Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
2. mar 2010

katko - oki, mozme ist jednym autom 😀 , ale katke7777 to povies ty, dobre?

maxara
2. mar 2010

kafko - myslela som samozrejme teba tym katkom 😀 😀 😀

monline
2. mar 2010

maxara: keď šla dcéra vlani v devine na trojdňový výlet zo školy, povedala som jej- je mi jasné, že tam potajomky kúpite alkohol a budete piť..ale prosím ťa- predtým sa dobre najedz a nemiešaj!! 🙂 zákazy nemajú zmysel, deti to aj tak vyskúšajú, akurát by to spravili tajne

maxara
2. mar 2010

monline to je jasne, ved ani my sme neboli inaksi 🙂 mne nasi nezakazovali asi nic, ale ani sme sa o tom nebavili... nejako ma nechali plavat, nech sa naucim... a aj pruuusery som si musela potom sama riesit... v skole som mala jednotky a zaroven som bola zlobr, ale pre nich poslusna dcerenka 😉 podstatne je najst tu spravnu formu, ako to tomu dietatu povedat, resp. vysvetlit, ze co asi tym myslis...

jaruska8
2. mar 2010

Super prístup Monli, máš pravdu, práveže stále platí to staré zakázané ovocie. Myslím, že dcéra môže byť rada, že má takú super maminu. Aj ja mám s tou svojou krásny vzťah, môžem jej povedať všetko. Dúfam, že aj ja raz budem mať taký s mojou dcérkou, to by som si priala. 😉

monline
2. mar 2010

jaruska: ďakujem, dúfam, že nám to ostane..a - neboj, určite to zvládneš aj ty..dôležité je nezabudnúť na to, aké sme boli v ich veku zvedavé a ako sme sa cítili "dospelo"..a podľa toho s nimi jednať 🙂

kafoditka
2. mar 2010

maxi.... fajn, jednym autom, ale pri dvoch autosedackach vzadu a manzeloch za volantom si musime urcit pocet kilometrov, po ktorych sa budeme striedat v kufri, oki? Alebo si to odsoferujeme same a manzelov nechame doma????? 😀 😀 😀

jaruska8
2. mar 2010

No, hádam to ešte dovtedy nezabudnem, lebo mne niekedy ešte stále šibe, ako pubertiačke, tak mi to snáď zostane, teda v rozumnej miere. 😉 😉

maxara
2. mar 2010

kafko - ano, jasne ze same... ja sa do kufra nezmestim 😀 😀 😀
inak v gulickach mam zatial rekord 48520 som na seba pysnaaaa 😀 😀 😀

maxara
2. mar 2010

kafko alebo nech sa striedaju v kufri oni 😀 😀

sunnygirl
2. mar 2010

maxi:
s tým sexom to bolo na +ž ročnú dcéru, asi som to zle podala 🙂

kafoditka
a ja som mala dávno po 19-ke

sunnygirl
2. mar 2010

+ž malo byť 16

sunnygirl
2. mar 2010

....................... 😀 😀 😀 ...............nechcela som vyvolať žiadnu zvadu, ešte stále srandujem...................... 😅 😅 😅

monline
2. mar 2010

maxara- aký typ kočíka máš? je veľmi pekný..ja som si predbežne vyhliadla kočík Bexa B4, ale tam nie je taká pekná farebná kombinácia..predsa len- nechcem nejaký farebný výstrelok

maxara
2. mar 2010

sunny ano ako reakcia na monlineinu 16 rocnu dceru, ale nie preto, ze by som ja mala prvy sex vtedy, ale preto, ze mam 16rocneho synovca... tak som to myslela 😉

kafoditka
2. mar 2010

maxi.... moj rekord: 39910 😀 😀 zavislost sa zvysuje 😉

maxara
2. mar 2010

Kafko uz ma dobiehas 😀 😀 😀 katastrofa... musim sa viac snazit... ale ten level sa uz neda prejst 😒

mirka285
2. mar 2010

tak uz som doma ale vidim ze ste stihli prebrat kadeco..hodila som nove foto,tak mozte pozriet ze brusko je sice v pohode,ale tvar a stehniska s prdelou mam riadnu uz 😒 hlavne ze som sa trepala dnes do Lidla a nakupila som plny mrazak lednackou 🙂

mirka285
2. mar 2010

sunny tipujem ta na dievcatko 🙂 a dovolenku aj ja budem riesit asi az buduce leto..nevadi,nasi maju rodinny dom,vzdy v lete si postavime bazen a chystame sa kupit aj nieke preliezacky pre deti,takze mi to ani moc nevadi..a buduce leto by som isla aj s malou do Chorvatska..minuly rok sme boli na takom fajn mieste a boli tam same male deticky,tak asi tam ked uz to mam okukane..

luminkasp
2. mar 2010

babulky, ja mam +6kg a strasne mi puchnu nohy, sak mi skoro clenky nevidno 🙄 , inak brusko nemam az take velke

mirka mas pekne brusko 😉

mirka285
2. mar 2010

luminkasp dakujem,dnes ta tu kocky akurat spominali 🙂 si to vycitila,ze? 😝

luminkasp
2. mar 2010

jej, no som si ani nevsimla, baby, ked my mame take hrozne pocasie, a fakt sme uplne inkomunikovani, zajtra musim ist do gr do nemocnice, lebo min tyzden nam vysiel zle na morfo ultrazvuku srdiecko, tak som zvedava co zajtra povedia, lenze cesta kt normalne trvala 40 min teraz trva 2 hod, som zvedava ako to aj mala tak dlho bez nas zvladne 😖

katarina7777
2. mar 2010

janatt podla mna je v egypte na 90% ludom zle z toho ze tam zeru jak prasiatka (vsak all inclusive treba riadne vyuzit) a pokombinuju vela veci, ked som tam videla ludi jest majonezovy salat tak jasne ze im potom bolo zle. Ja som tam bola viac krat a zo zaludkom som nemala nikdy problemy...samozrejme ze je treba vybrat kvalitny hotel. Mne sa zatial najviac pacilo v oblasti Makadi bay, teraz su tam nasi a hovorili ze tam je vela babatiek.

katarina7777
2. mar 2010

maxi kludne pridite... len sa tu bude tazko po porode chudnut s tymi talianskymi dobrotami 🙂

katarina7777
2. mar 2010

maxi, kafo postupne vas citam a pozeram co to na mna sijete 😀 😀 😀

katarina7777
2. mar 2010

samozrejme ze dojdite bez manzelov.... budeme tu balit talianov na nase bujne dekolty 😀 😀 😀

katarina7777
2. mar 2010

halo, halo...kde ste vsetky? Vecerate?

mirka285
2. mar 2010

kati ako si uhadla,prave tlacim viedenske parky do hlavy 😝

maxara
2. mar 2010

katka777 ale ja mam bujne aj stehna a zadok... ja veru taliana nezbalim.. a to som este neporodila 😀 😀 😀

maxara
2. mar 2010

katka7777 a ked porodim, budem to mat vsetko este aj ovisnute... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre