Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
14. okt 2011

@sunnygirl vôbec nerieš, či si dobrá mama, či nie..si Lenkina jediná mama, akú má a robíš pre ňu všetko tak, ako si myslíš, že je najlepšie..

sunnygirl
14. okt 2011

@monline takéto slová ma vždy potešia, ďakujem ...my všetky sme maminy na 1-čku

...inak dnes nám trocha vo Zvolene prituhlo a keďže sme išli dnes pozrieť čižmy do mesta pre Lenku (no nezohnali sme lebo potrebujeme 19-ky a majú iba od 20-ky 😖 , neviem už iba cez internet, a inak ceny že 33€, 40€ uff drahéééééééé) tak sme sa ženy nahodili (pochválim sa moja výroba aj čiapky aj šále aj mamina aj dcéra 😵 )

monline
14. okt 2011

@sunnygirl no krásne ste obe, aj čapice sú krásne 🙂 takú malú nôžku má? ja som kupovala 23ky čižmičky, sú mu o 1cm väčšie ako má nohu

mirka285
14. okt 2011

@sunnygirl krasne ste obe 🙂 Leni a nemate tam Humanik?Ja som kupila v Humanicu,celkom pekne,teple a za 25 eur...je sice pravda,ze my nosime 22 uz,ale mozno mali aj mensie,len som nepozerala,tak neviem zodpovedne povedat...

sunnygirl
14. okt 2011

@mirka285 ...nemáme 😒 ... už hľadám len cez internet ☹ inak naša je taký štuplík pozerám že vaše detičky sú aj vyššie 😉

mirka285
14. okt 2011

@sunnygirl a kolko meria?

sunnygirl
14. okt 2011

...ale máme tu v ZV Deichman, tak zajtra zbehneme ešte tam...

sunnygirl
14. okt 2011

75cm

sunnygirl
14. okt 2011

a vaše detičky?

sunnygirl
14. okt 2011

...inak ja som Erika 😀 ...

mirka285
14. okt 2011

@sunnygirl moja ma rovnych 80 cm,ale sme o mesiac starsi tusim...

mirka285
14. okt 2011

@sunnygirl a preco som si odjakziva myslela ze Lenka 😀

sunnygirl
14. okt 2011

@mirka285 😀
...no nieje Linduška až taká vysoká aj keď 5 cm je viditeľne viac...
(v obchode na mňa kukali s ľútosťou akoby mi to pomohlo, že objednali 1-dny 19-ky a že sa rýchlo predali, no jeden kus sa rýchlejšie predať ani nedal 🙄 )

monline
14. okt 2011

@mirka285 @sunnygirl a ako ich meriate? postojačky pri stene? Daniel má tiež asi 80cm, skúsim ho premerať ked sa zobudí

mirka285
14. okt 2011

@monline ja mam na stene ten detsky meter a ona sa mi krasne postavi ku nemu,uz vie,ze ju idem merat...

monline
14. okt 2011

@mirka285 detský meter máme aj my, ale povaľuje sa..tuším ho niekam pripevním..ale na chodbe mám stenu, kde meriam už roky všetky decká v rodine, celú popísanú, tak tam značím aj Danka 🙂
ozaj, kúpila si tie lodger čiapky? toto bolo teraz na FB: OZNAM !!! TOVAR Z LODGER PRÍDE V PONDELOK !!! Všetkých zákazníkov, ktorí majú urobenú predobjednávku, budeme v pondelok obvolávať. BAMBINI

mirka285
14. okt 2011

@monline neobjednala,z dovodu ze Linda ma malu hlavu a z tych udajov co tam piseu by jej bola dost velka...

monline
14. okt 2011

baby chcem sa spýtať, kvôli rodinným prídavkom ste brali papier na úrad práce? či ako to je? lebo práve mi došla materská, ale bez prídavkov..tuším som tam mala zobrať Nikine potvrdenie o návšteve školy..no ale za Daniela prečo neprišli prídavky?

monline
14. okt 2011

@mirka285 bez vyskúšania by som nekúpila ani ja..netrúfnem si

bambola
14. okt 2011

baby tak ja teraz budem asi ina ale maťka vobec nie je taky nervak 😕 ona pekne poslucha ked jej poviem a ked si neda povedat tak zvysenie hlasu zabere, nastastie s andrejom sme v tomto zajedno, najprv upozornit pekne a ked inak nejde tak zvysit hlas, aby to proste bolo odstupnovane.
jedine ked mi zvykne vrieskat je ked vonku beha a davam ju do kocika, ale ked sa kocik pohne tak uz je ticho 🙂
musim ale povedat, ze aj ked sa nahodou nastve a ziape tak si stojim za svojim, poviem jej , ze o tom nediskutujem, ze to bude tak a odidem. mozno to niekomu bude smiesne ale ona rozumie uz strasne vela a myslim, ze rozumie aj tomuto.

ale podla mna je toto len take obdobie vzdoru , mozno s kombinaciou zubkov u niektorich, a ja si nefandim, isto aj u nas pride take obdobie, ze pekne slovo nebude platit 🙄

baby tak my dnes cestujeme do BB a mne sa taaaak nechce 🙄 a buduci tyzden zase. co uz. neviem ci sa sem dostanem cez vikend tak vam prajem pekny vikend so slnieckom 🙂 😎

katty17
14. okt 2011

ahojte babule. teraz sme sa vratili z vonku a musim povedat ze sme aj celkom vymrzli ;) ked nieje slniecko tak je riadna kosa.
@sunnygirl - leni ja som vcera kupila v protetike cizmicky fialove vo velkosti 22 s kozusinkou dnu. viem ze ini vyrabaju aj vo velkosti 19. kukni si: http://www.protetika.sk/katalogy/dojz2011.html
My mame TITO Fialove.

katty17
14. okt 2011

inac musim povedat ze sandra nieje nervacka. zatial sa nehadze o zem a ani hrackami netrieska. jedine co sa trepoce ked ju davam spat do kocika 😉 ale to odbobie vzdoru nas este asi len caka. vy to uz budete mat za sebou a my sa budeme nervacit 😉

katty17
14. okt 2011

@bambola - mati jeeeeej, my sme tiez viacmenej kludasi . resp. sandricka 🙂 ale to sa asi zmeni ked si zacne viacej uvedomovat 🙂

bambola
14. okt 2011

@katty17 akoze niezeby bola nejaky kludas, ona je jak vichor, vsade musi byt a vsetko musi mat, ale posluchne ked jej poviem 😉

katty17
14. okt 2011

@bambola - mozno ked uz aj sandra bude chodit tak sa to zmeni. zatial este nechodi sama :( nevie sa odhodlat.

kafoditka
14. okt 2011

baby tak sme sa vratili z vonku a pekna kosa je tam 😒 maly bol ale zababuseny v tom emitexovom vaku a pekne aj pospal vonku... Baby ja mam take nervy. Tak vyuzivala som cele balenie silnych antibiotik, aj mi bolo par dni lepsie a dnes mam cely den tak brutal odlahnute v usiach, az mam taku ozvenu a vsetko akoby som 100x lepsie pocula 😠 poznate to? normalne mi huci cela hlava 😖 a vybehla som po schodoch k nam na 4.poschodie a skoro mi pluca roztrhlo.. to asi nie je dobre znamenie, hmmm...
@sunnygirl strasne ste podarene aj malou 🙂

gabika41
14. okt 2011

my sme teiz boli vonku,mala sa suchla okolo auta,ktore mm opravje a bola cierna ako kominar..... 🙂

sunnygirl
14. okt 2011

@katty17 a za koľko, lebo u nás tiež predávajú protetiká ale cena bola tých 35€ čo sa mne zdá dosť veľa 😖

sunnygirl
14. okt 2011

@katty17 ...ale len tie 20-ky...

sunnygirl
14. okt 2011

...ďakujem baby za pochvaly 🙂...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre