• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@bambola
ked matke tie sople idu von, tak jej podla mna sinupret netreba .. ten pomaha na zasprajcovane hlieny .. aspon myslim ...
10. nov 2011 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sneh? :confused: neblaznite :rolling_eyes: suhlasim s lulu, v meste tak tyzden pred a tyzden po vianociach, na horach kludne aj do maja :grinning:
10. nov 2011 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisse uff, si to viem zivo predstavit. Velmi sa mi paci, aka si tvoriva a ako s detickami kadeco skusate a vymyslate, to je moja slabsia stranka, ja ani kruh z papiera rovnomerne nevystrihnem :sweat_smile: :slight_smile:
10. nov 2011 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola presne tak, na horach nech je snehu kolko chce a dokedy chce
10. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi
no prave mi kamaratka vcera pisala, ci nevezmem ich syna (7 rokov) na nejake poobedie k nam na vianocne tvorenie a ona zas na oplatku vezme nelu do centra prahy na prechadzku s vykladom ... tak hladam inspiracie na tvorbu s detmi :slight_smile:
10. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mirka285 u nas bola vcera vecer, jak som dosla, este ze ma to nezasiahlo po ceste a celu noc, ale dnes je dobre.
nela sa zobudila, idem ja s nou von.
A mne uz chyba ta prava zima, kludne by mohla dojst....aj clapkanica, .... :confused: :grinning:
@luludi ja som sa diviny strasne bala, ale asi dva mesiace dozadu som sa osmelila, a poviem ti supeeer, mnam. Treba nabrat len odvahu.
10. nov 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@noemarta chyba mi doma kuchta, to by som sa odvazila na viac veci :slight_smile: ale mozno jezisko donesie :wink:
@denisse no ja sa jej voobec necudujem, skor naopak. Divala si sa na montessori stranky? Tam byva mnoho zaujimavych tipov
10. nov 2011 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi hovadzie na hubach v kuchte :stuck_out_tongue_closed_eyes: a divina tiez ale treba mat dobry zdroj :wink:
10. nov 2011 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby kedy mna bude bavit kucharcenie aspon z polovice tak ako vas?? :sweat_smile: :unamused: asi az ked budem mat vlastnu kuchynu, a chlapa v praci, co?? :grinning:
10. nov 2011 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luludi vies co, ja som to robila bez kuchty, dve hodky som to piekla v trube a potom som to este hodku dusila na stave :wink: takze su to vyhovorky mojaaaaa :wink: :wink: :wink:
10. nov 2011 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bambola matka vcera mala vymesacie, vsak? dodatocne gratulka

@kafoditka: dobre vravis, suvisle :grinning: uff, ja si neviem predstavit, ze by som mala kuchynu spolocnu s mojou svokrou, obe varime uplne inak. Doma nikdy nevarim jej recepty, lebo to nemam sancu urobit ani spolovice tak dobre. :slight_smile:

dnes v reflexe bude reportaz o odstaveni, celkom som zvedava, budem sa divat
10. nov 2011 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@noemarta to fakt? klobuk dolu, ake masko si konkretne robila? Moj dedo bol horar, on robieval fantasticku divinu.. hmm.. teraz som hladna :grinning:
10. nov 2011 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi Luci mne nevadi spolocna kuchyna so svokrou, lebo ja doma nevarim :grinning: len pre Filipa a to sa nerata... inak moja svokra je svetova kucharka, keby som vedela aspon spolovice varit tak ako ona, tak som na seba pysna :slight_smile: co ty vies, mozno raz aj budem :wink: :wink: :wink:
10. nov 2011 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi ja som mala daniela stehno :wink:
10. nov 2011 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi Luci keby si chcela nejake rady alebo vychytavky co sa diviny tyka, tak sa kludne pytaj, mm sa na nu specializuje, kedze robi v polovnickej restike :slight_smile:
10. nov 2011 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi ano mala, dakujeme :slight_smile: ale ja uz to po roku na mesiace nejako neratam :slight_smile:
@kafoditka ja som mala spolocnu so svokrou isty cas a aj som tam osobitne varila pre nas dvoch, ale ide to na nervy :unamused: ked sme sa stahovali do nasho tak ja som bola najvytesenejsia z vlastnej kuchyne :grinning: andrej to vola, ze moja izba (teda moja , nie jeho :wink: )
10. nov 2011 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

tak u nas dnes vonku namraza , brrr :sweat_smile:
11. nov 2011 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko,

@bambola tak to hadam nie :( U nas je okolo 5 stupnov.

dnes to vyzera opat na original zubaty den, s ranajkami sme bojovali 20 minut, kym ich zjedol. Vidim to na taky lenivy den, dnes nevarim a neupratujem, len sa budem povalovat :slight_smile:
11. nov 2011 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi ako to, ze nevaris :confused: dnes si mala varit ty, vcera som predsa varila ja :grinning:
11. nov 2011 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bambola lebo mam cinu od vcera :slight_smile: ale, aby si nepovedala, budem "varit" bubovi polievku na obed :wink:

Dnes je krasny datum 11.11.2011, najblizsie by sa mal takyto datum zopakovat o 100 rokov
11. nov 2011 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi ale bude ešte jeden taký dátum o mesiac a rok, a síce 12.12.12
11. nov 2011 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@monline lulu mala asi na mysli, 11.11.2111 :grinning: :sunglasses:
11. nov 2011 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola ale áno, to mi je jasné..len som ukázala ešte jeden taký, ktorý sa nebude tak skoro opakovať
12. nov 2011 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@monline hm.... kukam do kalendara....ze by som sa vydavala v stredu? :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bambola jasne, ze ano :slight_smile: to je krasny datum, stred tyzdna... :slight_smile: bude svanda :wink: :grinning: :sunglasses:
12. nov 2011 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi a 12 moje stastne cislo :wink:
12. nov 2011 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola no, tak kde to viazne.. :slight_smile:
12. nov 2011 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola tak do toho! lebo o sto rokov sa ti už nebude chcieť :slight_smile:
12. nov 2011 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte,,co to citam- jedna nevinna poznamka a co to porobi, @bambola -e naplanuje svadbu :grinning:
baby, oprala som dnes 8 pracok, vytriedila malej veci, zotrela v celom dome dlazky, poutierala prach, poparila ponozky- a ze nedela- nech mi je odpustene, ale ked je mm doma, tak bol s malou a ja som mala na to vsetko konecne cas......
inac ja som mala v piatok den blbec- az poobede som si uvdomila aky je datum, ked v tv vsade predpovedali ........
idem ulozit malu, krasny nedelny vecer vam prajem
13. nov 2011 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac meri prosím ťa a kam vešiaš tých 8 práčok? ja mám dosť, ak mám vyprať tri, musím si kúpiť ďalší sušiak, mám už len jeden, lebo sa mi druhý zlomil a mám tri šnúry na balkóne...nejaká moooc šikovná si dnes bola :slight_smile: ja som doobeda varila plus venčila dieťa vonku, potom uspávanie, chvíľa kľud, kým spal (hodinu iba dnes) a potom sme šli do nemocky, potom do tesca a ku svokrovcom..a potom už len večera a uspávanie, talenty a 3 hodky fakturovanie...dnes som jedine zapla myčku, nič iné som nerobila :slight_smile:
14. nov 2011 o 01:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok