Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rolak
31. júl 2011

@kafoditka Kristína tak v teutonke nesedí..aspoň som si nevšimla..... iba v bertoni

zrzulka
31. júl 2011

@mirka285 to je super ze mas po kom zdedit...ja som spoliehala na tu supravu po miske ze nebudeme musiet kupit patovi /je to hnedooranzova kombinacia/ ale to mu je strasne velke, mozno tak na buduci rok...aspon ze bundy ma... dokupim len topanky a overal. miske tiez asi overal a topanky, ostatne maju chvalabohu

mirka285
31. júl 2011

@rolak Ludi ani mojej kamoske tak mala v Teutonke nesedi,takze nechapem cim to je,lebo mne tak sedi prave v Teutonke 😕
@zrzulka no ja toho moc nepodedim,lebo segra mala chlapca a ja nemam rada na Linde chlapcenske veci,ja ju mam rada v ruzovom...ale ten overal je bledomodry,tak by mi to az tak nevadilo.. a dalsia vec,ze jej maly tie veci strasne znici,takze mi ani nema co posunut..

katty17
31. júl 2011

@mirka285 , @zrzulka - baby toto som kupila. je to next z UK a mothercare. len tie farby na fotos su skarede :( jedna bundicka je hneda, druha fialova a tretia je ruzova. overal je ruzovy 🙂

katty17
31. júl 2011

@zrzulka - cosi male pre teba 🙂

zrzulka
31. júl 2011

@katty17 jeeeeeeeeeej drobci:O))) tak si to nakoniec stihla cvaknut? ked pato odtial prchal jak s nasolenou ritou 😀

zrzulka
31. júl 2011

@katty17 kraaaasne 😉 tak u vas uz zima moze prist... aka je to velkost?

katty17
31. júl 2011

@zrzulka - je to vo velkosti 86-92. ale si videla ze sandra je dost vysoka cize jej na zimu uz musim 92 kupovat. ona uz teraz nosi 86 teplaciky 🙂

katty17
31. júl 2011

... a takto nam chuti pivko. potom ako sa ja nerada fotim v piesku. 😉

lenuss84
31. júl 2011

ahojte.pocasie je priserne.Ada ma dnes den naprd.cez obed spava 1,5 az 2hod.dnes AZ 45min.som myslela ze ma porazi.a druhy spanok o 17tej mava tak 45min niekedz aj 1ho.dnes AZ 30min.no priserne.a nudi sa doma zavreta.uz nevieme co jej vymysliet.....

mirka285
31. júl 2011

super fotecky 🙂 my sme sa boli vyvetrat vonku,teraz sme prisli.. @katty17 kolko Sandra meria?

cigaretka5
31. júl 2011

@merikac no nasa nosi 86 92, mi
nule som jej kupila riflovu suknicku s pancuskami a bodynkom ze 2-3 roky a je jej to akurat

katty17
31. júl 2011

@mirka285 - aj my sme prave prisli z prechadzky. 🙂 Miri sandra meria 79 cm.

mirka285
31. júl 2011

@katty17 tak Linda neni az taka nizka,ma 76 cm,ale je stihla,takze nam je napr. z HaM dobra aj 74 🙂

mirka285
31. júl 2011

@katty17 my urcite vacsiu velkost jak 86 na zimu potrebovat nebudeme,tak hadam dojde nejaky pekny tovar 🙂

bambola
31. júl 2011

Hlasime sa naspat doma 🙂
Pripajam fotky z oslavy.... torta bola vynikajuca 😝 😝 , domaca, vooooobec nebola sucha a absolutne som sa prezrala 😕 😅

minizu
31. júl 2011

ahojte
@katty17 pekne vecicky si nakupila. To si objednavala priamo z anglickej stranky nextu alebo cez ebay?
bojim sa trochu malej objednavat veci cez internet, ci nam budu sediet velkosti. 86 je nam este trochu velka, musim vyhrnat rukavy a anohavice, ale nohavice nam aj tak v pase nesedia a padaju. Bodycka s HM este stale mame 74 a nohavice nosime 80 😉 Ale hadam, ked teraz kupim zimne veci 86, tak nam dorastie 🙂

@bambola torta vyzera krasne, normalne som chut na tortu dostala 😀

mirka285
31. júl 2011

@bambola konecne foto kde ste vsetci traja,no krasa🙂
@katty17 aj ja som sa chcela spytat,ze kde si to kupovala,cez nejaky outlet ci?to je starsia kolekcia,tak ak mas nejake tipy kde dobre nakupit sem s nimi 🙂

denisse
31. júl 2011

ahojte baby ... my sme mali vcera divnu noc, od zaciatku spala velmi zle, prvykrat sa zobudila uz 20 minut po zaspati, potom asi 5 krat do 3.00 a odvtedy sme do 5.15 boli uplne hore ... ani nerevala, len sa jej nedalo zaspat, sa vselijak vrtela az sa z toho uplne zobudila a liezla po posteli, vstavala, chcela ist prec zo spalne ... medzitym prdela a o piatej sa na dvakrat hrozne pokakala, takze asi to jej branilo v spani, lebo potom uz bolo dobre a spala do 9.10 ...
a ked som ju uspala na obed, tak som s nelou vyrazila na nakupy a s barou ostal doma mm ... vraj spala necelu hodku a zase ju zobudili prdy 😠
a ja som hladala nieco na seba na bratovu svadbu a vobec nic sa mi nepacilo ... ja nema rada saty, tak hladam nejaky elegantny nohavicovy komplet ... a nist ... tak neviem, uz som volala nasim, ze ci by som nemohla na svadbe len piect kolace, varit a strazit deti ... to by mi stacila zastera a pyzamo 🙂

a cely den mam taky nasraty, vsetko ma stve, ten binec tu, to pocasie hnusne, nespacie dieta a taaaak ...
ale uz mam doma ten elipticky trenazer, vcera ho mm poskladal, tak som vcera aj dnes cvicila, tak som aspon trosku vybila zlost ...

nic som nestihla precitat, tak nemozem reagovat, tak vam aspon poprajem pekny vecer a dobru noc ...
a idem hladat nejaky recept na plnene zemiaky .. nemate niektora nejaky osvedceny?

gabika41
1. aug 2011

Ranko damy.....tak som sa uz aj vybrala na nakup s malou,ale musela som sa otocit,lebo zase zacalo prsat..... 😒

denisse
1. aug 2011

Dobre rano ...
aj tu prsi ☹ tak sa pustim do nejakeho upratovania ... navarene mam odvcera ... len ryzu sMe zjedli, tak dovarim novu ...
zajtra ideme o rocnej poradne aj na ockovanie ... som postrehla, ze niektore ste pisali o ockovani pri rocnej poradni, ze to bola tretia hexa? my ideme na stvrtu 😕

bambola
1. aug 2011

Dobre ranko 🙂
@denisse deni co viem tak v CR je to inak podelene a tu su len tri 😉

baby mne mala zacala robit to, ze sa nervaci. 😒 normalne jej vezmem nieco co nemoze mat alebo ju vezmem odniekial kde nemoze byt a ona normalne zacne vrestat a pistat a zatinat paste, uplny hystericky zachvat, to ma asi tak tyzden mozno 10 dni. zatial to riesim tak, ze ju polozim na koberec a poviem jej, ze je zla a nech sa tam jeduje sama, da sa povedat, ze hned prestane ako si ju nevsimam. maju to aj vase decka? je to take obdobie? dufam, ze to prejde 😕

denisse
1. aug 2011

@bambola
uz som si pohladala oba ockovacie kalendare a naozaj je to tak ... ale teda nerozumiem tomu, ze preco to nie je rovnako 😕

denisse
1. aug 2011

najradsej by som si navarila hrniec caju a sadla do kresla s knizkou ... a kedze uz toto je nerealne, tak si este mozem zelat aj ohen v krbe k tomu, aj ked sme v byte ... lebo aj tak nic z toho mat nebudem 😀
caka ma vysavac .... 🙂

denisse
1. aug 2011

@bambola
urcite to prejde ... niekde som ale citala, ze sa detom nema hovorit, ze su zle, skarede a tak ... ale ze to, co robia je zle, skarede ... nejaka psychologia 😅

katka55
1. aug 2011

dobre rano 🙂 to pocasicko skusa nase nervy 😅 my dnes nemame na plane uplne nic, takze uvidime, co sa z toho vyvrbi 🙂
@bambola aj patrik to uz robi. zatial mame metodu 3x a dost 😀 to znamena, ze raz mu poviem normalne, ze nesmie, druhykrat mu to vysvetlim, preco nesmie a tretikrat nanho zvysim hlas, dam ho odtial prec alebo mu vezmem, co nemoze, on sa zlosti a ked si ho nevsimam, tak prestane 😒 ale neverim si, ze by toto malo coskoro pominut. skor sa bojim, ze plynulo prejdu do obdobia vzdoru a bude to len horsie 😅 veruze by nam mohli dat baby tipy, ako to riesit...

denisse
1. aug 2011

baby, tak jediny tip na riesenie su pevne nervy ... a neustupit ...
ja ked citim, ze nemam sily bojovat s nelou, tak radsej jej hned dovolim akoby som mala zakazat a o chvilu pod tlakom povolit (jasne, ze len veci, ktore su mozne ale prave nie uplne vhodne ako zmrzlina pred obedom 😀 )
a u nas plati, ze cim je viac dospelych, tym viac si nela dovoluje, lebo citi sancu aspon u jedneho uspiet ... ked sme samy doma, tak ked ja poviem NIE, tak vacsinou posluchne, alebo sa vzda po chvilke ... 🙂 aj ked je sama s niekym inym, aby to nevyzeralo, ze sa chvalim ... 😅

bambola
1. aug 2011

@katka55 akoze ja jej tiez najprv pekne, ze nesmie a ze som jej to uz hovorila a pod ale ked to dospie uz do toho stadia, ze ju berem prec alebo jej to berem tak vtedy hysak. mame ale jednu vyhodu, negula tie velke slzave ociska co patrik 😀 😀 😀

bambola
1. aug 2011

@denisse deni ja si uvedomujem , ze zakazat a nasledne pod tlakom detskych oci povolit je chyba a toto mam vzdy napamati a chcem sa tomu vyvarovat . proste si treba stat za svojim aj ked trebars zistis po chvilke, ze chyba alebo ti to je luto.... tak ale asi nie vzdy mi to vyjde ale plan mam 😀

denisse
1. aug 2011

@bambola
ved prave aj ja sa toho chcem vyvarovat, preto obcas hned povolim, lebo viem, ze nemam sily vydrzat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre