• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
obedujeme samozrejme...
30. okt 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, som nasrata,,,,,,,,,,,ako niekto ma nahlasil, zevraj moj fotoprtret nesplna pravdla :angry: :angry: :angry: :angry: ................. to sa tu mame ozaj vsetci" radi "- sa udiviujem nieked nad ludskou tupostou,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
30. okt 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline to znelo asi ako hodena rukavica- myslim, ze uplne zbytocny pokus,,,,,,,,,,,,,, :confused:
30. okt 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta hyrile sme AZ do 24-00 :grinning: dala som si 2 piva-mm ma vecer smykol :grinning: a sladko sme spali az do rana............ :grinning: - typicka rodinna idylka vo vacsine domacnosti :grinning: :grinning:
30. okt 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bambola :grinning: az teraz som sa dostala k tvojmu "smominaju ma"- vystizny pojem v tychto dnoch :grinning: - no vidis, profilovka je v cudu,,,,,,ako nechapem preco,,,to ako cakam kedy stopnu profilovku
@monline zato ze ju nieje dobre vidiet,,,,,,,,,,,,, stupidne pravidla a este supidnejsi ten kto to nahlasuje a vyziva sa v tom
30. okt 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ako si na tom s tvorbou mlieka?? aj si nico brala, ci zmizlo samovolne,,teda ak zmizlo
30. okt 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak rada by som vas precitala, ale mm uz nervozone na mna krici co riesim,,, musime po povinnostiach,,caute- dufam vecer sa nas tu stretne viac- :grinning:
30. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no krasny idylicky vecer :grinning: :grinning: :grinning: len to pivo ste mohli nahradit niecim romantickejsiiim :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no tak hadam sa rozkakci, a on to zadrziava, ze nechce alebo mu ide tazko?
@luludi lulu ja malej uz ani nemixujem ani nepucim OKREM masa, to rozmixujem rucnym mixerom ale tiez len na take trhance a nie na kasu (andrej minule mixoval a spravil z toho pastu, lebo sa hral a jemu sa paci ako to mixuje....ach jaj chlapi :angry: ) lebo vsak v masku su tie ziviny cico tak aby jej to neprebehlo len tak crevami. kusky nenachadzam ale zhodou okolnosti vcera aj predvcerom papala a o dve hodky na to hned aj kakala tak boli kusky aj ryze aj mrkvy, nestihla stravit :wink: tym som chcela povedat, ze ona hryzka :slight_smile: ale masko je na nu prilis velke asi :sweat_smile:
@merikac tak uz vieme ako prebieha romatikus vecer u merikacovcov :grinning:
mlieko uz nemam (teraz som stlacila a este kvapka vyleze ale tak to je normal :wink: samo nevyteka ), zmizlo same, asi sa vstrebalo lebo som nepouzila ani jeden tamopon do podprdy.pila som akurat ten salviovy caj a neviem ci to pomohlo alebo zhoda nahod a potom sa mi dost ulavilo (ale pila som ho az tyzden od odstavenia) akurat, ze s mliekom zmizli aj kozy :angry:
30. okt 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka285 dakujem. ja prave rozmyslam, ze ci aj 80 nevystaci kedze je jej trosku vacsia. ale mam vyhliadnutu peknu nextovu bundicku v bazare 86 tak rozmyslam :slight_smile: holka poslala rozmery tak premeriavam a skusam
30. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Mati 80 neber,ja som jej ju skusala v auguste a bola jej akurat,takze urcite zober tu 86 :wink:
30. okt 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka285 tak som zrusila jednu 80 co som mala vyhliadnutu, lebo tam bol presne v cm rozdiel vzdy 2-3cm, este mi ma teta poslat fotky tej 86 tak cakam :slight_smile:
30. okt 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola Mati na tej fotke co Linda stoji a ma za sebou kvety tak tam pekne vidis,ze ta 86 jej neni vobec velka...a som dost prekvapena ze Linda narastla za dva mesiace 4cm :confused:
30. okt 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ked my sme doma mali toko dobrot, ze sice som sa poriadne nenajdla, no zato som zo vsetkeho zobla,,cize som sa v koncnom dosledku citila prezrata- tak som sa potrebovala vygrgat :grinning: - icze to pivo mi padlo vhod :grinning:
30. okt 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ved jasnackaaaa :wink:
30. okt 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie Šimonkovi k meninkam :slight_smile: @miki060707
30. okt 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko...tak my uz ficime od 5tej.... :confounded: uz mam aj pozehlene,som zvedava do kolkej vydrzi.....
31. okt 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, alebo vlastne len ranko..... ach jaj zuby :unamused: myslim, ze tuto noc som to pocitila uplne prvykrat, doteraz to bolo nic. dnes som za vampira s tymi cervenymi ocami :grinning: ale jeden smrtak uz dopity, o chvilku robim dalsi :grinning:

baby, chcem ist malu prihlasit k pediatrovi, je lepsie tam ist na koniec poradne alebo na zaciatok ambulancie?
31. okt 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola najlepsie zavolat a podla mna je najlepsie sa dohodnut na koniec
31. okt 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute koceny...tak ja som stravila doobedie v Ruzinove na ocnom,uz mam nervy lebo ta doktorka co ma liecila ma dovoenku,od stredy tam mala byt a dnes citam,ze si predlzila dovolenku o dalsie dva tyzdne :frowning2: tak ale lieky beriem,len je to hrozne tam stravit tolko casu,dnes mi robili ultrazvuk oka :grinning: a teraz cakam na maminu,kym dojde a zoberie tuto moju krasavicu vyluftovat,lebo uz nevie co so sebou,a ja zbehnem do banky rychlo a do O2,konecne sa zbavit T mobilu....
31. okt 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, mam dilemu, chcem Emme objednat cizmicky,,teraz nosi 21- 22, mysllite, ze 22 jej bude cez zimu ok?- 23 sa mi zdaju uz velke............
31. okt 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a uz sa aj polepsio, ci stale to mas take,,,,,,,,pocuj a co sa na tom ultrazvuku dozvedeli o tvojom oku?? aj ho merali? :grinning:
31. okt 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 fuuuuuuu , ze 8 hodin rano a ty mas pozehlene :grinning: tak toto sa u nas nemoze stat,,,,,,,,,,,
31. okt 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Mery ja som kupila 22,take cislo teraz nosime a skusila som jej aj o cislo vacsie a bolo vidiet,ze su jej velke,nechodila v nich dobre...takze mame 22 a ked z nich vyrastie,kupim vacsia...
31. okt 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac neviem,nic mi nepovedali,iba aby som prisla zase v stredu rano..
31. okt 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ako davate deti spat, drzite sa stareho , cinoveho casu?? lebo vcera som Emmu drzala do 8- cize povodne do 21- a veru bolo to o drzku aj dnes na obed mala z toho dobry misung :confounded:
31. okt 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Mery ja som ju chcela dat vcera podla noveho casu ale nevydrzaa,takze zaspala ako vzdy o osmej,co je podla stareho casu devat....a aj mi vstala o osmej cize o deviatej...ale nevadi mi to,skor mi to vyhovuje,aspon mam uz vecer o osmej frei :slight_smile:
31. okt 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no mas pravdu,,na detoch sa asi moc setrit neda :slight_smile: ,,lebo take prechodne mame,,no keby napadol sneh, tak veru by mi chodit v nich nemohla.........Tak ani netusis, co s nim mas,,no pekne :confounded:
31. okt 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mne to moc nevyhovuje,,lebo to bude aj zavcasu vstavat,,ved hadam sa to casom nejako utrasie,,,,,,,,vobec nechapem toto menenie na co je bore,,ved aj tak uz vecsina pracujucich zacina na 8 a nie ako kedysi na 7 ci 5 rano
31. okt 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ...my sme dnes vstali o 5tej cize po starom o 6tej,zaspala mi v kociku o 9:15 a 10:45 uz bola hore,tak som ju dala aj po obede spat,co uz davno nebolo a teraz mi este stale z postielky vykrikuje.......ale dufam,ze do tyzdna sa prehodime.... :wink: inak zimne cizmicky mame aj my 22 a neviem kde by Emma nabrala vacsiu nozicku.....este asi Lucku nepreskocila.... :grinning:
31. okt 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok