Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
9. mar 2010

jaj baby, tak to sa tesime aj s maxinkou, uz budeme styri 😀 😀 No mna a maxi asi spoznate hned, lebo dnes mame obe kadrenicku a na hlave budeme mat pravdepodobne helmy, kedze nase kadernicky miluju veeeeelke okruhle kefy 😀 😀 😀

katy1979
9. mar 2010

baby vy mate dnes kadernicky? teeeda vy sa mate to sa budem dnes hanbit pred vami 😅

mirka285
9. mar 2010

Allexa ja to cestovanie moc nepocitujem,ja chodim autom a robila som v noci,takze smerom do mesta neboli nikdy zapchy 😉 Kafo a maxi budu dnes miss brusne tance 😀

luminkasp
9. mar 2010

alexa pri malej som pribrala 12kg, ale to som priberala omnoho pomalsie ako teraz, hlavne som sa omnoho viac hybala, lebo tu je stale pekne pocasie, tak som kazdy den chodila na prechadzky do kopcov, ale teraz uz od decembra stale prsi, takze hybem sa len doma a pri malej... uz nech je pekne¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡

sisaa
9. mar 2010

katy uz som aj ja medzicasom volala, ze nestihaju odpovedat, ale povedala mi to iste co tebe.

alllexa
9. mar 2010

Mirka, no to mas dobre ze aktivne jazdis, ja sa neviem prinutit, lebo som mala nehodu a odvtedy mam nejaky blok a neverim si. A auto aj tak skoncilo dost zle, takze uz ani nemam na com. Fuha, ale chodit na nocne smeny asi nebolo prave najpohodlnejsie...

A dievcatam zavidim, ze idu na tie brusne, pozerala som aj ine rozvrhy, ale vsetko je dost daleko (Petrzka) alebo mi nevyhovuje termin - o osmej sa mi zda byt uz neskoro. Hned by som si zatancovala🙂

Luminka, a odkial si, ze tam mas take kopce?
Ja sa uz tiez nehybem tak ako predtym, chodievala som pravidelne plavat, ale teraz mi to lekarka zatrhla, ze kvoli pripadnej infekci to nie je najlepsie... Ta voda mi velmi chyba, a co som pozerala cvicenia pre tehotne, tak zacinaju o 16-tej, takze to nemam sancu z roboty stihnut...

sisaa
9. mar 2010

allexa... doktorka ti plavanie zatrhla preventivne, ci kvoli zdravotnym problemom?

alllexa
9. mar 2010

Sisaa, doktorka povedala, ze mi to neodporuca - predtym som nemala ziadne problemy, ale ked som spomenula, ze chodim plavat na Pasienky, tak povedala, ze radsej nie... Ze najbezpecnejsi je sukromny bazen🙂 I ked som pocula, ze existuju nejake olejceky, aby sa dnu nedostala voda...

mirka285
9. mar 2010

Allexa na pracu v noci si clovek zvykne 😉 a ak mam byt uprimna za tie prachy to stalo 😝 baby vy ste akcne vsetky,aj vam zavidim ze mozte chodit cvicit,ja len kysnem doma..idem aspon nieco uvarit lebo zas len polehujem 😖

katy1979
9. mar 2010

su specialne tampony do vody. ja mam plavanie tiez velmi rada.

alllexa ani karloveska ti nevyhovuje? teraz je toho viac len treba hladat.

alllexa
9. mar 2010

Mirka a preco nemozes cvicit? Si na rizikovom?

Katy, su na to specialne tampony - mimo tych beznych menstruacnych? Kde ich mozno dostat, v lekarni?
Asi myslis Sanca tanca, nie? Tie kurzy su spojene so vseliakymi meditaciami, spievanim mantier - take trochu divne mi to prislo...

lenkaaninka
9. mar 2010

ahojte žienky 🙂
tak sa chystám na sono potom dám vedieť akurát mam posratu náladu lebo mm je ešte v prievidzi ako všetko stíha o pol tretej vyrážame...všetko ok len je nervozny a odsrala som si to ja čo už

dala som si fotku novu som konečne upravená a niekde idem .... 😎

katy1979
9. mar 2010

alllexa hej mali by byt specialne ked som hladala cvicenia tak som na to niekde narazila. neviem ci nie nahodou na miracle stranke co robili plavanie v holiday inn. tiez som predtým o tom nepocula.
aha to som nevedela ze v sanca tanca je to spojene s takými vecami, tak to nie to nie je nic pre mna. ja nepotrebujem spievat mantry. ja som dost svihnuta takze moje deti maju svihnutost po mne aj bez mantier a meditacii

sunnygirl
9. mar 2010

Vy si tu pekne opisujete pohyby a mne sa gambičky ohýna smerom dolu, smutnučká, že nekopká. Moja polovička mi dnes hovorí, však počkaj, potom keď bude kopať do mechúra, budeš chváliť časy keď nekopkalo. 😅

Tak mám ten strojček na sebe. Je tichučký. 😵

Mirka
ja by som si asi nikdy nezvykla na prácu v noci. Pamätám sa keď som brigádovala v bare, ja som nebol schopná už urobiť inventúru, som sa strašne musela premáhať a to som si ešte musela uprataž. . . 😀

sunnygirl
9. mar 2010

Vy všetky zo západu Blaváčky alebo východu Košičanky a my stredoslováčky len zopár 😖

katy1979
9. mar 2010

sunny vydrz zachvilku bude kopkat az az. hej kopance do mechura nie su prilis prijemne. a potom ani do rebier.
nebud smutnucka zachvilku to pride

sunnygirl
9. mar 2010

fú vy budete také brušné tanečnice, že až, je to milé, že si idete spolu zavlniť 😀

sunnygirl
9. mar 2010

inak mne stačí aj 5-6 hodín spánku a vyspím sa, ale musím zaspať ako drevo a ísť spať v určitý čas.

Dnes som si odpozotovala prsia, ty brďo, bradavky mi teda riadne stvrdli, čo to znamená? Prsia mi oťaželi riadne 😨

sunnygirl
9. mar 2010

katy1979.....aké malinké bruško máš 😎

Aj ja som si dnes pridal, ale také nekvalitné fotky 😉

katy1979
9. mar 2010

alllexa : Senta Protect - ochranné tampóny pri kúpaní. takze treba skusit asi v zdravotnych potrebach a pytat si to.

lenkaaninka
9. mar 2010

ozaj sunny ty tiež ešte nevieš čo to bude?

katy1979
9. mar 2010

sunny neboj mne uz odvtedy brucho narastlo, ale ja som mala male brucho aj pri prvom takze necakam nejake velke bandero.

prsia sa pripravuju na kojenie a aj bradavky. ja mam hned z C kosikov tak DD 😀

katy1979
9. mar 2010

sunny to vies ked ti krpec bude ozuzlavat bradavky niekolko hodin denne tak sa musia na to pripravit aby sa nerozmocili.

sunnygirl
9. mar 2010

aha, ja som akože prsia mala hneď naliate, a tiež C a doteraz nijaká výrazná zmena, len boli plnšie ale nie väčšie, ale teraz mi úplne naplo bradavky ako skala. Asi by bolo fajn, kúpiť väčšiu podprdu, aby tam neboli nejako utlačené, lebo som zatiaľ stále na 75-80 C

lenkaaninka
ešte neviem, stále neviem a najbližšia poradňa až 30 marec 😉

sunnygirl
9. mar 2010

ale som samá vyrážka, tvár, ruky, plecia aj chrbát, tak ktovie čo to bude.

lenkaaninka
9. mar 2010

no tipla by som ti dievčatenko ale ktovie ...minule som u doktora stretla holku mala bruško total na chlapčeka ale že nie nie to bude dievka tak ťažko povedať..príroda je nevyspitatelná

katy1979
9. mar 2010

jaj sunny tak to ti zavidim lebo ked som prveho zacala kojit tak som mala pomaly E. hlavne ja nenavidim poprdy na kojenie a este aj tehotenske rifle. ja mam z nich traumu, ale co uz musim vydrzat.

sunnygirl
9. mar 2010

ty si mala isť teraz na to 3D sono, že 😉

alllexa
9. mar 2010

Diky, Katy, za info!

sunnygirl
9. mar 2010

katy......počkaj, počkaj aby sa to nerozbehlo a potom nebudem stíhať kupovať podprdy 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre