Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
5. mar 2010

monline,nooo ja papriku milujem...bez nej nemozem byt jeden jediny den xixi.....velmi mi chuti....uzivam len tu kyselinu listovu,ale rozmyslam ze si dam aj ine vitaminiky.....a pomarance mi tiez chutia....cokoladu nemozem,bo som hned vyhadzana

lucka_o
5. mar 2010

samozrejme po porode Agika

lenkaaninka
5. mar 2010

baby tak som pridala fotos vybavičky čo zatial máme 😉

sisaa
5. mar 2010

ahojte kocky .... tak nam vcera na 3D zistili, ze bude CHLAPEC!!!! Strasne sa tesim, ze ma instinkt nesklamal. Inak vsetko je tak ako ma byt a vazi uz 484 g 🙂. Pekne nam rastie drobec.

monline bol tam mlady dr. Brestansky. Bol uplne super, vsetko vysvetlil aj poukazoval. Zacal tym, ze rychlo preletel po brusku a opytal sa ci mame vybrane meno pre dievcatko 🙂. Srandista. Aj tak som trvala na tom, ze urcite je to chlapec 🙂. Nakoniec nas nechal zistit samych ci zistime co to je. Samozrejme ja hned, tak sme museli chvilu cakat aj na mm, kym zbada 🙂 Tak dufam, ze aj vam to dobre dopadne.

maxara
5. mar 2010

agi - ved to.. mne je len luto tej mojej sesterky, ale myslim, ze si nemusi robit z toho tazku hlavu... proste ich nepozve a bodka. Akurat jej otec robi sceny (brat mojho otca a krsnej), ze tak ani on nepojde, lebo sa bude hanbit, ze ona si nechce vlastnych bratrancov pozvat... no katastrofa... ja som vravela nasim, toto su moji hostia, ak tam chcete niekoho ineho naviac, tak mi budete musiet na nich prispiet a budete sediet s nimi cely vecer 😀 (islo mi hlavne o otcovho bratranca so zenou a jeho postihnutou dcerou, ktora ma 55 a cela ta rodina je vzdy zo slusnosti pozyvana a pritom neskutocne lezu na nervy). Vtedy oco povedal, ze vyhrady nema, len teda ze ci nahodou neuvazujem o tejto rodine a ked som mu vysvetlila, ze fakt tam bude uz vela ludi a to boli len strykovia a tety a z mm strany vsetci (lebo ich je o dost menej ako nas 😉 ) tak pochopil, ze naozaj a neriesil. Nikto sa neurazil, teda okrem tej mojej stupidnej krsnej... no ale to sa neda... to je pajcnute niekde v jej hlave...
inak som si vsimla, ze mas potvrdene dievcatko z krvi, ved to nie je iba, ved to je predsa najpresnejsia forma urcenia pohlavia, nie? UTZ sa moze mylit aj do konca tehu...

agika1982
5. mar 2010

lenkaaninka...idem kuk
lucka...uff som si vydychla,ze teraz mozem
sisaa....tak gratulujem,my este nevieme...najprv musim zistit ci to 3D robia aj v TT a ako sa tam objednava.....tiez to chcem skusit

kafoditka
5. mar 2010

Maxi.... co sa tyka rodiny a svadby, sme na tom rovnako... Ja som povodne chcela svadbu v BA a ze clenov rodiny si povyberam ja, ktorych chcem, lebo som tam nepotrebovala mat mamine falosne sestry, take skatule, co len peniaze vidia a pomoc pre clena rodiny, ktory je v nudzi im nic nehovori... Lenze nakoniec po zvazeni situacie som si povedala, ze nepotrebujem robit mojej mamine problemy a rozhadavat este viac rodinu, urobili sme svadbu v CA, pozvala som vsetkych (mali sme dokopy aj s rodinou mm necelych 70hosti), vsetci sa bavili, pili, a na moje prekvapenie neboli ziadne intrigy, takze vsetko dobre dopadlo 😉
A tiez som nepozyvala bratrancov z desiateho kolena, ktorych som sto rokov nevidela... a aj tak bolo dobre 🙂
Rodinu si nevyberies, ale prisposobit sa musis...

sisaa
5. mar 2010

agika... nasla som na nete cislo, volala som tam asi pred 3 tyzdnami, aj tu na MK o tom doktorovi baby pisali, tiez som o nom pocula aj od kamosiek, ze je dobry. Inak da sa k nemu objednat aj cez vikend, co pomoze niektorym babam, ak ich mm nemozu z prace.

agika1982
5. mar 2010

Maxarka...nooo z krvi vyslo dievcatko,tak dufam ze to tak aj bude.....a s rodinou,aj my to mame tazke...keby som sa chcela vydat,polovica rodiny je rozhadana,co mam bratranca s mamininej strany,vobec sa nebavime,a k tomu jeho frajerku pre osobne dovody nemozem ani citit....ja som ich zoznamila ale ona sa zachovala ako....krsnych,jeho rodicov chcem pozvat,lenze jeho s nou tam nechcem,tak neviem ako to vyrioesime,aby sa krsny neurazil....to by som nechcela

maxara
5. mar 2010

siska supiiis, gratulujem, uz ta mam v tabulke doplnenu, dnes to skusim nejako poriesit aj na web, ale asi bude uz zlozena z dvoch kuov, uz nas tam dost pribudlo 🙂
agi - ved chod tam kde siska, do Hlohovca, z TT to nemas daleko, aj ja tam idem 22.3., pocula som same chvaly na tych dvoch doktorov, otca a syna

agika1982
5. mar 2010

sisaaa a kde to je????v TT??? bo my nemame auto,a mimo tt by to bol problem.....nemas cisielko???

sisaa
5. mar 2010

agika mozem ti to poslat cez IP. Neviem, ci sa to tu moze 😉.

agika1982
5. mar 2010

hlohovec??to je blizko serede,odtial pochadzam,len neviem meno,aby som to mohla najst na nete...juuuj urcite je to krasne...

agika1982
5. mar 2010

ok sisska.....dakujem.....

sisaa
5. mar 2010

neni zac ....

agika1982
5. mar 2010

kocky moje,ale tiez mam nove vecicky do vybavy.....tak idem pofotit a dam do albumu 🙂))

maxara
5. mar 2010

kafko - nas bolo dokopy 73, mama je totiz zo 7 deti a kazdy ma po 3 deti (cize 18 vlastnych sesternic a bratrancov hned z prveho kolena len z maminej strany. Okrem asi 5 su vsetci zenati, vydate a maju deti... 😒 tak tych som vynechala vsetkych). Oco ma len toho brata a sestru (tu moju krsnu, a ona ma troch zenatych synov, tiez mojich bratrancov priamych, ibaze sa skoro vobec nebavime, okrem toho ze su o dost starsi, tak si s nimi nemam co povedat, ludsky sa mi hnusia vsetci traja...tak aj tych som eliminovala 🙂 ). Cize isli len surodenci mojich rodicov, babky a dedkov uz nemam ani jedneho ☹ no a mala som tam nejake kamosky a mm kamaratov a celu mm stranu, aj sesterky a vsetkych, lebo su vsetci slobodni, mm je prvy zenaty, vlastne ak si odmyslim jedneho, o ktoreho tajnej svadbe sme sa dozvedeli sice vsetci, ale akoze nikto nic nevie pssst 😉

maxara
5. mar 2010

lenkaaninka pozeram, ze ste uz v PK boli, ci? este sa len chystate?

ericica
5. mar 2010

ahojte pekny dnik vam zelam 😉
idem si vas precitat.....

sisaa
5. mar 2010

maxi tak na nas nemas. My sme mali 120 🙂 plus obsluha a hudba .... A to tam este neboli vsetci ... hehe

lenkaaninka
5. mar 2010

max nie nie to je z netu stiahnuté len sa chystáme niekedy v máji ked bude teplejšie urobíme výlet

ja som taký typ ked píšete o tých svadbách že rodinu kt. neznášam ani nechcem na svadbe ale musi sa všetko prežiť aj ked mi to pripadalo skôr pre rodičov ako pre nás ale mne to bolo fuk ...
išlo mi hlavne o sobáš a tam sme boli aktérmi mi tak potom mi bolo jedno nech sa aj na hlavy stavajú 😎

no môj otec je z východu a je z 12 surodencov tak kolko mám ja sesterníc a bratrancov vôbec netušim 😀

liluu
5. mar 2010

No dievčatá, ja som sa dnes prekonala. Až do teraz som chrápala 😀 čo bežne vstávam o 6.°°
Ale je Vás tu nejako málo??? Tiež spíte??

agika1982
5. mar 2010

nooo keby som sa ja vydavala,tak nas bude okolo 80.....ale to ma este cas xixi

zuzik1983
5. mar 2010

baby my sme mali na svadbe tiez nejakych 120 lidi,totiz to moj aj manzelov otec su obidvaja z 11 deti,nase mamy zo 4 deti,takze to bolo ludi a to sme nepozvali ani zdaleka vsetkych,keby sme mali pozvat vsetkych bratrancov a sestrenice by sme sa nedoplatili 🙂

krish
5. mar 2010

ahojte babulky julovky. chodim vas niekedy citat a teraz aj prispejem. vcera som bola na poradni a lekar ma trosku vystrasil ze maly ma len 370gramov a ze to je dost malo...? kolko ste mali vy-teda vasi drobci v bruskach?

ericica
5. mar 2010

miki super spravicky 🙂 vidis ty si chcela babu budes mat chalana a ja zas naopak...
ale hlavne ze su tie nase babulky v brusku zdrave 😉 😉 a cinsky kalendar sa nemylil 😀
sice tento tyzden mi uz zopar ludi povedalo ze to bude naisto chalan lebo mam uplne iny tvar brucha ako pri malej....
pri malej som sa gulatila dookola a teraz idem do spica....
moze sa morfo uzv mylit???asi nie co....uz som si zvykla na babu 😀

sisaa
5. mar 2010

kirsh podla mna je to uplne v poriadku. Ked som bola v 20tt, maly mal 349g a doktorka povedala, ze to sedi na ten 20tt.

liluu
5. mar 2010

No my to máme naopak, ja keby som aj chcela tak viac ludí z rodiny ako 10 by som nezohnala. 🙂 Ale aspoň mi ostane viac miesta na kamarátov. 😎

krish
5. mar 2010

sisaa super dakujem. aj ja som na nete citala ze je to v poriadku. neviem preco mi doky povedal ze je to malo...hmmm.

ericica
5. mar 2010

asi idem nieco upiect mam chut na sladke 😝
sunny tak to vazne si neochutnala kacaciu pecen 😲 musis ochutnat je to inakvejsia delikatesa 😝 😝 😝
ale nesmies ju prepiect a pri peceni nesol az po upeceni....a v tescu by ste ju mali dostat aspon u nas je 😉
a pomarance ja papam na tony 😝 😝 😝 mnaaaaaaaaam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre