Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
7. mar 2010

kafo ani nepis, poobede ideme do Ba... Ale inak kosa je aj v Pk a riadna, i ked slnko svieti to je fakt... Som nasich vyhnala nech idu len niekam dovnutra... mame tu taku cukraren s detskym kutikom a nafukovacim hradom...

maxara
7. mar 2010

zrzulka - ja pridavam kopirak... moj je presne taky isty... ked mu teda so psimi ocami vysvetlim, ze je to fakt nutne, ze babo predsa nemoze behat hole, alebo ja, alebo on, tak potom dobre, ide... ale hned pri prvej navsteve prveho obchodu sa oduje, ze co sa pytam take hovadiny, typu paci sa ti to? budes to nosit? ... no dovidenia...

kaficko - piaaanko, rifle su moderne... ja mam tehu len dvoje nohavice, rifle a menzestraky, takze na poradnu a aj vsade inde jedine v nich...

vcera som sa trepala do Plusu na postu a stretla som tam stryca so zenou a sesternicou (rodicov a sestru tej, co jej idem na svadbu). No a som sa pytala, ci bude moc blbe, ked si obleciem taku peknu elegantnu tuniku a cierne menzestraky... tak sa obe zasmiali a povedali, ze tehule su oslobodene od kraaasnych siat. Mam sice v zalohe saty, do ktorych sa v pohode zmestim, ale obavam sa o topanky... bud lodicky a to bude dost drsne, alebo cizmy (co este neviem, ako by vyzeralo), ale obavam sa, ze tie uz cez clenky nezapnem... a ani neviem, ci bude teplo

ericica
7. mar 2010

maxi podla mna v poho tie mencestraky... 😉 😉 my sme boli na svadbe vo februari a mala som spolocenske saty ale poviem vam hroza a des 😒 😒 😒 som sa nevedela dockat kedy ich dam dole,takze ked som doniesla domov malu na spanok tak som sa prezliekla do legin a tuniky 😀 to bola ulava 😀
jaaj a na tie nohy ja som mala cely vecer balerinky a uplne super....naco tie lodicky 😲 😝
inac prajem vam pekny den 🙂
zrzka moj muz je presne taky isty......ja malej nakupujem sama lebo on by jej kupil len same sportove veci a tie pekne babske veci nie 😵

ericica
7. mar 2010

uz ste po obede????co ste varili....ja klasicky kuraciu polievku zo zeleninkou a svieckovu 😝 😝 😝
fuuuuu ale som sa napraskala 😉

kafoditka
7. mar 2010

baby a kde kupujete tie tuniky? ja by som si rada nejake zaobstarala, ale ked dojdem napr. do HaM tak to je sama umelina a to neznasam.

maxara
7. mar 2010

eri - som rada ze kvitujes menzestraky.. no a lodicky preto, ze mam strasne siroke chodidla a balerinky mi ich este viac rozsiruju a opticky mi skracuju uz aj tak dost kratke nohy.. 😖 . nosim ich, ale len k dlhym nohaviciam

zrzulka
7. mar 2010

No baby tak to sa potom musime dohodnut na nejake spolocne nakupy... 😀 😀 😀 ja nemam s kym... ale zase mi to nejako speci nevadi ze chodim sama. uz som si tak aj zvykla. Aspon mi muz do toho nekeca 😀

ja mam tiez len dvoje rifle a este na jar take tristvrtaky sportovo elegantne.A nejake saty sa najdu este po malej ale to su uz take fest letne tak tie asi ani nevyuzijem.... A bundy zatial zapnem vsetky... A vsak uz o par tyzdnov bundy odlozime aspon ja sa na to spolieham....

maxara
7. mar 2010

kafko ja som si teraz objednala z magnetu a som mimoriadne prekvapena aj kvalitou aj tym ako mi to sadlo, aj vsetko... hodim ti link, ze ktore mam?

kafoditka
7. mar 2010

Maxi, ked oblecies saty, tak baletinky su uplne v pohode, aspon v nich vydrzis celu noc... 😉 ja som si vcera skusala u bate take krasne cervene, ale ja si v tom pripadam taky krpec krpaty nepritazlivy... keby mali aspon malinky opatok, ze oklamem samu seba, ale ani to 😒 Som taka pidi zienka, kila naskakuju a ked obujem balerinky, tak sa hned vidim ako diskogula 😝

zrzulka
7. mar 2010

Inak v Uk mali nadherne veci pre tehulky ale ja som si len topy pokupila. ja teraz nechodim do prace tak nic elegantne ani nepotrebujem. ja sa aj tak skor sportovo obliekam....Obcas ma prepadne "nahodit sa" Ale nie je to tak casto....na pieskovisku s malou by to vyzeralo aj dost komicky 😝

zrzulka
7. mar 2010

kafo kolko merias???? podla fotiek posobis ze si vysoka....

maxara
7. mar 2010

kafko mi hovor... ty diskogula 😀 😀 😀

kafoditka
7. mar 2010

maxi ano hod link 😉

maxara
7. mar 2010

napr tuto mam teraz na sebe a milujem ju
http://www.magnet-blanche-porte.sk/Vypredaj/Dam...

kafoditka
7. mar 2010

zrzulka...fotka klame 😀 bosa mam 158cm, preto som zvyknuta na opatky, ale teraz na ne mozem zabudnut...

zrzulka
7. mar 2010

jaj a este ma segra ukecala na leginy... No neviem ci to na seba obleciem 😀 Ale su inak velmi pohodlne...(nosim ich na doma) Mozno na jar ako vykukne slniecko tak spravim zo seba "sexi tehulku".... Snad to nikoho nepoburi 😝

maxara
7. mar 2010

tuto mam v cokoladovej a je kraaasna, oproti tej fotke...
http://www.magnet-blanche-porte.sk/Vypredaj/Dam...

zrzulka
7. mar 2010

Kafo to vazne??? Tak to je iny opticky klam. 😀 Ja mam 161 cm🙂

kafoditka
7. mar 2010

maxi...vypada pohodlne, to je bavlna??

zrzulka
7. mar 2010

ta fialova je krasna Maxi.... ja mam tiez vela takychto tunik ci ako to volate (predlzene tricka k tym leginam)

maxara
7. mar 2010

tento pulover, ale ten vystrih ma fakt obri, takze ho nosim na tielko, mam ten fialovy, ci aky to je, tielko davam cyklamenove, cierne alebo biele a som spoko, akurat, ze je trochu malo vzdusny, co mi na nom vadi...
http://www.magnet-blanche-porte.sk/Vypredaj/Dam...

maxara
7. mar 2010

kafko ta maskacova je bavlna, ta cokoladova je viskoza, ale velmi prijemna je, trosku chladiva

maxara
7. mar 2010

taketo podobne mam z tesca, nodre a cervene
http://www.magnet-blanche-porte.sk/Damska-moda/...

maxara
7. mar 2010

a tieto saty su mimoriadne paradne, ale ja jedine s nejakymi nohavicami pod nimi, ale krasne mi sedia
http://www.magnet-blanche-porte.sk/Damska-moda/...

kafoditka
7. mar 2010

maxi..ten anizovy je super, moj styl. neda sa mi zobrazit v malinovej farbe.. asi ho objednam

maxara
7. mar 2010

no to som vas asi pekne otravila... ze ste zdrhli

kafoditka
7. mar 2010

maxi aky je na dotyk ten anizovy pulover?

maxara
7. mar 2010

kafko, ja idem teraz objednavat, tak mozme to spojit, nech mame lacnejsie to postovne, hm? a mam teraz aj vyhodu 25% zlavu, mozno, ak mi to pojde, lebo tam chcem dat aj uplne take extra zlacnene veci... pockam do utorka? ci chces radsej sama?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre