Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
11. jún 2012

ahojte
tak náš Daniel už má dva roky... 😉
strašne rýchlo to letí..je to krásny šikovný chlapček, usmiaty, veselý, trocha bitkár, keď bojuje o svoje hračky 🙂
robí nám radosť každý deň 🙂
pred týždňom mal úraz, rozťal si peru, tak dostal 4 stehy..dnes mu ich vybrali, rana sa pekne hojí..
Meria 89cm a váži 12,5kg, stále je kojený (2-3x za 24hod), máva jeden denný dvojhodinový spánok, ale veľakrát je bez spánku aj pár dní po sebe...až teraz začína viac hovoriť, doteraz si vystačil s pár slovami, ktorými nám vyjadril všetko, čo potreboval 🙂 Máme v pláne v lete odplienkovať, ak sa podarí, ak nie, nezbláznime 🙂
Nika má už 18, spravila si vodičák, veľkú kočku mám 🙂

dúfam, že sa máte všetky dobre a detičky vám robia najmä radosť 🙂

jaruska8
13. jún 2012

@monline Ahojky, jéééj, krásny je Danielko a ty teraz kam chodíš na chat??? Tuto to nejak ,,vymiera". ☹

monline
13. jún 2012

@jaruska8 ahoj..ja si píšem v jednej súkromnej téme s pár júlovkami...
a vy sa ako máte? aká je Ninka? 🙂

rolak
14. jún 2012

@kafoditka veru veru spomienky!!!!! ako nám tu dobre bolo,nie? 😀 😀 😀 😀 a ako neškodne sa malá tvári na tých prvých fotkách...kde jsou ty časy! 😀 😀 😀 😀 😀

monline
14. jún 2012

@rolak tie časy sú preč...tak ale to neznačí, že nám nemôže byť stále lepšie a lepšie 🙂

rolak
14. jún 2012

@monline 🙂 🙂 dúfajme

jaruska8
15. jún 2012

@jaruska8 No, tak Ninka má 11,5 kg a približne 90cm. A je to naša malá tanečnica!! 😀 😀

monline
15. jún 2012

@jaruska8 Ninka je krásne kučeravé dievčatko 🙂

elka74
17. jún 2012

@jaruska8 má krásne vlásky a ešte krajšie kukadlá.. 🙂

merikac
18. jún 2012

@jaruska8 Ninke vsetko krasne k jej dnesnym 2 rockom prajeme............... 😉

noemarta
18. jún 2012

@jaruska8 tiez prajeme vsetko naj naj, krasna je Ninka, bomba vlasy ma 🙂 🙂 🙂

kafoditka
19. jún 2012

Ahojte 🙂 tak uz aj my mame doma velkeho dvojrocneho chlapca, ktory neposedi od rana do vecera...s plienkou je este stale velky kamarat, hovorit sa mu velmi nechce ale aspon necha maminu pekne vyspat celu noc 🙂 Ma 90cm, 13kg a je to nase zlaticko

lutsine
19. jún 2012

Super, gratulujem 2 rocnym oslavencom. Coskoro aj nas caka oslava 12.7...potom pripojim foto. Ma tu uz niekto aj druhe babatko...ak nie kedy planujete?

lutsine
19. jún 2012

vysku neviem aku ma,nemerali sme...ale vahu tusim 12,4 kg co som ho vcera vazila.

monline
20. jún 2012

@lutsine ale áno, už majú júlovčiatka aj malých súrodencov a zopár ich je ešte na ceste 🙂

rolak
23. jún 2012

Ahojte, tu je oacka 😀 Naša Kristínka má dnes 2 rôčky, 88cm a 13,2kg, je to malá pupkaňa... s jedlom sa skamarátila len v poslednej dobe,tak uvidíme,ako dlho jej to vydrží. 😀 Je veľmi ukecaná, ke´d dostane na výber 2 možnosti,ona si stále obkecá tretiu, v poslednej dobe veľmi ľúbi protirečiť a všetko robiť "šama", cez deň je bez plienočky, o chvíľu skúsime aj v noci.... miluje tancovať, šaliť, rozprávať, plávať, "nápukovanie" - alias šialené behanie po obchode s malým košíkom... 😀 cez deň spí 2-3 hodinky, v noci od cca 21:15 do 7:15... už sa v noci nebudí, spí vo svojej postieľke prirazenej k našej. Je to hrozná vymýšľajka a nikdy s ňou nie je nuda.. (niekedy by mohla byť. 😀 ) 2x v živote brala ATB,raz ležkala v nemocnici.....dúfam,že už dllllllllllho iba zdravučká a šťastná.

gabika41
3. júl 2012

Ahojte.Nasa Lucka ma dnes dva roky....mame 13,4kg a 91cm......s plienkou sa este kamaratime....papame ako kedy,ale vacsinou take,ktore sa nehryzie.....opakovat sa nam tiez nechce....ale spime este aj tri hodiny v kuse....

terina25
3. júl 2012

blahoželám všetkým oslávencom. náš bude mať v nedeľu 2 ročky.straaaaaaaaašne to letí.a keď si predstavím,že bud.rok do práce - ach jaaj 😢

Náš Sebinko už plienky nenosí,len v noci.A som na neho straaaaaaaaaaaašne pyšná,pretože dcéra má 3 roky,a veru nie je v tomto taká ,,šikovná,ako on.a pritom sa vraví,že dievčatá sa skor naučia na nočník.Aj ked zase musím priznať,že kaká do gatí 😀 😀 Keď mu treba kakať,tak ide do kuchyne,ešte za sebou zavrie dvere a potom príde a povie Maminka posral som sa 😀 😀 😀 No,ale tak to krásne povie,že ho ani vyhrešiť nemožem. 🙂 Rozprávať rozpráva toľko,že ma z neho až hlava bolí a keď sa k nemu pridá aj sestra,tak to je blázinec - alebo ako hovorí náš Sebino že šalený dom 🙂 Dokáže sa už aj sám napapať,takže aspoň vám trochu ,,veget,,

Neviem,ale myslím si,že je na svoj vek dosť ,,vyspelý,, Dcéra v jeho veku skoro nič nevedela a on je v tomto strašne dopredu.Ale bude to asi tým,že sú so sestričkou skvelá ,,partia,, a jeden druhého ,,ťahajú,, do predu.aj keď zase niekedy sa aj pobijú 😖

Ak nezabudnem,tak potom pridám aj fotku.

a neviete,čo je so strasskou?už má bábo,či nie?

rolak
3. júl 2012

@terina25 zatiaľ neviem nič o strasske.

strasska
3. júl 2012

@rolak
@terina25
baby nic, uz by som sa pochvalila, zatial som stale zavreta ... zajtra idem na poradnu, ale myslim si, ze sa nic nezmenilo, 😉 lebo sak ja sa chystam este vo stvrtok na bazen-party... 😀
ale predpokladam, ze ak ani cez vikend nic, tak ma uz v pondelok Dr. poriesi 😝

rolak
3. júl 2012

@strasska držím palce, Ivet!

terina25
3. júl 2012

@strasska držím palceeeeeeeeeee. inak by bolo super ,keby ti to vyšlo na 7.7. 😀 😀 daj potom vedieť 😉 a nech to máš rýchlo za sebou.

bambola
3. júl 2012

@strasska juj, drzim palce 😵

merikac
4. júl 2012

@gabika41 bambulke dodatocne vsetko naj naj k 2. roku,,,,,,,,, krasna je 😎

merikac
4. júl 2012

@terina25 😀 maly musi byt uzasny, s tou hlaskou "Maminka posral som sa " uz to len zachytit na kameru, nech je na co spominat 😉
@strasska drzim palce, nech to uz mas za sebou, dufam, ze budes mat moznost pri detoch aj zotavit sa 😉

merikac
5. júl 2012

@zuzik1983 dnesny den patri Nikolke 😀 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/... toto snad uz ani pravda neni 😵 prajeme vsetko naj naj k 2 rocku a posielame pusinu 😵

zuzik1983
5. júl 2012

@merikac dakujeme velmi pekne 🙂

bambola
5. júl 2012

@zuzik1983 Nikolke prajeme všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia a aby rodičom robila radosť 😵

zuzik1983
6. júl 2012

@bambola dakujeme 🙂

merikac
7. júl 2012

@strasska, @nununka, @miki060707 babule pozeram, ze v tento pred dvoma rokymi ste sa viacere dockali preveho tak dlho ocakavaneho placu vasich drobcekov....... prajeme im s Emmou vsetko dobre, vela zdravicka, stasticka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre