• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
AHOJTE! konecne som tu.po vyrieseni problemu s mojim bolavym zubom / ved aj bolo na case po skoro 3 tyzdnoch./furt s nim chodim k zubarke,lieci ho ale uz aspon neboli!
Adku mam momentalne choru.ma soplik+kasel.kasle ale len v spanku.teplotu nema to je stastie.pretoze ja mam z teploty u nas DES.po tych febril.krcoch co sme zazili...
a hlavne sa idem pochvalit dievcata.podarilo sa nam vybojovat po skoro tristvrte roku konecne priestor pre MC nastalo! sme stastne ako blsky.uz zariadujeme,stahujeme a podobne.aj navstevnost sa nam lepsi.rozbiehame teda od noveho roku viac aktivit,tvorivu dielnu a podobne.aj cvicenie na fitloptch ideme rozsirit o cvicenie s kruhmi a kadecim novym...no jednoducho sa VELMI TESIME ze konecne nase usilie sa dockalo aj dobrych sprav!odmietania sme si uz zazili myslime viac ako dost!
29. nov 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
29. nov 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuss84 gratulujem,tak predsa to usilie za nieco stalo!!
29. nov 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme:naozaj sa mi potvrdilo ze ked clovek nieco chce tak sa to da.len treba vydrzat! :slight_smile:
29. nov 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky,nakoniec je to predsalen v Kulturnom dome.mala miestnost ale staci nam.starosta tam uz vyse 2 rokoch stahuje kniznicu,ktora sa nachadza v zakladnej skole.takze jeho ,,prava ruka" velmi mila pani z Oú,sa nastvala,zobrala to do svojej zodpovednosti a dovolila sa nam tam nastahovat.pred starostom to obhaji.je si tym ista.za tie roky ho uz pozna.ze aj keby sa nastval,napr.nakrical na nu,tak ona vie,ze on je ,,splachovaci". ze to predycha a bude vsetko OK.a jej to vadit nebude zeby na nu nakrical-ze ona jednym uchom dnu-druhym von.
29. nov 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tato pani nam fandi od zaciatku.bojovala za nas velmi.az ju to teraz uz fakt dozralo!keby nebolo jej,trapili by sme sa nadalej.sme jej velmi vdacne a zaviazane!
29. nov 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lenuss84 tak super sa vam podarilo :slight_smile: gratulujem. asi sa pani uz chuda nemoze pozerat na to co tam stvara ten vas starosta a ked videla , ze moze pomoct tak pomohla :slight_smile:
normalne sa tesim s tebou a som rada, ze este aj skutocne dobri ludia existuju :slight_smile:
29. nov 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola dakujem dakujem dakujem.to je krasne ze si napisala ze sa tesis so mnou.vazim si to.lebo naozaj to nikto nevidi kolko casu a energie nas to stalo-furt sa rozkladat a skladat.zajtra mame clensku schodzu /mavame pravidelne kazdy mesiac,plabnujeme vzdy aktivity na novy mesiac/.zajtrajsia bude vynimocna-ideme aj OSLAVOVAT!!!
29. nov 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.babky nemam akosi cas na MK odkedy frcime s tym nasim MCčkom.co sa tu deje?kde ste vsetky?ci uz vsetky v sukromnej?
9. dec 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuss84 ahoj :slight_smile: a ako sa vam dari? mavate aj nejake kruzky? parada , ze sa vam to takto rozbehlo :slight_smile: to je vlastne Adka neustale medzi detickami, ak je len scasti taka ako nasa maťa tak musi byt cela stastna :slight_smile:
9. dec 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ako sa dostanem do súkromnej???? Díky, lebo vidím, že to tu viazne. :unamused:
11. dec 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ahoj.ano rozbiehame sa.zatial mame len:hernu,cvicenie na fit loptach s detmi,mali sme Mikulasa,raz za mesiac mame jazdenie na konikoch pre deti od 1 roka.
od noveho roka chceme rozbehnut aj tvorive dielne a snad aj dalsie veci.mame vymyslene Uvitanie babatiek v nasej obci,pretoze u nas sa to vobec nikdy nedialo.
ano Ada je stale medzi detmi a myslim ze je stastna.nema s tym vobec ziadny problem.ona je rada s detmi.a to ma nesmierne tesi. :slight_smile:
a vy sa ako mate?
13. dec 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé maminky,
do Vianoc sa asi sem už nedostanem tak Vám všetkým chcem popriať:
22. dec 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Zdravim krasky,
vsetkym Vam zelame (ja s babom, Ninkou a ockom) bohatu nadielku lasky, zdravia a stastia pod stromcek, vratane niecoho hmotneho pre potechu oka a duse, zelame vam dobru chut pri stole a stastne a ziarive ocka nasich drobakov.
24. dec 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Šťastné a Veselé , kruhu rodiny a blízkych , všetkým júlovkám, júlovčiatkam a ich tatkom prajú Maťka&Maťa :slight_smile:
24. dec 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Zelam stastne a pozehnane prezitie Vianocnych sviatkov v kruhu blizkych......... :slight_smile:
24. dec 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Prajem Vam vsetkym pohodove Vianoce a vela radosti z deti a s detmi :wink:
24. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...stastne a vesele vianoce aj my prajeme :wink:
24. dec 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Všetkým júlovkám a ich rodinkám prajeme aj my krásne sviatky naplnené pohodou, láskou a radosťou z toho, že aj iných urobíme šťastnými... :slight_smile:

(...je tu bez vás smutno, júlovky... ) ;)
25. dec 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja Vam tiez vsetkym julovkam julovciatkam a ostatnemu zbytku rodiny prajem krasne sviatky :wink: :wink:
25. dec 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte dievčatá. Prosím vás poradte mi nejaké zančkové kočíky, kvalitné. Chcem pozrieť nejaké do budúcna, nakoľko plánujeme druhé bábo a už nechcem kúpiť taký ako sme mali prvý kočík, lebo to bol strašný, ulakomila som sa a doplatila som. Kúpovali sme na trhovisku, poľská výroba, krásny, praktický, ale kvalita žiadna, reklamovala som tri krát až som ho nakoniec zo zúfalstva predala pod cenu.
28. dec 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leanax ahoj gesslein,concord,Jane,Brio go,Quinny,Casualplay,Mutsy toto su vsetko celkom kvalitne znacky,tak pokukaj na nete,ktory by ti vyhovoval :wink:
28. dec 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky,
prajem Vám pekného SILVESTRA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dec 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
30. dec 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sunnygirl vďaka :slight_smile:
taktiež prajem všetkým krásneho silvestra a všetko najlepšie v novom roku, hlavne aby sme boli všetci zdraví :slight_smile:
30. dec 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leanax no my mame mutsy a je svetovy, ak chces byt ina tak odporucam
30. dec 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 v Prahe by ti to nepreslo ta inakost, tu je mutsy asi druhy najbeznejsi kocik :grinning: :wink:
30. dec 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelam krasneho silvestra a do Noveho roku vsetko najlepsie...... :slight_smile:
31. dec 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj my sa pripájame a prajeme júlovkovým čitateľkám všetko dobré do nového roku, aby vás choroby obchádzali a detičky vám robili radosť :slight_smile:
31. dec 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby ...
vsetkym vam prajem do noveho roku len to najlepsie, hlavne zdravie pre vase rodiny a celkovo taku spokojnost a stastie ... :slight_smile:
31. dec 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok