Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
10. júl 2011

babulky ja iba na skok, v piatok som bola u dokiny, krpce ma tri centi a cely sa metal- tak sme dali Dorotke darček k nardokam, len škoda ze nebola s nami u doki aby zamávala krpcovi. Cez vikend sme oslavovali a varili sa vo vlastnej stave u nás na dome. Uz viem ze začnem mm pizukat nech začneme kopat jamu na bazén ešte tento rok........

bambola
10. júl 2011

@katka55 kati zatial sa dohodnime na pol druhu, ak by sa nieco zmenilo (vezme nas andrej a uz budeme v meste alebo tak) tak ti zavolam alebo napisem sms 🙂 ale zatial plati. ty si asi moc necitala navod k sedacke kde sa pise, ze v strede nema byt 😀 😀

bambola
10. júl 2011

@noemarta maci mne tiez teraz tak blbo zaspava, aj cez den. ja som z nej uz miestami zufala. dnes vstavala o osmej rano a zaspala az o 15h 🙄 takto sa predsa rezim robit neda 😠 ale teda neviem ci je to tym teplom, my mame celkom chladny byt a aj poobede tu mame este celkom prijemne 🙂

katka55
10. júl 2011

@bambola ok. navod som necitala, ale citala som clanky na nete a testy, a tam s tym nemali problem 😉

bambola
10. júl 2011

@katka55 ja tiez navody necitam ale bol tam taky nakresleny obrazok 😀 vsak vyskusame, mozno sa zmestia 😉

cigaretka5
10. júl 2011

baby nasa mala tiez spi hociako len nie ako rezimovo. Boli sme na Hodrusi, tam cez den nespala vobec, vecer zaspala o 9 o 11 sa zobudila vyspinkana, do 1 po polnoci si zurovala a potom spala do 8,30
Dnes ala spala do 10,15 potom zalomila od 14,30-16 a teraz zaspala o pol 10

bambola
10. júl 2011

inac andrej bol dnes s malou na navsteve u byvaleho kolegu a doniesol odtial dve obrovske tasky hraciek a oblecenia 😎 maťka dostala riadny darcek 😀 tolko plysakov som pokope este ani nevidela 😕 😅

katka55
10. júl 2011

@bambola ja akurat riesim dilemu, ako vymysliet striedanie hraciek patrikovi, lebo ked ich ma vsetky k dispozicii, tak sa so ziadnymi nehra 😒 rozmyslam, ze by si kazdy den vybral len nejake 2-3 hracky, s tymi by sa hral a vecer by ich zase odlozil 😖 lebo uz ich zacina hadzat o zem alebo rozhadzovat, a to mam pocit, ze uz je chlapec premotivovany... teraz zase dostal kopec hraciek, tak musim najst v tom nasom maxi byte nejake miesto, kde budu schovane...

bambola
10. júl 2011

@katka55 no ja z tychto idem 2/3 odniest do BB lebo to tu fakt nemam kam dat a tolko jej ani netreba. tiez chcem nejako striedat hracky. dostala aj toho hovoriaceho psa tak z toho je uplne hotova 😵 som zvedava kedy z neho budeme hotovy aj my 😠

demap
11. júl 2011

Dal krásne dieťa topánky
http://goo.gl/uXU9q

tutulka12
11. júl 2011

dobré ránko, len sa ozývam, že žijeme 😀 😀 akosi nemám čas na koňa. pomáham sestre v byte, aby sa hneď po svadbe mohli nasťahovať a aby ona tehuľa nič ťažké nerobila. prípravy na svadbu už vrcholia. tento týždeň musím ešte ku kaderníčke a kozmetičke a nechty mi urobí mamka. dnes musím ešte umyť okná a poprať záclony a prehozy na postele, lebo bude u nás víkendovať mm rodina z banskej bystrice. uvidím sa s nimi prvýkrát 😀 také nervy už mám, všetci do mňa hučia aby som deckám kúpila tie obleky 😠 tak som povedala, že keď mi dajú na jeden oblek 40€, tak nech sa páči... z požičovne si veľmi netrúfam, lebo šak u detí človek nikdy nevie, oleje sa, okydá a potom treba zaplatiť celý oblek.
@maxara toho 22heho nemôžem, lebo cez víkend už oslavuje moja babka a Milanov dedo a od pondelka už nastupuje svokra do nemocnice. takže Teodor aj Daniel budú mať oslavu v piatok.

@demap prečo tu hádžete linky s reklamami???? 😠 😠

tutulka12
11. júl 2011

a všetkým oslávencom, ktorí už mali sviatok alebo ich to ešte len čaká prajem všetko najlepšie 🙂

maxara
11. júl 2011

@tutulka12 to nevadiii 🙂 sikulka si

tutulka12
11. júl 2011

@maxara prečo šikuľka? 😀 sa tak vôbec necítim 😀

maxara
11. júl 2011

@tutulka12 no lebo ja mam dost u nas doma a nie este pomahat sestre na byte a tak.. 🙂

minizu
11. júl 2011

dobre ranko
dufam, ze nas caka prijemny den - mala spala nezvycajne dlho, takze aj ja som vyspata 🙂 dopoldunia si pojdeme zacvicit do presporkova, pobede sa uz na vas tesim! vyzera, ze pocasie nam vyjde, uz sa len neugrilovat 😀

tutulka12
11. júl 2011

@maxara máš krásnu profilovku 😉 no hej, ale ty bývaš v dome. my máme 3,5 izbový byt 😀 ja som rada, že môžem pomôcť, pri prataní a bez detí sa mi trochu prečistí hlava. pre mňa to je duševný relax 🙂

maxara
11. júl 2011

@minizu aj aj sa tesim, akurat ze ma zase seklo v krku ☹ 😠 som nasrataaaaa.. ledva mi to prejde, dva dni je pokjoj a potom znova 😖

@tutulka12 no to hej, to mas pravdu, ked ti niekto postrazi decka 🙂

tutulka12
11. júl 2011

@maxara mm je s nimi, teraz robí na smeny, tak keď je cez deň doma venuje sa deťom a ja mám čas na ostatné 😀

maxara
11. júl 2011

@tutulka12 to je super, moj mm ked je doma, tak mi ju na 10-15 minut vezme.. cize.. a to sa jej dost vela venuje oproti podaktorym.. aspon ju prebali a tak... niekedy aj to staci 🙂

tutulka12
11. júl 2011

@maxara ja sa priznám, že mm kúpal Daniela keď sa narodil, lebo som sa bála, že ho utopím 😀 tak našťastie nemá problém s ničím ohľadne detí a vie ma plnohodnotne zastúpiť. ale samozrejme má medzery v iných veciach 😀 😀

maxara
11. júl 2011

@tutulka12 no ved nemoze byt uplne dokonaly 😀 😀 u nas to bolo opacne, mm si myslel, ze ja som nininym narodenim ziskala vsetky zrucnosti ohladne starostlivosti o dieta.. 😖

elenka.k
11. júl 2011

Ahojte mamičky! Chcem sa spýtať dávate svojím detičkam granko? Môj Marko vidí, že ho dávam Eli tak normálne protestuje a ho chce tiež. Sem tam mu ho aj dám a vypije celú fľašu, čo mliečko ak polovicu, tak až veľa!

tutulka12
11. júl 2011

@maxara teraz som si spomenula na naše začiatky rodičovstva, no veru pri prvých deťoch sa všetko učíš za pochodu. Pri Teovi to už bola pohoda a pri ďalšom možno už bude konečne aj tá sľúbená materská DOVOLENKA 😀 😀

maxara
11. júl 2011

@elenka.k ja nedavam.. ale cokoladovy jogurt uz ochutnala raz a aj zo smotany s grankom ochutnala (v torte)

tutulka12
11. júl 2011

@elenka.k ahoj, ja som granko zmenila za banánové frapko, lebo tiež chcel Teo piť to čo Daniel. takto sú spokojní obaja 🙂

maxara
11. júl 2011

@tutulka12 ked ho budes mat kym si to budes pamatat, tak ano 😀

elenka.k
11. júl 2011

@tutulka12 aha, to je aj s jahodovou príchuťou, že? No uvidím , Eli také nechcela, čisto len granko.

tutulka12
11. júl 2011

@elenka.k áno, je jahodové, banánové a kakaové. mne sa Danuško našťastie prispôsobí 😀

katty17
11. júl 2011

krasne dobre ranko 🙂 nasa mala slecinka uz od siedmej blaboce a blaboce. tak som si chytro stiahla fotky z oslavy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre