Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lucka_o
28. feb 2010

koncom juna je este rak.....moje bude levica

zrzulka
28. feb 2010

kedy sa meni rak na leva?🙂)))

lucka_o
28. feb 2010

okolo 21 alebo 22.7

maxara
28. feb 2010

rak na leva az 23.7.

zrzulka
28. feb 2010

Tak to my budeme este rak... Mozno blizenec ...

lucka_o
28. feb 2010

hm....tak ale aj raka tam maju ak by si chcela🙂

zrzulka
28. feb 2010

A cenovo to ako vychadza?

lucka_o
28. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=2&user...

mrkni, ale akurat som pozerala ze to nieje račik ale krabik ☹

oacka
28. feb 2010

meruska, a merala si vnútorné rozmery aj iných kočíkov? lebo to čo sa uvádza na nete sú podľa mňa všetko vonkajšie rozmery... moj brat ma jane nomad, mne tá vanička nepríde malá, len sa mi ten kočík dizajnovo ale vobec nepáči... 😢 páči sa mi ten neonato alebo cam cortina X3 evolution 2009. niektoré modely vyzerajú úplne ako neonato.

meruska
28. feb 2010

oacka...vcera sme merali ten cam a jane...nic ine sa nam nepacilo...ale cam by nam nevosiel do vytahu ☹

meruska
28. feb 2010

ja hladam skor vacsie a pripadne nafukovacie kolieska...bojim sa plastovych, niektory vravia ze sa skoro znicia a hrkocu..iny zasa ze to uspava dieta...tak si vyber 🙂

inak neonato reverso sa paci aj mne, len mam obavu z tych koliesok, dost chodime hore dole, aj po horsom terene...teda po dedinach...

oacka
28. feb 2010

brat má jane tiež na dedine, vkuse malého kočíkovali po štrku a kolieska držia. aj ja by som radšej väčšie kolieska ako má jane nomad, napr. jane slalom. a koľko meral cam? aký druh si merala?

meruska
28. feb 2010

merali sme cortinu, ale predavacka tvrdila ze vsetky cam maju vanicku rovnaku...dlzka bola 78 a sirka 36 co bolo super

oacka
28. feb 2010

tak to si ma ukľudnila,meruska, lebo cortina sa mi páči. ale fakt netuším, či mi vojde do výťahu,my máme taký malý. a má aj väčšie kolieska ako neonato, či nie? a dajú sa aj gumené objednať,nie?

meruska
28. feb 2010

kolesa ma obrovske co je fajn, len ozaj treba premerat vytah, lebo nam by trcalo neakych 15 cm....ale uz v predajni nas upozornili ze skoro nikomu nevojde do vytahu, a este ze zabera asi najviac miesta v aute zo vsetkych

a nafukovacie kolesa sa daju doobjednat

meruska
28. feb 2010

neonato ma o dost mensie kolesa a tam sa nedaju menit

oacka
28. feb 2010

a aký je tvoj záver? ideš hľadať ďalej? uvažuješ aj o nejakom poľskom?

meruska
28. feb 2010

asi hladam dalej, v optime nam velmi ponukali aj polske, ale ked ja sa bojim ze budem ako nase ciganecky..kazda ma taky, lebo ich maju aj na blsaku

oacka
28. feb 2010

mne sa poľlské moc nepáčia, ja si v obchode vobec neviem vybrať, mne tam všetky pripadajú rovnaké. ale keď vidím maminku na ulici,, hoc aj s pošlským kočíkom,tak mnohé z nich sú pekné... nechávať kočík v kočikárni to je asi veľký risk, čo?

meruska
28. feb 2010

neviem ci je to risk, ale napr. riesim aj to ze ked pojdem k nasim, kde necham kocik? alebo hocikde na navstevu?

kafoditka
28. feb 2010

meruska- ak mozem- kamaratka kupila kocik v polsku a nadava jak pes. Po dvoch mesiacoch pouzivania jej zacal ist do lavej strany, takze ked kocikovala, musela tlacit cely cas do prava, aby jej siel ako tak rovno. Reklamaciu jej neuznali a ked ho zo zufalky zaniesla do obchodu s bicyklami, aby jej ho vycentrovali, tak jej povedali, ze s tym uz nic nespravia... Tak ho hodila ku kontajneru a bola nutena vyhodit dalsie peniaze za novy kocik....
Neviem, mozno, ze niekto mal s kupou kocika s polska dobru skusenost..

oacka
28. feb 2010

ja nemyslím priamo z poľska, myslím poľskú výrobu kúpiť u nás. u nás v obchodoch majú väčšinu poľských kočíkov...

oacka
28. feb 2010

inač, kafoditka, naši mi odsúhlasili tú teutoniu. 😀 ale asi to nie je dizajnovo môj štýl.

meruska
28. feb 2010

ja sa ozaj neviem rozhodnut ktory chcem, lebo chcem velke kolesa, nafukovacie a dost velku vanicku a predne kolesa nech su pohyblive...asi si budem musiet neaky sama vyrobit aby som bola spokojna 🙂

mirka285
28. feb 2010

kocky ja ked mozem poradit tu na koniku v teme vybava su recenzie a informacie skoro na kazdy kocik..mne to velmi pomohlo...ja som si najprv napisala 5 favoritov co sa mi pozdavali a potom som si citala co hovoria na ten kocik mamicky ktore ho pouzivaju 🙂

kafoditka
28. feb 2010

oacka, ked ju uvidis nazivo a aj si ju s manzelikom odskusate, verim, ze zmenis nazor. Len si dajte predavacom povysvetlovat a ukazat co a ako... Mirka ti to tiez urcite potvrdi 😉 ale zasa chapem- sto ludi, sto chuti. Zalezi na tom, co sa paci samozrejme vam..

oacka
28. feb 2010

kafoditka, neviem, či to u nás niekde naživo budú mať. 😒 mne aj teutonia aj jane pripadajú také klasické strihy, ja by soch chcela taký umelohmotnejší. 😀
mirka, aj ja si priebežne čítam o kočíkoch vo fóre výbava. je to veľmi užitočné.
meruska, tak si potom objednám v tvojej dielničke aj ja jeden exemplár. 😀

meruska
28. feb 2010

vyboren, zalozim si zivnost a budem mamickam vyrabat kociky podla ich predstav 😀

mirka285
28. feb 2010

oacka mna napr.Teutonka vobec neohurila dizajnom ale kvalitou..ja som dost vystredny clovek a pre Teutonku som sa rozhodla lebo je to podla mna jeden z najkvalitnejsich kocikov na trhu ..a nazivo sa mi zapacila ovela viac ale viem ze tebe sa pacia skor tie plastove vanicky pokial si dobre pamatam...tak co ten concord?ten si tiez mamicky chvalia 😉

oacka
28. feb 2010

a neni ten concord to isté čo jané?
mersuka nevieš, či u nás v KE majú niekde na predajni kočíky teutonia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre