Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
8. okt 2011

@tatianka.g hovor recept, ked hovoris ze stastne, rychlo s nim sem, sme zvedave 🙂

noemarta
8. okt 2011

@bambola co to citam, aj ty si sa dala, kurnik, musim sa uz aj ja na to odhodlat 😉 drzim palce mati, cize v noci nedavas vobec nic hej, aj si si niecim potrela prsniky, ciiii??? co jej vysvetlujes ze nie je????

denisse
8. okt 2011

ahojte ...
tak mm bol dnes s nelou v cirkuse a museli sa vratit domov, lebo sa tam bala ☹

denisse
8. okt 2011

@bambola
aj ja chcem spievankovo kupit presne z toho isteho dovodu .. som popytala od nasich na vianoce ..

denisse
8. okt 2011

@bambola
a drzim palce, nech to matka bez cici dobre zvladne, budes pre mna vzor 😀

tatianka.g
8. okt 2011

jednoducho som sa k tomu jedneho dna odhodlala, nedala som mliecko, Tomik vecer zaspal ale v noci robil asi 5 minut cirkus, plackal, skor sa hneval a potom zaspal a to bolo cele... viac uz prso nechcel, takze u nas to prebehlo az prilis jednoducho. Kojila som 14 mesiacov. Svagrina, ktora ma o 6 mesiacov starsieho chlapca tiez zacala odstavovat, vysvetlila, ze ma na prsu "bo" ako boliestku a tiez im to celkom ide. Koji este raz dvakrat v noci inak nic

noemarta
8. okt 2011

@tatianka.g hm...tak to si mala ozaj super priebeh... ja praveze kojim tiez uz iba v noci, 2-3krat, a to uz nechcem, tak uvidim ako to pojde u nas. 😉

lenuss84
8. okt 2011

@kafoditka ach joj.chudacik Filipko...ste si toho tiez prezili dost.tak zelam skore uzdravenie celej rodinke. 🙂
dnes Ada kakala len raz /rano/.a zvykne tak 2-3 krat.
tak mam teraz nervy ze co bude.po precitani tvojho prispevku...

lenuss84
8. okt 2011

ahojte.nestiham akosi.ani citat ani pisat.
Ada ma uz 4 dni sople,dva dni doszadu teplotu tak do 37,6.dnes uz nemala cele poobedie.klop-klop.
ja pri teplote uz stresujem,kvoli tym krcom co sme zazili...
ale som zistila ze sa jej tlacia 4 stolicky naraz.chuda moje.tak z toho ten sopel+teplota.ach joj.
ale uz hadam bude zajtra lepsie.

lenuss84
8. okt 2011

inak,babky v PON nam drzte palce prosim od 17tej.ideme na ,,rande" so starostom.ma na stole dalsiu ziadost ohladne MC.ziadame priestor na stalo aspon po dobu 6 mesiacov/na zimu/.
tak ideme zas na schodzu zastupitelstva.lebo inak sa odpovede nedockame.
ale uz sme pripravene byt ako vlna,co sa neda zastavit.uz vieme co mozme od neho cakat.po tej prvej schodzi vieme,ze on rad skace do reci,resp.nas nenecha ani dokoncit vetu...
tak sa ideme zajtra este stretnut,spiseme si zoznem nasich poziadaviek a argumentov.ideme tam 3 baby.kazda z nas bude mat ten zoznam.ked zastavi jednu,bude pokracovat dalsia a tak dalej.az prejdeme komplet nas zoznam.nenechame sa zahnat do kuta zasa!dufam nam to vyjde uz konecne. 🙂

lenuss84
8. okt 2011

@denisse tak Nelke sa zvieratka v cirkuse nepacili.ci co?ci vystupenie ludi,klaunov a tak? asi to bol na nu moc velky hluk.ja tiez neviem,ako by sa Adrianka v cirkuse spravala...
ale ona sa neboji ani kona.kludne sa k nemu rozbehne...

denisse
8. okt 2011

@lenuss84
zvierat sa prave nebala vobec, to nadsene tlieskala ... bala sa hlavne hlasnej hudby, potom takych zvukov, ku ktorym nevidela patricny obraz (akoze sasovia mali cislo a spadli a k tomu niekto zahral ovela vacsiu ranu ako ozajstnu, alebo "akoze hrali tenis" ale nemali lopticku, zvuk tej lopticky isiel iba z reprakov ... to je vadilo velmi) a potom sa bala, ze teta spadne z tej vysky z povrazov, ze ujo spadne z trampoliny ... a proste sa bala o tych ucinkujucich ze si ublizia .. az hystericky plakala, muz jej musel zapchavat usi a nejak to pretrpeli do prestavky a isli domov ☹

lenuss84
8. okt 2011

babky,vdaka za tip na tabulu.aj Adku bavi prehadzovat hore-dole magnetky na chladnicke.aj pisat perom alebo ceruzkou po papieri. 🙂

lenuss84
8. okt 2011

@denisse joj ona je taka zlata.ze sa bala o tych ludi...no ale co uz.ved ona z toho vyrastie a do cirkusu bude chodit rada.neboj.uvidis.

lenuss84
8. okt 2011

idem ja spat.dobru nocku.uz sa mi tu menia pismenka pred ocami. 😝

bambola
8. okt 2011

@noemarta maci, nicim som si nepotrela bradavky lebo ju nechcem drazdit tym, ze je ale vlastne nie je. proste neni a hotovo. oblecenu mam nocnu koselu bez vystrihu ale kupodivu sa mi ani nesnazila dostat na prsa ani netapala po nich . v noci sa len prebrala poplakala si a spala dalej.
vecer som jej vysvetlovala, ze nie je a ze ona je uz velka na mliecko, ze ona teraz uz papa, a ze ma mliecko od kravicky.....proste tak aby rec nestala a aby pocuvala moj hlas 🙂

kafoditka
9. okt 2011

Bre ranko...
@bambola Mati tak super, ze aj mala si super zvykla, nabytok uz je zmontovany? 😉 😀
@lenuss84 moc vam drzim v pondelok palce, aby ste konecne uspeli a starosta dostal rozum 😠 daj vediet, ako ste dopadli...
Dnes ma byt slnecny den, poobede ideme do Lehnic, vsetkym prajem peknu nedelu 🙂

noemarta
9. okt 2011

dobre ranko,
@bambola tak to sa vam super dari, len tak dalej... 😉
Nela sa dnes v noci zobudila okolo tretej a vyskerena bola hore do 4,30, hm... a ja s nou... nevie co to malo znamenat.
My ideme dnes k nasim, tato ma oslavu narodenin, tak sa teskujem, prajem pekny den.

mirka285
9. okt 2011

caute...ja len na skok lebo idem varit,my sme dnes spali do 9.30 takze ja som normalne prespata 😕 v piatok bolo super vonku,som sa zabavila 🙂 idem uvarit kremovu brokolicovu a kuracie prsia so syrovou omackou a ryzou...poobede by som chcela ist do Eurovei a pozriet malej nejaky overal...v piatk som bola u segry tak mi nabalila po malom kopec bodyniek na doma,tak aspon to nemusim kupovat..
@lenuss84 vela stastia,nedate sa 🙂
@bambola Mati a normalne ti pije to kravske mlieko,lebo ja davam na striedacku s UM,davam to trojdnove a moc jej nechuti,vypije tak polku 😖
@kafoditka no u nas to na slnecny den nevyzera 😕
@noemarta peknu oslava,cauteee

kafoditka
9. okt 2011

@mirka285 Miri, este rano o 9 tu nadherne svietilo slniecko a teraz uz je akurat tak zamracene 🙄 ja mam totalne spomaleny pc, jednu stranku mi nacitava 5min, no na nervy..

mirka285
9. okt 2011

@kafoditka tu u nas prsi,takze ta Eurovea mi pride dnes vhod...

noemarta
9. okt 2011

@mirka285 teraz som pozerala, ze u batu a v deichmanne dostali tovar, teda v ponuke to tak vyzera, zajtra tam budem musiet zajst, lebo vcerajsie a dnesne pocko ma prekvapilo a zistila som, ze nela nema teplejsie botky, iba take otvorene a tenisky. Ale u batu som nasla celkom dobre aj za rozum.cenu.
U nas zatial neprsi, cakame kym sa nela zobudi a prasime k nasim.

mirka285
9. okt 2011

@noemarta Maci no ja mam tie jotnikove Elefantentie su super ku nohaviciam,ja by som prijala pre nu este nejake ku satam alebo sukni...a snehule mi dala segra po malom,su modre,ale serem nato ku overalu stacia,vsak to aj tak neni vidiet co ma obute a samozrejme cakam kym mi dojdu tie Next cizmy ci jej budu dobre,akurat ze tie su len do sucheho pocasia.

bambola
9. okt 2011

ahojte,
zacnem tym, ze ma priserne boliaa svrbia kozy 😠 uz sme boli aj vonku a na nakupe, vsak nejako som ju musela uspat 🙄 a teraz spi v spalni, naobliekana a vo fusaku 😠 ale tak snazila som sa ju porozopinat co to dalo

noc bola taka vselijaka, tazko povedat ci horsia ci lepsia, lebo sa zobudila iba raz ale o to viac a intenzivnejsie plakala, nakoniec zaspala na mne ale kedze mam teraz kozy ako silikony po operacii tak som to nevydrzala (boli jak svina) a musela som ju polozit, na co sa zase spustil plac ale uz kratsie a zaspala. rano cca o siedmej (uz bolo svetlo) sa zobudila, zase plakala ale uz kratsie a spali sme do 9 🙂

@mirka285 miri pije, ale ja jej davam tak ako keby som jej davala vodu, takze ona si sem tam chlipne ked je smadna, neviem ci by mi vypila taku davku ako decka vecer UM. ja jej dam vecer kasicku a myslim, ze staci.
nieco som ti chcela napisat, ked som bola von tak ma to napadlo a teraz mi uplne vyfrcalo z hlavy 😠

bambola
9. okt 2011

a neviem ci sa mam, teda malu pochvalit lebo aby som to nezakrikla ale uz sa pyta na cikanie 😵 chyti sa za plienku a zacne nou triast 😀 zacala s tym vcera rano, za cely den sme minuli len dve plienky a dnes ma na sebe este stale tu co som jej davala vecer 🙂 (klop klop klop klop)

denisse
9. okt 2011

ahojte ... tak ja mam dnes vrtulu v riti ... uz som vysala, vytrela, navarila, napiekla slane slimaky, naobedovali sme sa, uspala som barcu (mm isiel s nou), ja som pospratovala po obede, pozametala a uz tu sedim s kavou a dufam, ze este tak pol hodky pospia 😀

@bambola mne sa barunka zatial pyta iba na kakanie a to aj v noci ... teda v noci sa to stalo len raz ... niekedy sa pyta na kakanie a ked ju posadim na nocnik, tak je z toho len prd 😀 ale vzdy ked sa pyta, tak ju davam 🙂
ale cura urcite samovolne, hocikedy ked je chvilu bez plienky, tak si ocura nohy, koberec, dlazku ... 🙂

bambola
9. okt 2011

@denisse no kakanie vidim, takze kakame do nocnika uz dlho a ona kaka len raz za den, niekedy ani to nie 😕

denisse
9. okt 2011

@bambola
mne sa asi predvcerom po strasne dlhej dobe pokakala do plienky, uz som aj zabudla ake to je, prebalovat hovienko 😀

bambola
9. okt 2011

kde ste vsetci? 😕 🙄

luludi
10. okt 2011

ahojte zlaticka,

vratili sme sa k celooveralovym pyzamkam - take, co maju uzavrete aj chodidla a maly spava ovela lepsie, ponosky on neznesie, vzdy ich vyzuje dole a schovava do kazdej moznej spary... takze frcime na pancuchach 😀

Uff.. dnes neviem, co budem robit, vonku ma byt poriadna kosa, takze uz asi vytiahnem lodgera. Pouzivate uz niekto fusak? nebudem za exota? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre