• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
babulky ja iba na skok, v piatok som bola u dokiny, krpce ma tri centi a cely sa metal- tak sme dali Dorotke darček k nardokam, len škoda ze nebola s nami u doki aby zamávala krpcovi. Cez vikend sme oslavovali a varili sa vo vlastnej stave u nás na dome. Uz viem ze začnem mm pizukat nech začneme kopat jamu na bazén ešte tento rok........
10. júl 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka55 kati zatial sa dohodnime na pol druhu, ak by sa nieco zmenilo (vezme nas andrej a uz budeme v meste alebo tak) tak ti zavolam alebo napisem sms :slight_smile: ale zatial plati. ty si asi moc necitala navod k sedacke kde sa pise, ze v strede nema byt :grinning: :grinning:
10. júl 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta maci mne tiez teraz tak blbo zaspava, aj cez den. ja som z nej uz miestami zufala. dnes vstavala o osmej rano a zaspala az o 15h :rolling_eyes: takto sa predsa rezim robit neda :angry: ale teda neviem ci je to tym teplom, my mame celkom chladny byt a aj poobede tu mame este celkom prijemne :slight_smile:
10. júl 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ok. navod som necitala, ale citala som clanky na nete a testy, a tam s tym nemali problem :wink:
10. júl 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 ja tiez navody necitam ale bol tam taky nakresleny obrazok :grinning: vsak vyskusame, mozno sa zmestia :wink:
10. júl 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nasa mala tiez spi hociako len nie ako rezimovo. Boli sme na Hodrusi, tam cez den nespala vobec, vecer zaspala o 9 o 11 sa zobudila vyspinkana, do 1 po polnoci si zurovala a potom spala do 8,30
Dnes ala spala do 10,15 potom zalomila od 14,30-16 a teraz zaspala o pol 10
10. júl 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac andrej bol dnes s malou na navsteve u byvaleho kolegu a doniesol odtial dve obrovske tasky hraciek a oblecenia :sunglasses: maťka dostala riadny darcek :grinning: tolko plysakov som pokope este ani nevidela :confused: :sweat_smile:
10. júl 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja akurat riesim dilemu, ako vymysliet striedanie hraciek patrikovi, lebo ked ich ma vsetky k dispozicii, tak sa so ziadnymi nehra :unamused: rozmyslam, ze by si kazdy den vybral len nejake 2-3 hracky, s tymi by sa hral a vecer by ich zase odlozil :confounded: lebo uz ich zacina hadzat o zem alebo rozhadzovat, a to mam pocit, ze uz je chlapec premotivovany... teraz zase dostal kopec hraciek, tak musim najst v tom nasom maxi byte nejake miesto, kde budu schovane...
11. júl 2011 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 no ja z tychto idem 2/3 odniest do BB lebo to tu fakt nemam kam dat a tolko jej ani netreba. tiez chcem nejako striedat hracky. dostala aj toho hovoriaceho psa tak z toho je uplne hotova :dizzy_face: som zvedava kedy z neho budeme hotovy aj my :angry:
11. júl 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dal krásne dieťa topánky
http://goo.gl/uXU9q
11. júl 2011 o 04:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, len sa ozývam, že žijeme :grinning: :grinning: akosi nemám čas na koňa. pomáham sestre v byte, aby sa hneď po svadbe mohli nasťahovať a aby ona tehuľa nič ťažké nerobila. prípravy na svadbu už vrcholia. tento týždeň musím ešte ku kaderníčke a kozmetičke a nechty mi urobí mamka. dnes musím ešte umyť okná a poprať záclony a prehozy na postele, lebo bude u nás víkendovať mm rodina z banskej bystrice. uvidím sa s nimi prvýkrát :grinning: také nervy už mám, všetci do mňa hučia aby som deckám kúpila tie obleky :angry: tak som povedala, že keď mi dajú na jeden oblek 40€, tak nech sa páči... z požičovne si veľmi netrúfam, lebo šak u detí človek nikdy nevie, oleje sa, okydá a potom treba zaplatiť celý oblek.
@maxara toho 22heho nemôžem, lebo cez víkend už oslavuje moja babka a Milanov dedo a od pondelka už nastupuje svokra do nemocnice. takže Teodor aj Daniel budú mať oslavu v piatok.

@demap prečo tu hádžete linky s reklamami???? :angry: :angry:
11. júl 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a všetkým oslávencom, ktorí už mali sviatok alebo ich to ešte len čaká prajem všetko najlepšie :slight_smile:
11. júl 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 to nevadiii :slight_smile: sikulka si
11. júl 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara prečo šikuľka? :grinning: sa tak vôbec necítim :grinning:
11. júl 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 no lebo ja mam dost u nas doma a nie este pomahat sestre na byte a tak.. :slight_smile:
11. júl 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
dufam, ze nas caka prijemny den - mala spala nezvycajne dlho, takze aj ja som vyspata :slight_smile: dopoldunia si pojdeme zacvicit do presporkova, pobede sa uz na vas tesim! vyzera, ze pocasie nam vyjde, uz sa len neugrilovat :grinning:
11. júl 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara máš krásnu profilovku :wink: no hej, ale ty bývaš v dome. my máme 3,5 izbový byt :grinning: ja som rada, že môžem pomôcť, pri prataní a bez detí sa mi trochu prečistí hlava. pre mňa to je duševný relax :slight_smile:
11. júl 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minizu aj aj sa tesim, akurat ze ma zase seklo v krku :frowning2: :angry: som nasrataaaaa.. ledva mi to prejde, dva dni je pokjoj a potom znova :confounded:

@tutulka12 no to hej, to mas pravdu, ked ti niekto postrazi decka :slight_smile:
11. júl 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara mm je s nimi, teraz robí na smeny, tak keď je cez deň doma venuje sa deťom a ja mám čas na ostatné :grinning:
11. júl 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 to je super, moj mm ked je doma, tak mi ju na 10-15 minut vezme.. cize.. a to sa jej dost vela venuje oproti podaktorym.. aspon ju prebali a tak... niekedy aj to staci :slight_smile:
11. júl 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maxara ja sa priznám, že mm kúpal Daniela keď sa narodil, lebo som sa bála, že ho utopím :grinning: tak našťastie nemá problém s ničím ohľadne detí a vie ma plnohodnotne zastúpiť. ale samozrejme má medzery v iných veciach :grinning: :grinning:
11. júl 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 no ved nemoze byt uplne dokonaly :grinning: :grinning: u nas to bolo opacne, mm si myslel, ze ja som nininym narodenim ziskala vsetky zrucnosti ohladne starostlivosti o dieta.. :confounded:
11. júl 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky! Chcem sa spýtať dávate svojím detičkam granko? Môj Marko vidí, že ho dávam Eli tak normálne protestuje a ho chce tiež. Sem tam mu ho aj dám a vypije celú fľašu, čo mliečko ak polovicu, tak až veľa!
11. júl 2011 o 08:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara teraz som si spomenula na naše začiatky rodičovstva, no veru pri prvých deťoch sa všetko učíš za pochodu. Pri Teovi to už bola pohoda a pri ďalšom možno už bude konečne aj tá sľúbená materská DOVOLENKA :grinning: :grinning:
11. júl 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elenka.k ja nedavam.. ale cokoladovy jogurt uz ochutnala raz a aj zo smotany s grankom ochutnala (v torte)
11. júl 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k ahoj, ja som granko zmenila za banánové frapko, lebo tiež chcel Teo piť to čo Daniel. takto sú spokojní obaja :slight_smile:
11. júl 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 ked ho budes mat kym si to budes pamatat, tak ano :grinning:
11. júl 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 aha, to je aj s jahodovou príchuťou, že? No uvidím , Eli také nechcela, čisto len granko.
11. júl 2011 o 08:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k áno, je jahodové, banánové a kakaové. mne sa Danuško našťastie prispôsobí :grinning:
11. júl 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne dobre ranko :slight_smile: nasa mala slecinka uz od siedmej blaboce a blaboce. tak som si chytro stiahla fotky z oslavy :slight_smile:
11. júl 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok