Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
2. mar 2010

brušisko................... 😀

sunnygirl
2. mar 2010

ja sa veľmi teším, že sme sa tu zišli taká partička (partisko).................. 😀, dúfam, že budeme si popisovať, keď naše deťúrence budú na svete veselo gagotať a budeme si predávať rady....... 😉

oacka
2. mar 2010

sunny, čítala si naše miery???? tak nemachruj so svojím bruškom, na nás nemáš. 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
2. mar 2010

ja si neviem predstaviť, že to naozaj príde! že tu budú pribúdať správičky, kto kedy porodil a fotečky našich pokladíkov! 😀

sunnygirl
2. mar 2010

môj obvod 89

maxara
2. mar 2010

sunny - ja inak nelubim moc sladke, ale teraz jem napolitanky, cokolady (nie vo velkom zase, ale tak kazdy den aspon nieco, ale to je na mna uz moc), idu mi strasne sladke malinovky, maso a hlavne ovocie a zelenina...a treska.
A smrdi mi strasne cesnak, cibula, (predtym som ich milovala) bazalka a skorica... zeler som nemohla zo zaciatku ani v polievke, teraz mi to uz nevadi 🙂

oacka
2. mar 2010

mne už skoro nič nesmrddí, iba zeler! a občas dusené mäso, fuuuuuj.

sunnygirl
2. mar 2010

sladké som pred tým ani ja, len sem tam, keď prišlo na chuť, aj teraz len sem tam.....mäso aj ja skôr červené, ale to aj pred tým, jedine čo teda vôbec je kuracina.....bleeee 🙂 a tú som pred tým v pohode, kyslé uhorky som na začiatku nemohla ani cítiť a to som bola žráč na uhorky, ale kvasené tie v pohode aj počas tehu.... 😅

sunnygirl
2. mar 2010

tk askôr neutrál, nič výrazné, ale s tou treskou ste mi narobili chute....................... 😀 😀 😀

tutifruti
2. mar 2010

Mne teda kuracina strašne smrdela ked som čakala Dorotku, teraz mi nič nesmrdí.... všetko mi chutí..... 😅
Podľa toho aj vyzerám.... 😝 Moja mama sa ma dnes pýtala : A v ktorom si to mesiaci, maš akesi strašne veľké to burcho...? 😒

monline
2. mar 2010

ahojte kočky..rada Vás tu čítam, aj keď menej píšem..dnes ste ma inšpirovali s meraním, tak som v práci našla špagát, drevený meter a zmerala si bruško (brušisko) : 112cm!! a ešte jeden rozmer- cez prsia 110..neviem si predstaviť, že to bude ešte viac?? 😀 budem sa gúľať 🙂
Mne sa chute nejak nemenili..ale asi častejšie striedam slané so sladkým, pri dcére som milovala bryndzové halušky, chutia mi aj teraz, ale nijak špeciálne..mala som ovocné obdobie, zeleninové, včera mi dokonca prvýkrát chutila klobáska...
K pohlaviu bábätka..pri dcére som od začiatku cítila, že to musí byť dievča..pred 16 rokmi mi ani nepovedali pohlavie, asi by som bola poriadne na sále prekvapená, ak by to bol chalan 🙂 ..a teraz- od začiatku som bola presvedčená, že to je chlapček..a podľa výsledkov amniocentézy to aj chlapček je..dcéra chcela sestru, muž syna a mne to bolo jedno...
Čítam, že väčšinou ste na PNke, ja by som ale chcela robiť pokiaľ sa bude dať..predsa len- doma zleniviem a moje staré kosti by dostali viac zabrať 🙂) už i tak dostávajú kríže riadne zabrať..prácu mám kľudnú, väčšinou sedím, aspoň mi medzi ľuďmi rýchlejšie prejde čas

sunnygirl
2. mar 2010

to aj mne stále hovoria

katarina7777
2. mar 2010

Caute babulky, par dni som na konovi nebola...zbezne som prebehla co ste popisali a celkom ste sa cinili teda 🙂

No prave som si odmerala brucho aj ja - a ze 85 cm, to budeme mat aky obvod ked pojdeme rodit? Za chvilu budeme ze take radsej preskocit jak obist 🙂 🙂 🙂

S tymi vytahmi vam to nezavidim, hoci teraz byvam v rodinnom dome ,moje mladi som prezila v panelaku,pamatam si na tie nervy ked sa pokazil vytah a museli sme slapat na 7. poschodie 😝

Co sa tyka chuti tak maso vobec nemusim, skor mi chutia ryby, jogurty a zelenina.

Sunny ked mas chut na tresku tak dobehni, maj v chladnicke 6 baleni co mi priniesli rodicia 🙂

sunnygirl
2. mar 2010

aj ja mám sedavú robotu, ozaj, viete mi poradiť kedy sa ide na materskú keď máš rizikové pracovisko? Ja pracujem v archíve, máme tu ťažké krabice (ale ja ich nedvíham) a dosť hlodavcov (nie je to taký klasický archív), prašné prostredie a zimu. No ja zatiaľ sedím v kancelárii a robím len na PC a s paiermi. Ale tým, že nemôžem ísť pracovať mimo kancelárie obmedzujem kolegov sme tu traja)

oacka
2. mar 2010

monline,vitaj a povedz mi,kde si nabrala 16ročnú dcéru, veď na tej fotke ty vyzeráš na 16! 😉 či to je fotka dcéry?

tutifruti
2. mar 2010

No ja ked som čakala Alžbetku tak som si bola istá že je to dievča, proste to bol pocit, /chutilo mi mäso, oravská slanina s cibuľou, sladké,..../ Takže ked mi to potvrdili tak som si len potvrdila, že akú ja mám skvelú intiuíciu....l 😅
Pri Dory som si bola 100% istá, že je to chlapec, /chutilo mi ovocie a zeleninka 😀/, až kým sme neboli na 3D sone 😅
Teraz nemam nijaký pocit, hoci ked som ležala v nemocke, tak ma napadlo, že Šimon je pekné meno, tak neviem Sunny či to nebude ako s tvojou Lenkou....
A teraz naozaj tlačím do hlavy piate cez deviat.... slané, sladké,... na všetko mám chuť.... 😀

tutifruti
2. mar 2010

Sunny, ked mate v praci hlodavce, povedz to na gyn... Podľa mna ta hned vypíšu...

sunnygirl
2. mar 2010

súhlasím s oackou, nevyzeráš, že máš 16 ročnú dcéru

katarina7777
veľmi ďaleko bývaš???.................... 😀

maxara
2. mar 2010

no teda ja kurca tiez nieeeee, ako som na to mohla len zabudnut. A ryby bleeeeeeee a to ani nemusim byt tehu..
oacka ozaj, na kolkom byvas poschodi?

katarina7777
2. mar 2010

Maxi odporucam doplnit tabulku o obvod pasa .... ja si ho zacnem pravidelne meriavat aby som videla ako "rastieme".

sunnygirl
2. mar 2010

no ja by som rada potiahla kým sa dá, keďže ja som živiteľ rodiny

tutifruti
2. mar 2010

No zeny, tak ja teda obvod pasa... nepasa nezverejnujem.... som tu urcite rekordmanka.... 😉

katarina7777
2. mar 2010

Sunny ani nie...od teba nejakych 800 km... do zajtra si tu 😀 😀 😀

sunnygirl
2. mar 2010

oravská slaninka mmmmmmňňňňňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm 😅 aj pred tým aj teraz, žeby ozaj bolo celé ja??????

sunnygirl
2. mar 2010

katarina7777........................na koni? 😀 😀 😀

sunnygirl
2. mar 2010

a aké počasie tam máte?

katarina7777
2. mar 2010

sunny na koci so soferom 😉

oacka
2. mar 2010

tutifruti, moj muž včera zas krútil hlavou, ke´d som odišla od počítača a začala si merať brucho a potom kričať: víťaz! 😀 😀
maxi, bývame na piatom. Keď sa nám niekedy pokazí výťah,tak sa nasťahujem k pani správkyni, ona je na druhom, to ešte zlvádam. 😀

oacka
2. mar 2010

ináč kočky, ktovie ako je na tom luminkasp v tom Španielsku, keď tam teraz majú tie kalamity a búrky! 😲

katarina7777
2. mar 2010

rano hmlu a teraz slniecko a 14 stupnov... za chvilu sa pojdem trosku prejst...konecne citit jar vo vzduchu, cez vikend som uz sadila primulky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre