Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
9. jún 2011

@mirka285 miri ja co viem tak vnutornosti aasi by sa moc nemali. navyse pecienka...teda ide vselijaky sajrajt. ja by som nedala ale z tohto dovodu, nie pre nejake vekove obmedzenie

bellablonde
9. jún 2011

teda este ma serie pocasie, lebo mame ist na vikend na taku chatovicu s kamaratmi a detmi do Vyhni
a pojdeme asi do prdele 😅

mirka285
9. jún 2011

@bambola ok,tak jej musim vymysliet nieco ine k tej ryzi 😉

kafoditka
9. jún 2011

@mirka285 pocuvaj, sak ty mozes ist robit isto delegatku do Tunisu, verim, ze tam poznas vsetky hotely naspamat 😀 ja by som asi vnutornosti tiez nedala, sama pecienku neznasam 😝

bellablonde
9. jún 2011

@mirka285 miri ja som tusim zacala davat tak od roka pecienku

moc casto ju nejedavame,,, zato petovi strasne chuti

bambola
9. jún 2011

@bellablonde vsak Vyhne su v prdeli 😀 😀

maxara
9. jún 2011

@mirka285 moja Nina vcera jedla cinu so zeleninou, normalne pikantnu a vyjedla mi vsetko asi prvykrat v zivote na jeden krat.. ale tak je fakt, ze vnutornosti neviem.. akoze ja to nelubim, tak Nine to asi davat ja nebudem, jedine u babky.. ale inak uz jej davam bezne nase jedlo

bambola
9. jún 2011

@bellablonde noooo ja pecienku a srdiecka tiez moc lubim, udusene na cibulke 😉 o tom potom 🙂

merikac
9. jún 2011

@kafoditka tak taketo cosi sa stalo aj mne v obchode s plysovymi hrackami,,objavila som tam taku chlpatu potvoru, vzala ju do ruk a zasuchorila s nou mm pred ocami, ze bubububu,,a kuknem a to uplne cudzi chlap- ale stale to neni na tu nasu julovku a nech mi prepaci, ke nievm ktora tu pisala tu prihodu ako niekomu pred tescom odkusla z nejakeho jedla 😀

maxara
9. jún 2011

@bellablonde 😀 😀 aj tebe pekne ranko draha 😀 ale tiez by som bola nasrata ako ty.. mozno este viac. lebo ja namiesto kokot a pica pouzivam praveze opak zdrobnelin, len neviem ako sa to vola.. proste picisko kokotisko.. a podobne 😀

kafoditka
9. jún 2011

@merikac ano to si pamatam, ale nespomeniem si, kto to bol.. 🙂

merikac
9. jún 2011

@mirka285 asi by som nieco spravila naviac k tej ryzi pre malu,,ale istotne by som jejdala okostovat 😀

gabika41
9. jún 2011

.....tak dazd uz udajne dorazil aj do Blavy,fakt je tam tolko vody?

maxara
9. jún 2011

@merikac tuti odkusla v ZA z langosa niekomu 😀 😀

luminkasp
9. jún 2011

@monline uf pane boze a to je teraz moderne?

bellablonde
9. jún 2011

@merikac 😀 haha to si pamatam aj ja, ,,,, tusim tutinkafrutka to bola 😀

maxara
9. jún 2011

@gabika41 tu prsi a fuka od vcera rana s malymi prestavkami

merikac
9. jún 2011

baby,,no nic musim ist makat ☹ a tak sa mi neda od vas odtrhnut sa tu usulavam, teraz konkretne na @maxara na tom koko,,,isko,,,,,, a tak 😀

bellablonde
9. jún 2011

@gabika41 u nas v petrzalke leje statocne uz od skoreho rana

bellablonde
9. jún 2011

@maxara aj tebe dobre ranko draha 😀 ja uz som taka tupana osprostena, ze neviem ako sa to povie.... 🤐

merikac
9. jún 2011

@bellablonde no teeea, tak na tych sa zdrobneninami ani nadavat neda- to vytoci 😠

maxara
9. jún 2011

@bellablonde Juli, tak aj ja som tupana osprostena, ale ma to vobec nejaky nazov?

luminkasp
9. jún 2011

@maxara fuj, maxi, sak mi az zimomriavky nabehli

bellablonde
9. jún 2011

@maxara isto to ma nazov, lebo som sa to kedysi ucila 😀 😲

@merikac ty si ma dobre prekvapila,,, kebyze mam tipnut, kto z nas ma piercing v jazyku, tak teba by som nedala na 100pro 😀

a tie tunely v uchu ... 😅 😅 😲 😀 😀 prvykrat o tom pocujem

maxara
9. jún 2011

@luminkasp 😀 ved ja take nemam 😀 to Monlinina Nika chcela do ucha

maxara
9. jún 2011

@bellablonde a koho by si tipla?

merikac
9. jún 2011

@bellablonde ticha voda brehy myje, ci ako sa to.........

bellablonde
9. jún 2011

@maxara bambi 😀 😀

maxara
9. jún 2011

@bellablonde pejorativa 😉

bellablonde
9. jún 2011

@merikac no ale tak zase ticha voda nie si 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre