• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Ericica, aj my sme to tento týždeň oznámili, naši sa veľmi tešili, svokrovci tak po tichše, ale predsa :slight_smile:
15. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme oznamovali nasim minuly vikend, dneska sme tam boli gtratulovat mojmu ocinovi a on ze co budem pit, a ja ze nic, a on ze ci soferujme, ja ze ne, a on ze tak preco nebudem nic pit .... oni vam normalne zabudli ze som tehu !!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, to fakt? :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, so mnou tocia hormony jedna radat...
15. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, eri, svokra ako presnejšie reagovala, čo predýchava??? tešila sa, alebo to vôôôbec nečakala a si myslela, že budete mať iba Rebi??
dnes mi volala švagrina sme 50 min. spolu debatili, tak som jej povedala, že v juli nás bude o jedného viac, boože, tak kričala do telefonu, ako sa teeši, že sa nevie z tej super správy spamatať....tak ma potešila a tiež mi povedala, nech sa vyserem na kila a potom nech so sebou niečo robim.... :wink:
no ja vám poviem, tie problemy psychického chareakteru ja tiež niekedy pociťujem, ešte som ani nevedela, že som tehu,už som bola pár dní :wink: a som si písala s Eriku a také reči som mala, také aká sa citim opustená, že som furt doma a stále stereotyp a nikam nejdeme a ked ideme, tak si vyčítam kolko to penazi stálo a ona "niesi ty náhodou tehu???" a bola som, niekedy mat o chytí, že chcem niekam isť kamoške, alebo ona nech dojde k nám a tak pri kavičku podebatiť a oni nemaju čas,alebo nemôžu a ja si nahovorám, že som sama, nikto ma nemá rad, ...no ťuk ťuk ťuk mi :slight_smile:
ale už mi je lepšie, dnes sme nikde neboli, sme sa rozhodovali, že pojdeme, ale nakoniec vyhrala domáca pohoda a mala bola ako anielik....
pekný večer vam
15. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miki, gratulujem k vyrociu :wink:
15. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a niejako sa zamlčali julovky, čo boli na začiatku, nezdá sa vám? napr. Lucia?????
15. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ich to zas chyti :sunglasses:
15. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miki, ja som povodne kusok od Galanty - zo Sale :slight_smile:
15. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sranda ze kolko z vAs ma prve dieta narodene tiez v juli ;)
miki, mimochodom, mam pocit ze asi chces zasa dievcatko ???
lumi, ty ??? ci papi by radsej chalana, ze ? :sunglasses:
ja by som brala opet chlapca
15. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja a ake si si kupila tie tehu gate? ked uz som ta konecne vymakla sa aj spytat mozem :wink:
15. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, sa pytaj ;)
take normalne, cierne akoze slusacke ... vyzeraju akoze su take bedrove a potom ide ta natahovacia latka ... este su mi ale velke ;)
ja si asi budem musiet pokupovat komplet obleckovu vybavu na seba ... nejak mi akoby nic neostalo po Markovi, neviem kam sa to podelo ...
15. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, lumi, vy uz mate aj meno ???
ale vlastne aj my: Filip ;)
15. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, s tou vybavou budem mat aj ja co robit, kedze rodit budeme v lete, teraz v zime snad az tak vidiet nebude a, no ale jar bude tepla a v lete sa asi zblaznim :confounded:
15. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maaja, ´heej, neviem prečo, ale chcem aby to bolo dievča, švagrina ma dvoch chalanov a chcela sice dievčatko, ale je rada, lebo si vynosia veci po sebe a tiež su v jeden mesiac narodený, teraz pojdeme na oslvau /1,3/ je to najlepšie mať aj aj, ale vždy som tužila po dvoch dievčatach, síce som snívalo o 3 deťoch, ale budeme radi ak sa pomestime 4ria....
jej, mne sa strasne paci meno filip, ale to u nas neprejde (felipe), vola sa tak spanielsky princ :sunglasses:
a to je druha vec ... ani ja nemam take akoby letne tehu veci
inak ja sa tesim, ze budem tehu v lete :sunglasses:
15. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, ja kvoli papimu chalana, lebo on stale rozprava o bratovi, ako potom sa opravi, ze to moze byt aj sestra, ale tak je to jasne :sunglasses: a keby malo byt len po mojom, tak by som chcela dievcatko :slight_smile:
15. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo Šale???, tam býva manželov bratranec Braňo Butko, asi nepoznáš, že? maju 9 mesačného syna Marka...
15. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, ja pri nasich 40 s takym bruchom, och joj, a ked si predstavim male, joj, no tiez mi nie je do smiechu, boze, sak v noci bude spat len v plienke a neprikryte a tu plienku len preto, aby sa nepocikalo a bude sa chuda potit a potit, sa bojim trochu tych horucav
15. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi hi, jeho manželka bola moja spolužiačka na gympli !!!! Petra sa vola, vsak ???
15. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Petra, ale sa nestretávame, boli sme si navzájom na svadbe..
15. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda tu mame spolocne znamosti :sunglasses:
lumi, prosim ta, jake uz len ty budes mat brucho ;)
majka, ani ja nemám tehu letné veci, mám iba jarné a zimné, ak mi bude rásť brucho aspoň tak ako v minulom tehu, tak mi isto budú už zimné treba.
a inak, mne je jedno, čo to bude ale mám ciťák, že chlapec.
15. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, no uvidime, pri druhom je vacsie ako pri prvom, ne? :wink:
15. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my sa nestretavame, neboli sme nejak extra kamosky, ale mali sme myslim v 2008 stretavku a vtedy povedala ze je v nejakom prvom mesiaci a potom mi niekto vravel ze uz ma Marka ;)
15. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OZaaj, keď som volala so švagrinu dnes, tak mi oznámila, že sa mňa vôbec nedotkne to vyššie rodičovské a ja som si myslela, že o kolko sa mi zvýýši
erika, tak ani teba, skoro ma šlahlo
no budeš mať polročnu rodičovsku a po nej budeš mať taký peniaz ako teraz pri Rebi...dobre čo
15. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej vo februáry sa im narodil Marko, jej manžel býval, a tu bývaju jeho rodičia, u nás v dedine....
15. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, no ja sa v tomto vobec nevyznam :confounded: , budem sa musiet spytat mel ako to mala s materskou, ona ma tiez medzi hugom a stelkou taky podobny rozdiel, lebo maja je pracujuca mamicka :sunglasses:
15. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok