Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
2. jún 2011

@robika 😕 to nieeee, nedavaj mu to.. je to zbytocnee.. ved maly je aktivny, stale beha (hybe sa) .. pokial ti papa normalne tak to neries.. aby si nahodou neskor nemala doma maleho bravceka.. ja sa bojim Ninke davat aj chrumky a piskoty 😔 a chleba 😔

robika
2. jún 2011

@maxara ved tie jej napady boli podla mna totalne hluposti, ved keby som mu dala cukor do zeleninovej vyzivy, tak mi zje z nej polovicu... len som uvazovala o tom pecive, lebo toho mi naozaj vela nezje... a este mi hovorila, ze mu mam davat medzi jedlami pecivo, co mi pride divne, lebo som citala, ze to by sa zrovna nemalo...
mam nejaku divnu doktorku...

maxara
2. jún 2011

@monline zlatyy 😵

@tinaki1275 budem to povazovat za ignoraciu 😉 a vezmem to osobne 😉

@robika alebo tlaciace choditko 😉 taka vec na kolileskach a pritom dieta stoji a tlaci to..ze teda nie bezny pavuk

maxara
2. jún 2011

@robika tak mozno je to v pohode, ja neviem, ale ja by som ten cukor zbytocne nedavala.. nevidim v tom ziaden vyznam 😒 papa ti aj maso + priloha + zelenina? ak ano, tak nemas co riesit, deti sa teraz vytahuju do vysky.. potom zase naberu a zase sa vytiahnu 😉

katka55
2. jún 2011

@monline my asi nepojdeme na preteky lezunov 😒 no a patrik sa najradsej hrava s loptou (ma taku malu futbalku) a hocijakymi autickami (stvornozkuje s nimi po byte). k mdd dostal taky vlacik (teda rusen), ktory vydava zvuky, tak ten ho momentalne bavi... jaj, a tak najdlhsie sa hra s tym, co na palicku nastrkava kruzky, ktore hrkaju a na vrchu je este kacicka . to ma z fisher price. no a samozrejme choditko ako maxina ninka 🙂

som bola prec, lebo moje dieta sa normalne pokakalo 😕 to robieval len ako novorodeniatko... takze idem off a znovu ho uspat. dobru noc 😉 jaj, a skusam spravit toho marcipanoveho medvedika a celkom to ide 😵 sa tesim 😵

maxara
2. jún 2011

oki damy, dakujem velmi pekne za moralnu a psychicku podporu.. som rada, ze vas mam.. dufam, ze zajtra uz budem aspon nachvilku normalnejsia ..
dobru noc

ooo a este ma napadlo.. traposim, ale kto sa este nenahlasil na megastretko a chce ist, tak sa hlaste bud v teme megastretko, alebo mne do IP.. 18.6. Modra harmonia

robika
2. jún 2011

@maxara naobed zje tak 170 ml a napr. dnes mal kuracie maso + zemiaky +mrkva, vcera maso+bezvajecne cestoviny+mrkva+kukurica... podla mna papa dobre, ten cukor ani pribinacik mu urcite davat nebudem.

robika
2. jún 2011

@maxara dobru noc a pekne sa vyspi a aj ja som rada, ze vas mam 🙂

katarina7777
2. jún 2011

caute , takze pokial som vas stihla precitat tak skoro vsetky idete spat 😕 ... zeby ste ma ignorovali ? 😀
my sme dneska mali znova pekny den, poobede som bola plavat v bazene, je tu kryty so slanou vodou tak som mala konecne len cas pre seba... divny pocit 🤐
@monline ja malemu k roku kupim plastovu smykalku do zahrady, tu je na ihrisku a strasne sa mu paci, hojdacku uz ma tak mu dokupim smykalu 😉
vitam nase nove "odvazne zeny", pekne tu dneska rozprudili debatu 🙂
uz si nepamatam na koho co reagovat, asi preto ze som totalne vycerpana.. dneska sme sa prechadzali cely den.
takze vam prajem dobru noc

tutulka12
3. jún 2011

dobré ránko. dnes to tu otváram 😀 ďakujem všetkým babám za privítanie
@monline mne sa teuško vyhraje s loptou, klasickou gumeňáčkou, baví ho za ňou utekať po celom byte aj hodinu vkuse a keď je Daniel doma, tak ho baví zase mu kradnúť hračky. Našťastie to Dankovi nevadí a ako múdrejší ustúpi a vezme si druhú hračku 🙂
@katka55 krásna pozvánka. ja som sa nedávno tiež pohrala s pozvánkou na stretko zo strednej po 25 rokoch pre Milanovu tetu a celkom ma to bavilo, tak asi tiež spravím aj na Teovu párty 🙂 u nás fičí zase mcqueen (autíčko) a mickey mouse
@kafoditka
@robika Filipkovia vám dávajú zabrať... aj Daniel taký bol, cez deň bol zlý a v noci ešte horší. na jedenie sa budil 5x ešte v 1,5 roku , ale čo by som zato dala, keby tak jedol aj teraz...momentálne je v období, keď toto nechce, toto mu nechutí...tak varím furt dokolečka jedlá, ktoré viem, že zje aspoň trochu. inak je furt hyperaktívny, neobsedí, nič ho nebaví dlhšie ako 10 min. ale zato je veľmi šikovný a múdry a vie byť aj dobrý 😀

my máme rodinné vzťahy na dobrej úrovni, dokonca aj s mamkou (svokrou) perfektne vychádzam...akurát ten svokor 😠 na diaľku je celkom fajn, aby som mu zas nekrivdila 😀
idem chystať Daniela do škôlky a doobedu príde kamoška s malou, tak vybehneme na ihrisko, pekný deň 😉

maxara
3. jún 2011

@robika moooja, keby mne Ninka tolko spapala, tak som rada 😉 ona zje prikrmu max 150.. ale napr teraz som jej trosku zmenila rezim, uz ju davam VACSINOU (stane ze nie) len 2krat spat a teda sme pridali nemlieckove ranajky, tym padom nepapame jednu davku mliecka, resp 1 a pol davky.. a tie ranajky ma vacsinou nejake take ako vlocky so susenymi slivkami a lyzicou aktivie (kvoli kakaniu, tie slivky) alebo nejaku kasu, pripadne chleba s maslom. Uz sa mi krasne rozpapkala tychto tuhych veci, lebo sa vela mlieckovala, ale uz viacej tuheho papa ako mliecka.Takze som rada. Ja by som tiez nedavala cukor a pod.. ale tvaroh idem vyskusat, ale skor ovocny nejaky jej urobim..

@katarina7777 Kati ja ta teda fakt ignorujem 😉 a pozeram, ze mas fakt perfis dovcu 😉 si uzivas matersku plnymi duskami teda 🙂

Inak dobre ranko..
mne uz je lepsie.. sice kramy stale nikde, ale tak.. dnes mam pokokot roboty, idem si chystat oslavu.. vcera som dovalila stol z garaze, takze mam v jedalni take Lko pre 15 ludi 😲 a kedze nemam tri velke rovnake obrusy, tak som vymyslela uzasnu vec.. mam dva tmavohnede, tie som dala na roztiahnuty nas jedalensky stol (pre 11 ludi, lebo zboku ma prirazeny ten druhy) a na druhy stol pre 4, som dala cerveny obrus. No a na hnedy hore som dala tri male cervene stvorce a na cerveny som dala dva hnede 😵 vyzera to uplne dokonale.. su z rovankeho materialu a rovnakeho stylu ako velke hnede obrusy, teda ten cerveny velky je trosku iny, ale nie je to vobec vidno takto napohlad. Tak sa tesim. Obrusky mam kupene zlte a zelene, takze take dekoracie budu.. a dnes este musim nieco vymysliet tematicke 😒

maxara
3. jún 2011

@tutulka12 dobre ranko.. tak to mas teda prijemnejsi program na dnes ako ja 🙂 ale mne zas mm povaruje Ninku a tak si aspon pridem na ine myslienky v kuchyni.. 😒

bambola
3. jún 2011

dobre ranko, tak ja musim ist spat s nadherou a so sliepkami a vy popisete vecer roman 🙂 idem to prestudovat kym sa pustim do hlbin ucenia 😀

maxara
3. jún 2011

@bambola prepac.. to mna tu vsetky baby chlacholili ☹ v mojej depresii..
inaaak.. nasla som recept na uuuuplne ze nechutne kolaciky a ja ich idem urobit dnes.. vecer.. tak potom hodim foto 😉 ak sa podaria 🤐

tutulka12
3. jún 2011

@maxara hnedá a červená je super kombinácia + tie obrúsky a mne sa hneď vybavili stromy v jeseni krásne sfarbené 🙂 jeseň milujem 😉 no v kuchyni budem aj ja dnes, ale varím iba pre nás 4-och, čiže pohodička. takže zajtra máte párty? nech vám dobre vypáli 😉

tutulka12
3. jún 2011

@bambola mňa zo školských povinností čaká už iba obhajoba práce budúci piatok a mám lajf 🙂 ty si v ktorom ročníku?

bambola
3. jún 2011

@tutulka12 ja som taky nijaky rocnik, kedze som musela robit prijimacky nanovo ale uznali mi kopu predmetov, takze ja tam v tej skole len tak niekede visim 😀

bambola
3. jún 2011

@maxara a co prosim ta cloveka donuti urobit kolac ktory vyzera uplne nechutne? 😀

tutulka12
3. jún 2011

@bambola to je super, že ti uznali predmety, aspoň máš menej učenia 🙂

bambola
3. jún 2011

@tutulka12 to je fakt, asi o 2/3 menej ako moji spoluziaci 😀 za co som fakt velmi vdacna lebo inak neviem neviem.... a co koncis?

maxara
3. jún 2011

@tutulka12 hej, aj mne sa paci a dufam, ze dobre dopadne, podam info

@bambola su jednoduche a efektne 😉 a kedze neviem piect, tak musia uputat a prekvapit vzhladom.. navyse sa volaju kolaciky pre navstevy

tutulka12
3. jún 2011

@bambola školu končím 😀 soc. prácu a pedag. minimum, ale už som celkom rada, že je koniec aspoň na teraz...možno že sa niekedy neskôr rozhodnem pokračovať...možno 😀 😀

tutulka12
3. jún 2011

@maxara my robíme oslavu budúci piatok, Milan má promócie a ja tú obhajobu sprotú. ale len takú komornú, rodinnú 🙂 a zatiaľ nemám ani premyslené čo vôbec nachystám na stoly 😀 šak ešte mám čas nie? 😎 možno ma inšpiruješ 😉

bambola
3. jún 2011

konecne som docitala 🙂
inac ja som pre malu tiez chcela to tlaciace choditko ale mm sa boji ze sa jej posunie-ujde a nabije si drzku 😒 ale pavuka nechcem z istych dovodov. tak teraz neviem.

bambola
3. jún 2011

pocuvam co je ticho, mala si nieco spokojne hundrala v kupelke, pridem tam, naklonena cez zachod sa cabrala s vodou 😀 😀

bambola
3. jún 2011

jaj este ma napadlo (@monline) mamina chcela kupit malej na rok odrazadlo ale mne sa to zda este skoro, vsade pisu, ze od cca dvoch rokov. ale ak najdem nejaku peknu klasiku (nie tie voloviny co teraz vyrabaju) tak asi kupime 🙂

medved
3. jún 2011

dobre ranko 😎 suhlasim s @bambola co sa tyka choditka, tiez by som sa bala, ze hodi drzku 😀 a neviete odkedy sa pouziva taka ta plastova trojkolka?

bambola
3. jún 2011

@medved ja by som praveze ho rada aj kupila tak cakam, ze baby co ho maju zacnu hovorit, ze nieeeee, ze je to nejako zabezpecene 😀

meruska
3. jún 2011

ahojte po 100 rokoch, dieta mi este spi tak vyuzijem cas..ako sa mavate? u nas nic nove, este sami nechodime,ale popri stene a nabytku prejde kam len chce a po 4 sme rychly ako blesk, sme zdravi a milujeme byt vonku..teda na modre Hijo hijo nie je cas :(

bambola
3. jún 2011

inac ked bude mat mala 2 ci 3 roky tak jej kupim pingocar 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre