Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

helen
16. nov 2009

Dievčatá to mi je ľúto. Mne dnes ráno došlo len máličko zle, tak sa mi zdalo, aké je to hrozné, ale teda až takéto to nie je :( Ale nebojte, každým dňom sme bližšie k stavu, keď to už bude pohoda! 🙂

mojalili
16. nov 2009

Ahojte kočkY,dnes som bola prvykrat po 3. tyzdnoch PN v praci, no viaceri na mna pozerali a asi si mysleli svoje, ze co mam take velke brucho...ale niektorym to este nedoslo... 😉 Musim skonstatovat, ze som aj unavena, ale som rada, ze som bola v praci...
Dcera ma dnes riadne nasrala...snazi sa si vydobit pozornost u mna a to tak,z e rano pred skolkou sa dovracia a v skole pocika...totizto vo svojich 3,5 rokoch si uvedomuje, ze v tychto pripadoch by eventuelne mohla byt doma...prd makove....dostala zaracha a moze sa tesit na buduce, ked to urobi...ale slubila,ze uz nie... 😠 😠 😠 tak ma nasrala...

Inak snad som ok, dnes som mala miernu psychicku zataz, a musela som aj cvicit na telesnej s deckami, co som necakala...tak snad budem ok... 🙄

katy1979
16. nov 2009

mojalili neboj cvicenie ti neublizi, len neskakat ako na aerobicu.
a s malou to chce klud to su tehu hormony, vytaca nas vsetko dvojnasobne, takze kasli na to ze ta vytaca.

susane01
16. nov 2009

Ahojte, konecne som sa sem dostala aj ja. Maly je este stale chory ale dnes je to uz lepsie. V sobotu sme museli utekat vecer na pohotovost. Dnes som bola na sono tak konecne videla dr aj srdiecko. Na odbery idem 3.12. a dostanem aj tehu. knizku. 🙂

luminkasp
16. nov 2009

mojalili tak to by ma fakt slahlo.

myslis, ze uz si to tvoje brusko moze aj niekto vsimnut, ci mas len taky pocit? 😉

susane, gratulujem k srdiecku 😵

luminkasp
16. nov 2009

ericica, cokolada fuj, som dnes myslela, ze ..., ked mi svagrina s dobrym umyslom dala v pekarni cokoladu, no este nic netusi, tak to ma odpustene 😉 a kysle chuti aj mne, mnam mnam

susane01
16. nov 2009

dakujem 🙂

denisse
16. nov 2009

ahojte ... 😉
mozem sa k vam pridat? sice som este nebola u dr (idem az 7.12 prvykrat), ale zda sa, ze aj my budeme mat julovciatko 😅

luminkasp
16. nov 2009

vitaj denisse a na kedy mate termin? som zvedava 😎

denisse
16. nov 2009

podla terminu PM mi nejaky kalkulator na nete vypocital 19.7.

helen
16. nov 2009

Mojalili, poznám tieto vydieračské postoje, ale to prejde 🙂 hlavne predýchavaj! 🙂)

Susane, gratulujem k srdiečku 🙂 a prečo ste museli ísť s malým na pohotovosť?

Denisse, blahoželám a vitaj!

luminkasp
16. nov 2009

no mna nastastie mala este takymto sposobom nevyderia, aj ked tiez ma svoje zbrane na vydieranie

susane01
16. nov 2009

Vitaj denisse 🙂 . helen, mal velke hnacky uz mu nic nezaberalo co som mala doma a este aj vracal a mal teplotu. Dnes je to uz lepsie hnacku ma ale nie taku hroznu a teplotu tiez nema a nevracia. mojalili tak to je na vytocenie, maleho dam do skolky az v januári tak som zvedava ako bude zvladat.

denisse
16. nov 2009

dakujem za privitanie 🙂

zajacik...
16. nov 2009

Babulky tie co mate nevolnosti, vyskusajte tie obycajne biele burizony, alebo tic-tac.
Susane gratulujem k srdiecku 😵
Denisse vitaj 🙂

denisse
16. nov 2009

pozeram, ze vas tu je uz doooost ... ani to rychlo neviem spocitat 😀

katy1979
16. nov 2009

burizony nemame. tic tac tiez nie. zajacik iny napad? lebo uz zasa startujem na vecko

zajacik...
16. nov 2009

Katy tak skus nejaku mentolovu zuvacku, viac ti neviem poradit, len toto som pocula... skus si pozriet temu o nevolnostiach, hadam tam su baby s nejakym osvedcenym receptom 😉

zajacik...
16. nov 2009

Denisse mi sa este nepocitame kolko nas je, ved este tu urcite kopec tehuliek pribudne 😵

luminkasp
16. nov 2009

no, ja neviem, ci je na to nejaky recept, mne je tiez zle, len zatial nezvraciam a dufam, ze ani nebudem

denisse
16. nov 2009

mne zatial nie je vobec nic ... pri nele mi tiez nebolo velmi zle, len som sa kazdy vecer citila ako v dialkovom autobuse ... muz mi pred spanim vravel "vystupuj, ideme spat" 😅
aj teraz mam uz trosiiiinku taky divny zaludok a hlavu (zase na styl nevolnosti v buse), ale je to fakt velmi mierne ... som zvedava, ci sa to zhorsi ...

eviq
16. nov 2009

ahojte, ja tu az tak casto neprispievam a,le obcas vas citam, ze ako sa maju ostatne spolutehhulky 🙂 k tym nevolnostiam, chcem povedat, ze ani ja nezvraciam, ale je mi stale tazko od zaludka, takze jem velmi malo, tiez mam chut na kysle ovocie, v podstate zijem na mandarinkach - uz ma na trhu poznaju 😀

Chcela som len poradit, ze niekde som citala o nejakych lizatkach, ktore by sa mali dat kupit v lekarni a tie by mali pomoct pri nevolnostiach...sama som to este neskusala, ale vraj to pomoze.....🙂

chcela somsa vas opytat ci chodite do prace, lebo ja som momentalne na PN a uvazujem ci ist do prace kvoli chripke ktora vycina, nemyslim tu prasaciu, ale normalnu, vela ludi je chorych....

zajacik...
16. nov 2009

Aku hrubicu som tam urobila, ze MI sa este nepocitame 😅 jasne ze MY 😀

zajacik...
16. nov 2009

Eviq ja som tiez dom ana PN hlavne ako prevencia proti chripke, by ma porazilo keby som teraz ochorela, to radsej budem doma 🙂

eviq
16. nov 2009

Ja tiez len preventivne, ale ma to mrzi, uz som doma 3. tyzden a si hovorim, ze ine chodia normalne do prace a ja vysedavam doma...rozmyslala som, ze buduci tyzden uz nastupim...neviem sa rozhodnut...inak pozerám zajacik ze mame rovnaky termin 🙂

zajacik...
16. nov 2009

Eviq mne je uz doma tiez dlho a tiez uz som planovala ist do roboty, ale doki povedal ze mam radsej ostat doma prave kvoli tej chripke, je chripkove obdobie. Tak si hovorim ze nebudem vymyslat, potom by uz bolo na vycitky neskoro, kebyze ochorieme a babike by sa nieco stalo... takze zatial ostavam doma.

katy1979
16. nov 2009

mne drahy kupil coculine ze ine mu na to nedali, tak neviem ci to zaberie

a s tými chorobami ja som bola pri prvom dva krat chora raz mi dali normalne antibiotika lebo som mala nejaku potvoru v plucach a malý je ok. len tie plne cakarne boli desne

eviq
16. nov 2009

Asi máš pravdu, a kedy planujes ist do prace? pockas do 4. mesiaca?

zajacik...
16. nov 2009

Eviq uvidim ako sa budem citit 🙂
Katy tak nech ti ten coculine zaberie 😉

katy1979
16. nov 2009

ja som bola pri prvom doma v podstate cely december. aspon som si oddychla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre