• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
to som nemusela ani predtym ani teraz, nejak ma ta vona z toho nelaka
4. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bryndza a ovcie syry sa mozu pasterizovane... nemali by sa tie priamo zo salasa, bez tej upravy
4. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzka ze cas obeda ved ja som uz davno aj po dezerte.,...ja som taky hejlados ze ja mam obed okolo 12 tej :grinning:
a dnes sme mali vajickovu polievku a vysmazaneho pangasiusa + zemiakovo cibulkovy salat...
dnes sa mi muzik vracia z francuzka tak sa vytesujem :grinning:
4. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi ja ti to nikdy na tej bryndzi nevidim tento udaj a tak radsej nejem teraz bryndzu. Bojim sa tej pliagy, kazdu chvilu ju niekde najdu... radsej neriskujem
4. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica my to mame poposuvane lebo sme boli na baby fite rano tak teraz nestihame :slight_smile:)))my dnes len frankfurtsku polievku od vcera a rizotko... Z neho mala povybera hrach aj maso takze zje len ryzu s mrkvou a kukuricou .... :grinning: neche v poslednej dobe nic jest....neviem co by som jej uz navarila aby jedla... :unamused:
Uzi si muzika ....
4. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :dizzy_face:
zrzka to je aka ta frankfurtska????no ja tiez zo vsetkeho vyberam hrasok a mrkvu a niekedy aj maso.....ta nasa mala ziej len na chlebiku s maslom a dzemom a krupicovej kasi :grinning:
4. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a take tie korbaciky a parenice sa mozu? Muz sa s tym stale nadzgava ja len slintam :grinning: :grinning: &Minule som sa pytala tej pani co to predava ci su vyrobene z pasterizovaneho mlieka a ona ze urcite nie :unamused:
4. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica co zje v krupicovej kasi???hrasok?? :grinning: moja mala to pozuje a potom vypluje a da to mne nech to zjem ja... akoze podarene deco :grinning:
A frankfurtska polievka je s parkom :grinning: :grinning: :grinning: Len aj robim taku speci frankfurtsku.. ja si pekne uvarim zeleninku Potom to rozmixujem (nejaku necham vcelku) zalejem smotanou na varenie... toto papam ja s dcerou a muzovi tak dam tie parky :slight_smile:))) On zeleninovu velmi nemusi :unamused: Ale ked tam plave parok tak zje .... :grinning: Zo zeleninovej akurat kremovu brokolku zje... to by mohol mat kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: Chlapi....
4. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie hovorim ze aj moja uz vymysla v jedeni a pomaly zijeme uz len na tom chlebiku s maslom a dzemom a krupicovej kasi :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha:slight_smile:)) ja ze jej davas do tej kase hrasok:slight_smile:)) Ale preco nie, moze to byt zaujimave. ja teraz tiez mixujem jedno cez druhe a kolko krat sa cudujem ze aku fajnu kombinaciu som vymyslela....
4. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj mm má rád brokolicu, špenát, šalátovú,.......
4. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ze aj ja jej do tej kasi zvyknem davat aj acidko alebo actimel a vzdy to spapa :slight_smile: sunny aj moja mm ma rad brokolicu ,salat ,aj vsetku zeleninu ...on neni masovy skor cestovinovy :grinning:
4. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj cestoviny fakt nemusi:(((((((( Skoda lebo ja zase maso (okrem tehu) velmi nemusim.... Tiez som skor na salatiky, cestoviny. tak on zje zase vsetko ale ked su napriklad cestoviny tak sa to mina pomalsie :grinning: To nemusim aj tyzden varit :grinning: (srandujem) A ryzu tiez nezje velmi. Iba rizoto....
Ale spenat moze aj ten moj, aj ryby ... To skor ja nezjem a varim hlavne kvoli nemu a malej... A co miluje su slize s tvarohom (naslano) a na to slaninka ... ja si zase robim na sladko s praskovym cukrom....
4. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam rad aj moj....a vzdy so mnou frfle ze kedy budu zase spagety :angry: musim ich robit aspon dvakrat do tyzdna lebo je ohen na streche :confounded: maso robim len v nedelu alebo raz v tyzdni okrem nedele.....obidvaja ho nemusime.....
4. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten môj všetko zje, ale ozaj všetko
4. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
............Á ja zase mäsko a mäsko a mäsko a hlavke hovädzinku.mňam :slight_smile:
4. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam spagety lubim aj ja. ja si robim vtedy ked nestiham varit a mame "studenu" veceru alebo len nejake tousty... Moj spagety nemusi vobec jest... este obcas ked robim zapekane s kopou syru tak to zje ale inak 0 bodov. No uvidim aky bude nasj syn :grinning: Asi nebudem nic ine robit len vyvarat a priznam sa ze varenie nie je moja salka kavy. Niezeby ma to nebavilo ale beriem to skor ako nutnost....
4. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunny my tiez len hovadzinu varime, bravcove nejeme takmer vobec.... Fakt malo.... Ked my take ako rezne a vyprazane velmi nemusime. Striedame s kuracinkou....
4. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny....

hlasim sa po dlhej dobe....museli sme si neocakavane predlzit vylet u nasich....najprv chytila mna nejaka viriza ,ale nic hrozne bez teplot, a potom nieco sadlo na muza no ten bol na tom horsie tak sme pekne zostali u nasich nech sa dolieci a vyzenie bacily prec.....
pozeram ze pisete ostoset, no nebudem vas asi stihat citat takymto tempom...a pozeram vela vas uz vie co budete mat....ja sa neviem dockat pondelka idem na poradnu a na 3d tak som zvedava...brusko mi za dva tyzdne poriadne vykuklo aj kilecka pribudli...
dufam ze sa mate vsetky dobre a babatka su v brusku v poriadku... :slight_smile:
4. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opäť sa tu píše o jedle a mňa páli záha a vtedy mám väčšiu chuť jesť, akoby som čakala, že to jedlom prejde :slight_smile:
4. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuracinka ee, a teraz už vôbec, pred tým len pečené stehienka, ael inak nie. Ja celkom cestovinku, hlavne teraz a zemiakové placky, bryndzové halušky, francúzske zemiaky, gombóce,...... moj mm zase strašne rád mliečne polievky
4. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééj stanka33, kde si stratená, vitaj :slight_smile:, daj fotečku toho bruška :sunglasses:

monline, už sme sa dnes bavili o záhe, budeš mať vraj vlasaté bábätko :grinning:
4. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
B O L O N S K É, môj mm ich robí fantastické,....ja tiež málokedy varím a už som tu spomínala, že ako som ostala tehotná, zabudla som variť.................... :grinning:
4. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny- ja viem o pálení záhy len toľko, že bábätko tlačí na žalúdok a vznikne reflux, vracia sa kyselina žalúdočná, preto ten pocit pálenia...vlásky sú len povera, aj keď milá...dcéra mala máličko vlasov keď sa narodila, a predsa aj pri nej ma pálila záha..ale zaberá mi zatiaľ mlieko..
4. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnygirl aj ja mozem zem.placky, bryndzove halusky aj francuzke aj cestoviny hociake....maso mi moc nejde....
a spominate jaternice mnanm tie som uz mala viackrat...a nic mi nebolo
4. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste niektoré registrované aj na modrastrecha.sk?
4. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pomaly zbalim a ficim na 3D, cesta je dost dlha, kedze sme vybrali Hlohovec :slight_smile: Uz sa tesim.
4. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissa- ja idem do Hlohovca v pondelok večer, tiež sa veľmi teším
4. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K do. Brestanskemu? cez tyzden by tam mali byt ten starsi, ale to je fuk. Som hrozne zvedava.
4. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ono sa to moze konzumovat len clovek nikdy nevie ci tam nie je listeria... Vlastne kvoli tomu by sa nemali konzumovat urcite potraviny. Zdravemu cloveku s dobrou imunitou nic nehrozi ale je rizikom pre tehotnu zenu a jej plod.... ja ked teraz pozeram co vsetko najdu v potravinach tak ani nemam chut jest... Dnes som citala v Mamine o tom clanok tak som taka z toho ale mna to hned prejde .... :grinning:

Stani vitaj spat :slight_smile:)) Chybala si nam tu... Nikto nevedel co je s tebou.... Drzim palce na ten pondelok nech sa dozvies ci budemat Jurko braceka alebo sestricku....

inak mna pri malej neskutocne palila zaha a bola vlasata a teraz nic.... Takze chlapcek bude plesaty ? :grinning:
4. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok