Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
1. mar 2010

bella pekny kocik... V pohode zvlada tereny. Mna dost odradzaju tieto polske kociky... celkovo polske veci ale zase su za dobru cenu... Nemala si s nim ziadne problemy????

bellablonde
1. mar 2010

1x defekt, inak je super 😉
ja som tiež najprv mala takú nedoveru, že čo to bude za šmejd, ale presvedčil nás o opaku 😀

sisaa
1. mar 2010

ahojte baby, som v 22tt, tak to vyzera, ze mame spolocnu temu 🙂 ... Vdaka kamoske viem o tejto stranke, tak sa pripajam trochu neskor, ale predsa. Dufam, ze to vsetky maminky dokopeme do stastneho konca a co to si tu zatial poradime.

oacka
1. mar 2010

ahoj, sisaa, vitaj v téme! 😉 ešte neviete pohlavie? odkiaľ si?

lenkaaninka
1. mar 2010

baby aj ste rozmýšlali nak kúpou lehátka? takého fisher price s tými vybráciami....ja by som skôr na inzerát nejaké použite ale funkčné tak ak by ste o niečom vedeli budem rada ak mi dáte link...

akurát mi kamoška volala čo má termín o dva týždne skôr a bola na morfo a čaká dievčatko taaak sa tešila.. 😉

oacka
1. mar 2010

my určite kúpime lehátko. synovcovi sme kúpili fisher price, čo môže používať do 3 rokov, potom je z neho také kresielko a má aj vibrácie,ale tie mu nezapínali,, lebo mal neuzavretú dierku v srdiečku a tie vibrácie boli dosť silné, tak sa báli,aby sa mu dačo nestalo. tak neviem, či tá elektrika v kresielku je potrebná...

sisaa
1. mar 2010

zatial nevieme, nechcelo sa ukazat dr, ale idem vo stvrtok na 3D, tak pevne verim, ze zistime ... Inak byvam pri Malackach

ericica
1. mar 2010

ahojte 😉 vitaj sisa 😉
aj my budeme mat tu lehatko fisher price pozicane od sesterky,pri malej sme nemali ale teraz uz mat budeme 😵
lenka skus pozriet na MB tam mavaju dost casto a vela druhov .....ale musis si pockat aj na vybornu cenu..... 😀
musis len cakat a ked uvidis hned čapnut 😀 😀 😀 ja tiez tak robim 😀

ericica
1. mar 2010

dugy kedy sa nam chces ukazat 😉
neviete kde je dnes maxi???

lenkaaninka
1. mar 2010

ericica čo to je mb? mimi bazar či čo???? 😉

kafoditka
1. mar 2010

caute kocky, ako sa mame?
Lehatko planujeme kupit aj my, podla mna super vec..
Sisa vitaj 😉

sisaa
1. mar 2010

dakujeem... Aj sa tu najdu baby co budu rodit v Bratislave?

kafoditka
1. mar 2010

ja budem na antolskej...

ericica
1. mar 2010

ano mimibazar su tam dost dobre veci 😉
mirka prosim ta ty o sebe pises ake mas brucho aka budes ku koncu tehu a teraz som kuk tvoj albumik a mas suprovu postavu a akuratne brusko....tak sa nam nestazuuuuuuuuj 😀 😀 😀

sisaa
1. mar 2010

ja viem, ze Bratislava, ale nemocnicu som este nevybrala. Tazko sa to posudzuje, kedze ja este skusenosti nemam 🙂. Ale uz je asi najvyssi cas to skusit nejako zvazit.

mirka285
1. mar 2010

eri mi nelichot,lebo ty vidis len brusko na fotke a celkovy dojem je iny lebo som nizka ☹ kade chodim tam pocujem ze sa niako zagulatujem...musim sa odfotit cela aby si videla ze to neni az take super ako sa to zda,lebo aj ja som si dnes hovorila ze na tych fotkach to neni predsa take hrozne..len realita je trochu ina 😒 ale serem nato,ja sa tak tesim na babo ze kaslem na postavu 😎 sisa ahoj,ja tiez rodim v Ba,Kramare...a to kresielko sa mi paci,pri malom som nemala take,kupovat nebudem,lebo myslim ze od niekoho dostanem 😝

lenkaaninka
1. mar 2010

ericica aj ty máš brušisko a ked vidím že su baby v 20tt a malé brušká a také ako máme my budu mať na konci tehu....aj kamoška mi posielala foto bruška a je tak ako ja a pomaly ništ a čaká dievčatko...

mirka285
1. mar 2010

Eri mi to nedalo,takze 89 cm merane cez pupok 😀

katkaking
1. mar 2010

sisaa vitaj...
mirka, ja mat taku postavu ako ty,som stastna 😀 len pre uspokojenie, ja mam cez pupok 105cm... 😨 ale ja patrim medzi tie maminky viac pri sebe...

lenkaaninka
1. mar 2010

no baby ja mám 108 cm 😀

mirka285
1. mar 2010

tak ste ma ukludnili,nech sa strcia do prdele ti co mi hovoria,ako som pribrala 😠 som tehotna,tak priberam a hotovo..asi mi zavidia 😀 a idem sa najest 😉

lenkaaninka
1. mar 2010

mirka 😀 heh ja už som sa 😅

katkaking
1. mar 2010

mika, dobru chut...aj ja sa idem najest...ved sme buduce mamicky, tak musime mat brusko, nie???? 😉

katty17
1. mar 2010

baby, ja som sa pred chvilou vratila zo 4D a bolo to supeeeeer. budeme mat malu slečnu. Oacka, predstav si ze mame pre nu meno SANDRIČKA 🙂 .
Sisaa, ja tiez budem rodit v Bratislave. a malo by to byt v Ruzinove.
Ozaj, neuvazovali ste niektora nad kocikom Jane? alebo nemate s nim skusenosti?
http://www.samo-kociky.sk/jane-slalompro-formul...
http://www.samo-kociky.sk/jane-nomad-formula-st...

mirka285
1. mar 2010

katty super,sa vam mala pekne ukazala?

katty17
1. mar 2010

bolo ju vidno uplne celu, hlavicku, nostek, vsetky prstiky... 🙂 . kedze je to moje prve miminko, celkom ma to tam dojalo 😉

oacka
1. mar 2010

katy, ja na mám počas každého ultrazvuku slzičky v očiach. 🙂 O Jane smme sa tu už bavili, viacerým sa pozdávajú, za výborné ceny ich majú na www.o-baby.de

oacka
1. mar 2010

kočky, dúfam, že vám je jasné,že mňa a maxarku v meraní bruška neprekonáte, tak sa ani nesnažte! 😀 ja mám 115cm. Vyhrala som? 😉 😉 😉

mirka285
1. mar 2010

katty a bolo uz aj vidiet crty tvaricky?ja idem o dva tyzdne tak som zvedava ci nieco uvidim lebo prvykrat som videla velke prd 😒

katty17
1. mar 2010

ja som si brusko radsej este nemerala 😀 . ale uz som dala na vahe cca 8 kg 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre