• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@luludi tuším aj ty vnímaš @rolak stále ako oacku, čo? :grinning:
27. okt 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ale vsak som kukala ale nic mi take nepadlo do oka. bude zajtra robit gulas tak budem mat slivkovy lekvar tak asi len natriem trojuholnicky :wink:
27. okt 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola akože nechápem poslednú tvoju vetu- budeš zajtra robiť guláš tak budeš mať slivkový lekvár..akože ako? :grinning:
27. okt 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline do staroceskeho gulasu ide aj slivkovy lekvar :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola fiha, ze jaka ceska sa z teba stava, aj gulas upravujes lekvarom:grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta jaaaj to uz davno robievam :wink: niekto dava susene slivky, ale vsak to je stareeee.
27. okt 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola moja a co je na tom strasne, ved to je to iste ci nie....
ja do gulasa nedavam slivky, ale robim take dobre masko, najlepsie krkovicku na slivkach, brusnicaaach, mnaaam. A este to zalievam hotovou slivkovou omackou od vitany a je to mnaaaam. :wink:
27. okt 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny...no ako,kukam,ze @bambola vyvara :grinning: veru by som si ten gulas dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som dnes narychlo len cestoviny urobila,lebo este sme neboli v obchode a nic doma nemame...tak cakam na Gaba,pojdeme aspon do obchodu a nejaku polievku by som chcela spravit,lebo Linda odmietla obedovat,tak neviem co zas vymysla alebo ci neni hladna :confounded: a uz vyse tyzdna je nas obedny spanok maximalne hodinu,takze ani nic nestihnem porobit :angry:
27. okt 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta nie strasne ale STARE :grinning: :grinning: ja len, ze si sa tak divila tomu lekvaru tak pisem, ze este aj slivky susene su alternativa :wink:
@mirka285 juj to az zajtra bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zistila, ze je zajtra statny sviatok, tak musim este raz dnes do obchodu, jezis tam bude mrte ludi teraz poobede :rolling_eyes:
27. okt 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola bohaca, ja uz pre oci nevidim.... :angry: :angry: sorry.
27. okt 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko,

ako sa mate? u nas lepsie, riskovi sa lieci ocko. MM zacina od pondelka na novom mieste, tak som zvedava, no..

Co dnes dobre varite? Ja som rozmyslala nad paellou. Vcera ma naladili v servitke :slight_smile:
28. okt 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim.....pekny den prajem... :slight_smile:
28. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja uz mam aj upratane , povysavane, mala vyvencena, kacky nakrmene a uz aj spi
ja prave ranajkujem :sweat_smile:
@luludi lulu my mame dnes cinsku polievku, ktoru som uvarila uz vcera a makove rezance, lebo povodne mal byt ten gulas ale nezhonali sme vcera cerstvu knedlu, mali vela ale vsetky tvrde , druha alternativa boli vyprazane rezne so zemiakovym salatom ale to sme zase nezohnali mrkvovo-hraskovu zmes takze my len takto jednoducho dnes mozno spravim aj cast orechovu :wink:
ale to co je popisane vyssie bude na jedlo cez vikend :grinning:
28. okt 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som vas dosla pozdravit,dnes som skoncila s tym okom v nemocnici,nasadili mi nove lieky a zacali mi pichat injekce...teraz sem nebudem moc chodit,lebo si musim to oko setrit :pensive: ale jasne,ze obcas nakuknem :wink:
28. okt 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ale nakukaj tym druhym okom :grinning: :grinning: ale nie, prajeme skore uzdravenie :slight_smile:
28. okt 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 skoré uzdravenie prajeme...aj ťa to bolí? :unamused:
28. okt 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste? :slight_smile:
29. okt 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak dnes skoncil maraton s oslavami Denisovej 16-tky a zaroven jeho menin- odisiel posledny gratulant, mozem ist spratat veci a potom si ma pride mm vyzdvihnut- ideme pookriat do spolocnosti- tesiiiiiiiiiiiiiim.....dufam, ze mi mala rychlo zaspi............Zajtra ideme s nasimi obehnut hroby, tak dufam, ze v aute bude dobra nalada, lebo niekedy je to dost narocne - nevytocit sa, popripade nieco nevrlle nepovedat rodicom............len ockom mrknem, co sa tu za posledne dni dnialo, nech mam ako taky obraz ako zijete......
29. okt 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: baby, tu sa to ako sereeeeeeeeeeeeeeeeeeee- sak- ja ze pocitam co ste napisali a tu len prispevok od mon dnes :grinning: :grinning:
29. okt 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac vidíš, táto téma sa asi ukladá na zimný spánok či čo...všetci asi píšu v súkromných..ja chápem, že je tam viac súkromia, no aspoň čo-to by mohli aj sem :slight_smile:
29. okt 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute holky,
veru,nejak vsetky spime.... ale nie, no ja napr. tento tyzden ledva zijem, nela ma po prvykrat kasel a teraz sa jej spustil sopel, takze odsavame, ale nastastie si da, priam sa tesi, ze moze zapnut vysavac :grinning: a strasne zle spi, takze som total k.o. a vcera to skocilo s mm aj na nas, takze sa kurirujeme, konecne dnes sme boli vonku po tyzdni, medzi tym streeees panika v praci, takze som doooost znicena, takze ja vzdy balim svestky okolo 21,00 a idem co to spat. Takze asi tak moje aktivity v tomto tyzdni.
@merikac vam prajem pekny vecer, vyhodte si dobre z kopyyytka :slight_smile:
@monline mas peknu profilovku, Danko tam vyzera uz taky dospelaaacik :wink:
29. okt 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta choroba, nepríjemné....liečte sa, kurírujte, nech to rýchlo prejde, držte sa...
a že dospeláčik? haha :slight_smile:))
29. okt 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta a zabudla si napísať, že ja som tam ako mladica :grinning: :grinning:
29. okt 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mon, oprava, ako keby si si dala profilovku svojich deti - Nika a Danko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: lepsieeeee.
29. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta :grinning: :grinning: :grinning: máš u mňa čokinu :grinning:
29. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
boooze pozerame s mm beana, sa tu rehoceme na tom dilinovi....
29. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta beana sa dá pozerať, ale nie často :slight_smile:
idem uspať môjho dospeláčika :slight_smile: brú
29. okt 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta juj, skoro sa vyliecte :slight_smile: ste urcite pusinkovali nelku a sups :wink:
@merikac kde mas profilovku? :confused:
@monline krasna profilovka, pri tom fesakovi len mladnes a mladnes (poprosim Milku :grinning: :grinning: )

dnes bola mala s andrejom na navsteve u znamych a ze ked tam dosli tak si tak lahla do rohu miestnosti a tam tak smutne lezala, a potom vzala nejakeho panacika a pozerala smutne z okna a slza na kraji :frowning2: chudatko moje, ale potom ju ocko zobral a hned bolo lepsie. ale to ona vzdy v cudzom prostredi je takato , smutna, neplace ale potom sa osmeli :slight_smile:
29. okt 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline @noemarta ja moc nemam rada beana, to je taky prvoplanovy humor a po rokoch sa vkuse opakuje to iste :unamused: ale ksichty vie struhat ako z gumy, to sa mu musi nechat :wink:
29. okt 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ty potvora, tak milku? :grinning: :grinning: bude aj milka, len musíte prísť :slight_smile:
ani ja beana nemusím, ale hore v telke máme len 4 slovenské programy a 4 české, nebol dnes výber, tak som videla kúsok beana, bolo to niečo nové a pozerateľné, netrapošil až toľko ako inokedy..
29. okt 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok