Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
21. nov 2011

caute holky,
musim sa pochvalit, duuuufam ze to pojde len takto dobre dalej.... 🙂 Dnes sme boli v noci castejsie hore, ale iba dvakrat kojeni !!!! sa jej snazim vysvetlovat ze mlieko neni, a celkom jej to pali,hihi nemam na to aby som ju total odstavili, tak to skusam takto.... sa zobudi a vysvetlim jej ze neni mlieko, a sa otoci a spi, je pravda ze sa viac mrvi a mrnci, ale celkom to ide, tak som zvedava ako to pojde dalej! @bambola teba uz matka pekne spi, celu noc, ci??
@kafoditka hm...ked chces tak sa to da spat v trojici, ale vy ked ste do teraz pekne spali, nepokaz si to, nedovol mu ist medzi vas!!

noemarta
21. nov 2011

@luludi luci ako sa dari s plodenim, nic nove???? 😉

bambola
21. nov 2011

@noemarta maci ja odkedy som ju odstavila tak pekne spi celu noc (az na tie dve prve noci po odstaveni 😉 ), takze ja si klopkam 🙂 teraz ked ma plny nos a prebudi sa do polospanku tak sice pomrnci ale ani tam nejdem, obcas pocuvam za dverami ci je vsetko ok, ale iba sa poprevaluje a spi dalej 🙂
a celkovo ak ju nahodou pocujem mrncat tak tam nejdem a do chvilky to prejde 🙂 nechcem aby si zvykla, ze ju treba ucicikat 🙂 ale je to skor vynimka
aj vasa nela tolko cestuje po posteli?

noemarta
21. nov 2011

@bambola vies co , ona je celkom v pohode, necestuje,len sa strasne odkopava furt...

kafoditka
21. nov 2011

baby tak obedny spanok spal maly v postielke aj s bocnicou. 10min. poplakal, potom stacilo, aby som mu len ruku podala a hned zaspal. A to, ze sa zobudil som zistila tak, ze sa z postielky liepal po zaluziach na parapetnu dosku 😕 😕 😀 cize bocnicu uz nechavam 😉
a strasne ma hneva to moje dieta, lebo odmieta jest obedy. Ale za ruku ma vezme a ukazuje mi na bar, aby som mu dala tycinku 😠 no nic, obed nechce, tak nedostane zatial nic a za hodinu uvidim, ci si to nerozmysli 🙄

bambola
21. nov 2011

@noemarta tak to akoze mala nespi zakryta ani nepamatam 🙄 ked spala na cici tak este so mnou ked tak pod perinou ale odvtedy uz vobec

luludi
21. nov 2011

@noemarta maci, po poslednych vysledkoch sme dostali stopku, vybrala som lieky a uvidime po Novom roku, co a ako.. 😔 Ja budem postupne riesit odstavovanie, az ked bubovi vyjdu vonku ocne zuby, dovtedy nie

@kafoditka kafko, obedy su aj u nas este stale boj. 😅

noemarta
21. nov 2011

@luludi to mi je luto, ale tak hadam buduci rok bude uspesny 🙂 drzim palce.
Nela uz ma vsetky zuby, teda okrem patiek, takze ja uz to chcem riesit teraz...

luludi
21. nov 2011

@noemarta ked sa nepodari, nevadi, uz aj Bubo je pre nas velky dar. Radsej jedno dieta, kt. bude mat zdravu mamu, ako dve a nebyt v poriadku. Tie papucky su super a aj cena je skvela 🙂

bambola
21. nov 2011

@noemarta dakujem 🙂 ja som len chcela vediet ci su to tie co myslim 🙂 mame tu jeden "kramek" a mamicka tam ma aj tieto papucky a strasne vela a krasnych, tak malej vezmem jedny na vianoce, lebo uz su jej pomaly male tie co nosi

noemarta
21. nov 2011

@bambola my sme s tymito papuckami spokojny a maju krasny dizajn 😉

noemarta
21. nov 2011

@luludi mas svatu pravdu 🙂 🙂

bambola
21. nov 2011

@noemarta no len teta mi ich minule ukazovala a ze maju ohybnu podrazku, neohybnu, priedusnu, nepriedusnu a polopriedusnu, otvorena spicka, zavreta spicka, sandalky, cele topanky....... no proste tolko kombinacii vyhodila, ze koniec 😀 😀 sa mi zda, ze to trosku aj prehanaju 😅

luludi
22. nov 2011

Dobre ranko,

vonku je hmla.. kto by to bol povedal 🙄 ale zase aspon ziaden smog! 🙄 Dnes nas caka s bubom klasika trochu upratovania, varenie, zehlit budem znovu az zajtra. Poobede pojdeme trochu vonku.

Inak dobra kniha od Anne Riceovej je aj Ramzes prekliaty - pre tych, co mozu mumie 🙂

luludi
22. nov 2011

a este som sa chcela opytat, ak vase deti ranajkuju jogurt, zjedia cely? Spapaju potom pekne aj desiatu?

kafoditka
22. nov 2011

Ranko, tak my sme celkom dobre spali, maly v postielke a my s mm v nasej posteli 🙂 dnes je nuda den predo mnou, nechce sa mi ani prstom pohnut 🤐
@luludi Luci mne spapa cely jogurt a potom na desiatu pred spanim okolo tej 11 dostane mlieko a vypije cele...

luludi
22. nov 2011

@kafoditka na ranajky zje pol jogurtu, na desiatu cca okolo 11 mu davam polievocku a ked ide spat, tak si da este cicik.. hm.. mozno by som mala vynechat polievku a dat viac ranajok, uvidime..

to je fajn, ze filipko spal dobre v postielke 😵

bambola
22. nov 2011

ranko 🙂
@luludi ja kupujem velky jogurt (200g) a niekedy zje polku a niekedy len par lyziciek, to jej potom este natriem chleba s maslom (a vigantolom 😀 ) pred spanim dostane este banan alebo chlieb s maslom, obedujeme az po zobudeni.

ja som vcera upratala a preoragnizovala cast rolldorky kde mame oblecenie a teraz este musim vymysliet kde co a ako dam do druhej polky, lebo to su take veci aj ako naradie, vysavac a take sersamy , ktore clovek musi niekam dat, skryt a nevie poriadne co s nimi 🙄

inak som nastvana lebo vcera som vysavala a uz dnes vidim vsade omrvinky, vsak to je na nervy 😠

luludi
22. nov 2011

@bambola to poznam a bubo ma teraz maniu, ze chodi a dviha a dava mi do ruk kazdu omrvinku, co najde.. 🙄 chlieb zatial bubo ignoruje, hadze ho na zem, ani len neochutna..

v ba v meste vraj rano trochu snezilo.. cele zle..

bambola
22. nov 2011

@luludi no aspon ti tam poupratuje 🙂 to ta moja potvora skor vytahuje z kosa 😠

luludi
22. nov 2011

@bambola nastastie mame kos schovany v skrinke, inak si viem predstavit, ako by to dopadlo 😝

Co dnes varite?

bambola
22. nov 2011

@luludi my mame zatial provizorium, neviem kupit poriadny smetny kos 😠

ja este neviem co varim, ja sa teraz tlacim krupicou 😀 a ked pride andrej tak asi noky s hubovou omackou, alebo maso na hubach, este uvidim kedy sa mala zobudi a pojdeme ci nepojdeme do obchodu 🙂 inac tu je vonku krasne, riadne svieti slniecko 😵

luludi
22. nov 2011

@bambola bambi, nemas nahodou referat alebo nieco k ladislav tazky pochoval som ho naheho ?

bambola
22. nov 2011

@luludi fuha, ani nepoznam 😅
@rolak ty mas aky prijemny hlas 😉

luludi
22. nov 2011

@bambola bud rada, ze nie 🙂

bambola
23. nov 2011

Dobre ranko 🙂

chcela som dnes robit halusky 😝 , uvidim ci zozenieme dobru slaninku , lebo tu je to aj s klobaskou naozaj vazny problem 😕 😠 bryndzu mam samozrejme dovezenu zo SR 😀 😀

sunnygirl
23. nov 2011

ahojte maminky,
len som vám prišla zapriať pekný uzimený dník, u nás včera aj troška posnežilo, zima je už tu... 🙂

...boli sme v poradni minulý týždeň a vážime 8,700 g, sme štuplík 😉 aj nás zaočkovali...

...čo idete deťom kupovať pod stromček ja teda netuším, čo pre Lenku, tých hračiek je tak strašne veľa, že som bezradná...
...inak mimichodom asi tretí týždeň 3x denne pozeráme rozprávku Bolt, uf, niektoré frázy už viem naspamäť... 😅
...pa...

bambola
23. nov 2011

@sunnygirl jej, Lenka je take drobatko 🙂 ja este tiez netusim co pod stromcek, ale baby spominali, ze s legom duplom sa decka dost vyhraju 😉

jaruska8
23. nov 2011

Ahojte baby, ja vás tu pravidelne čítavam a v momente, keď chcem odoslať príspevok, tak mi malá v tom momente resetne PC, no tak sa na to skoro vždy vy...em. 😀 😀 😀 😀 😀 Inak čo u nás nového??? No, malá sa už snaží po mne opakovať slovká, triafa minimálne prvé slabiky a už má plno slovíčok, čo hovorí. Dnes sa hrá s bábikou, normálne jej dávala piť, utierala ju, dávala jej chlebík, podarená. 😀 😀 😀 😀 Kojíme sa už len večer a dávam jej (teda skúšam) normálne mlieko (poradila mi to známa doktorka-imunologička, vraj netreba Nutrilon). Zatiaľ nič moc, ale jogurty a syry má rada, takže to papáme radi. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre