Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

helen
15. nov 2009

Ericica, aj my sme to tento týždeň oznámili, naši sa veľmi tešili, svokrovci tak po tichše, ale predsa 🙂

maaja
15. nov 2009

ahojte,
my sme oznamovali nasim minuly vikend, dneska sme tam boli gtratulovat mojmu ocinovi a on ze co budem pit, a ja ze nic, a on ze ci soferujme, ja ze ne, a on ze tak preco nebudem nic pit .... oni vam normalne zabudli ze som tehu !!!!!!! 😀 😀 😀

luminkasp
15. nov 2009

maja, to fakt? 😀 😀 😀

luminkasp
15. nov 2009

no, so mnou tocia hormony jedna radat...

miki060707
15. nov 2009

ahojte, eri, svokra ako presnejšie reagovala, čo predýchava??? tešila sa, alebo to vôôôbec nečakala a si myslela, že budete mať iba Rebi??
dnes mi volala švagrina sme 50 min. spolu debatili, tak som jej povedala, že v juli nás bude o jedného viac, boože, tak kričala do telefonu, ako sa teeši, že sa nevie z tej super správy spamatať....tak ma potešila a tiež mi povedala, nech sa vyserem na kila a potom nech so sebou niečo robim.... 😉
no ja vám poviem, tie problemy psychického chareakteru ja tiež niekedy pociťujem, ešte som ani nevedela, že som tehu,už som bola pár dní 😉 a som si písala s Eriku a také reči som mala, také aká sa citim opustená, že som furt doma a stále stereotyp a nikam nejdeme a ked ideme, tak si vyčítam kolko to penazi stálo a ona "niesi ty náhodou tehu???" a bola som, niekedy mat o chytí, že chcem niekam isť kamoške, alebo ona nech dojde k nám a tak pri kavičku podebatiť a oni nemaju čas,alebo nemôžu a ja si nahovorám, že som sama, nikto ma nemá rad, ...no ťuk ťuk ťuk mi 🙂
ale už mi je lepšie, dnes sme nikde neboli, sme sa rozhodovali, že pojdeme, ale nakoniec vyhrala domáca pohoda a mala bola ako anielik....
pekný večer vam

luminkasp
15. nov 2009

miki, gratulujem k vyrociu 😉

miki060707
15. nov 2009

a niejako sa zamlčali julovky, čo boli na začiatku, nezdá sa vám? napr. Lucia?????

luminkasp
15. nov 2009

sak ich to zas chyti 😎

maaja
15. nov 2009

miki, ja som povodne kusok od Galanty - zo Sale 🙂

maaja
15. nov 2009

inak sranda ze kolko z vAs ma prve dieta narodene tiez v juli ;)
miki, mimochodom, mam pocit ze asi chces zasa dievcatko ???
lumi, ty ??? ci papi by radsej chalana, ze ? 😎
ja by som brala opet chlapca

luminkasp
15. nov 2009

maja a ake si si kupila tie tehu gate? ked uz som ta konecne vymakla sa aj spytat mozem 😉

maaja
15. nov 2009

jasne, sa pytaj ;)
take normalne, cierne akoze slusacke ... vyzeraju akoze su take bedrove a potom ide ta natahovacia latka ... este su mi ale velke ;)
ja si asi budem musiet pokupovat komplet obleckovu vybavu na seba ... nejak mi akoby nic neostalo po Markovi, neviem kam sa to podelo ...

maaja
15. nov 2009

jeeeej, lumi, vy uz mate aj meno ???
ale vlastne aj my: Filip ;)

luminkasp
15. nov 2009

maja, s tou vybavou budem mat aj ja co robit, kedze rodit budeme v lete, teraz v zime snad az tak vidiet nebude a, no ale jar bude tepla a v lete sa asi zblaznim 😖

miki060707
15. nov 2009

no maaja, ´heej, neviem prečo, ale chcem aby to bolo dievča, švagrina ma dvoch chalanov a chcela sice dievčatko, ale je rada, lebo si vynosia veci po sebe a tiež su v jeden mesiac narodený, teraz pojdeme na oslvau /1,3/ je to najlepšie mať aj aj, ale vždy som tužila po dvoch dievčatach, síce som snívalo o 3 deťoch, ale budeme radi ak sa pomestime 4ria....

luminkasp
15. nov 2009

jej, mne sa strasne paci meno filip, ale to u nas neprejde (felipe), vola sa tak spanielsky princ 😎

maaja
15. nov 2009

a to je druha vec ... ani ja nemam take akoby letne tehu veci
inak ja sa tesim, ze budem tehu v lete 😎

luminkasp
15. nov 2009

maja, ja kvoli papimu chalana, lebo on stale rozprava o bratovi, ako potom sa opravi, ze to moze byt aj sestra, ale tak je to jasne 😎 a keby malo byt len po mojom, tak by som chcela dievcatko 🙂

miki060707
15. nov 2009

zo Šale???, tam býva manželov bratranec Braňo Butko, asi nepoznáš, že? maju 9 mesačného syna Marka...

luminkasp
15. nov 2009

maja, ja pri nasich 40 s takym bruchom, och joj, a ked si predstavim male, joj, no tiez mi nie je do smiechu, boze, sak v noci bude spat len v plienke a neprikryte a tu plienku len preto, aby sa nepocikalo a bude sa chuda potit a potit, sa bojim trochu tych horucav

maaja
15. nov 2009

hi hi, jeho manželka bola moja spolužiačka na gympli !!!! Petra sa vola, vsak ???

miki060707
15. nov 2009

hej Petra, ale sa nestretávame, boli sme si navzájom na svadbe..

luminkasp
15. nov 2009

teda tu mame spolocne znamosti 😎

maaja
15. nov 2009

lumi, prosim ta, jake uz len ty budes mat brucho ;)

helen
15. nov 2009

majka, ani ja nemám tehu letné veci, mám iba jarné a zimné, ak mi bude rásť brucho aspoň tak ako v minulom tehu, tak mi isto budú už zimné treba.
a inak, mne je jedno, čo to bude ale mám ciťák, že chlapec.

luminkasp
15. nov 2009

maja, no uvidime, pri druhom je vacsie ako pri prvom, ne? 😉

maaja
15. nov 2009

ani my sa nestretavame, neboli sme nejak extra kamosky, ale mali sme myslim v 2008 stretavku a vtedy povedala ze je v nejakom prvom mesiaci a potom mi niekto vravel ze uz ma Marka ;)

miki060707
15. nov 2009

OZaaj, keď som volala so švagrinu dnes, tak mi oznámila, že sa mňa vôbec nedotkne to vyššie rodičovské a ja som si myslela, že o kolko sa mi zvýýši
erika, tak ani teba, skoro ma šlahlo
no budeš mať polročnu rodičovsku a po nej budeš mať taký peniaz ako teraz pri Rebi...dobre čo

miki060707
15. nov 2009

Hej vo februáry sa im narodil Marko, jej manžel býval, a tu bývaju jeho rodičia, u nás v dedine....

luminkasp
15. nov 2009

baby, no ja sa v tomto vobec nevyznam 😖 , budem sa musiet spytat mel ako to mala s materskou, ona ma tiez medzi hugom a stelkou taky podobny rozdiel, lebo maja je pracujuca mamicka 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre