambola dík
a veď aj výnimky musia byť 🙂 ja som to globalizovala, myslím, že veľa mužov nosí kvety, veľa mužov zas nejak inak prejavuje náklonnosť..

tutifruti
29. máj 2011

Caute baby, tak dnes som bola so Šimonkom konečne von, ale len chvíľu, lebo ešte stále má ATB....
No mm je asi iný čo sa týka kvetov.... my máme doma skoro stále nejaké kvety.... On ide do obchodu a skoro vždy mi donesie kvietky 🙂 Ale on je proste taký, jemu sa páči ked sú živé kvety na stole.... No a samozrejme už kupuje trojmo, lebo baby ked kúpi len mne tak hundrú 😀
@monline budem na vás zajtra mysliet

Baby a este vám napíšem ako nás dnes pobavila Dorotka... Prišla za nami, že ona ovláda delfínčinu.... a my že čo? a ona, že rozumie delfínom, lebo že ked pozerali rozprávku, tak nejaký delfín /kreslený/, volal deti, aby šli za ním a oni mu nerozumeli, ale ona hned vedela čo ten delfín od nich chce 😀 😀 😀

kafoditka
29. máj 2011

baby, tak ja musim v tomto pochvalit mm, mne nosi kvety kedykolvek, je pozorny 🙂

mirka285
29. máj 2011

@bambola ved to je jedno,ale tym ze nekupuje rezane kvety,prirodu urcite nechrani...az mi to je smiesne...ale to neznamena,ze prave on patri medzi lakomcov,mozno kupi kvet v crepniku co stoji dvakrat tolko ako kytica...
@monline Mon myslim,ze je toho viac comu chlapi nerozumeju 😀

zuzik1983
29. máj 2011

no a ja zas kvety nedostavam vobec 😉

noemarta
29. máj 2011

@kafoditka a vies aj konkretne ktory hotel?
dik baby za info, bratranec z polska chce ist, a moznooooo sa pripojime... 😉
@monline tiez drzim nike palce, urcite to vsetko dobre dopadne !!!!!!

mirka285
29. máj 2011

@tutifruti zlata 🙂 myslim ze mate doma veselo....inak mne ten moj casto nekupuje kvety,zato mi nosi marcipan v horkej cokolade a dobre vinko 🙂 🙂

noemarta
29. máj 2011

@kafoditka tak tvoj mm je svetla vynimka co nosi kedykolvek kvety, supeeer.
To u nas nehrozi, moj mm nie je na taketo pozornosti.... ale ja si nestazujem, zas ma vela inych plusov.
A ked mam byt uprimna straaaaaaaaaaaasne sa mi paci krasna kytica rezanych kvetov,ale povazujem to za zbytocne vyhodene prachy, mna skor potesi taka orchidea, ja som na ne asi uchylnaaaaa 😀 🙂

noemarta
29. máj 2011

@mirka285 mnaaam, tak to ti nosi ine mnamky.... 😉
@tutifruti veru, mate doma veselo... hi hi aj @vierkaha mala dnes rano veselo,ako tak citam 😀 😀 😀

tutifruti
29. máj 2011

@mirka285 marcipan v horkej čokoláde je aj moja naj mnamka.... a dalšia jej výhoda je, že mm moc nechutí, lebo on často, čo mi sladké donesie aj zje 😀

zuzik1983
29. máj 2011

mm vobec nie je na take pozornosti,mne nikdy nedonesie nic,len ked mam sviatok,aj to mi da neco takym sposobom,ze az...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre