Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
26. feb 2010

zrzulka...kym som ja vysla po prvom neuspesnom pokuse ...tak si to uz hovorili zeny v cakarni...bud to mali od sestricky alebo ten par nieco povedal neviem... ja som sa s nimi minala vo dverach

lenkaaninka
26. feb 2010

zasa hlcem chlebík s maslom tatarkou a morčacou šunkou ako ja by som len mäso hltala takú činu a tak pod.

zajtra idem urobiť zemiakový šalát a rezne kuracie a bravčové a slýžikovú polievočku 😀

baby mne nebehá sex po rozume mne len jedlo no nemôžem za to 😎

zuzik1983
26. feb 2010

to ja zas len suche chlebiky a rozky s maslom by som jedla🙂

petrap001
26. feb 2010

ahojte,neviete nahodou do kedy sa mozes ist na tie geneticke testy??? lebo tu v irsku to nerobi a vobec a na slovensko idem 17teho marca?? stiham este???

maxara
26. feb 2010

petra tie sa robia kvoli tomu, aby si stihla prerusit, keby nahodou to bolo moc moc zle... a prerusit zo zdravotnych dovodov sa da len do konca 24tt myslim... takze neviem ci stihas... ale ak nie, tak na tie testy radsej nechod a tes sa a mysli pozitivne 😒

tutifruti
26. feb 2010

Meruska: strasne moc sa s tebou teším... gratulujem ku chlapcovi.... 😀 😀 😀

Zeny vás čítať... hned som v chladničke.... 😅

zuzik1983
26. feb 2010

presne tak,treba mysliet pozitivne,lebo vsetko je v hlave

petrap001
26. feb 2010

ved ja viem ze to koli tomu sa robia..snazim sa mysliet pozitivne,lebo asi fakt nestiham,no co uz.ale tak ked som bola na sone naposledy,tak mi vravela ze vyzera vsetko ok,ale viem ze tak ti vela toho aj tak nezistia..ale neviem si ani predstavit vziat si bejby teraz,ked to je uz vlastne vyvinute a uz len rastie..zivy tvor a to uz ani nehovorim o tom ked si da niekto da vziat zdrave dieta..strasne. 😢
ale kamoske zasa lekar hovoril ze plod bude urcite poskodeny,lebo predtym potratila,cim ju uplne prestrasil a nakoniec dieta uplne zdrave.ale tu je strasne vela deti s downovym syndromom,lebo tu tie testy nerobia a ani na potrat nemozes ist,lebo to je nelegalne tak sa tu rodi vsetko.alebo musia ist do GB.tu si maloktora zena necha bejby ak zisti ze je chore alebo mu nieco najdu..ale myslim si ze ak sa mas trapit tak sa budes aj ked si to dieta vezmes..

petrap001
26. feb 2010

a k tym vasim chutiam 😀 😀 ja som mala minuly tyzden velmi zmrzlinove chute,ako vecer som za pol hodinky vedela zozrat aj pol litrovu zmrzku fajnu cokoladovu a to ma drzalo cely tyzden no fuj 😀 😀 a teraz zasa som presla na paradajky a uhorky s jogurtom mnaaaam take fajne tak kazdy vecer teraz sa napchavam s tym 😀 😀 aspon zdravsie

zuzik1983
26. feb 2010

budes sa trapit tak ci tak,jak nie este viac.ja som si vzdy hovorila,ze keby malo byt moje babo nejako postihnte,tak by som si ho dala vziat,lebo by to bolo potom trapenie pre oboch.a teraz viem,ze uz by som to nedokazala,proste uz je vo mne hotovy cloviecik,ktory stale rastie....

lenkaaninka
26. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

ako ozaj toto mi pripomína nohami totál ventilátor 😀 a tá suma 😖

maxara
26. feb 2010

ja si tiez neviem predstavit, ze teraz by som mala riesit taku vec... vlastne ani predtym... ja by som to nedokazala..
no a chute: ja prave zeriem (kedze som bola na dnes na diete) chleba s maslom a kyslou uhorkou... mnaaaam

miki060707
26. feb 2010

meruška gratuluje, vidiš mna hned poslali na amnio, žiadne iné vyšetrenie....takže supeer
ja budem vedieť výsledok vo štvrtok a gratulujeme k chlapčekovi..

maxara
26. feb 2010

lenkaaninka dost sa mi nepaci... vyzera ako kolieskove kreslo k pocitacu 😒

maxara
26. feb 2010

miki a budes vediet aj pohlavie z tej plodovky? 😕 dufam, ze aj tvoje vysledky dopadnu dobre a prinesies same dobre spravy 😉

zuzik1983
26. feb 2010

maxara to ja mam zas dnes presne opacne problemy ako ty,uz ani neratam,kolkokrat som dnes bola na wc a to preto nerobim nic,predtym,nez som bola tehu som mavala zapchu,teraz ok

maxara
26. feb 2010

zuzik tak to ti zavidim... ja teraz nastastie poprdkavam... ale stale to dost boli, ide to pomaly 😝

zuzik1983
26. feb 2010

veru viem,co to je,ale uz ma to nejako preslo 🙂

maxara
26. feb 2010

no dufam, ze aj mna to prejde a to coskoro... ja by som tu pip Ivanu prerazila...

miki060707
26. feb 2010

maxara, hej budem vedieť pohlavia a hned si začnem spisovať, čo mám a čo nie a čo treba dokupiť a vrhnem sa na oblečko po malej, xi, sa tešim, len aby to dobre dopadlo, šak dám vedieť,
fúúú, vás ani nedočítam, ale nakuknem vždy a vždy sa zazazím, že koľká strana to je... 🙂

no ten kočik, farba je pekná, ja by som si ho tiež nekupila, zachvilu vymyslia len jedno koleso 😉 ja som videla asi tak pred dvomi rokmi, skoro som odpadla, jedna tyč a uplne dole boli malinké 4 kolieska, to mi ozaj pripadalo ako stoličku ku počitaču...

mojalili
26. feb 2010

MERUSKA - GRATULUJEM, super spravy, krasne uzivanie si tehotenstva... 😉

zuzik1983
26. feb 2010

no ja tiez,ona moze vsetko a tvari sa ako neviniatko,ale ked kubo kdesi cosi,tak uz bystri...neboj prejde,len treba vela pit

ericica
26. feb 2010

no ja mam dnes horor den same navstevy 😖 akurat odisla ta posledna 🙂
dakujem za pochvaly 🙂
meruska super spravy a gratlujem k pipiku 🙂
ste tu niektora?

rybaanka
26. feb 2010

Caute baby,

sak neblaznite, kedy vas mam docitat? NO to uz asi nedocitam vsetko..... 😒

co mate nove? Vidim, ze chute rozoberate....tak ja dost ficim teraz na zmzrline a teraz moj mangel supol hranolky do truby, tak to asi neodolam 😝 , ale toto ma takto provokuje furt, vcera vecer bol objednat pizzu a taaaak vonala, ze jasnacka, ze som neodolala 😲 len ja potom zle spim, ked sa vecer moc najem, no ale co uz 😖

inak bola som vcera v babymarkete pozerat ten Jane slalom pro a niektore veci ma na nom sklamali (napr. maly nakupny kosik) a inak ani teutonia sa mi az tak nepozdavala (nic v zlom, tie ktore ho mate objednane) len ta sportova cast malicka, taku obdobnu som totiz mala a malemu sa tam naprd sedelo....no ale kazdy preferuje nieco ine vsakze 🙂 ja som proste narocna asi 😕

mojalili
26. feb 2010

Ericica, ja som tu, dala som si zmrzlinku Tiramisu a napchavam sa.
Sledujem, ako mi maly kope do bruska, vidiet tie kopy....silak jeden🙂 Aj manzel to videl, nozicakmi riadne kope🙂

ericica
26. feb 2010

ryban a uz mas vybrane nieco konkretne???

ericica
26. feb 2010

jeej mojalili akurat som chcela zavolat muza nech mi chyti brucho ake kopance dostavam ...
normalne sa nadvihne notebook 😀

ericica
26. feb 2010

inac z tej zmrzky by si mi mohla poslat internou postou...mam chut 😀

rybaanka
26. feb 2010

ericica zajtra idem ku byvalej spoluziacke pozriet jeden kocik, tak ak bude dobry mozno ho kupim, je to v podstate moj vysnivany, len doteraz som ho ani nemohla mat, lebo by sa mi nezmestil do kufra auta, ale kedze mame uz nove afto, tak sa mi zmesti 😉 ale nechcem to zakriknut, uvidime 😵

rybaanka
26. feb 2010

inak aj mna kope ostosest, tiez to vidiet, ale ja mam placentu vzadu, tak mozno preto to uz tak dlho a intenzivne citim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre