Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
12. okt 2011

@merikac a malo 4 kolieska, či len tri? lebo toto má tri a také pogumované ako z korčúľ..a potom sú aj so 4 a tie sú ako z kancelárskej stoličky

katty17
12. okt 2011

@monline - mon a kde si to bola kupit? na tej starej vajnorskej?

merikac
12. okt 2011

mali dvojake aj aj- kvalitou sa mi zdali objoje rovnake-pogumovane ,,,,,,,,a jedno z nich bolo lepsie, lebo sa snim lepsie tocilo,,myslim ze aj namieste sa dalo zvrtnut,,a to bolo asi to ako kancelarske, ale neviem preco sa mi mari, ze boli zdvojene tie kolieska 😕 ,,,,,,,,,

merikac
12. okt 2011

@monline na tomto co je na obrazku sa neda dobre odbacat- teda da,,ale musi sa nadchadzat 😀

monline
12. okt 2011

@merikac http://www.toyfactory.sk/hracky/bicykle-trojkol... na tej stránke sú oba typy..a potom som videla na nete ešte aj s takým akoby volantom
http://www.bambini.sk/sk/4871/106/y-bike-odraza...
takže neviem ktoré by bolo najlepšie, malý neskúšal..má doma také klasika auto- odrážadlo, ale už dvakrát spadol dozadu na hlavu, ešteže vnútri, neviem si predstaviť, že by sa mu to stalo na betóne 😨

@katty17 hej, tam na starej vajnorskej..super je, že každý týždeň aspoň raz idem do roboty, takže nemusím behať kdekade po hračkárstvach teraz..ale môžem si pozrieť v kľude priamo tam

merikac
12. okt 2011

@monline ano,ano,,,to ako kancelarske je ono,,dalo sa snim ist aj do boku,,,,,,,,,,ale dobre pevne boli obe,,,,,,,,to auticko ma aj emma a tiez z neho spadla par krat,,,,,,,a mame este po denisovi motorku,,ale tam si patami vadi o zadne koliecka,,na tomto type, co si hodila link,,pekne odrazala,,,,,,,,,,,,,,a to z bambiny nemame odskusane

monline
12. okt 2011

@merikac v tom hračkárstve som videla len to s tromi kolieskami a predpokladám, že malého sa mi nebude chcieť nosiť po obchodoch, aby skúšal, takže sa nejak rozhodnem sama..
@mirka285 miri ty si kupovala sane, odkiaľ to bolo? ešte niekto ich kúpil, nie ty meri?

merikac
12. okt 2011

@monline ano aj ja,,ale aj noe mala nejake,,ale ine ak pamatam,,my s mrkou mame tieto len z inakadial a to teraz netusim z kade- vychadzali tam najlacnejsie http://www.e-baby.sk/product/sanky-s-vodiacou-r...

monline
12. okt 2011

@merikac díky...a ešte- myslíš, že je možné nejak upevniť aj normálny fusak, či je to nemožné? mám doma taký hrubý kožušinový, čo by na sane stačil, kebyže ich kúpim bez

merikac
12. okt 2011

@monline pdla mna ano,,pretoze ten fusak drzi len tym, ze je na jeho konci vytvoreny taky ohyb a tym je len nasunuty na operadlo,,,,,,,cize stacilo by prisit na fusak zo zadu pas latky a ten prevliec cet to operadlo,,,,,,,,,,,,a tu stranku som nasla,,ale ziiram ,ze ceny sli hore http://www.babyborn.sk/hracky/sanky.html

mirka285
12. okt 2011

caute pracujuce zienky 🙂
@monline Mon tie sanky su v tom fusaku akoby oblecene,urcite by sa dal pouzit aj fusak co mas doma,ale podla mna to uz nebude ono 😝 my mame odrazadla styri,ale este Linda tak uplne dobre nevie na tom...a tiez si bucha nohy o zadne kolieska a na motorke zase nedociahne tak dobre na zem este...

mirka285
12. okt 2011

jaaj a este aby ste si nemysleli,ze som vadna,kupili sme len jedno odrazadlo,ostatne sme podedili a nejak sa nam to nakopilo 😕

monline
12. okt 2011

@mirka285 je mi jasné, že to nebude tak dobre vyzerať a možno ani držať..ale zas- ktovie aká bude zima, či to využijeme, kedže v momente ako nasneží, každý u nás vezme lopatu a zhrnie z chodníka a cestu posolia...a či malý bude chcieť sedieť v ňom..no- rozhodujem sa, teraz toho chcem strááášne veľa 🙂

mirka285
12. okt 2011

@monline no tak ja ani neratam,zeby som s nimi okolo domu chodila 😀 tak ale my chodime v zime do Cicman,takze my ich tam fakt vyuzijeme,minuly rok sme si ich nevedeli zo segrou vynachvalit,kociky nam boli na prd,tie me nepouzili ani raz 🙂

monline
12. okt 2011

@mirka285 jasne, na horách využiješ, tam je to ideálne...🙂

sunnygirl
13. okt 2011

dobré ránko,
poraďte mi, lenka má vyhádzanú celú fufurku aj riťku, už sme kúpili aj sudocrem a nepomáha, nikdy sme s tým problém nemali mala riťku ako z reklamy, robili sme aj repíkový kúpeľ ale teraz je nascípaná takže nič, vyzerá to hrozne a nemizne to, už druhý týždeň, niekedy je to lepšie ale keď sa dokáká tak horor a to som ju vždy umývala a umývam len a len čistou vodou... ☹

pekné písanie

luciana157
13. okt 2011

@sunnygirl bepanten mast nam vzdy pomohla za jeden den,pre nas je najlepsia

rolak
13. okt 2011

@sunnygirl tak ju umývaj vatou namočenou v repíku, keď ju prebaľuješ, nemusíš robiť celý kúpeľ. aj ja som na to používala bepanten. nám také umývanie za dva dni pomohlo.. naša mala naposledy takú vyštipanú riťulu,keď hnačkovala zo zúbkov také dosť riedke.

sunnygirl
13. okt 2011

...ale ona to má ako už vredovité, no hroznééé, aj pipinu aj ritku a aj kúsok stehienok, nechápem ani nehnačkuje a používame tie isté plienky, či sú tie hovienka už agresívnejšie aj moč 😨 😨 😨
inak chcem sa vás opýtať, či máte niekto skúsenosti s tými plienkami pre dievčatá, alebo je to jedno?

denisse
13. okt 2011

dobre rano ...
baby, hrozna noc za nami, ja som strasne nachladena a sadlo mi to na priedusky, hrozne sa mi dycha a nejde mi odkaslat ... bleee 😝
navyse sa barunka pred polnocou rozhodla, ze je koniec noci a boli sme uplne hore do pol stvrtej .. vobec netusim, co jej branilo v spanku, skusila som vsetky mozne aj nemozne sposoby uspavania a nic ... mozno jej idu posledne stolicky 😝

my mame nejake odrazadla po nele, take obycajne ako auto a motorky a na vianoce sme barunke kupili toto, myslim, ze aj nela sa povozi ... chcela som nieco ine ako bezne odrazadlo a toto ma zaujalo, tak dufam, ze to nebude blud

www.riricar.sk

denisse
13. okt 2011

@sunnygirl
to, co opisujes vyzera ako plienkova dermatitida ... na to pomaha imazol ... a skus jej to umyt vatou namocenou v slabom roztoku sody BB ...

denisse
13. okt 2011

@sunnygirl
a treba pokracovat v umyvani sodou a natierani imazol aj par dni potom, ako sa ti bude zdat, ze je to uz ok, lebo sa to vrati

denisse
13. okt 2011

@sunnygirl
este som zabudla, ze to, co som nappisala, staci dvakrat denne, medzitym je dobry bepanthen ako ti radia baby ...

aalexis007
13. okt 2011

@sunnygirl na to ti pomôže iba IMAZOL krémpasta - tak sa to volá a stojí okolo 3 EUR - kúpiš v lekárni bez predpisu.

sunnygirl
13. okt 2011

...ďakujem dievčatá za rady pôjdem k Dr. uvidím čo povie ani som netušila že nejaká plienková dermatitída existuje nakoľko sme nikdy tento problém nemali, ...pekný dník a dám vedieť čo povie Dr., Sunny...

sunnygirl
13. okt 2011

...maminky...aj vaše deťúrence niekedy všetko rozhadzujú, trhajú, hádžu o zem a búchajú si hlavu o zem o stenu alebo po hlave si búchajú rukami a niekedy sú ako vymenené? Zlaté, tiché a zahrajú sa pekne, stačí im povedať raz a pekne...nepoznám mamičky z okolia a nestretávam sa s nijakými, som pôvodne z iného mesta a do Zvolena som sa vydala a všetky kamarátky a spolužiačky s deťmi ostali v rodisku ☹ , chcem len vedieť či som dobrá mamina keď sem tam zdvihnem hlas na Lenku a pacnem po ruke, alebo zakážem 😖 ...

denisse
13. okt 2011

@sunnygirl
urcite si dobra mama ... je to v pohode, sme mamy, ludia a nie stroje ...aj mne obcas prasknu nervy ... ale zatial som s kricanim nijak neuspela .. ked na barunku pokricim, tak sa na mna od ucha po ucho usmeje a urobi krconos ... 😀 ona si celkovo mysli, ze usmev je vseliek, robi to na nelu ked nela place a hladka ju po hlave a hovori "moooo" ako moja ... a ked sme boli v utorok v herni, tak tam bol taky dvojmesacny chlapcek, lezal v lehatku a strasne plakal, tak sa k nemu barunka vybrala, naklonila sa k nemu a strasne sa nanho usmievala, on na to samozrejme vobec nereagoval, tak prisla tahat za ruku mna, nech skusim ja nieco, aby neplakal 😀 😀 😀

denisse
13. okt 2011

ja som dnes zla mama, lebo okrem karfiolovej polievky, ktoru som vcera uvarila, dnes dam barunke na obed kupovane ovocne knedliky ... ale dnes som nemala silu varit 😝

mirka285
13. okt 2011

ahojte kocky..tak my sme uz doma z Rakuska,mala zaspala v aiute,dala pol hodinovy slofik a konec,jasne,ze doma uz spat nechcela 😠 nas obed bol dnes KFC co sme si kupili po ceste,Linda spapala zatial polievku a dnes to isti Hippka 😝 akoze mam pocit,ze tie nakupy su cim dalej drahsie,lebo nakupili sme drogeriu a potraviny a minuli sme 190 eur 😔 a to sme boli len v Hofferi,katastrofa 😠

bambola
13. okt 2011

ahojte,
mala konecne spi, zaspala az o pol tretej od rana, to zase pojde spat o 23 🙄
chceli sme ist do zoo ale mne bola vonku zima (a nemam tu poriadnu bundu 😔 ) tak sme sli len nakrmit kacky a trosku sa prejst, teraz varim obed a akurat prisiel andrej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre