• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Ranecko damy :slight_smile: celkom fajn noc za nami, mali sme sice budicek pred 6, ale maly je uz hotovy, tak ho za chvilu ulozim a my si dame s mm kavicku :wink: vsetkym prajem pekny den..
31. aug 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... tak my sme konecne po svadbe doma, prisli sme v pondelok, vcera bol este mm doma, lebo sme povodne mali v plane este z pondelka na utorok prespat pri BA, ale nakoniec sme celu cestu zvladli jednym vrzom ... vcera sme boli na stvrtu hexu s barunkou, nastastie to dobre zvladla, ani v noci nemala teplotu ani nic ... a este sme mali nejake vybavovacky v centre, tak sme zasli na zmrzku aj na ihrisko ... ale nemam rada take ihriska v centre .. bolo tam milion ludi, clovek necha odparkovany kociar na kraji a ked bezi za detmi, tak na kociar nevidi ...
a boli sme sa vcera opytat v jasliach, ci mi baru vezmu, tak sme dostali papiere a 19.9 ju mam priniest na hodinu na zvykacku, uz teraz sa bojim ...
zajtra zacina skolka, nele su male prezuvky, v najblizsej obuvi nemaju nic co by sa mi pacilo, tak musim niekam inam ...

a idem volat doktorom, potrebujem ist k zubarovi, na kozne, budem menit svojho obvodaka, tak aj tam a pedina nas poslala na endokrinologiu kvoli tomu barcinmu zdurenemu prsnicku ... takze idem to vsetko objednat ...

prajem vam pekny den ...

PS: fotky zo svadby mam v albume, kto by chcel vidiet
:wink: :wink: dnes nevarim, mam od vcera, tak len vysajem, poutiera prach a dovybalujem kufre ...
31. aug 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aHOJTE BABY, MY SME SA PREDVčEROM VRáTILI Z TOHO buLHARSKA, BOLO SUPROVO, MLá ZVLáDLA OBE CESTY NA 1. a KRáSNE SA TAM ROZCHODILA, TAK SME MALI O ZáBAVU POSTARANé, SME JU STáLE OD BAZéNA ODHáňALI. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A sakra, som mala caps lock zapnutý, hádam mi to admini odpustia, už sa mi to nechce prepisovať. :angry: Nejaké foto:
31. aug 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
prave som barunu zlozila z maleho stolika v obyvacke :confused:
31. aug 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim damy.....nebojte sa ze som zaspala....dnes ficim viac menej od 1:30,lebo mala zase vymyslala a nez zase zaspala,tak bolo skoro rano...prave som dorobila dve davky detskej vyzivy..jedna su broskyne+jahody a druha bola jablka+maliny.....36ks poharikov...inak Vam poviem,ze aj tie znacky Bio musia dobre salit,lebo na 16 poharikov padol kosik jablk....majte pekny den...
31. aug 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ...to je v Prahe tolko jasli,ze bez problemov,alebo su to nejake sukromne?
31. aug 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41
to su sukromne ... ani to oficialne nie su registrovane jasle, takze ani nepridem o rodicak, ak ju tam dam ...
31. aug 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse nechcem rypat ale rodicak padne na jasle cize o neho prides :grinning: :grinning: ale tak jasne, keby boli registrovane prides o vyplatu :wink:
31. aug 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky,
opäť prosím o typ. Dr. nám včera povedala, že teda tvaroh a mak na akýkoľvek spôsob pre Lenku (kvôli vápniku) dajte prosím nejaké tvarohové recepty.... :slight_smile: ďakujem
31. aug 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
ved tak to aj beriem .. ze rodicak padne na jasle a ja dostanem vyplatu ... kebyze ju dam do statnych, tak sice menej zaplatim, ale nedostanem rodicak, takze plus minus na rovnako to vyjde ...
31. aug 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaruska8 mala je podarena, super, ze ste si to uzili :slight_smile:
@denisse pozerala som foto zo svadby uz pred par dnami na FB, strasne zlate boli baby a ty si mala velmi pekny uces.. tie saty pre Nelku ste dali sit alebo boli pozicane? Rozkosna bola aj s tou celenkou :dizzy_face:
@bambola Mati, uz je ti lepsie?
31. aug 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka dakujem za opytanie :slight_smile: ano uz je lepsie aj ked ked mala spi a ja lezim tak mam pocit, ze horsie ale to je tym ulezanim, vies ked dlho lezis tak mas pocit, ze ti je naprd :angry: ale vravim, uz je lepsie , uz ani tolko nekycham :wink:
31. aug 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola super :slight_smile: inak ja ked mam nadchu, tak ma zasadne vzdy bolia naraz zuby, usi, hlava, nos :angry: nemam to rada ale zasa kto ma, ze? zajtra to bude este lepsie :wink:
31. aug 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
druzickovske saty som kupila na MMB od jednej baby, co ich objednava z USA ... a teraz by som ich chcela nejak preprat a predat, tak dufam, ze sa mi to podari ...
31. aug 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlaticka,

@bambola: som rada, ze sa citis lepsie :slight_smile:
@jaruska8 skvele fotky, vidno, ze ste sa mali paradne :wink:
@denisse tiez som videla na fb fotky zo svadby, pristalo vam to :slight_smile: urcite predas tie saticky, su naadherneee :dizzy_face: juj, asi chcem este dceru :grinning:
31. aug 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby malý stále hnačkuje. Dnes už aspoň 10 plienok. Nechce ryžový odvar, nechce banán, nechce smectu - čo mááááám robiť????? :unamused: :frowning2: :confounded:
31. aug 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 mati asi mu to budes musiet nanutit :unamused: a pije? aby sa ti nedehydroval :confounded:
31. aug 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a je to tu, Maťka ma sopel a funi mi tu chuda moje :unamused: do riti :angry: :angry:
31. aug 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :( uff, tak hadam to martinku rychlo prejde
31. aug 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 ... s tym by som uz skocila k dokine....to je vela a aby nebol dehydrovany....
31. aug 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007

a ani ryzu nechce? alebo ryzu s mrkvickou?

Lili to mala asi meiac dozadu (nie az 10 plienok ale takych 7 urcite) a trvalo to cca 5 dni kym jej to uplne preslo...jedla vela ryze mrky, banan nelubi tak som jej ho miesala s jablkom, ziadne jogurty a preslo nam to...a hlavne pila vela tekutin

drzim palce nech to malemu chytro prejde
31. aug 2011 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

vsetkym prajeme krasny volny den, nas tato je v praci, lebo oni mavaju sviatky podla nemcov :slight_smile:
1. sep 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne septembrove ranko sa praje.....uzite si volneho dna.... :slight_smile:
1. sep 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
tak Matka uz mala v noci aj teplotu :unamused: a to som dufala, ze to pojde bez teploty kedze ja som vobec nemala :pensive: kycha o106 a este aj teraz ma zvysenu a dam jej dalsi paralen. najlepsie, ze to isto chyti aj andrej lebo mala vobec nekycha decentne ale vsade a na vsetko :grinning: ale aspon, ze ma dobru naladu a vobec sa netvari ako chora :wink:
1. sep 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE babulky. my mame posledny tyzdne hrozne divoky. noci su horsie nakolko je kazdu chvilu z nejakeho dovodu hore. neviem z akeho. :( za noc asi 15-20 krat hore :( . cez den si vyzaduje uplne 100 % pozornost. okrem denneho spanku. sakra. uz neviem ako ju zabavat. potvorka mala :slight_smile:
1. sep 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pochytilo to aj nas,,,,takze skore uzdravenie--vidis a radila som ti aby si nenakazila ostatnych a nedal si si povedat a este aj na nas to preskocilo :grinning: :wink:
1. sep 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka285 to na tej foto mas uz odfarbene?? pjekne to je,,,,,,,,,a veru sekne ti
1. sep 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko..
@mirka285 beriem spat, ze som sa v predstihu vyjadrila, "aby si nevypadala ako olasska ciganka, ked to budes mat velmi svetle" lebo to vyzera fakt bombovo a lubi sa mi to viac, ako tie tmave... hadam mi odpustis :grinning:
1. sep 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@merikac baby skore uzdravenie vam prajem, to sa siria bacily aj takto cez komp na dialku? :wink: :grinning:
1. sep 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 Kati a nejdu jej zubky?
1. sep 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok