Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
4. mar 2010

tolko pisete o jedle ze som si objednala syrove pizza stangle s cesnakovym dresingom 😉 Kafo ved cerveny je superny,akurat ze mne doma nepresiel a k tomu moj drahy nosi aj cervenu aj ruzovu farbu,dokonca zimnu bundu ma fialovu..a o cervenom kociku nechcel ani pocut 😒 chlapi su cudni obcas..Karinka tak cakas dievcatko,no super za chvilu dozenieme tu chlapsku prevahu..dnes som bola sestre kocikovat,ma peg perego P3 a bola som sklamana z toho kocika 😒 dizajn sice pekny,ale cely vrzgal a maleho v nom natriasalo jak na kolotoch a ani manipulacia teda nebola bohvieaka 😖

katty17
4. mar 2010

zrzulka, ja som antolsku uz vylucila. rozhodla som sa pre ruzinov aj vdaka tomu ze mi kamosky odporucili dr. Kozolkovu. vraj odrodila aj zlaticu puskarovu 😉 . pocula som na tuto pani doktorku velmi dobre referencie. kedy mas termin? ja 19.jula .
my sme mali v zalohe mena pre chlapca Christian alebo Samko. ale kedze je to slecna tak uz to mame jasne. bude Sandrička 🙂. kamoska mi vravela ze mala vybrane meno pre chlapceka a ked sa narodil, pozrela nanho a vraj mu to vybrane meno nemohla dat. vraj sa mu vobec nehodilo. chichichi. 😀

zrzulka
4. mar 2010

U Kozolkovej rodila moja znama az 2 krat a tiez si ju pochvaluje ... No uvidim este. ja by som najradsej isla do BŠ len ked to bude taky rychly porod jak pri malej tak neviem ci by sme stihli prist... jedna znama z ba co tam sla porodila v aute....To ma dost odradza....
Termin mam podla lekara 28.6.... tak uvidime

my sme tiez malu volali lea asi do 8 mesiaca. este aj fotky mam s tymto menom.... a nakoniec sme jej dali celkom ine meno. lea by sa jej vobec nehodila, ja ked som ju videla na tej tacke ci kam ju to dali po porode (to mam stale pred ocami) tak hned som vedela ze to meno jej sadlo ako riť na šerbel.... 😀

miki060707
4. mar 2010

ahojte júlovky, tak dnes sme boli na genetike, žiadne postihnutie nehrozi, bude to zdravý chlapec a dáme mu meno Šimonko, tak si viete tú radosť predstaviť, síce som chcela dievčatko, dve baby, ale hlavné je, že to bude zdravé, tak sa môžem vrhnúť na výbavičku, ale škoda, že nevynosi po dcére veci, lebo jedna pani nám dáva same značkové a pekne dievčenské, ale zas to vôbec nevadi...už sa veeľmi tešime na Šimonka...je to super pociť, keď viem, čo mám v brušku

zrzulka
4. mar 2010

Mikus perfektneeeee spravy... Z celeho srdiecka gratulujem k dobrym vysledkom a k zdravemu chlapcekovi.... Tak si uzivaj uz len bez stresu zbytok tehu.... 🙂

mirka285
4. mar 2010

miki uz ta od rana spominam,aj som mala obavy ked si s neozyvala..tak som rada ze vsetko je v poriadku,a nevadi jednu kocku uz mas tak aspon budes mat parik 😉 a mozes si uzivat tehotenstvo bez stresov konecne 🙂

karinnka
4. mar 2010

Miki Gratulujem 🙂 Super sprava!

miki060707
4. mar 2010

ďakujem vám baby, že ste na mna mysleli, no mi sme došli neskoro, lebo sme si boli sadnuť v ba na obchodnej a potom sme išle jednej známej na kávičku, potom do teska, aj ma to lákalo nakupiť, ale neviem, čo som mala kupiť, a kym sme došli domov, tak bolo aj pol 6

mojalili
4. mar 2010

Ahojte kočky, tak sa hlasim z lyžovačky doma. KONECNEEEE-....
Bolo dobre, ale doma je len doma 😉 😉 😉
Nemam sancu vas precitat za ten tyzden, tak len zopar podnetov...
MIKI - veru sme na teba mysleli, a som rada,ze vysledky dopadli super, gratulujem. 😵 😵 😵
KAfroditka - gratulujem ku chlapcekovi
KARINNKa - gratulujem k dievvcatku

NO a dalej, neviem co mam kupovat. Cestou z TAtier sme sa stavili v Ziline v Tescu, aj som chcela nieco pokupit malemu, ale akosi som oddolala a kupila som dcerke pancusky.

Kocky, moj maly robi take premety vbruchu,manzel sa smeje, ako je to navonok vidiet. Ta lyzovacka ma dostala, tym nic nerobenim mi narastlo brucho do velikanskych rozmerov, som nestastna z toho, lebo to uz aj riadne citim. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... pozrite... 😠 😠 😠

monline
4. mar 2010

tak konečne i ja som si pridala fotky bruška do albumu 🙂

zrzulka
4. mar 2010

babulky pekne bruska uz mate, ja stale len take mini ale nestazujem si... takto m i to aj celkom vyhovuje aspon nemam ziadne zdravotne problemy suvisiace s kotlikom pred sebou.... i ked aj to pride... ten posledny mesiac urcite 😀

oacka
4. mar 2010

ženy, práve som došla z domovej schôdze nasratá a sklamaná z našich "inteligentných" susedov...
a tu také krááááááááááááááááááásne správy! Karinnka, tak čakáš vysnívanú kočku, super! 😵 😵 😵 😵
miki, veľmi sa teším,že ste zdraví, to je paráda, armáda pipíkov sa rozširuje! joj, tak ste mi zdvihli náladu!
A Dosedla dobrý,čo? 😀

monline
4. mar 2010

kafoditka...díky, výber farieb bol na dcére, vieš- predtým mala jemne fialovú izbu a nalepených vyše 100 plagátov Tokio Hotel...všade..na skriniach, dverách, na stene, na šikmine....ja už som nemohla do jej izby chodiť, tí čierna farba plagátov pôsobila hrozne..tak som presvedčila dcéru, že spravíme radikálnu zmenu..súhlasila a takto sa to podarilo 🙂

maxara
4. mar 2010

miki uuuuzasneee gratulujem velmi najviac... az mam slzy v ociach, ked citam, ako dobre ste pochodili... 😵

zrzulka
4. mar 2010

Monline velmi pekne to ma tvoja dcerka v izbe... To ma viac izieb?? Supis. Ja som mala izbu so segrou... Taku miniizbicku....

katarina7777
4. mar 2010

monline ty mas ale kocku dceru.... spredu vobec neni vidiet ze si tehu a z boku mas pekne brusko 😉

mojalili vitaj doma... nie si sama ktorej vyskocilo brucho tento tyzden, aj mne a ukazalo sa to aj na vahe 😒

katarina7777
4. mar 2010

miky gratulujem... vitaj v klube pipikov 😵

kafoditka
4. mar 2010

Baby, aj ja som doplnila aktualnu foto bruska 😉

mojalili
4. mar 2010

KAtarinka, kde si v zahranici? Kraaaaaasna postielka...taku som este nevidela...naozaj krasna..
KAfroditka, mas krasne brusko 😵

kafoditka
4. mar 2010

Mojalili dakujem, ja sa vzdy tak krasne usmejem, ked napises moj nick... 😀 😀

meruska
4. mar 2010

karinnka ...gratulujeeeeem k dievcatku 🙂 tak sa ti to teda splnilo...Daska sa urcite potesi i sestricke
miki060707 .....vyborna spravicka, blahozelam k Simonkovi

katarina7777
4. mar 2010

mojalili byvam kusok od benatok.... postielka este neni moja, zatial len vyberam 😉

karinnka
4. mar 2010

oacka nedrazdiiiiii 😀 😀 😀 Velkyyyy Fesak 🙂 🙂 🙂 ....xi

mojalili
4. mar 2010

KAFODItka - vidis, a vzdy ho pose....m 😀 😀 😀 ale snad tentokrat je to ok 😉 Neviem, preco to "R" sa mi tam tak tlaci-)
Katarinka, tak tam som nebola 😀 , ale snad sa tam niekedy s manzelom na druhe libanky dostanem. Mam prejazdeny svet,ale Italiu moc nie 🙂

kafoditka
4. mar 2010

Maxiiiii... 41650 😉 pomaly ta dobieham 🙂

stanka33
4. mar 2010

Ahojte...
jeej Miki minle som na teba myslela ze ako dopadli tie vysledky tak super ze to bol plany poplach..

ako tak pozeram tak Filipkov nam nejako pribuda...ja mam to meno od zaciatku vybrate tak uvidime v pondelok...

a co sa tyka tych farieb ja nemam problem s cervenou fialovou a ruzovou na chlapoch, moj muz ma vela veci v tych farbach a ja ho niekedy aj do toho dotlacim a potom sa vytesuje ze mu to pochvalia v praci hlavne baby..

a malemu som nakupila teraz 2 cervene tricka aj fialove.....no a tiez nemam problem s modrou na babach...

petrap001
4. mar 2010

dievcata a spravia mi geneticke testy aj po 24 tyzdni??

maxara
4. mar 2010

kafko supeeeer, ja sa tu teraz s nimi prave traapim, ako si vedela 😀

denisse
4. mar 2010

dobry vecer ...

tak v prvom rade, miki ... veeeeelka gratulacia, to je super sprava ... daj sa do prehliadania vybavicky 😉

my sme dnes mali s malou tazky den, mala nejake zachvaty vzdoru a zurivosti, kvoli vselicomu od zlosti plakala a bolo to velmi vycerpavajuce pre nu aj pre mna 😝

denisse
4. mar 2010

mojalili, ved mas pekne brusko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre