Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
1. mar 2010

a kde v KE byvas, ak to nie je tajomstvo? 🙂

bellablonde
1. mar 2010

katastrofa s takým výťahom

na niektorých kočíkoch sa dá polohovať rúčka.
Na našom sa dá akoby tak sklopiť úplne dole - ušetrí sa tým trocha miesta 😕

peťo mi ešte spí, tak využívam pár minút

denisse my máme podmienky na prijatie do školky presne také isté ako u teba. ... ja by som chcela dať malého od budúceho januára... uvidíme

ja som včera tiež zase maturovala nad kočíkmi. ako to vyriešiť s oboma deťmi

bellablonde
1. mar 2010

vtedy fungovali kočikarne
asi sa tak nekradlo ako teraz 🤐

denisse
1. mar 2010

nasa nela bude mat v lete tri roky, takze je uz dost velka, ale aj tak asi kupime ten "skejtik" ku kociaru, nech sa moze viezt aj ona, ked bude treba ...

katkaking
1. mar 2010

vitaj katy...

ja som dnes tusim viac vonku ako vnutri a som rada...doobeda som bola s malou vonku, trochu na nakup...a tak, mala aj zaspala v kociku tak som prisla domov sa naobedovat, potom sa napapala ona a isli sme znovu von so znamou co chodime spolu kocikovat. Teraz trochu oddychujeme domka a za taku tristvrte hodinku sa opat chystame este von...ja si neviem asi uzit to slniecko, sa taaaaaaaak tesim ze uz prichadza jar, tu mam najradsej...

bellablonde
1. mar 2010

OACKA ta aj trafí, ak budeš musieť pred každým použitím výťahu všetko rozmontovať

denisse
1. mar 2010

bella, ale ja som kociar doooost vyuzivala aj v byte .. si neviem predstavit, ze by som ho nechavala v kocikarni ...
mali sme obdobie, ked nela inde vobec nespala .. aj vecer som ju niekedy musela uspat v kociari a potom skusit prelozit .. 😝

bellablonde
1. mar 2010

Kati u vás nefučí?
My sme boli síce celé doobedie vonku, ale teda mám dosť 😝
Je krásne slniečko, ale ten vietor. K tomu je všade kopa prachu a neupratané po zime, fúka ako šialené. 🙄

Vraj má zase prísť ochladenie. Mrazy a od piatku zase sneh 😲 😲

katkaking
1. mar 2010

oacka, s rocnym babom dovolenka vpohode...my sme boli minuly rok na dovolenke a to mala Dominika iba 7 mesiacov...a v pohode, boli sme v Tatrach a chodili sme aj s nou na vseliake tury...sranda, mm ju mal v nosici na chrbte a ja asi 10 kilovy ruksak na chrbte a hor sa do hôr...celodenna tura, mala si aj pospala...bola zlata...mam v albume tusim aj fotky, pozri...

oacka
1. mar 2010

my máme kočíkareň, ale... moc by som sa na to nespoliehala. máme inač fajn susedov v bloku,ale niekto nám tu napr. stálle píše po stenách hovadiny, a fakt netušíme,kto. puberťákov tu už nemáme, jedine,že si tu niekto púšťa pofiderne návštevy. a viem ja, či sa niekto neulakomí aj na moj kočík?

bellablonde
1. mar 2010

aj ja som často vyložila peťka v kočíku na balkón a pekne hajal aj ked pršalo.
U nás nASTASTIE máme 4 výťahy, z toho je jeden nákladný. Aj do tých zvyšných troch menších sa v pohode zmestia dvaja dospelí a veľký kočík. Bývame na 9.posch. a to si neviem predstaviť, ako by sme to riešili bez kočíka doma.

Dennisse, máš dobré, že Nelka už je predsa len veľká slečna a vydrží aj na skejte. 😵
Ja uvažujem nad buggypod, ale zrovna včera som čítala reviews a teda ma to dosť odradilo. ...

oacka
1. mar 2010

denisse, bývame na KVP. vídam tu maminy aj s neonatom aj s cortinou, neviem,ako to ony riešia.

bellablonde
1. mar 2010

ibaže by si sa dohodla so správcom a dali si s mamičkami z baráku vyrobiť kľúce len pre vás, aby nikto iný nemohol tú miestnosť používať.

ale aj tak je to naprd. Veď si len vezmi, že v kočíku okrem bábatka budeš nosiť kopu iných vecí, nákup, ... najpraktickejšie je to odviezť až do bytu..

zrzulka
1. mar 2010

Bella co take si citala co ta odradilo??? Aj ja nad nim uvzujem .... alebo co poviete na nieco taketo??? Poznate niektora????http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101009-pri...

A 4 vytahy super.... my mame sice dva ale nakladny je vecne pokazeny 😠

denisse
1. mar 2010

co sa tyka dovolenky s babetkom, tak zalezi na tom, ake to dieta je ... napriklad nasa nela sa uz sice pomalicky osamostatnuje, ale doteraz sa jej treba vkuse venovat ... ked mala rok, tak urcite by dovolenku zvladla, ale my nie 😀 pretoze by sme si vobec neoddychli, museli by sme sa jej venovat rovnako ako doma, stale ju strazit, aby nikam neusla, nespadla, nestratila sa ... tak to sme isli radsej na dovcu k nasim alebo k svokrovcom, kde nam ju postrazili oni ... oni si ju uzili a my sme si oddychli ... 😀

katkaking
1. mar 2010

bella, nemozem povedat ze fuciii, len tak pofukuje...ale mala bola v kociku dobre oblecena a mne to nevadilo...nebolo to take strasne.

inak tiez si myslim, ze kocik mat priamo v byte je super vec, aj ja niekedy malu uspavam v nom...najma cez den ked sa neda ist von...vecer ju tam zasadne neuspavam, bojim sa ze sa na to nauci a nebude chciet inak spat. Inak ja som si kupila cez bazar-tusim mmb-uz starsi kocik, dala som si ho na zahradu a nedrala som nadoma normalny, asi aj preto ho mam este taky krasny zachovaly. Ale viem, ze to tak robievaju aj mamicky v bytoch, ze si kupia este jeden kocik akoby "na balkon"...

bellablonde
1. mar 2010

že to neni až také super stabilné....
potom, že 14kilový prcek vyvažuje kočík s bejbinom - že musíš vyvinúť väčšiu námahu, aby si tlačila kočík rovno a nie doboku ...
a perlička, že viacerým maminám sa buggypod normálne odtrhol od konštrukcie a boli úrazy

nájdem link ...

denisse
1. mar 2010

oacka, na KVP som byvala, nez som odisla do Prahy ... a furt tam chodim za kamoskou 😉

katkaking
1. mar 2010

zrzka, tiez som dnes tak nad tym rozmyslala, ze to asi nie je az take stabilne...lebo som to aj ja chcela...ale neivem si to predstavit ten kocik s tym spolu tlacit...a este po nasich chodnikoch uzkych, by mali asi aj ludia problem popri mne prejst...asi kupime skejtik a bude musiet vydrzat tam... 😖

bellablonde
1. mar 2010

http://www.babyworld.co.uk/information/reviews/...

tu som čítala zopár English názorov

Ani sa nemám koho opýtať v praxi osobne, lebo tu v okolí som buggypod ešte u nikoho nevidela 😀 😀 Akože som schopná normálne mamičku pristaviť a opýtať sa..

oacka
1. mar 2010

denisse, a kamoška má deti? tiež majú taký mini výťah?

bellablonde
1. mar 2010

Našla som ďalšiu možnosť 🙂

kuk
http://valcobaby.com/products/strollers.html?tx...[uid]=3

denisse
1. mar 2010

oacka, myslim, ze tiez maju taky maly ... ma dve deti ... neviem, ako to riesila ...

bellablonde
1. mar 2010

Zrzulka link čo si dala je presne to, nad čím rozmýšľam. Také prídavné "toddler seat" je aspoň v jednej rovine s kočíkom ... a nebudem mať jednu ruku nabúchanú ako czoborka 😝

zrzulka
1. mar 2010

Ufff bella tak uprimne ale toto odradilo aj mna.... 😝 dakujem pekne za taky "super vynalez" Nasa mala ma uz cca 13kg ... Mne sa celkom pozdava ta sedacka na kocik (kedysi nas tak maminy vozili. Mladsie bolo v kociku starsie sedelo jemu pri nohach. teda aspon ked som sa mojej maminy pytala ako to riesila v case ked nebol ziadny BP ci skejt..

bellablonde
1. mar 2010

dovolenka s bábom
Keď mal 9 mesiacov išli sme do Talianska na lyžovačku. Vydržal super aj cestu autom. Miláčik celého hotela.

Keď mal 14 mesiacov sme boli na Istrii. Cesta bola tiež zvládnuteľná, ale naše dieťa je malý diabol s vrtuľou v zadku, celé dni sme sa za ním naháňali po pláži. Boli sme radi, keď konečne na chvíľu zaspal a po piatich dňoch sme sa celí šťastní vracali domov 😀 😀 😀

bellablonde
1. mar 2010

vtedy sa deti vozili spolu v jednom kočári a bolo im dobre 😀

zrzulka
1. mar 2010

bella aky mas kocik??? My asi kupime ten s tym pridavnym sedatkom... ja uz fakt neviem co vymysliet..... Stale dufam ze mala uz onedlho bude zvladat taku tu beznu chodzu aj sama a cez vikendy budeme chodit aj s muzom čavargovat,takze to ju supnem do golfaca, maly bude v kociku. takze mne fakt treba len nejaky pridavok ku kociku. Surodenecky kupovat sa mi zda ako zbytocnost....Hlavne na leto

zrzulka
1. mar 2010

nasa mala cestovanie v pohode zvlada... teda myslim cestovanie autom. vsak aj musi, my sme neustale na cestach takze ci chcela ci nie tak si zvyknut musela. dufam ze aj drobec bude taky .... Do Uk som ju vsak brat nechcela lebo neviem akoby vydrzala v lietadle priputana...navyse som tam sla len kvoli nakupom pre maleho.... toto este odskusane nemame. Ale nabuduce ju urcite chcem vziat so sebou... uz bude aj vacsia tak snad....

bellablonde
1. mar 2010

Zrzulka ja mám mikado oxford hlboký + športák + autosedačka

http://www.wozki-mikado.pl/mikado-ox-ford.html

som s ním spokojná a chcem si ho nechať aj pre dalšie bejby

bubik je hore, idem off

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre