Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
19. júl 2011

dobre ranko, tak ja som spala do teraz, nela bola uz sice hore, ale dalo sa este spat...
konecne riadne poprsalo, aj burka bola riadna...
Co sa tyka zimnych bund, nela od babky dostala vo februari adidas taky kabatik, tak hadam jej bude dobry, a urcite tiez budem kupovat este overal, to je dobra vec, a my chodime aj na lyzovacku, takze sa urcite zide.
@rolak super ze si sa vratila 🙂
co ja budem dnes robit, asi nic.... 😝 😀 😀

kafoditka
19. júl 2011

baby ja to urobim tak, ze radsej si kazdy mesiac odlozim eurase a potom mu kupim vsetko naraz a odskusam... my nemame na zimu absolutne nic, aby to potom nebolo naraz vela penazi... ved len dvoje topanky na zimu nie su zanedbatelna polozka 😒 uvidim, co ponachadzam po Jakubovi..

kafoditka
19. júl 2011

@noemarta ja neveriiiiim ze budes sediet na zadku 😀 😀 😀

mirka285
19. júl 2011

@noemarta Maci tak si sa konecne vyspala trochen 😉 ja uz mam za sebou rannu toaletu so slzami v ociach 😢 dnes chcem poupratovat trosku,poobede pojdem asi kupit tie uhorky do toho Tesca..navarene mam,dnes to vyzera na pekny den vonku 🙂

mirka285
19. júl 2011

@kafoditka pekne prekutraj,ja uz jedny topanky mam po Simonovi,tak dufam,ze malej budu dobre,lebo ona je sice drobna ale nohu ma teda riadnu 😖

kafoditka
19. júl 2011

@mirka285 mi hovor, tie hnede topankocky prince pard su mu pomaly male, ledva mu do nich nohy vpracem, ja som uz vytiahla tenisky 21, co som mu povodne kupila na jesen...

mirka285
19. júl 2011

@kafoditka ja mam nastastie dvojo tenisiek po segre jedny platene,jedny kozene,a ti poviem,ze vobec mi nevadi,ze su modre,ved to sa neoplati kupovat nove...strasne rychlo Linde narastla noha,ked zacala chodit,nosila 18 tky a teraz su jej 20 LTT 😕

kafoditka
19. júl 2011

@mirka285 presne tak sme na tom aj my a to nase deti zacali chodit skoro naraz... zimne topanky budeme kupovat 22 😕

rolak
19. júl 2011

@kafoditka
@noemarta dík za privítanie 😉
prepáčte kočky,že aj ja som to včera tak uťala,ale koník ma odpísal,to asi všetky,čo?
ja asi cez deň veľa nepopíšem,obdivujem vás,kde na to beriete čas 😀 idem vysávať a venovať sa malej upírke 😀

@mirka285 ja som tiež prešla z 18 na 20,ale sú jej tie 20 ešte veľké,no 19 boli nadoraz,tak som to nechcela zbytočne kupovať na chvíľku... pekný deň všetkým!

zrzulka
19. júl 2011

baby ja som tak s vypredajami dopadla , som nakupila patovi v predstihu lebo zo skusenosti viem ze ked nieco zhanam zrovna neviem na nic natrafit. velkost 9-12 mu je velka cize to nevynosime vobec. som mu musela nakupit na leto 6-9. cize tiez uz dopredu nebudem kupovat nic. na zimu ma krasnu bundu od segry ale ako tak pozeram tak ta mu bude dobra asi az buducu zimu 😝 😝 😝 no skoda lebo je nadherna. tiez som taka ze rada mam vsetko dopredu nachystane ale pri patovi neviem odhadnut velkost, on je vahou a vyskou ako polrocne deco 😒 neviete ci niekde nemaju vypredaje na detske sandalky????????? potrebujeme velkost 20

zrzulka
19. júl 2011

@rolak ahoj oacka...pocuj ty nejako casto prevracas kabaty:O))))))) ale rada ta opat citam vo fore 😉

rolak
19. júl 2011

@zrzulka ahoj, ne, ne, to nemá s kabátmi nič spoločné 🙂

mirka285
19. júl 2011

@zrzulka Leni v Deichmane boli zlavy na detske topanky ale ci este su neviem...

zrzulka
19. júl 2011

@rolak 😀 😀 😀 preco novy nick? Najprv cumim ze nova tvar vo fore. 😉

zrzulka
19. júl 2011

@mirka285 Miri dakujem som kukala v eurovei aj v avione, v humanicku . tam total vybrakovana nasa velkost. 😖 tu u nas v pk maju nadsadene ceny za detske sandalky. 😝

rolak
19. júl 2011

@zrzulka ja som kupovala topane v zdravotníckych potrebách a v lekárni, Rak stáli 12 euro a protetika 16 euro. bývalý nick je zablokovaný,nepoužiteľný, trochu sa bojím,či vôbec môžem mať nový... šak uvidím...

mirka285
19. júl 2011

@rolak coby si nemohla mat novy,podla mna mozes 😉
@zrzulka a najhorsie je,e novy tovar sa ani nenaskladnuje,lebo chcu popredavat co im zostalo 😖

zuzik1983
19. júl 2011

dobre ranko,

@rolak vitaj naspat 🙂
my sme nejake zimne overaly zdedili ,jednu bundicku som jej kupila minuly rok ale bola jej velka,tak hadam cosi tento rok bude dobre,nech nemusime kupovat,ale topanky nemame na zimu ziadne,tak to bude treba

zrzulka
19. júl 2011

@mirka285 Mirka vsak to ze ak dietatu vyrastie v priebehu sezony noha tak smola, pokial sa minie jeho velkost tak moze dieta behat asi bose. pripadne mu kupim dievcenske, tych mali este dost 😀 len mm to nepredycha 😝 Tak je to aj so sezonnym obleckom. V strede ci pri konci sezony nekupis plavky, zimne oblecko....nic.

@rolak Mozes mat coby si nemohla ak pouzivas len tento a ziadny iny tak s tym problem nie je. Problem je vtedy ak by si pouzivala subezne oba nicky 😉

zrzulka
19. júl 2011

No nic idem ja, pato mi tu pomaha vykladat mycku 😀 😀 😀 Hodim foto na FB akeho mam ja doma pomocnika 😀 😀 😀

katty17
19. júl 2011

@rolak. jeeeeeeeeeeeej ahoj Ludka. tiez ma potesilo ze si spat ;)
baby, v pre deti na kosickej mali vypredaje na oblecenie 50 - 70 % zlavy. cez vikend este boli. tak skuste aj tam pokukat 🙂
nateraz sa svami lucim. ideme s malou na vylet do samorina 🙂 papa kocule

ivanask
19. júl 2011

@katarina7777 Milá Katarina, tá STEP2 detská kuchynka je naozaj super, viem to z vlastnej skúsenosti 🙂 a to, že tá cena je dvoj-násobná ako v USA má tiež svoje opodstatnenie, kedže je vyrobená v Amerike, ľudia tam nemusia platiť také vysoké náklady za doručenie 😖 ako u nás...no a doviezť tovar z USA na Slovensko, zaplatiť clo a iné nutnosti vôbec nie je lacná záležitosť, porovnať ceny je veľmi jednoduché, ale dosiahnuť také isté predajné ceny u nás ako sú v zámorí je absolútne nemožné ☹
Nehnevajte sa preto za tento príspevok, len som Vám chcela objasniť, ako to v skutočnosti chodí, nakoľko v tejto oblasti podnikám...
Prajem pekné leto 🙂
Ivana S.

bambola
19. júl 2011

baby ja som inac bola aj v mothercare v nedelu a tam mali tiez celkom pekne vypredaje 😉 ale zatial nic nepotrebujeme a nic mi tak nepadlo do oka co by sme museli mat 😀

katarina7777
19. júl 2011

@rolak praveze ja som mu plienku nedavala lebo ten piesok sa mu tam aj tak dostal a zbytocne sa mu parila ritka... takze my sme boli na ostro a leo si doslova uzival ze mohol cikat kade tade 😉

katarina7777
19. júl 2011

@ivanask tak to mi je jasne ze v europe bude o cosi drahsia ale o 200 eur? a preco potom znackove veci vyrobene v taliansku stoja v USA menej? proste zda sa mi ze sa na tom zase nikto dost nabaluje ☹

katty17
19. júl 2011

@katarina7777 - kati ja tiez nechavam sandru na holo ked sme u nasich. v piesku tiez je holo. lebo ten piesok je uplne vsade cize ta plienka len a len zavadzia 😉 inac aj cez c den ak sme vonku na dvore tak nedavam plienku. len kratasky. ved ked si cikne tak si cikne. aspon pociti co to je byt mokra. ved len nech jej to zacne pekne vadit 😀

katarina7777
19. júl 2011

@ivanask ale asi mu ju kupim na vianoce lebo sa v nej naozaj krasne hral, medzi vsetkymi domcekmi, preliezkami a hrackami bola medzi detmi najoblubenejsia 🙂 aj tebe zelam pekne leto... mimochodom kde si ju kupila ty?

katty17
19. júl 2011

baby, tak my sme prave dorazili k babke. sandra total unavena, tak sa sla ukocikovat 🙂

katarina7777
19. júl 2011

@katty17 kedze nas leo kakava 3-4 razy denne, tak sa mu par krat podarilo aj nalozit .... zakopavali sme 😀 inak ja som maleho cez den ani nesprchovala az vecer, nechavala som mu sol na tele, lebo vobec mu nevadila, ani ja som sa nesprchovala ked som vysla z mora... dneska poobede sa pojdeme kupat do jesola, mam tu este maminu aj bratovu 5 rocnu Kiku 🙂

alllexa
19. júl 2011

@zrzulka - my sme akurat minuly tyzden nakupovali v Brendone, tam ale niesu vypredaje, takze sandalky za cca 30 EUR.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre